Opinie o Senesio Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Senesio Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Senesio Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Senesio Sp. z o.o. w Szczecin

Niestety wszystkie pozytywne komentarze są pisane, przez właścicieli. Ta firma to były Humanis i nie tylko. Jeśli chcesz pracować na czarno i być oszukiwanym to to jest praca dla Ciebie. Pojechałam z nimi raz, poleciła mi znajoma, która pracowała w ich biurze, już nie pracuje, ani ona ani ja. Ja nie dostałam pieniędzy, ona również została (usunięte przez administratora) i słyszeć o nich nie chce. Proszę uważać i trzymać się z daleka od firmy działającej na granicy prawa. W sumie tą granice już dawno przekroczyli.

Małgorzata

Nie rozumiem jednego, tej pracy na czarno :/ Firma od razu dała znać że nie ma szans na umowę? Czy raczej obiecywała że lada dzień ją podpiszesz?

Bardzo fajne sztele i dobre stawki. Mają też dobre wsparcie nawet po godzinach . Na weekend jeśli nie odbiorą to oddzwaniają. Ja jestem bardzo zadowolona

Grażyna
@Ewa

To ile dopłacają po godzinach do stawki? :P opłaca się zostawać?

Alles Gut

Znam ta firma że Szczecina. Jechałam do nich na sztele na święta. Krótka sztela bo babcia niestety zmarła w połowie stycznia. Żadnych problemów nie miałam. Kasę dostałam. Za kilka dni znowu wyjeżdżam od nich

Karolcia
@Alles Gut

Genau!! Alles gut! :) hehe A tak na poważnie to zastrzeżeń nie mam. Jest całkiem w porządku. Jestem trzeci raz i uważam że spełniają oczekiwania.

Ela
@Karolcia

Firma w porządku. Rzetelna i mają fajne sztele. Polecam

Zofia
@Ela

Ja tez jestem zadowolona i polecam. Firma widac sie rozwija i dobrze im to wychodzi. Dbaja o pracownikow a nie jak u innych. Jest problem to pomoga. Dostalam fajne miejsce i spokojna podopieczna. Jade czwarty raz

Opiekunka
@Alles Gut

Alles gut. Poza zachwaniem koordynatorki. Krzyki sfrustrowanej kobiety to nie jest najprzyjemniejsza firma rozmowy

Gracja
@Opiekunka

Słucham.? Ja mam.bardzo dobry kontakt z biurem i na pewno nie natrafiłam na frustracje.... Bzdura!

Urszula
@Gracja

Ja również mam dobry kontakt z biurem. Nie wiem czym trzeba sobie zasłużyć bo ja uważam że kontakt jest dobry i miły. Pozdrawiam

Jacyna
@Alles Gut

Alles Gut! Też tak uważam. Ja miałam straszna minę w innej firmie i znalazłam ofertę Senesio na fejsbuku. Trochę się bałam ale spróbowałam i jest bardzo fajnie. Miła rodzina co czasem odwiedzi mnie z obiadem a podopieczna bardzo spokojna. Miałam przez chwilę nocne wstawanie ale szybko poradzili z tabletkami. Pracuje się dobrze i kontakt z firmą też dobry.

Alles Gut
@Jacyna

Dzień dobry, Jestem tego samego zdania. Ja już na trzeciej Szteli jestem od nich i nie mogę narzekać. Szkoda że moja poprzednia podopieczna zmarła bo było bardzo dobrze. Teraz mam trochę trudniej ale taka praca. Z firmą mam dobry kontakt i nie mogę powiedzieć żeby mi nie płacili. Przez ten cały czas miałam raz spóźniona wypłatę w listopadzie o 2 dni bo klient nie płacił. Ale to był wyjątek. Pozdrawiam

Ja jestem
@Alles Gut

Ja jestem zadowolona. Wypłatę miałam 04ego na koncie. Bardzo mile zaskoczona. Polecam !

Zdzisława
@Urszula

Ja też nie mam problemów z nimi. Dobry mam kontakt z Paniami z biura. Bardzo mile są . A pieniądze dostałam już na początku miesiąca i jestem zadowolona.

Vera

Tak, jest Alles Gut

Jestem
@Alles Gut

Jestem również bardzo zadowolona. Wypłatę miałam już 5ego na koncie. Pełna organizacja i wszystko zgodne z opisem

Electra

Pracuję z Firmą senesio od września i jestem zadowolona. To już moja druga sztela i muszę przyznać że wszystko jest tak jak opisywali. .to prawda, kontakt też jest dobry. Pozdrawiam

Olga
@Electra

Witam Panią. Ja i mój mąż też jesteśmy zadowoleni z pracy w tej firmie. Mąż jeździ już ponad rok a ja drugi raz pojechałam od nich. Nie mam żadnych problemów. Jak dohechalam w nocy do rodziny to koordynatorka cały czas była ze mną w kontakcie. Nie tak jak u innych . Z wypłata ja nie mam żadnych problemów. Spokojnie można próbować.

@Electra

Ja polecam firmę Senesio . Od początku miałam jakieś myśli i niepewności ale na szczęście się odważyłam. Jestem od 6 miesięcy u jednej rodziny z przerwami. Cały czas mam kontakt i pomoc koordynatorki. Nie mogę wypowiadać się o innych ale ja jestem zadowolona.

Róża
@Kasia

Potwierdzam. Pracuję z nimi od czerwca tamtego roku i jestem zadowolona. Polecam

Mirela
@Róża

Mi też odpowiada praca w tej firmie. Może na początku nie było super bo kontakt miałam gorszy z biurem a trafiłam na małą minę. Ale po interwencji zabrali mnie od razu. Od pary miesięcy mają więcej pracowników i kontakt jest bardzo dobry. Nie narzekam na brak pomocy. Tutaj przyznam że zawsze odbierają albo zaraz ktoś oddzwoni. Starają się Warto spróbować

Renata
@Mirela

Dzień dobry . Pracuję w firmie Senesio i wypłatę dostałam 05.03. jest to nieprawda że nieplaca na czas. Byłam mile zaskoczona więc czuję się w obowiązku dodać komentarz. Praca i warunki w tej firmie mi odpowiada. Renata

Vera
@Róża

Ja od listopada i też jestem zadowolona. Umowa jasna, praca dobra i kontakt z biurem. Dopóki będę u tej rodziny to na pewno nie zmienię. Firma się wywiązuje

MrsMrs
@Electra

Na tą firmę trafiłam poprzez FB. Mieli dość ciekawą ofertę i ja przyjęłam. Niestety krótko przed wyjazdem otrzymałam odmowę bo stan seniorki się pogorszył. Po tygodniu trafiłam do innej rodziny u której jestem teraz już 4 raz. Prace firmy uważam za dobrą. Na początku było kilka sytuacji ale od kilku miesięcy jest całkiem całkiem. Dziewczyny na prawdę się starają. Pozdrawiam

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Senesio Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Presales Specialist
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
Osobiście

Polecam firmę Senesio. Jestem pierwszy raz ale jestem zadowolona. Wypłatę mam przed czasem bo 4ego była już na koncie. Kontakt z biurem mam i są pomocni. Na prawdę nie narzekam bo transport też miałam fajny. Pozdrawiam

Jacyna

Tak jak wcześniej pisalam, ja polecam tą firmę. Na wszystkie coś ludzie zawsze gadają ale mi się dobrze pracuje. Nie wiem jak u innych ale u mnie wszystko ok. Mam bardzo dobry kontakt z biurem a praca mi się fajna trafiła i nie narzekam.

Ela

Ja z czystym sumieniem mogę powiedzieć że jestem zadowolona z współpracy w firmie Senesio. Jestem teraz na zleceniu kolejnym do końca marca. Nie mogę się zgodzić abym wypłatę dostała za późno. Nie wiem jak było wcześniej ale ja pracuję od grudnia i od początku miałam wszystko na czas.

Karola

Pracuje w Senesio już rok i jestem zadowolona. Polecam

firma nie płaci kontrahentom za przewozy po pół roku maile przypominające telefony nic nie daje najgorszy z możliwych kontrahent

MariaMagdalena

Dobry wieczór. Czytam różne komentarze i muszę powiedzieć że trochę byłam niepewna. Jestem teraz trzeci tydzień na Szteli a wypłata za listopad jest już na koncie. Ja mogę mówić za siebie i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że mi odpodowaiada praca w tej firmie. Pozdrawiam

Quickbus

Firma nie rzetelna nie wypłaca za przejazdy z Grudnia faktura do tej pory nie opłacona, mydlenie oczu za każdym razem. Sprawa skierowana do Sądu

Jaa
@Quickbus

Coś jest na rzeczy

@Jaa

Nie polecam , straszą, wycofują busa wbrew opiekunce.

Grażyna
@Quickbus

Prawda to samo mam obiecują że i na czas nie wypłacają

Simona26
@Grażyna

Wypłacili Pani ? Mi są winni za dwa miesiące .

Simona26

Firma nie wypłaca pieniędzy za przepracowaną pracę , trzeba się ciągle upominać , czekam już ponad dwa miesiące , uważajcie na tych (usunięte przez administratora) !

Karolinaa96

Uważajcie na tą firmę , to (usunięte przez administratora) ! Nie wypłacają pieniędzy po przepracowanej pracy !

Rita

Dajcie ludzie spokój z tą śmieszna i zakłamaną firmą!!! Nie dość że nie są wypłacalni to w dodatku zero normalnej współpracy koordynatora z opiekunką gdy jest problem .... ( Krzyki do słuchawki że jest na urlopie i nie będzie teraz rozmawiać... To kto(usunięte przez administratora)w takim razie ze mną porozmawia).. no nikt. (usunięte przez administratora) bezczelne podejście i nic więcej z ich strony. !!!! TYLE! DROGIE OPIEKUNKI NIE PCHAJCIE SIĘ W (usunięte przez administratora)

Ola
@Rita

Firma dziwna, nie zwraca za koszty podróży, mimo wysłanej faktury , opóźnia wypłaty , aż poprosiłam Rodzinę o pomoc. Sprawa skierowana do Sadu.Mali tego , to nie jest przelew z konta ,tylko wpłata do kasy , dziwne metody

Esmeralda

Firma Senesio ze Szczecina zajmuje się wysyłaniem ludzi do pracy w opiece. Jestem opiekunką od 12 lat a w tej firmie jeżdżę od listopada. Właśnie skończyłam 3 zlecenie. Nie mogę narzekać na firmę bo kontakt jest dobry. Nawet jak ostatnio miałam dojazd o 3 w nocy to rodzina byla z nimi na linii i nie musiałam stać pod domem godzinę bo ktoś nie otwiera. Stawki są całkiem dobre a Sztele dobrze opisane. Narazie jestem zadowolona Pozdrawiam E.

Zofix
@Esmeralda

Ja też jestem zadowolona Organizacją dojazdu i opisy na dobrym poziomie. Ja lacznir jeżdżę od 7 lat a to moja trzecia firma. Narazie na pewno zostaję. Pozdrawiam

@Esmeralda

Bzdura , pewnie pracownik to pisze. Brak wypłaty na koncie , dziwne ,żeby nie napisać idiotyczne tłumaczenie ,że Klienci nie płacą

Mriooooola

Dzień dobry. Tak sobie czytam i patrzę tutaj no i muszę przyznać że ja też jestem zadowolona. Ogólnie Pani koordynatorka jest trochę szybka ale myślę że to wynika z charakteru pracy. Jednak mogę potwierdzić że jest dostępna nawet w porach wieczornych i służy pomocą. Firma dopiero rośnie w siłę ale ja jestem prawie od początku i nie zmieniam narazie. Pozdrawiam

O.k.
@Mriooooola

Potwierdzam Kontakt z biurem jest stały i zawsze odbierają. Różne przygody pod tym kątem już przeżyłam. Praca opiekunki nie jest łatwa tym bardziej wsparcie jest bardzo ważne.

Venus
@O.k.

Tak, jest bardzo ważne. To.my wykonujemy to ciężką pracę daleko od domu. Wsparcie musi być i to żadna łaska że strony firmy. Tutaj ogólnie jest dobrze z kontaktem z biurem. Już miałam sytuację że prosiłam o interwencję i się sprawdzili. Moje zaufanie mają

@Mriooooola

Sorry ,pensja niby15 do dziś nie ma ????

przewoźnik

Firma nie opłaca za przejazdy opiekunów. Nie odbiera telefonu lub Pani mówi, ze oddzwoni ale tego nie robi.

@przewoźnik

Widzę, ze pr działa zarzucając slowa prawdy działaniom konkurencji! A na kazde niepochlebne słowo lawina pochwal i obroncow tej pseudoagencji. Jak widac praktyki z uniakniem rozliczenia sie sa nagminne. Podejscie firmy do czlowieka ponizej krytyki. Szkoda czasu i nerwów na ludzi, którzy pod przykrywka powierzchownej kultury kierują sie (wy) zyskiem.

Kamil
@przewoźnik

Pod nazwą senesio kryje się stary humanis czyli krętacze nie płacą ! Ja czekam już rok i nie magą się ze mną rozliczyć do końca nie dajcie się nabrać na te pozytywne komentarze, dla osób które zostały oszukane przez tą firmę podam kilka numerów tel. które są aktywne dzwońcie i walczcie o swoje a dla niedowiarków mogę wysłać kilka rozmów które mam nagrane

Dragon
@przewoźnik

Tak , firma nie płaci za przejazdy , nam są winni za fakturę z września. Nie odbiera telefonu ,a jak już przez przypadek odbierze Pani mówi że oddzwoni ale tego nie robi. Nie polecam

@Kamil

Dzień dobry można prosić o nagrania rozmów? Pozdrawiam.

przewoźnik
@Dragon

Potwierdzam firma nie płaci za przejazdy także niech się opiekunki nie zdziwią jak zostana wysadzone na granicy albo jeszcze lepiej pod Berlinem

Kamil
@przewoźnik

Tak bardzo dobrze zabrać i wysadzić w połowie drogi na parkingu niech wtedy działają a te naiwne opiekunki może ą zaczną myśleć już nawet nie dziwią mnie te pozytywne komentarze

Prawda, skierowana sprawa do Sądu

Zofix

Witam. Ja jestem zadowolona z pracy w Senesio od ponad roku. Narazie jeżdżę do jednej rodziny bo bardzo dobrze trafiłam. Sztela byla opisana dobrze a rodzina jest bardzo miła. Polecam

Ella ella

Jeżdżę od roku z firmą Senesio i chwałę sobie tą współpracę Pani koordynatorka trochę ma dużo na głowie ale zawsze pomocna i osiągalna. Dobre stawki jak na firmę Jestem u 3 rodziny i dobrze trafiałam.

@Ella ella

Możesz mi podać numer do tej miłej koordynatorki bo jestem zainteresowana pracą

Ta firma to (usunięte przez administratora) , wysyła ludzi do pracy i nie płaci za prace i zeruje na biedny ludziach

Zostaw merytoryczną opinię o Senesio Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Senesio Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Senesio Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Senesio Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 41 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Senesio Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 103 ocen.
  • Stanisława Więckowskiego 2A lok. 7
    70-411 Szczecin