Opinie o Ibe Technologies Sp. z o.o. w Siedlce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ibe Technologies Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ibe Technologies Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ibe Technologies Sp. z o.o. w Siedlce

Włodek Nowy wpis

Wysłałem e-maila z pytaniem o naprawę gwarancyjną, brak jakiejkolwiek odpowiedzi, Dzwoniłem na podany numer serwisu, od razu odrzuca połączenie.

Prarie-Fire Nowy wpis

Firma absolutnie nieprofesjonalna. Stali pracownicy zatrudnieni na zasadzie kliki i koterii prezesa, zajmujący się na codzień sprzedażą internetową nie znają podstawowych narzędzi allegro ani portali społecznościowych. Podejście do klienta dramatyczne. Uznanie prawa do reklamacji klienta traktują jako akt zdrady, jeśli razem z nimi nie naubliżasz człowiekowi, który ma czelność żądać zwrotu pieniędzy za złom, który przestaje działać kilka dni po zakupie to jesteś skreślony. Notoryczne spóźnianie się pracowniów, od których jesteś zależny w okresie wdrożenia. Nawet godzinne, gdy sam nie dysponujesz możliwością zrobienia czegokolwiek bez swojego hasła i loginu. Prezes przez pół roku nie miał pojęcia, że utrzymuje handlowca na dużym stanowisku bez jednego klienta. Zaletą firmy jest wypłacalność z racji popularnych w zubożałym społeczeństwie towarami gospodarstwa domowego o bardzo niskiej cenie, ale także jakości, więc jeśli dysponujesz umiejętnosciami potrzebnymi w tym czasie firmie to najprawdopodobniej współpraca będzie owocna i otrzymasz swoje wynagrodzenie. Jeśli poszukujesz zatrudnienia z myślą o podniesieniu swoich kwalifikacji i zdobycia nowych umiejętności to absolutnie nie idź do tej firmy - 90% czasu umowy spędzisz na magazynie, czasem wpuszczą Cię do biura by wyrobić w Tobie poczucie przynależności do "zgranej" ekipy by uśpić Twoje poczucie wykorzystania, pozwolą porobić nieistotne zadania, które są zbyt mozolne dla świty prezesa lub kompletnie nie mają żadnego znaczenia dla pracy, po czym wyrobią w Tobie przekonanie o swojej winie i własnej beznadziejności gdy po kolejnym miesiącu pracy nie przekazano Ci dosłownie żadnej wiedzy potrzebnej do samodzielnego wykonywania powierzonych zadań, ktore raptownie są ogromnej rangi. Zgrana ekipa jednym chórem wskaże Twoj brak zaangażowania i kompetencji, choć nie poświęciła minuty na jakiekolwiek szkolenie. A ekipa nie jest zgrana, ci ludzie wzajemnie zjedliby się nawzajem pomimo samochwalnych portretów samych siebie, którymi zdobią każde pomieszczenie firmy. Generalnie to zespół ludzi o najgorszych cechach bazarowego kupca i cinkciarza, którzy próbują udawać małe korpo.

Lidia Nowy wpis

Cześć, wiecie coś na temat tego, czy niedługo nie będą przypadkiem prowadzone jakieś rekrutacje do Ibe Technologies? Bo nie widzę żadnych ogłoszeń tutaj. Mimo wszystko wychodzę z założenia, że czasem warto zapytać samych pracowników. Bo po prostu bywa tak, że oni często wiedzą coś więcej o tym, co się dzieje firmie, nie zawsze wszystko jest publikowane w internecie.

Wojtek

A na magazynie dużo osób z Ukrainy ?

VASYL
@Wojtek

DUŻO NIE MA ALE PODOBNO SZUKAJA OD 2021 LUDZI DO PRACY W MAGAZYNIE

Wanda Nowy wpis
@VASYL

O, to super, że o tym informujesz. A czy wiesz może coś więcej o pracy na magazynie? Jakie oferują warunki, wynagrodzenie oraz czego oczekują od kandydatów? Fajnie by było dowiedzieć się czegoś nowego na ten temat.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Ibe Technologies Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Vasyl

Byłem tam pracować na magazinie. Darmowa kawa jest i fajna muzyka na magazin, Mozna ostawić nawet swoje Hity w głośnik. Mechanizacja jest, maszyny do pakowania są i chlopaki fajna atmosfere daja. FIRMA PRZYJAZNA PRACOWNIKOWI. Polecam

Eliza

Bardzo fajna praca, miła atmosfera płaca na czas + premie. polecam 100% Solidna firma

Fryderyk

Firma bardzo fajna, sympatyczna atmosfera, pracownicy bardzo pomocni i życzliwi ! Świetne zarobki, Premie zawsze płacone na czas plus wyjazdy integracyjne i OGROMNE PACZKI NA SWIETA od Szefa :-))) Kadra zarządzająca docenia pracowników Polecam 100%

Wojciech

Kupiłem w IBE w Siedlcach odkurzacz wodny ZLN8945 Vacum Cleaner Dostawa była szybka i na tym skończyły się przyjemności! Odkurzacz made in Turcja,kiepskiej jakości Tanie plastiki,grzejący się szybko silnik,inne mankamenty! Najlepiej,że dostałem"fakturę" za zakup!Beż żadnej pieczątki podpisu i jakiejś gwarancji na produkt!Czyli lepiej bym kupił na jakimś bazarku!To ma być solidna firma? Nie polecam nawet amatorom!

Zostaw merytoryczną opinię o Ibe Technologies Sp. z o.o. - Siedlce

• Jak się pracuje w Ibe Technologies Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ibe Technologies Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Ibe Technologies Sp. z o.o.
  • Generała Ryszarda Kuklińskiego 14
    08-110 Siedlce

Ibe Technologies Sp. z o.o.