Opinie o GGS Go Global Services Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GGS Go Global Services Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GGS Go Global Services Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GGS Go Global Services Sp. z o.o. w Kraków

Zoja Nowy wpis

Ostatnio coraz poważniej zastanawiam się nad zmianą firmy, no i trafiłam na to ogłoszenie Junior IT Project Manager jak przeglądałam oferty. Rozumiem że ten wymóg „pracy w biurze przez 6 miesięcy” dotyczy okresu po którym można pracować z domu? A są w tym czasie dopłaty do dojazdu do firmy?

Alicja

cześć, mogę liczyć na jakąś aktualną opinię odnośnie pracy? szukają na staż IT w obszarze Microsoft Power Platform i są jeszcze 4 wakaty. ty jakieś negatywy wpadały o jakiś wątpliwym zarządzaniu w firmie itp., może jakiś stażysta się do tego odnieść? jest coś takiego zauważalne? a jeśli nie to dajcie znać jak staż tutaj w praktyce wygląda, czekam na odpowiedzi

Worker Nowy wpis
@Alicja

Rzeczy które tutaj są wypisywane w ostatnim czasie to są bzdury, w firmie całkiem spoko się pracuje i nie ma problemów z żadnym zarządzaniem.

Marcin Nowy wpis
@Worker

Jak uważasz że bzdury to napisz jak jest naprawdę. Bo to może wprowadzić kogoś kto szuka pracy w błąd. Spoko jest pod względem atmosfery czy zarobków? Bo jak to i to dobre to już byłoby super.

Anonimowy Nowy wpis
@Marcin

Ta firma jest dobra tylko dla stazystow, z tak staromodnym podejsciem do zarzadzania, sztywna hierarchia i ogromna rotacja pracownikow nie ma zadnych mozliwosci rozwoju.

anonimowy

Niestety nie mogę polecić pracy w GGS IT Consulting. Mikro-management, wątpliwe działania zarządu, i jak już zostało wspomniane - dobo klienta przedkładane nad dobro pracowników.

Stylowy pracownik

W tej firmie dbają o swoich klientów ale nie o pracownikach. Notoryczne naruszenie work-life balansu, w biurze najtańszy sprzęt, zero kultury. Nie polecam.

Kate
@Stylowy pracownik

Wierutne bzdury... Trolom z Go Worka dziękujemy za szerzenie nieprawdy..

Alicja
@Kate

to w takim razie byłaby szansa na jakieś naprostowanie? co z tym całym wlb w firmie, jak praca jest zorganizowana i przede wszystkim jak wynagradzana?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie GGS Go Global Services Sp. z o.o. na stanowisko Lead Generation Specialist? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer

Osobiście uważam, ze jest to jakaś niepoważna firma, z która nie warto współpracować. Sam proces rekrutacji jak wszędzie miło uprzejmie och ach jacy jesteśmy cudowni i rewelacyjni, pelni szacunku do ludzi pracowników i inne bajki. Widelki zarobków to oczywiście tajemnica No bo jak. Bez sensu kilka rozmów telefonicznych co prowadzi do ostatniego etapu czyli rozmowy technicznej i informacji odezwiemy się do tego i tego dnia niezależnie od decyzji. Jak nie trudno się domyślić tego nie zrobili. Przerosła ich zwykła przyzwoitość bo wystarczy napisać maila w umówionym terminie, przez nich wyznaczonym. Pracowników 50 więc nie jest to wielkie korpo gdzie osoby z hr maja za dużo roboty.(paradoksalnie duże firmy umieją trzymać się terminów,szok!) Malutka firma z aspiracjami, ale zachowaniem januszexa. Nie szanuję, nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o GGS Go Global Services Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w GGS Go Global Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GGS Go Global Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

GGS Go Global Services Sp. z o.o.