Opinie o Agrobox Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agrobox Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Agrobox Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agrobox Sp. z o.o. w Toruń

Jak wygląda sprawa grafiku w Agrobox Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

AbJ

Grafik to jest taki że robisz po 12 godzin dziennie ha to twój grafik

Tyti Nowy wpis
@AbJ

Grafik na nocki był taki : praca na nocki na 20 do 6 rano. ups buahaha 10 H

Pracownik byly

Inspekcja pracy musi się zainteresować tym zakładem praca w nieludzkich warunkach . Zero zaolecza sanitarnego nie ma miejsca do spożywania posiłków i wieczne krzyki to codzienna praktyka tego miejsca . Ogólnie rób bo i nie dyskutuj . Tragedia nie polecam .

Jacek
@Pracownik byly

Z OLX-a *) ? Trzeba szukac pracy w firmach , które są juz na rynku XXlat, i zapewniają swoim pracownikom pewne minimalne standardy. To trzeba, albo popytać kilku ludzi lub wejść i zobaczyć, gdzie się będzie pracowało i co robiło. A na umowach zlecenie na takiej umowie możesz nic nie mówić odwrocic się napięcie i isc do domu, jak nie odpowiadają klimat, warunki pracy w firmie A tak się meczysz i dajesz sie wykorzystać za śmieszne pieniądze.

Jan

Gabaryty to mały problem, wiekszy problem to czy mają odpowiedni papier na to drzewo. Wycięcie jednego drzewa z lasu lub przy drodze i w mieście to sterty papierów, zezwoleń odpowiednich służb. To nie jest tak siup.

Haaa
@Jacek

Na umowie zlecenie w Agrobox przerwa wtedy gdy Jurek ci pozwoli czyli nie ma wyrobionej normy przerwy nie ma jak ludzie mówią że są głodni to Jurek mówi że masz se śline połknąć ludzie pracują po 12godzin dziennie od on do pt a myszą podpisać że pracują po 8 godzin na umowie zlecenie mają odejmowane pieniądze od wypłaty za to że niby nie zgłosił że jutro go nie będzie w pracy a zgłosiłem pisząc SMS do Bartka i minus 300zl minus 500zl za opuszczenie miejsca pracy z nie wytrzymania psychicznego ludzie omijajcie tą firmę z daleka najniższe wynagrodzenie za godzinę jest 18.50 Agrobox płaci 17zl mało tego podpisując wypłatę podsuwają ci wz pusta masz podpisać a oni ci później napiszą co chcą czytajcie umowy przed podpisaniem dokładnie i wz z wypłata najpierw niech wam napiszą sumę do wypłaty a później podpisz firma agrobox ma wszędzie znajomości w instytucjach i się ślizgają omijajcie ich wielkim łukiem

Karol
@Haaa

Smieszne to to ... To umowa zlecenie nie musisz mieć urlopu idziesz do pracy i załtwiasz osobiście mówisz z wyprzedzeniem, że nie bedzie cię w robocie w taki dzień i od tej do tej godziny, bo załatwisz jakąś sprawe itp. Jak im sie nie spodobasz to robić u nich nie będziesz proste i logiczne.

Antek25 Nowy wpis
@Haaa

Niech sobie kierownik i własciele sami robią maja umowy o prace zobaczymy czy sami zarobia na siebie po 5-8tyś. Dzień ma 24godziny buahah

Jarososław Nowy wpis
@Pracownik byly

Ludzie wchodzą na olx i czytają bajki o wynagrodzeniu jakie ta firma oferuje itp. Tak było , jak pracowałem w 2022r. czy jest tak dalej, nie wiem, nie mam kontaktu z tą firmą i nie interesuje mnie to. Praca na godzinę 6 rano do 14 lub 16 i robota fizyczna, niełatwa, maszyny stare itp. , a posiłek tj. śniadanie godzina 11, czasami zdarzało się ze po godzi.11, bo trzeba było zrobic robote i ktos czekał itd. Śniadanie jesz, tam gdzie znajdziesz miejsce. Co do zarobków i godzin , nigdy przez okres kiedy pracowałem nie było zatrudnienienia w pełnych 4x40 =160 godzinach pracy tzn. miesiac. Zawsze wypadały jakies wolne w tygodniu lub co dwa tygodnie z powodu awarii maszyny lub innych. To tez z tego powodu dużo ludzi rezygnowało z pracy.

Janusz Nowy wpis
@Pracownik byly

Inspekcja pracy sobie może sprawdzać jak dostał pozwolenie na działalność to będzie korzystał na naiwności ludzi. Nie przyjdziesz Ty to przyjdzie Zdzichu, Krzychu i Matylda, bo bezrobocie w Świeciu jest powalające.

John

Kolega coś kręci ponieważ firma powstała 19.01.2023 rok

Bysiu
@John

To co pracowałem tam na czarno, bo bylem tam i pracowałem w 22 roku, nie polecam. Brak słów i masakra!

Kuba

Firma nie jest w stanie uregulować płatności za 1 fakturę transportowa na kwotę 1400zł brutto , nie sądzę aby była to firma godna w której można pracować. Pan Adrian zablokował mój telefon aby nie odbierać połączeń, oczywiście nie odpisuje na maile nie wspomnę o smsach, faktura przeterminowana na 145 dni . Nie polecam współpracy a tym bardziej pracy w tej firmie.

JarosławCSW
@Kuba

Trzba sie zabezpeiczyc przed cwaniakami. Jak jestes bystry i nie znasz firmy niejezdziłes w tej firmie. Masz swoj samochód to ustalasz zaliczkę przed wyjazdem, bo jak będzie zwort towar a tu tak mogło być nietypowy transport to chłopa sobie bedziesz szukał ..145dni i bedziesz z kasą w plecy. Jak ich samochód to wymagasz dokumentów aktualnych przeglądów, bo jak cie Ispekcja Transportu zacznie kontorlowac to sie nie będą bawic ze nie dopatrzyłeś... itp dosadzasz do zapłaty. Brać zaliczki do reki ... jeszce raz brac zaliczki, zaliczki na paliwo, soją prace --itp. a jak nie to odwracasz sie na piecie i dowiedzenia.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Agrobox Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
Kolorowa

Ja tam lubie pracę w agrobox szef zawsze idzie się dogadać kierownik tak samo czego chcieć więcej narzekają tylko ci którym mama kazała iść do pracy a oni by woleli w domu siedzieć pozdrawiam

Student23
@Kolorowa

hej kolorowa Sopko robota *) Jest tak ze większości studentom to rodzice mama, tata sponsorują studia. Oczywiscuie ta praca pasuje i umowa zlecenie jest super itp. miód malina . A po studiach nie mam zamiaru pracować na umowie zlecenia... i większości ludzi tez.

Jak długo trwa proces awansu w Agrobox Sp. z o.o.?

pracownik-B

(usunięte przez administratora) A pozostałem kto tam chce zachodzić i pytać o prace to za wczasy radze omijać szerokim łukiem ten AGROBOX, bo stracą szanse na znalezienie lepszej pracy i zarobienia większych pieniędzy. (usunięte przez administratora) Kto się zdecyduje pracowac np. na produkcji musi byc zdesperowany (usunięte przez administratora) bo jest tyle mozliwosci lokalnie i za kilkakrotne wieszke pieniądze w UE. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Agrobox Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Agrobox Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agrobox Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agrobox Sp. z o.o.?

Agrobox Sp. z o.o.
  • Wapienna 6 lok. 8