Opinie o BST Cargo Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BST Cargo Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BST Cargo Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BST Cargo Sp. z o.o. w Warszawa

Nat

Witam cztery osoby już są do wyjazdu. Prosimy chętnych o kontakt.

Artur

Podejrzewam, że już wszyscy wiedzą, ale ostrzegam przed firmą BST CARGO! Po upływie terminu płatności nie da się już do nich dodzwonić. Kontakt mailowy jest jedynie jednostronny. Myślałem, że nie uda się już odzyskać tych środków ale w końcu po 6 miesiącach od terminu, spłacili całość! Mają teraz pieniądze, jeżeli ktoś myśli jeszcze o zakładaniu postępowań!

Doro
@Artur

Działaliśmy sądowo ale niestety bez żadnych efektów. U was komornik odzyskał całą fakturę?

Agata Nowy wpis
@Artur

Mogę wiedzieć jakim sposobem udało wam się odzyskać pieniądze? Sąd, komornik?

Artur Nowy wpis
@Agata

Ani to, ani to. Nie wiem czy mogę podawać wszystkie informacje, ale korzystałem z pomocy windykacji, która zajmuje się dla mnie takimi przypadkami, gdzie sami nie dajemy rady. Jeżeli szukają Państwo kontaktu, to można zadzwonić tutaj 573 985 388 i dopytać, czy jeszcze są jakieś szanse. My zaczynaliśmy 3 miesiące temu.

Nat Nowy wpis

To Doro to sciema nie dajcie się nabrać Bogdan to pisze. Oddaj pieniądze (usunięte przez administratora)

Irena Nowy wpis
@Nat

A za co oni te pieniądze zalegają - to kwestia niepłacenia pracownikom czy innym kontrahentom? Bo jakoś nie umiem tutaj sensownej odpowiedzi na to pytanie wyczytać..

Łukasz

Dalismy się naciac na wspolprace transport wykonany kasy nie bylo...!!! polecono mi gościa który zna sytuacje bardzo dobrze zostawie numer 794 777 230 u mnie kasa wrocila i polecam wam zrobic to samo czyli nie odpuszczac

Irena
@Łukasz

a to czemu kasy nie było, był jakiś powód - wyjaśniali coś czemu nie płacą?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie BST Cargo Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Przewoźnik

Nie polecam, (usunięte przez administratora) pod każdym względem. Brak płatności, brak kontaktu, nie można doprosić się o swoje zarobione pieniądze. Bawią się za twoje.

Kamila
@Przewoźnik

Długie są zwlekania z wypłatami??

Kamila

Chciałabym się dowiedzieć czy cały czas nadal, tak jak pisaliście, są problemy z wypłacaniem pensji? Widzę, że pojawiły się nowe oferty pracy... Między innymi na stanowisko biurowe. I zastanawiam się czy złożyć CV, aczkolwiek jak są problemy z pensjami to się zastanawiam... Może ktoś rozwiać moje wątpliwości?

BOB

Współpracowałem kiedyś z BST Cargo ale na całe szczęście jak widzę zakończyłem współpracę w dobrym momencie, a mianowicie w momencie kiedy firma zaczęła mieć poślizgi do 2 tygodni po terminie płatności 55 dni. Na szczęście odzyskałem wszystko ale widzę że mają spore problemy finansowe i jest tam grubsza afera. Stawki były słabe bo znajdywali frachty po średniej 1,50 a często poniżej PLN od tego jeszcze trzeba było zapłacić % można by pójść z torbami.

Nik

Oczywiście chodzi o bst cargo z Sochaczewa O tych (usunięte przez administratora) NZ, BZ

Karmawraca

Witam, przestrzegam przed współpraca z tą firmą. Nie zapłacili w terminie ani jednej faktury. Umowa między przewoźnikiem, a spedycja to śmiech na sali. Za wszytko są kary. Ciągle uciekają im spedytorzy, więc atmosfera w całej firmie musi być nieodpowiednią. Sszefostwo ma gdzieś czy, ty jako przewoźnik masz za co opłacić paliwo. Nie ma z właścicielem ani właścicielką żadnego kontaktu. Tysiące wiadomości, połączeń i nic. Marnie to wygląda, kasa też słaba. Nie polecam. Chyba że ktoś lubi prosić się o swoje pieniądze i poniżać się przed tym małżeństwem. Mam nadzieję że dzieci nie wezmą przykładu, jak wykorzystywać innych i bawić się za kogoś pieniądze na wakacjach. Mi pozostało jedynie szukać windykacji, by odzyskać pieniądze, a o nerwach już nie wspomnę. Pozdrawiam!

Edyta

Ale tu cisza :) Napiszcie proszę, jaka panuje atmosfera pomiędzy działami w BST Cargo oraz jak szefostwo traktuje pracowników i jak rozwiązywane są problemy pracowników niższego stopnia.

Zostaw merytoryczną opinię o BST Cargo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BST Cargo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BST Cargo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BST Cargo Sp. z o.o.?

BST Cargo Sp. z o.o.
  • Chodecka 1 lok. 154