Opinie o Senesio Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Senesio Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Senesio Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Senesio Sp. z o.o. w Szczecin

Ta firma nie płaci pracownikom

Maja

Wszystko ok. Właśnie wróciłam po 2 miesiącach. Mi odpowiada ????

Kwiat Peonii

Właśnie wróciłam z drugiego już zlecenia z tej firmy. Jak dla mnie wszystko jest ok . Stawki są całkiem fajne jak na wyjazdy przez firmę. Mam stały kontakt z nimi i w moim przypadku oby dwa miejsca były opisane jak należy. Wypłata jest do 15 w umowie ale ja dostałam przed 10. Miłe zaskoczenie. Ogólnie polecam ta firmę na podstawie swoich doświadczeń. Pozdrawiam

Basia

Dzień dobry . Chciałam poinformować że jestem z tej firmy już w drugiej pracy. Jak dla mnie jest ok. Nie wiem jak inni ale ja jestem zadowolona. Pozdrawian

Weselehejwesele
@Basia

Ja już rok z nimi jeżdżę i nie narzekam

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Senesio Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Presales Specialist
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
Myszka

Dzień dobry. Pracuje w firmie że Szczecina od ponad pół roku. Jest nie najgorzej. Wiadomo, zawsze może być lepiej:) Ale , poważnie. Jest ok

@Myszka

Zawsze by się chciało lepiej . To prawda Ale ja jeżdżę z nimi od roku i jestem zadowolona. Polecam

Tomek Opieka
@Gertrud

Pewnie, że chciało by się lepiej. Ale nie narzekajmy, bo podczas tej cholernej pandemii my opiekunowie chociaz możemy pracować. Moja córka która prowadziła Kebeba i Lody już nie ma tej mozliwości. jest ciężko... Oby to sie szybko skończyło bo ludzie powoli nie maja za co żyć!!! A firm nie lubię polecać bo nie każdemu musi pasować. Ale Ta Agencja ze Szczecina narazie fajnie działa. Jest dobry kontakt i wsparcie.

Zufrieden

Jestem zadowolona dobre stawki dobra praca i fajne panie Ja trafilam bardzo dobrze i nie mam teraz problemow. rodzina na prawde dobra i nie marudzi biuro pomaga jest ok

Tomek Opieka
@Zufrieden

Witam wszystkich! Jestem opiekunem w firmie Senesio od Czerwca, tamtego roku. Zaczęło się od zlecenia na zamiane. (Na skoczka) Potem pojechałem na 2 miesiące. Teraz Jeżdżę do trzeciej rodziny od nich. Narazie nie zamierzam zmieniać bo dobrze trafiłem. Osobiscie z firmą nie mam żadnych problemów. Mogę polecać....

Julita R

Witam serdecznie. Jeśli chodzi o Senesio to nic zlego powiedzieć nie mogę. Pracuje u nich i narazie mi dobrze. Zobaczymy jak dalej. Pozdrawiam

Morela
@Julita R

Witam. Ja jestem w tej firmie z polecenia. I również jestem zadowolona. Miałam jeden przerzut bo jechałam do rodziny która jak się okazało trochę nakłamała w opisie. Stan Podopiecznego był dużo gorszy niż zapowiadano. Firma od razu zaczęła interweniować i po 3 dniach trafiłam do nowej rodziny. teraz jest bardzo fajnie a w dodatku trafiłam pod Frankfurt gdzie mam znajomych. Pozdrawiam Panie w biurze, jeśli to czytają :)

@Morela

Ja też polecam firmę Senesio. Nie mam z nimi żadnych problemów. Fajne stawki i wypłacane bonusy. Ja czuje się szanowana i dobrze traktowana. A przecież to my wykonujemy ta ciężka pracę i szacunek się nam należy Pozdrawiam

Greta
@Pepe

Potwierdzam. Mam podobnie. Wiadomo, cudow nie ma ale jest ok.

Basia
@Greta

Też tak uważam. Jest ok

Magdasik
@Basia

Witam . Ja mogę powiedzieć że jak pierwszy raz pojechałam z tej firmy to źle trafiłam. Bardzo źle Wytrzymałam 2 tygodnie i zjechałam. Problemu mi nie robili ale znaleźli inna sztel3 na którą musiałam jechać. No i tu jest ok muszę przyznać. Jestem 6y tydzień i zaraz zmienniczka mnie zmieni. Także firma swoje robi ale na klientów wpływu nie ma. Ważne że można zadzwonić i problem zgłosić. Pozdrawiam

@Magdasik

Witam Ja już od roku z nimi jeżdżę i jest ok. Nie mam problemów

@Gertrud

Ja drugi raz, ale sprawdzilam ich siedzibe zanim pojechalam. Wszystko ok.

Carolyn

Mi praca odpowiada. Już trochę z ta firmą jeżdżę i jestem zadowolona. Fajne mają sztele i stawki bo moja koleżanka pojechała pierwszy raz od nich i jest też bardzo zadowolona. Wcześniej miała same ciężkie przypadki. Firma ok

Venus
@Carolyn

Ja również jestem zadowolona. Wróciłam z czwartego zlecenia kilka dni temu. Wszystko ok po raz kolejny W Kwietniu wracam. Polecam

@Venus

Ja jestem już drugi raz i też jestem zadowolona. Trzeba pamiętać że praca pracy nie równa i każda sztela jest inna. Ale Senesio jako Agentura swoje robi i zapewnia to co powinna. Taka prawda Ale widać konkurencja nie śpi... Wali negatywne komentarze jak szalona

@Pepe

Witaj Ja też drugi raz. Naradzie wszystko ok . W jakim rejonie jesteś? Może gdzieś w pobliżu?

Klejak
@Urszula

Ja jestem koło Brühl na wsi. Trochę na odludziu jestem niestety. Kawałek dalej ode mnie też jest opiekunka z Polski. Ale z innej firmy. Ja jestem trzecią na tej szteli i nikt tu się na firma nie skarży. To chyba dobrze

Greta
@Carolyn

Witam. Ja bylam raz do konca Stycznia. Zaraz jade znowu. Rodzina mi odpowiada bo sa bardzo mili i wogole sie nie wtracaja. Podopieczna troche zdezorientowana ale bez agresji. Bardzo spokojna. Z firma dobrze mi sie wspolpracuje. polecam pozdrawiam Kasia

Elwira
@Pepe

Oj Praca bywa rozna. z tym sie zgodze. Ja zawsze mialam pecha i w ciagu 6 lat zaliczylam chyba z 10 szteli -min. Tutaj tez tak zaczelam bo podopieczny okazal sie agresywny o czym rodzina nie informowala. po mojej interwencji dostalam nowa prace i jestem trzeci miesiac. zaraz do domu !!! :) Mi sie teraz w tej firmie dobrze pracuje. Pomogli raz i dali mnie na stala umowe ktora dobrze znaja. Jestem u nich kolejna opiekunka z rzedu. narazie wszystko jest jak najbardziej w porzadku.

@Elwira

Witam. Moim zdaniem trzeba szukac firm, ktore maja biura w poblizu. Mozna te biura odwiedzic i zalatwic sprawy na miejscu. Z doswiadczenia wiem ze wtedy nie jestesmy upychane. Ja zawsze biore oferte z firmy w poblizu i odwiedzam biuro przed jakim kolwiek podpisaniem umowy. Nie nalezy brac ofert z firm z drugiego konca Polski i to jeszcze oferty typu od zaraz. Takie moje zdanie Co do Senesio- jade drugi raz. Biuro jest zawsze dosteone i nie musze umwaiac terminow. Jak dla mnie jest ok. Niech kazdy sam sprawdzi bo nie kazdemu musi odpowiadac. Ale na pewno nie ma min i upychania byle gdzie. Telefon zawsze odbieraja pozdrawiam

Kolorowe

Jest ok. Nie ma co narzekać. Każda firma jest jakaś i zawsze by się chciało lepiej. Ale robią co do nich należy. Ja zostaję Mam świetną podopieczna!

@Kolorowe

Ja jeżdżę od roku z nimi. Nie miałam żadnych problemów

Diana

Senesio ze Szczecina. Firma mieści się kilometr od mojego zamieszkania dlatego się zdecydowałam na nich. Najpierw ich odwiedziłam i sprawdziłam. Biuro ładne Panie mile. Umowa podobna do innych agencji Pojechałem w maju pierwszy raz. I tak zostałam. Mi odpowiada to że mogę odwiedzić biuro pracodawcy A nie być zdana na kontakt telefoniczny i kuriera. Osobiście polecam ich z czystym sumieniem

Estera

Bardzo fajna obsługa w biurze. Miła atmosfera i spokojne przedstawienie ofert. Tym mnie kupili i narazie zostaje Polecan

Weronika mika
@Estera

Dzień dobry . Chciałam podzielić się swoimi doświadczeniami z Firmą Senesio że Szzcecina. Firma ogłasza się na Internecie i Facebooku. Natrafiłam na nich w tej drugiej opcji. Mieli fajna oferta więc się zgłosiłam jako chętna. Dostałam telefon, wszystko wypytalam bo jestem bardzo nieufna. Po dalszych ustaleniach dostałam umowę do wglądu. Umowa jak umowa trochę musiałam poczytać i popytać. Po Janowie znajomej się zdecydowałam Dziś muszę przyznać że nie żałuję. Rodzina może nie jest jakaś cudowna ale podopieczna bardzo fajna. Kontakt z biurem jest. Przejazd mam już zamówiony na powrót i kontakt że zmienniczka. Ogólnie jest pozytywnie. Zobaczymy co dalej. Pozdrawiam

Ula
@Weronika mika

Firma jest ok. Jest 9y A ja mam wypłatę na koncie. Byłam drugi raz jestem zadowolona. Pozdrawoam

Akuku

Wszystko ok. Mi odpowiada

WandaBanda
@Akuku

Krótko i na temat widzę. To ja też SENESIO? - polecam! :)

Malaika
@WandaBanda

Ja również. Jest ok Polecam ! Pozdrawiam Pana Koordynatora !

@Malaika

Tam chyba same koordynatorki pracuja.?????Piszesz fałszywe komentarze WSTYD,WSTYD

@Malaika

Co ta czarna wygaduje W firmie jest Koordynator po stronie niemieckiej. Osobiście mnie odwiedził w pracy dwa razy A syn podopiecznego ma z nim świetny kontakt. Miły i pomocny i nie chowa głowy w piasek. To prawda. Jest koordynator w terenie .

Maciek

Kto pytał?

Dariusz
@Maciek

Ja.

zosia

Ja jednak uważam że coś z ta firma jest nie tak jeździłam cały rok 2020 z przerwami a teraz dostałam PIT11 z kwotą 1889zlotych i od tego składki, a gdzie reszta zarobków? (usunięte przez administratora)

Asica

(usunięte przez administratora)A tak na marginesie to nie polecam..

@Asica

Przyznaje racje —tez nie polecam tej firmy

Gracja

Osobiście polecam firmę Senesio ze Szczecina. Dogodne warunki, dobre stawki i stały kontakt. Dojechałam ostatnio do pdp na 2 w nocy A Pani koordynatorka nawet wtedy była ze mną na telefonie. Calkiem Inaczej niż w innych firmach w których pracowałam. Mam wsparcie, mogę zawsze zadzwonić i załatwić kilka spraw i nie jestem zdania sama na siebie. Pozdrawiam

Eli
@Gracja

Ja też tak uważam. Jak jest problem, można zadzwonić i poprosić i pomoc. Biuro próbuje też pomóc A jak w innych firmach tylko straszenie i bagatelizowanie sprawy. Tutaj każdy problem jest brany pod uwagę i są rozmowy z rodziną. Polecilam im już 2 koleżanki i też są zadowolone. Spokojnie można próbować

Dragon
@Gracja

Witam. Piszecie Państwo że ta firma taka dobra , a faktury za przejazd z września nie potrafi zapłacić ta wasza super firma.

@Gracja

Mogłabyś tak nie kłamać!!!! Oszukujesz sama siebie żal mi takich ludzi!!?

ElaTrela

Bardzo fajne sztele I dobry kontakt z biurem. Nawet późnym wieczorem Są zawsze dostępni Jest mi tu dobrze

Zadowolona
@ElaTrela

Potwierdzam. Jak jest problem to pomagają. Ja osobiście nie miałam żadnego ale moja zmienniczka wcześniej źle trafiła i od razu jej pomogli. Polecam

Kucares
@Zadowolona

Potwierdzam Firma ok Jak dla mnie rzetelni i zaangażowani. Jestem u drugiej rodziny i rodzina też sobie chwali współpracę z nimi. Powodzenia wszystkim i fajnej szteli

@ElaTrela

Szok!!! Chyba masz szczęście ze odbierają tel.Koordynatorka zawsze zajęta nigdy nie ma czasu na rozmowe a co myśleć o pomocy z jej strony.wypłaty zawsze spóźnione .Omijać dziewczyny ta pseudo firme.Wstyd ze takie firmy istnieja

Maria Kutta @wp.pl

Nie polecam nie chcę obrazić nikogo ale jak dla mnie są nie rzetelni za pierwszy miesiąc zaplacili normalnie teraz czekam już tydzień po terminie i nie mam przelewu

@Maria Kutta @wp.pl

Nie płaca na czas i nie można liczyć na żadna pomoc .omijać z daleka

Karol

Macie Młody zespół ?

calkiem calkiem

jestem na zleceniu z firmy Senesio od 6 Tygodni. Wszystko jest ok. Odpowiada mi bo jestem ze Szczecina tak jak oni i moge sie osobiscie w biurze pojawic. Wszystkie sprawy zalatwiam na miejsu i nie musze nic nigdzie wysylac i czekac. Panie pracujace sa w porzadku i mile. pozdrawiam

Marlenia

Dzień dobry . Ja polecam firmę Senesio ze szczerym sumieniem. Panie koordynatorki bardzo zaangażowane i w stałym kontakcie. Organizują to co do nich należy. Jestem u rodziny która już dwa razy zmieniła i firmę i mówią mi że tu im najlepiej. Polecam szczerze

Dragon
@Marlenia

Zostaw merytoryczną opinię o Senesio Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Senesio Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Senesio Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Senesio Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 41 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Senesio Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 103 ocen.
  • Stanisława Więckowskiego 2A lok. 7
    70-411 Szczecin