Opinie o Wrosped Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wrosped Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wrosped Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wrosped Sp. z o.o. w Wrocław

qwerty Nowy wpis

Cześć. Szukam pracy jako spedytor i w internecie widziałem, że całkiem niedawno wygasła oferta pracy z tej firmy. Mam cichą nadzieję, że jednak mają jeszcze wolne miejsca :). Ktoś wie czy zatrudniono już kogoś? Może znajdzie się ktoś, kto orientuje się, jakie wymagania firma ma od kandydatów. Niestety we wspomnianą ofertę już nie mogę wejść.

Jakiś czas temu było kilka ofert na kierowcę C+E. Praca na terenie Polski, Czech i Słowacji. Dodatkowo szukali z trzech różnych regionów. Gdyby coś się znowu pojawiło to w jakim systemie się jeździ? Można elastycznie ustalić ilość dni w trasie i kiedy odpoczynek?

Nn Nowy wpis

Jest zespół, jest zaufanie, można poukładać czas żeby dzieciaki ogarnąć, jest komunikacja, jest jasny system. Są ludzie, z którymi można co ważne ustalić i trzymają się tych ustaleń.

Dominik

To że piszesz kłamstwa w sprawie zamknięcia firmy itd to Twoja sprawa. Natomiast skalowanie mojej żony to już moja sprawa osobista. Współczuję Tobie uważam że masz bardzo smutne życie i mam nadzieję że nigdy Cię nie poznałem. Proszę usunąć ten wpis . W dniu dzisiejszym osobiście zgłaszam to do odpowiednich służb. Mimo wszystko życzę wesołych świąt i radzę znaleźć sobie jakieś inne hobby niż siedzenie w internecie i pisanie wszystkiego co przychodzi do głowy( wydaje mi się że jednak trochę pustej) . Pozdrawiam

Pracownik Nowy wpis

Po raz kolejny jako Wrosped nie rozumiemy dlaczego GoWork akceptuje administrowanie tego typu postów. GoWork został kilkakrotnie poinformowany ,że ktoś postanowił nas szkalować na portalu, podszywając się pod tożsamości Naszych ludzi. GoWork wie, że wszystkie wpisy są bez podstaw, a nawet naruszają podstawy prawne o które będziemy się upominać. Ostatni wpis jest poniżej godności: 1.Admin zatwierdził post o zgłoszeniu przestępstwa z kk , tym samym bierze na siebie odpowiedzialność za pomoc w trollowaniu i nękaniu naszych pracowników. 2.po drugie ktoś- w bardzo niemoralny sposób chce zniszczyć czas przedświąteczny Naszej Kolezance z pracy i Jej rodzinie- i to jest dla Nas bardziej przykre . Podszywania się pod Dagmarę i pisanie pod jej imieniem takich rzeczy, które są nieprawdziwe - jest.... już nawet nie wiemy jak to nazwać, bo jakim trzeba być człowiekiem.. 3.Po trzecie proszę odpuścić sobie czytanie opini na GoWork do czasu aż portal się nie opamięta, bo na własnej skórze odczuwamy że tu może pisać KAŻDY WSZYSTKO BEZ JAKIEJKOLWIEK LOGIKI I POCZUCIA CZLOWIECZENSTWA Pozdrawiamy wszystkich którzy musieli przeczytać, co tu zostało na Nas napisane. Życzymy spokoju na te Święta, niech każdy w sobie odkryje to, co jest w nim najlepsze. Dobrego czasu ' Zyczą Wszyscy z Wrosped.

Czy po rozmowie w Wrosped Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Szanowni Państwo- myślę że korzystanie z serwisu GoWork nie ma sensu - ktoś permanentnie podszywa się pod osoby z Naszej Firmy - serwis nic z tym nie robi. Ja po tym wnioskuję że nie ma sensu czytać złośliwości zawistnych ludzi - kto ma ochotę z nami pracować w firmie czy też z nami współpracować, to zapraszamy do kontaktu osobistego. Na tym serwisie nie ma co się opierać: każdy pisze co chce, opinie nie są weryfikowane, mimo próśb do serwisu dalej ktoś kradnie tożsamości Naszych Ludzi, można bezkarnie trollowqc kogo się chce. Jest mi przykro, że tak to wygląda w świecie dorosłych i zdawałoby się poważnych ludzi....

To jest fejk news. Ktoś chyba bardzo się uparł trollować i to bardzo złośliwie:( zazdrość ludzka, nie zna granic...

Serio?

Jedna wielka nieprawda. Ktoś postanowił się podszywać... działamy :) a podszywanie się z imienia i nazwiska, jest karalne...

Dobre miejsce, dobrzy ludzie, konstruktywne rozwiązywanie problemów, bdb komunikacja wewnątrz firmy, płace na czas. Polecam

Spedycja, Transport to nie tylko zawód, to nie tylko zajęcie, to Pasja. I to zapewne będzie wyróżniać tę firmę. Pasja, zespół, doświadczenie. Powodzenia w budowaniu firmy.

Marzena
@Gość

No zabrzmiało pozytywnie. ;) A czemu już nie uczestniczysz w tym całym budowaniu tego?

Askaniusz Burda

Szanowni Państwo. W związku z powyższymi opiniami informuję, iż podjęliśmy działania prawne zmierzające do zidentyfikowania osób, które w sposób bezprawny , kłamliwy i szkalujący wypowiadają się na nasz temat. Portal Gowork dysponuje danymi logowania osób nas szkalujących, które zostaną udostępnione organom ścigania. Zatem do zobaczenia. Natomiast każdego poważnie zainteresowanego rozmową o naszej firmie zapraszam do kontaktu osobistego. Askaniusz Burda

Gość 6996

Haha zapomniałeś dodać że jeszcze ONZ zbowit itd inne organizacje się nimi interesują (usunięte przez administratora) Ile dali Ci za tą opinię? Skąd takie info? Konkrety proszę

Ola

Tez słyszałam. Podkupili ponoc z konkurencji dyrektora( pewnie łapówka to w ich stylu ). Ciekawe czy to on im tych problemów nie sprowadził..

Nikomu nieznany

Możliwe że ma zakaz z konkurencji podpisany w dawnej firmie pewnie dlatego...

Marzena
@Nikomu nieznany

I na takie coś zezwalają?

Rafal

Zna ktoś firmę wrosped z Wrocławia ? Szukają jeZcze spedytorów do pracy ? I jak się wogole tam pracuje ? Proszę o szczera odpowiedz

Thomson
@Rafal

To młoda firma stworzona przez spedytorów. Klepią bidę na maxa. Jest totalnie bez kapitału. Ja bym się tam nie pchał za duże ryzyko. Ich klientom tez się dziwie….

Rafał
@Thomson

A jeszcze jedno od kiedy działają ?

Thomson
@Rafał

Niecałe dwa lata gdzieś.chyba tylkonjefno auto maja swoje.Słabo. Klienci Im sie spóźnia z płatnościami i będziesz bez kasy :((

Rafał

Cześć zna ktoś firmę wrosped ? Szukają jescze spedytorów do pracy ? Jak się tam pracuje ? Pozdrawiam

Nic nie jest w porządku. To spółka "krzak" bez kapitału. Dużo obiecują, a potem się nie wywiązują. szefostwo jest niesłowne... Odradzam!

Zostaw merytoryczną opinię o Wrosped Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Wrosped Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wrosped Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wrosped Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wrosped Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Nyska 61A
    50-505 Wrocław