Opinie o Mapa Nieruchomości s.c. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mapa Nieruchomości s.c.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mapa Nieruchomości s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mapa Nieruchomości s.c. w Szczecin

Czarna Nowy wpis

No mnie aż tak na pracy tutaj jeszcze nie zależy bo nie wiem jakie aktualne warunki maja ale skoro ktoś pisał ze to jakieś wymarzone biuro to chyba dobrze płacą? zastanawiam się czy teraz serio ciężko jest się dostać

Songo Nowy wpis

Gdyby nie zmiana sytuacji rodzinnej i wyjazd - nigdy bym nie odszedł. To najlepsze biuro w jakim pracowałem. Umówmy się - jeżeli chce się pracować i godnie zarabiać, a do tego czuć się docenionym i usatysfakcjonowanym - to idealne miejsce. Pani Martyna wspiera na każdym etapie. Oczywiście, ma swoje wymagania - profesjonalizm i transparentność, a także otwarcie się na to, że można, a wręcz trzeba, szkolić się i samodoskonalić. Pozdrawiam i mam nadzieję, że każdy, kto chce być świetnym maklerem - znajdzie takie biuro jak MAPA, bo szefowe otworzyły mi świat nieruchomości i jak na razie nie mam w planach zmieniać branży ;)

Agent

Czy w mapie nieruchomości przyjmują może teraz agentów?

Zuzanna Nowy wpis
@Agent

Czy ktoś zna odpowiedź na powyższe pytanie? Sama jestem bardzo ciekawa czy poszukiwani są tam nowi pracownicy? Jakich kwalifikacji wymagają?

Odpowiedz Nowy wpis
@Zuzanna

Na tę chwilę mają komplet. Też tam chce pracować! Poprosiłam by zadzwonili jakby zrobił im się wakat. Wymarzone biuro!!!

Shiny

Oooo tak, to zdecydowanie. Pani Martyna i pani Paulina dbają o swoich pracowników. Sama miałam złe doświadczenia w związku z tym, że dopiero zaczynałam pracę w nieruchomościach i poprzedni pracodawca nie miał czasu tłumaczyć mi zawiłości. Dopiero w Mapie zrozumiałam dlaczego pewne elementy i podstawy są tak ważne i jak się za nie zabrać by końcowo obie strony umowy były usatysfakcjonowane i żeby mi nic nie umykało. Właścicielki mimo profesjonalizmu są bardzo przyjaźnie nastawione. Traktują pracowników jakbyśmy byli rodziną. O ile nie piszę nigdy opinii w internecie, tak MAPĘ polecam wszystkim jako miejsce do pracy, ale i zakupu nieruchomości.

@Shiny

Jakbym sama pisała tę opinię. Mam te same odczucia. Najlepsze biuro w jakim kiedykolwiek pracowałam. Pozdrawiam Mapową Rodzinkę

Leva
@Shiny

Gdyby nie przeprowadzka (powody rodzinne), nigdy bym nie odeszła. Najlepszy pracodawca z jakim miałam styczność. Po prostu. Atmosfera super. Możliwości rozwoju. Dobre zarobki.

Makler

Sympatyczna atmosfera, pani Martyna prowadziła rozmowę i po każdym pytaniu dała mi czas na zastanowienie i odpowiedź. Rzeczowosc i życzliwość na każdym kroku.

Czemu chce tam pracować, co chce osiągnąć, w czym mogę się rozwinąć, jak widzę pracę maklera

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Eminem

Jedno z niewielu biur, w których nie ma rotacji pracowników. Byłem tam kilka razy i widziałem. Z tego co wiem, będą przechodzić do większego biura, bo się nie mieszczą. Koleżanka, która tam pracuje bardzo sobie chwali pracę w MAPA i sam myślę by tam przejść. Po rozmowie wydają się być rozgarnięci, a atmosfera od razu sprawiła, że chce tam pracować.

ALa carte
@Eminem

Już się przenieśli! Ta sama ulica, tylko 1/18. Nowy lokal jest piękny i koresponduje w końcu z charakterem firmy.

ALa carte
@ALa carte

Sorry, mój błąd. Było 1/18, jest 1/15.

Martyna

Powiedzcie jaką umowę zawiera nowy pracownik z firmą?

@Martyna

Umowa agencyjna :)

@Shiny

Dodam ze swojej strony - > Korzystną finansowo dla pracownika.

Ola

@shiny to mówisz, że jako początkująca osoba w nieruchomościach tutaj mogę się poduczyć ewentualnych braków w wiedzy i nie będzie przez to problemów?

@Ola

Jeżeli jest chęć nauki i ma się predyspozycje (kultura, uśmiech, łatwość nawiązywania kontaktów) to na pewno(usunięte przez administratora) poświęcą czas by pomóc nam się wdrożyć. Początkowo będą pokazywać, uczyć, a potem asystować by nowy pracownik poczuł się pewniej i nabrał doświadczenia. Szefowe nie zostawiają takiej osoby "samej sobie" z szacunku do pracownika, siebie samych (w końcu chodzi o opinię biura) i klientów. Na pewno jest dużo do przyswojenia i czeka taką osobę sporo pracy dodatkowej, ale warto. Kto wejdzie w nieruchomości i pozna tę pracę od podszewki zazwyczaj nie chce już zmieniać branży.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Mapa Nieruchomości s.c.?

Shiny

Tak jak napisałam. Atmosfera i możliwości rozwoju są zdecydowanie plusem tej firmy. Polecam!

Polecający

Pracować w takiej firmie, normalnej, z szacunkiem do pracownika, to przywilej. Serio, nie spotkałam się wcześniej z tym, by ktoś był tak nastawiony do świata i ludzi jak współpracownicy z Mapy. Oni lubią co robią i chętnie sobie pomagają. Nie ma tam zawiści. Są przejrzyste zasady i dobra atmosfera. Polecam.

Bubu

Świetni! Martyna i Paulina to najlepsze szefowe. Co tu dużo pisać... Jak ktoś chce się uczyć, to dają potrzebne wsparcie. Jak ktoś już wie na czym polega praca w nieruchomościach, może liczyć na sensowne pieniądze. Jak dla mnie bajka. Bez problemów i zastanowienia daję 6!

An na na
@Bubu

Zgadzam się w pełni. Taka atmosfera i takie zarobki to rzadkość w obecnych czasach. Trzeba być elastycznym i zaangażowanym, ale jest to doceniane i to nie w postaci uścisku ręki prezesa, tylko przekłada się to na pieniądze, szkolenia, integrację i super warunki pracy. Polecam.

Radek

Mogę tylko podpisać się pod tymi dobrymi opiniami, polecam!!!!

Demi

Jakby opisać to miejsce jednym słowem, byłoby to *najlepsi*. Polecam z całego serducha. Odpowiednia ilość szkoleń i imprez integracyjnych. Atmosfera bardzo życzliwa. Czasami są gorsze chwile i takie momenty, gdzie coś idzie nie tak, transakcja się posypie, choć się staramy. Wtedy można liczyć na wsparcie. Tak samo w przypadku wątpliwości. Z mojej strony 5 gwiazdek!

Zgadnijcie

Wiecie jak to jest jak ktoś o Was dba i docenia Waszą pracę? Kiedy szefowa nie robi problemów, ale zachowuje się profesjonalnie i na poziomie? Ja wiem. I dlatego piszę opinię o najlepszej pracy jaką mogła mi się trafić. Nie jest łatwo, oczywiście, ale można zarobić i mieć życie prywatne. Polecam z całego serca i pozdrawiam wszystkich z MAPA NIERUCHOMOŚCI. Jesteście najlepsi!

Maklerka

Rzadko publikuję opinie w internecie, ale MAPA to najlepsze biuro nieruchomości, z jakim kiedykolwiek współpracowałam. Polecam ze względu na wynagrodzenie, atmosferę oraz wsparcie szefowych.

Trykot

Najlepsze szefowe pod słońcem. Nie tylko wspierają na każdym kroku, ale też można z nimi normalnie, po ludzku, się dogadać. Praca z nimi to przyjemność. Integracja i współpraca z resztą maklerów też na najwyższym poziomie. Jak ktoś chce pracować i jest uczciwy na pewno się odnajdzie w tej firmie. Lubię atmosferę w Mapa Nieruchomości s.c. za: Atmosfera i podejście właścicielek

Adrian
@Trykot

Bardzo dobrze wyrażasz się o pracodawcy i warunkach pracy. Rozumiem, że atmosfera w pracy także jest koleżeńska. Napisz, czy firma jest rozwojowa, otwarta na pracownika i daje z czasem możliwość awansu na kierownicze stanowisko? To ważne informacje dla osób, które chcą związać swoją przyszłość z tym pracodawcą.

Manchester
@Adrian

Kierownicze stanowisko w tego typu pracy to rzadkość. Są właścicielki i są maklerzy, którzy mają sporą dawkę autonomii i dobre pieniądze za uczciwą pracę. Panią Martynę i Panią Paulinę interesuje zadowolenie i klienta, i pracownika. Rozwój (szkolenia), otwartość na pracownika i wsparcie w razie pytań czy problemów zdecydowanie na najwyższym poziomie. Imprezy pracownicze jako forma integracji też świetne. Karaoke, wyjścia do restauracji itp. Super.

Stefan
@Adrian

Atmosfera niesamowita. Pracowałem w innym biurze i tam nie liczono się z ludźmi. Tylko kasa. W MAPIE dbają o pracownika, bo wiedzą, że ten zadba o klienta. Wsparcie ekstra.

Stefan

Szczerze polecam pracodawcę.

Hb

Takiej atmosfery nie ma nigdzie! Polecam!!!

Manchester

Świetne miejsce dla początkującego maklera. Wsparcie i 100% pozytywnego podejścia do pracownika. Osoby, które są bardziej doświadczone też między sobą mówią, że są zadowolone, więc nigdzie się nie wybieram. Polecam.

Kamik

Uczciwie

Lori

Bardzo rozwojowa firma, wysokie wynagrodzenie uzależnione oczywiście od tego ile i jak skutecznie się pracuje. Duży nacisk na uczciwość i indywidualne podejście do klienta. Dla mnie spoko. Mniejsze ryzyko niż przy własnym biurze, konkretne wsparcie, pakiet szkoleń. Brakuje tylko multisporta i by było idealnie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Mapa Nieruchomości s.c. - Szczecin

• Jak się pracuje w Mapa Nieruchomości s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Mapa Nieruchomości s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mapa Nieruchomości s.c.?

Kandydaci do pracy w Mapa Nieruchomości s.c. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mapa Nieruchomości s.c.
  • Jasna 1 lok. 18