Opinie o Wojewódzki Szpital Zespolony Im.ludwika Perzyny w Kaliszu w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wojewódzki Szpital Zespolony Im.ludwika Perzyny w Kaliszu. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wojewódzki Szpital Zespolony Im.ludwika Perzyny w Kaliszu o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojewódzki Szpital Zespolony Im.ludwika Perzyny w Kaliszu w Kalisz

Maria Dyrdziak

Dnia 13 lutego br. o godz.15.30, zostałam przyjęta ze skierowaniem lekarza rodzinnego POZ na SOR - Kalisz. Bałam się, ponieważ opinie o pracy SOR były zazwyczaj negatywne. Ja natomiast chcę podziękować za bardzo profesjonalną i miłą opiekę. Najpierw badanie przez bardzo miłego ratownika medycznego. Wysoki, młody mężczyzna traktował mnie jak matkę lub kogoś bliskiego. Po badaniu zostałam skierowana na tzw. czerwony Oddział. Ten ratownik zawiózł mnie na łóżko, pomógł i ciepło oddał w drugie dobre ręce doktora Jana. Zaczęto mnie diagnozować, ale cały czas czułam zaangażowanie i dobrą fachową opiekę. Spędziłam na SOR kilka godzin i widziałam troskę o pacjenta, dociekliwość i bardzo dobre traktowanie chorych. Wiem też, że kilka spędzonych godzin na SOR i natychmiastowa pomoc, utwierdziły mnie w przekonaniu, że jednak młoda kadra szuka ratunku dla każdego chorego. Niestety należy spokojnie czekać za wynikami a potem za wypisem. Laboratorium ma mnóstwo pracy a każdy przypadek jest pilny. Najgorsze jest to , że chorych przybywało z każdą minutą. Personel musi biegać od łóżka do łóżka i jeszcze dochodzi tzw.papierologia. Wszystko trzeba ogarniać i niestety musimy czekać za wypisem, chociaż po zastosowaniu kroplówek stan chorego się poprawia to nie wszyscy wychodzą z diagnozą. Inni są przekazywani na Oddziały, a walka o życie trwa 24 h. Dziękuję bardzo SOR za wspaniałą i życzliwą opiekę Panu doktorowi Janowi. Super lekarz i Panu Ratownikowi. Pozdrawiam Z wyrazami szacunku. Wdzięczna pacjentka Maria Dyrdziak

Ilona

Witam szpital to jest jedną wielką porazka lekarze jakby na wakacjach byli nic nie robia zabieg zaplanowany przyjęcie do szpitala na 6.40 godz 15 30 zero infornacj dopiero jak pojechałam zbycie pacjenta tatę wypuścili do domu nie wiadomo kiedy będzie zrobiony przyjmowanie pacjenta na zabieg planowany i trzymanie go beż żadnej informacji po skomentowaniu że tak się nie postępuje lekarz tylko odpowiedział że tak się nie robi ale tu tak bywa ludzie co to za szpital pacjenta jedzie na operacje 300 km po czym zostaje odesłany do domu oddzial chirurgi onkokogicznej to jest jedną wielką porażka powinni wymienić cały personel i zatrudnić ludzi z powołania a jie tylko sępy na kasę żeby jeszcze mało zarabiali biorą krocie a zachowują się jak by bogami byli konowały i tyle tak się nie traktuje pacjentów podstawa do nieba oddzial a zwłaszcza lekarze i pielęgniarki to porażki jakieś życiowe nie wiadomo skąd wzięci odklejeni od zeczywistosci

Maria

Serdeczne podziękowania za fachową, szybką i bardzo miłą opiekę na oddziale wewnętrznym w Kaliszu. Szczególne podziękowania dla Pana ordynatora dr. Sławomira Waszczyńskiego, Pani oddziałowej i pozostałego personelu medycznego. Pragnę również podziękować dr. Michałowskiemu za trafną diagnozę. Wdzięczna pacjentka, M. Olszewska

Qqq

Obsługa szpitala niemiła w stosunku do pacjentów, nie zachowują się w najmniejszym stopniu jak na personel przystało.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Wojewódzki Szpital Zespolony Im.ludwika Perzyny w Kaliszu? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Qqq

Lekarze robią z pacjentów świrów, mi osobiście po lekach które przyjmowałam czułam lęk, rozdrażnienie, niepokój. Mój mózg był zalepiony, nie myślałam. Stwierdzono mi schizofrenie nieokreślona, której tak na prawdę nie mam. Gdy nie przyjmuje leków ze szpitala potrafię normalnie żyć myśleć działać. Odradzam każdemu ten szpital.

Mariola

SOR w Kaliszu jest totalnie niedostosowany do ludzi trafiających z przypadku. Bezczelna obsługa, która nie potrafi zdiagnozować do końca pacjenta. Wypuszczają ludzi kierując do lekarzy rodzinnych. Nie diagnozując złamań, stłuczeń bo przecież dlaczego by to mieli robić. Służba zdrowia jest totalnie rozwalona. Nie uzuska się pomocy bo zakaz wstępu rodziny poszkodowanego działa na ich korzyść. Nie ma świadków bezczelnego zachowania i spychologi. Brak słów. Ktoś z tym powinien zrobić porządek!!!!

Ula
@Mariola

Mama 84lata od 12do 18na sorze Niby robili badania i skierowali na internę a na drugi dzień okazało się że chirurgia i pilna operacja Panie na sorze krzyczą na tych co dzwonią do drzwi i diagnozują niczym lekarze a najlepiej odsyłają do lekarza rodzinnego chociaż mają skierowanie na SOR Po tylu godzinach na sorze i takiej obsłudze nie dziw że chorzy tam umierają Jednym słowem chamstwo a oni chcą podwyżki Ta dyrektor powinien zamontować kamert

Gabriela
@Ula

Skoro obsługa na tak fatalnym poziomie, moze warto porozmawiac z dyrektorem?

Jgf

Zmontować kamery

@Jgf

No ale co takie kamery mogłyby dać? Przecież fizycznie nikomu chyba krzywdy nie robią? Jak już prędzej podsłuch pewnie by coś dał, chociaż i tak w to wątpię, bo jak już to trzeba pewnie tę całą wspomnianą "spychologię" czytać między wierszami. Pytanie tylko czy faktycznie jest tak krytycznie czy ktoś tu nie co wyolbrzymia?

Pacjent
@Gabriela

Dyrektor to totalny (usunięte przez administratora) W tym szpitalu dwukrotnie omal mnie nie zabili Szpital.mimo obowiązku jest nie ubezpieczony Jego główna misja to eutanazja beż zgody pacjenta w majestacie prawa Myślę że dyrektora powinni przenieść na kuriera a i wtedy 100% że przesyłka zginie Kto tego idiote trzyma na tym stanowisku Moje przypadki czyli dwukrotne witanie się ze śmiercią w ciągu jednego pobytu będzie mozna niedługo obejrzeć w programie Jaworowicz

@Pacjent

To co konkretnie się działo? Czyli sprawnie to nagłaśniasz wszystko w takim razie?

M.
@Mariola

Dokładnie tak jest plus wyzwiska do pacjentów i groźby .

Wanda

No i jak to sobie wyobrażasz, bo raczej proste to by nie było? Od kiedy tak właściwie jest dyrektorem tutaj?

Pacjęt
@Mariola

Bardzo grzecznie Pani to ujeła,to jest po prostu tragedia uwłaczanie godności ludzkiej.To nie szpital tylko maszynka do robienia pieniędzy wizyta prywatnie badanie na nfz

Witam zgłosiłam się na sor o 9.50 skierowali mnie do neurologa i czekać na lekarza co chwile dzwonie na domofon do nich to tylko Gadka taka zaraz lekarz przyjdzie i do tej pory czekam od 9.50

@Karolina

No i ostatecznie jak wrażenia? Jak to się potoczyło?

marzena

Serdeczne podziękowania dla załogi z pracowni hemodynamiki na czele z doktorem Janem Perugą przy zabiegu koronarografi oraz dla całego kierownictwa oddziału kardiologi łącznie z białym personelem za troskliwą opiekę i zaangażowanie. Z wyrazami szacunku Maria i Marian z Ostrzeszowa

@marzena

Dzień dobry, czy zabieg odbył się może niedawno? Bo bardzo niepokoją mnie wcześniejsze negatywne opinie tutaj i chciałam się dowiedzieć czy już wszystko jest tutaj w porządku. Pozdrawiam

Może ktoś z osób pracujących powie nam co nowego w firmie Wojewódzki Szpital Zespolony Im.ludwika Perzyny w Kaliszu w miejscowości Kalisz? Nie ma póki co żadnych wieści.

Raf

Szpital jest w trakcie wygaszania. Kolejne oddziały są zamykane. Nic dobrego.

Ke

Obecnie poszukują pracowników do pralni. Na pup Kalisz jest ogłoszenie dotyczące pracownika transportu wewnętrznego. Ogólnie kpina jeśli chodzi o zarobki. A dokładnie jest to 2240 podstawy (brutto), do tego 25% premii (brutto, oczywiście jak się cały miesiąc przepracuje) + stażowe. Kierowników masa, ale nikogo kompetentnego nie ma.

Zawiedziiona
@Raf

W tym szpitalu dzieje się nieciekawie, nawet w firmach zewnętrznych pozwalniano ludzi ,którzy pracowali bez zwolnieniem lekarskich w okresie najgorszej pandemi, 2022 rok

Zawiedziiona
@Zawiedziiona

Chodzilo oczywiście o rok 2021

Ada
@Ke

Przyjmują do pralni ,jednego pracownika,a co z kuchnia,też miała być własnością szpitala,i cisza.

@Ada

No i tak przyjmują niby i co potem znowu będą zwalniać czy nastąpiła zmiana strategii?

Dominika

Nadal elektryk jest na stanowisku dyrektora?

Patryk
@Dominika

To jest elektromonter ???? tak nadal jest dyrektorem. W szpitalu bez zmian nadal personel do kosza w większości przypadków

@Patryk

Ale przecież jak tak dalej będą wyrzucać to co niby zrobią jak braknie i pracowników i nowych chętnych? To w ogóle jest przemyślane działanie?

nick

Elektryk na stanowisku dyrektora. Masakra. Nie dba o pacjentów, lekarze uciekają do innych placówek a pieniądze które mogłyby być przeznaczone na doposażenie szpitala są wydawane na absurdy takie jak kamera sprawdzająca przy wejściu kto ma maseczkę a kto nie. Wchodzisz do budynku i wszyscy słyszą "UWAGA OSOBA BEZ MASECZKI". Sam budynek... też masakra, stary i zaniedbany. Na oddziałach widać, że sprzęt stary a pokoje bardziej przypominają poprawczak niż szpital na który płacimy podatki. Ktoś tu chyba nie lubi inwestować. Miały być oszczędności a na razie jest tylko upokarzanie pracowników. Bozia ci wynagrodzi zdrowiem za to!

Mariola
@nick

Kto do tego dopuścił!!!!

pacjent

Co dzieje się z Oddziałem Psychiatrycznym, zmiana lekarzy ,ordynatora,a pacjenci nie wiedzą, bo nie jeden z nich leczący się wcześniej w tym szpitalu ,nie zdecydowal by się pójść do niego. Moja opinia wynika z samego doświadczenia,do tego szpitala wcześniej zawozilam chorego,ale teraz spotkało mnie rozczarowanie,dość że przyjęcie było w małym ,ciasnym ,gorącym pomieszczeniu,to lekaż dyżurujący arogancki,pokazujący jaki on tu jest najważniejszy,podejscie do pacjenta chorego psychicznie zerowe, ważne bylo tylko to co on mówi,a gdy chory i ja chcieliśmy coś powiedzieć to powiedzial że za chwilę każe nam wyjść. Ostrzegam wszystkich którzy chcą swoich bliskich powierzyć temu szpitalowi a szczegolnie Panu który jest często na dyzurach przyjęc bo chyba pomylił się z zawodem ,jego zachowanie nie przypomina lekarza psychiatry, który dla tych chorych ludzi powinien być przykładem a nie str aszyc swoim zachowanie.Pani Ordynator współczuję takiego personelu

ewasz76

W dniu 13.08.2021 ok. godz. 14.00 trafiłam z 87 letnim mieszkańcem DPS na SOR, gdzie po raz kolejny spotkaliśmy się z wielkim zaangażowaniem,fachowością,pomocą,empatią,sercem od pracujących tam pracowników.(pani pielęgniarki,pani rejestrującej i przemiłego ratownika).Zachowanie tych ludzi pozwala myśleć,że każdy człowiek jest równy:(mieszkaniec DPS,obcokrajowiec,osoba spocona w ubraniu roboczym,czy też świeża i pachnąca).W imieniu swoim i mieszkańców chciałam podziękować za oddanie i serce wkładane w pracę z ludzmi i prosić żeby się nigdy nie zmieniali,bo tylko takie osoby rozsławiają dobre imię tego szpitala i nie przynoszą ujmy swojej profesji,czego nie można powiedzieć o lekarzach z oddziału urologicznego tegoż szpitala,ale to już w drugiej opinii.

Andrew

Byłem dzisiaj w szpitalu przy ul. Poznańskiej w Kaliszu na szczepieniu przeciw COVID. Chciałbym z tego miejsca wyrazić słowa wielkiego uznania dla całego personelu przeprowadzającego rejestrację, badanie pacjenta jak i samo szczepienie. Wszystko przebiegało bardzo sprawnie i profesjonalnie. Dużą rolę odegrał w tym procesie pan Darek, który bardzo sprawnie "kierował ruchem" osób zarejestrowanych na konkretną godzinę.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojewódzki Szpital Zespolony Im.ludwika Perzyny w Kaliszu - Kalisz

• Jak się pracuje w Wojewódzki Szpital Zespolony Im.ludwika Perzyny w Kaliszu?

Zobacz opinie na temat firmy Wojewódzki Szpital Zespolony Im.ludwika Perzyny w Kaliszu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojewódzki Szpital Zespolony Im.ludwika Perzyny w Kaliszu?

Wojewódzki Szpital Zespolony Im.ludwika Perzyny w Kaliszu
  • Poznańska 79