Opinie o Aria Bio Polska Sp. z o.o. w Legionowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aria Bio Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aria Bio Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aria Bio Polska Sp. z o.o. w Legionowo

Iwona

cześć, ktoś tu pisał o zwracaniu uwagi pewnych władz na firmę i zastanawiam się na ile to uzasadnione a raczej jakie konsekwencje mogłyby wynikać wobec tego dla samych pracowników. ktoś interesował się tym tematem? na stronie są prowadzone nabory na produkcję, laboranta o raz księgowość, a co z innymi stanowiskami biurowymi? jakie byłyby do obsadzenia w samej siedzibie?

Prawda boli
@Iwona

Niestety opinie, które zostały usunięte za fałszywą prośbą członka działalności przestępczej Aleksandry Werner są prawdą na temat Firma Aria bio jest prowadzona w sposób mafijny, która kryje się powiązaniami w (usunięte przez administratora) przekupstwami i zastraszaniem poszkodowyanych. Traktują podwykonawców jak (usunięte przez administratora) co można bardzo łatwo zweryfikować w tej branży pytając ludzi. Bronią się na wszelkie sposóby ale jedno jest pewne pojdą siedzieć prędzej czy później na długie lata za swoje przekręty i z desperacji się chwytają wszystkich opcji jak korumpowanie organów sądownictwa i funkcjonariuszy służb publicznych.

Pracus Nowy wpis

Praca tam była czystą przyjemnością ludzie bardzo fajni chciało się iść do pracy szkoda że się to tak szybko skończyło

Czy nikt nie odpowiedział na tamto poprzednie pytanie o powody w związku z rezygnacją z pracy bo oczywiste było, że o te opóźnienia chodzi o których już pisali? Chyba ze to jednak nieaktualne jest? tez jak poprzednika interesuje mnie praca laboranta, czemu na stronie nie piszą niczego o warunkach? jakie wyposażenie macie tam na miejscu? jaka atmosfera? chce wstępnie tylko sobie warunki porównać.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Aria Bio Polska Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Jola

Widziałam jakieś opinie dotyczące niestandardowego prowadzenia firmy, było to napisane parę miesięcy temu i już nikt szerszej się nie odniósł, a na stronie firmowej jak widać stale prowadzone są nabory. czy ktoś niedawno aplikował i by się podzielił sowimi spostrzeżeniami? Mam na myśli prace jako laborant rzecz jasna. Jakie są perspektywy zarobkowe na kolejny rok?

XX xxxx
@Jola

Ja bym się tam pracy nie podjęła ponieważ (usunięte przez administratora) pracowników na każdym kroku i nie wypłacają wynagrodzenia na czas ( nie jest to opóźnienie 2-3 dniowe tylko nawet 20 dniowe) także radziła bym poszukać czegoś innego

@XX xxxx

20 dni opóźnienia? A macie to jakoś wyjaśniane? Co jest przyczyną, czy to notoryczne? Wcześniej tez to występowało? Nie wiem czy mi się we wcześniejszych opiniach nie „pominęło” przypadkiem

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Aria Bio Polska Sp. z o.o. na stanowisko poszukuję osoby do prowadzenia obsługi klienta? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Aleksandra Werner
@Iwona

Szanowna Pani, nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością ani ze stanem faktycznym. Osoba, która zamieściła ten szkalujący komentarz, poprzednie również, to były współpracownik spółki usunięty z jej struktur prawie dwa lata temu. Sprawa oczywiście została zgłoszona. Spółka nie ma żadnych powiązań ze służbami, wywiadem ani "z bliskimi współpracownikami Putina".

Prawda boli

Chętny

Czy zapotrzebowanie do pracy w borku wlkp jest cały czas?

@Chętny

hej z czego wynika to pytanie? na stornie mają oferty na różne stanowiska i zapraszają przy tym do aplikowania, to chyba znaczy, że potrzebują? po jakim czasie od wysłania zgłoszenia zapraszają na rozmowę?

Daw

Tak szukają do pracy już po 2 dniach dzwonili na rozmowę by się umówić

@Daw

o to szybko i po tej rozmowie to jak z feedbackiem, dają go od razu czy też inny kandydaci są w puli do wyboru? sporo osób tu kandyduje tak właściwie? i co z obecnym poziomem rotacji, co można o nim powiedzieć?

Aria Bio Polska Sp. z o.o. szukała niedawno pracowników w mieście Borek Wielkopolski. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Nie polecam tam pracy

Stefan
@Lukasz

Nie jesteś jedyny. Właśnie widzę, że większość osób piszących tutaj nie poleca pracy w tym miejscu. Dlaczego? Chodzi o zarobki bo widzę że jest najniższa? Czy o coś jeszcze?

Iwona

Ok, chociaż nie widzę tu za bardzo argumentu.. Chyba, że go dopiszesz? to określenie, że podejrzane to z czego miałoby wynikać? A między współpracownikami to jakie mogłyby być relacje? Także ludzie są podejrzliwi czy atmosfera jednak dopisuje?

AW

Andrzeju, jeszcze Ci się nie znudziło?:)

Iwona

A praca? W sensie sama specyfika, bez tych innych ludzi i samej atmosfery, to jak byś ocenił? Zakres obowiązków był adekwatny do kasy, którą oferowali? Ile miałeś i za jaką pracę?

To jest kpina nie pracodawca. do roboty od zaraz za najniższą a np.badania lekarskie wstępne to jak im się przypomni.

Lidia

Czy koszt tych badań wstępnych pokrywa pracodawca, czy każdy sam za nie płaci?

Aria Bio Sp. z o.o. Sp. K.

Dzień dobry, tak zgadzam się potrzebujemy pracowników "od zaraz", stawka jaką proponujemy nie jest też najniższą, wszystkie ustalenia zapadają na rozmowie kwalifikacyjnej. Co do badań pracowników także nie mogę się z Panem zgodzić, każdy z pracowników ma aktualne badania wykonane przed podjęciem pracy najpóźniej w tym samym dniu.

@Lidia

Oczywiście koszty badań wstępnych pokrywa pracodawca. Pracownik nie ponosi żadnych kosztów z tym związanych.

Lukasz
@Aria Bio Sp. z o.o. Sp. K.

To jak u was wyglądają 4 brygady?

@Lukasz

Panie @Lukasz 4 brygady wyglądają u nas w następujący sposób: są 3 zmiany: ranna - 7:00 - 15:00 (1 tydzień), popołudniowa 15:00 - 23:00 (1 tydzień), nocna 23:00 - 7:00 (oczywiście z dodatkami nocnymi przysługującymi zgodnie z Kodeksem Pracy, także 1 tydzień) oraz tydzień wolnego. Każda ze zmian oczywiście w 8-godzinnym wymiarze z zachowaniem odpoczynków dobowych jak i weekendowych. Dodam także, jeśli chodzi o zarobki w naszej firmie kształtują się w przedziale 2500zł - 5000zł / netto na stanowiskach niekierowniczych w zależności od posiadanej wiedzy, umiejętności i indywidualnych ustaleń z Dyrektorem ds. Produkcji. Dlatego jeśli jest Pan zainteresowany zachęcam do złożenia swojej aplikacji. Pozdrawiam.

Prawda i jeszcze 4 brygady przesada

@Lukasz

Panie Łukaszu, niestety specyfika pracy naszego zakładu wymaga pracy 24h na dobę, dlatego praca odbywa się w systemie 4-brygadowym. Każdy potencjalny pracownik odbywający rozmowę z Dyrektorem ds. Produkcji dowiaduje się tego już na pierwszej rozmowie i sam decyduje czy mu taki system odpowiada i podejmuje pracę, czy nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Aria Bio Polska Sp. z o.o. - Legionowo

• Jak się pracuje w Aria Bio Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aria Bio Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aria Bio Polska Sp. z o.o.?

Aria Bio Polska Sp. z o.o.
  • Warszawska 60B
    05-120 Legionowo
  • NIP: 5361955438 REGON: 389307406 KRS: 0000908692

Aria Bio Polska Sp. z o.o.