Opinie o FG Energy sp.z o.o. (działalność zawieszona) w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie FG Energy sp.z o.o. (działalność zawieszona). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FG Energy sp.z o.o. (działalność zawieszona) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FG Energy sp.z o.o. (działalność zawieszona) w Kraków

___kurza___twarz___

jestem nowym uzytkowniko forumowiczem i nowa pracownica i wchodze i widze ze prawda jest to co mowi sie o firmie ze ludzie zadowoleni pracownicy cenia sobie pracodawce serdecznie a po czym to wnosze ano wnosze po tym ze duzo wpisow pozytywnych jest i ruch duzy na forum bo dobrze sie pracuje w fg

Darek21

Jako pracownik mogę zdecydowanie polecić firmę FG Energy. Stała możliwość rozwoju, sympatyczni ludzie i przy tym niezłe zarobki.

Super Darku, że Ci się u nas podoba. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół FG Energy

@Darek21

jest bardzo fajnie, firma bowiem daje możliwość wielu delegacji, w tym zagranicznych dzięki niej, uczestniczę w naprawdę wielu ciekawych projektach zdobywamy międzynarodowe doświadczenie, jest naprawdę bardzo fajnie

@Darek21

praca w FG to dooooskonała zabawa! świetna integracja i super ekipa polecam ja piotrek TRZYNASTEGO

bajer full 2.0
@Darek21

dokładnie ! Kolejny nowy dzień w FG ! A z nim nowe, wspaniałe perspektywy !

panKREWETKA
@bajer full 2.0

dla mnie dzisiejszy dniem był dniem ostatecznym bojem moim ostatnim łza smutku kręci się w oku ale cóż, życie ach życie trwa dalej ...

mister_babadook
@panKREWETKA

nie bój żaby panie krewetka ze znaniem jezykow obcych a ty przeciez znasz, to se znajdziesz nowa prace i bedziesz szczesliwy ale nie wracaj do biznesu ze strzzeniem psiakow bo groomerzy dzis nie maja latwego zycia

mister_babadook

MNIE TEZ TO SIE NIE PODOBA I MASZ STU PROCENTOWA RACJE BO NIE MOZE TAK BYC ZE POZWALNIANI ZA BLEDY PRACOWNICY WCHODZA TU I NAS OCZERNIAJA A CO KIM MY JESTESMY A CO !?!? A JAK?!?!? DUZO OJ BARDZO DUZO NIE PRAWDZIWYCH INFORMACJI TUTAJ PANUJE OD OSOB ROZCZENIOWYCH I ROZGORYCZONYCH ALE NIE MOZNA SIE PODDAWAC TYM CO ZLORZECZA I TYLKO POTRAFIA KRYTYKOWAC BO ZYCIE JEST PIEKNE MORDECZKI MOJE JUZ NIE MOWIAC O KONKURENCJI JAKA WCHODZI I BLUZGA TUTAJ ALE TO NIE PO CHRZESCIANSKU BY TAK SIE ZACHOWYWAC I TAK ZLORZECZYC WIEC PROSZE ADMINISTRATOROW BY SPRAWDZALI I BLOKOWALI TE BEZECEŃSKIE I WUGLARNE WPISY KONKURENCJI

Natalia

Ja też, negathwne opinie kientów i pracowników znikają w mgnieniu oka Natomiast są tutaj pochlebne brednie dodawane przez samą firmę

Marcin K

Panie Piter a czym się Pan smuci jakimi nieprawdziwymi informacjami. Tymi pozytywnymi czy negatywnymi

Marcin z Łodzi

Nie zgadzam się z tym, w żaden sposób, i kulturalnie o tym informuję. Już w czasach starożytności wołano „vox empleos, vox firmaes!” co można przetłumaczyć z łaciny jako „głos pracowników - głosem firmy!”. A głosy pracowników, tu rzeczone, z tego co czytam i przeglądam - mają wydźwięk w bardzo dużym stopniu bardzo pozytywny lub pozytywny a zreszta rating firmy to 4,5 na 5,0 gwiazdek więc jest naprawdę zacnie. Niech to będzie probierzem. Jak tak przeglądam wpisy to 95% albo i więcej forumowiczów jest zadowolonych z pracy. Zamiast szukać dziury w całym, zastanów się czy warto widzieć szklankę do połowy pełną czy do połowy pustą. Są ludzie zadowoleni i nie można im odmówić prawa do pisania dobrych rzeczy czy o tej firmie czy o innej. Mają do tego pełne prawo. Ja tam jestem naprawdę zadowolony.

@Marcin z Łodzi

jak to dobrze, Marcinie, ze na świecie sa tacy ludzie jak ty prawi a nawet sprawiedliwi

Pierwsza rozmowa na skype ok… nastepnie telefon z zaproszeniem na kolejna rozmowe, a dzien przed planowana druga rozmowa telefon, ze jednak nie bedzie rozmowy. Zadnego wytlumaczenia, ani przepraszam, ani zadnego wiecej kontaktu… od tej pory juz nikt sie nie odezwal. Nieprofesjonalne i nieeleganckie zachowanie ze strony firmy.

Brak

logo firmy Presales Specialist
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Janikowo
Biuro Handlowe Jota Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. obsługi zamówień
Dawidy
Maga Foods Sp. z o.o.
Pawelmos

Instalacja jest świetnej jakości, a pracownicy byli bardzo pomocni. Zdecydowanie polecam tę firmę :)

@Pawelmos

Dziękujemy bardzo za docenienie pracy naszych doradców. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół FG Energy

BAWÓŁ RZECZNY
@FG Energy sp.z o.o. (działalność zawieszona)

handlowcy handlowcami ale jest jeszcze bakc office i warto tez doceniac nas :)

@Pawelmos

oferuję usługi groomera i jeśli ktoś z was ma małego pieska do ostrzyżenia, polecam swoje usługi dla pracowników piętnaście procentów taniej oferta obowiązuje jedynie do końca miesiąca

@Pawelmos

kolejna bardzo dobra wiadomość z naszej strony i to tak wcześnie o poranku! szybka i sprawna instalacja! wszystko na czas!

Krzysztof

Firma zmienia się na lepsze, zwłaszcza ostatnio, jest coraz lepsza atmosfera

@Krzysztof

Bardzo nas cieszy Krzysztofie to co piszesz. Dziękujemy za komentarz. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół FG Energy

@Krzysztof

i to się ceni ja pracuję kilka miesięcy ale już proponuję swojemu partnerowi by także przyszedł do nas pracować

Jann

Praca w FG Energy jest bardzo przyjemna. Miła atmosfera, sympatyczni ludzie, a przy tym możliwość rozwoju i atrakcyjne wynagrodzenie.

@Jann

Bardzo fajnie, że Ci się u nas podoba. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół FG Energy

@Jann

mozliwosc rozwoju jest ale nie w kazdym dziale taka sama co do pieniedzy - racja, bo jest o 10-15% wyzej niz daje konkurencja pracownikom przed wejsciem zrobilem risercz w BIG4 na rynku OZE i wyszlo ze FG jest w czolowce jesli chodzi o pieniadze dla pracownikow

SylBar98

Pracuję w FG już rok i nie mogę złego słowa powiedzieć, bardzo lubię te pracę. :)

@SylBar98

Dziękujemy za miłe słowa i życzymy samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. :) Pozdrawiamy, Zespół FG Energy

@SylBar98

U mnie już ponad dwa lata stuknęły, oj jak ten czas szybko leci Faktycznie firma jest jedną z najbardziej solidnych na rynku, A wiem co mówię, bo jestem z branży i z niejednego fotowoltaicznego pieca, chleb jadłem

@SylBar98

handlowiec czy ekipy monterskie???????

Waldi R

Instalacja mojej fotowoltaiki to była czysta przyjemność. Materiały dostarczone w błyskawicznym tempie.

Pati

Praca jak każda, ale opłacalna

@Pati

Dziękujemy za podzielenie się z nami opinią o pracy w FG Energy. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół FG Energy

@Pati

ja bym nawet napisał. praca lepsza niż inna, ale opłacalna piotrek TRZYNASTEGO

Karol

Zarobki super, ale trzeba się wykazać. Nie ma nic za darmo

@Karol

Dziękujemy za komentarz Karolu. Cieszy nas, ze jesteś zadowolony z pracy. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół FG Energy

@Karol

w stu procentach to prawda! piotrek TRZYNASTEGO

Czy w firmie FG Energy sp.z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

piotrek TRZYNASTEGO

oczywiście, że są firma bardzo dba o nas, pracowników jesteśmy jej największym kapitałem i co do tego nikt nie ma wątpliwości piotrek TRZYNASTEGO

Jeremi Zarzycki

Sprawnie przeprowadzony montaż instalacji fotowoltaicznej. Przedstawiciel firmy w moim imieniu wypełnił i złożył wniosek o dofinansowanie w ramach programu Mój Prąd...a dofinansowanie otrzymałem w ciągu 56 dni co jest, jak się okazuje niezłym wynikiem.

@Jeremi Zarzycki

Bardzo nas cieszy, że wszystko poszło zgodnie z planem :) Dziękujemy za komentarz. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół FG Energy

Renata Zięba

Ekipa montażowa sprawna, szybka, skuteczna. Polecam firmę, w pełni na to zasługuje

@Renata Zięba

Dziękujemy bardzo za komentarz i za docenienie pracy naszego doradcy. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół FG Energy

Matyskowa

Nie mam absolutnie nic do zarzucenia firmie. Zrealizowali u nas naprawdę skomplikowany projekt, zacienienie dachu domu mamy duże przez drzewa orzechowe sąsiada, ale udało się zamontować panele na dachu od tarasu i na dachu przybudówki.

@Matyskowa

Lubimy takie wyzwania :) Dziękujemy za skorzystanie z oferty naszej firmy i za komentarz. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół FG Energy

Leszek Kubrak

Instalacja fotowoltaiczna wykonana w maju 2020. Cały proces od pierwszej rozmowy do momentu rozliczenia przebiegł bardzo sprawnie i profesjonalnie.

@Leszek Kubrak

Dziękujemy Panie Leszku za komentarz. Doceniamy Pana opinię. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół FG Energy

MariaN

FG Energy odpowiada za 2 realizacje dla mnie i mojej firmy. Obie instalacje sprawdzają się znakomicie i mogę szczerze polecić!

@MariaN

Dziękujemy za komentarz oraz za skorzystanie, i to dwukrotne, z usług naszej firmy. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół FG Energy

Jestem bardzo zadowolony z terminu montażu 6.05.2022r podpisałem umowę 25.05.222r zamontowano instalacje 7.07.2022r instalacja została podłączona do sieci energetycznej i 9.12.2022r otrzymałem wzrost dotacji mój prąd poszło bardzo sprawnie pozdrawiam

@Michał

Zadowolenie Klienta jest dla nas kluczowe, dlatego staramy się realizować każdy projekt najszybciej jak tylko jest to możliwe. Dziękujemy za komentarz. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół FG Energy

Mariabb

Pracuje w firmie już od roku i nie mogę o niej złego słowa powiedzieć! Atmosfera pracy jest bardzo miła i przyjazna dla nowych pracowników, a warunki atrakcyjne.

Ewelina
@Mariabb

Czyli będąc nowym pracownikiem, nie ma czym się stresować? :) Powiedz mi, na początku pracy jest jakieś szkolenie wdrażające? Opowiesz coś więcej o tych atrakcyjnych warunkach? :) Wysokość pensji jest okej?

@Mariabb

Bardzo się cieszymy Mario, że Ci się w FG podoba. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół FG Energy

Konrad Szymanek

Jak dla mnie wszystko bez zarzutu

@Konrad Szymanek

Bardzo nas to cieszy. Dziękujemy za komentarz. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół FG Energy

• Jak się pracuje w FG Energy sp.z o.o. (działalność zawieszona)?

Zobacz opinie na temat firmy FG Energy sp.z o.o. (działalność zawieszona) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 606.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FG Energy sp.z o.o. (działalność zawieszona)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 396, z czego 314 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FG Energy sp.z o.o. (działalność zawieszona)?

Kandydaci do pracy w FG Energy sp.z o.o. (działalność zawieszona) napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FG Energy sp.z o.o. (działalność zawieszona)
4.5/5 Na podstawie 1088 ocen.

FG Energy sp.z o.o. (działalność zawieszona)