Opinie o Roka Kamil Rogowski w Opole . brzeg. łosiów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Roka Kamil Rogowski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Roka Kamil Rogowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - Wykańczanie wyrobów włókienniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roka Kamil Rogowski w Opole . brzeg. łosiów

Ela Rusie.... Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie kilka miesięcy i po intensywnych poszukiwaniach nowej pracy na szczęście już tam nie pracuje .Moim zadaniem było haftowanie ręczników na hafciarce oraz od czasu do czasu wsparcie przy szyciu poduszek , wynagrodzenie w tej firmie to najniższa krajowa, nie ma zwrotów za paliwo firma mieści się w Pawłowie pod Brzegiem. Niedopuszczalnym jest to że pracodawca wymaga od pracownika zostawanie po regulaminowym czasie pracy i sprzątanie swojego stanowiska i niestety jest to czynność którą wykonuje się za tak zwane dziękuje co w kontekście ilości godzin jakie uzbierają się z perespektywy miesięcy, lub lat, naraża pracownika na straty idące w tysiącach lub nawet nastu tysięcy, a jest to przecież wymiar nadgodzinowy gdzie pracodawca jest w takich wypadkach zobowiązany do zapłaty w wysokości 50 procent do stawki podstawowej a w soboty jest to 100 procent także osoby chcące pracować tam na dłuższą metę muszą liczyć się z takimi praktykami narażające ich na straty finansowe. Natomiast sam właściciel pan Kamil wydaje się miły pod warunkiem że jest się chętną na jego zaloty i propozycje co w moim położeniu gdzie jestem mężatką jest nie do zaakceptowania. Także reasumując to nie jest praca dla każdej kobiety, można poczuć się niezręcznie pod warunkiem że nie jest się łasą na miłe słówka i wypady do klubów w towarzystwie pana Kamila.

Marika Nowy wpis

Najniższa krajowa brak premii praca po godzinach za dziękuje , brak zwrotów za paliwo z uwagi że firma mieści się w Pawłówie pod Brzegiem trzeba do niej dojechać, a sam Pan Kamil bez komentarza chłopak ewidentnie ma problem z trzymaniem rączek przy sobie jakieś ADHD ukierunkowane w dziwnym kierunku.

Małgorzata Szarlikowska Nowy wpis

Muszę dodać opinie o tej Firmie a nawet nie mam wyboru ale nie znalazłam firmy KADAR z Pawłowa w której pracowałam, ale okazuje się że pan Kamil to ten sam właściciel i ten sam adres firmy tylko pod inna nazwą jako ROKA. Po wielu namowach pana Kamila że szuka szwaczki że nie ma szwaczek na rynku pracy dałam się przekonać i żałowałam oj żałowałam, Pracowałam w tej firmie przez 2 miesiące szyłam poduszki robiłam torty z ręczników mimo wcześniejszych ustaleń z Panem Kamilem że dostanę premie i zwrot kosztów dojazdu bo przecież szwaczek nie ma , niestety Pan Kamil stwierdził że jego ojciec nie zgodził się na premie i nie może mi jej wypłacić tak samo koszty dojazdu nie podlegają zwrotowi ach szkoda słów, potem już było tylko gorzej, moim obowiązkiem było zostawanie po godzinach pracy i sprzątanie swojego stanowiska pracy była to praca bezpłatna w Piątki natomiast sprzątało się po zakład pracy łącznie z WC odruchy wymiotne mam jak sobie o tym pomyślę i także odbywało się to w ramach bezpłatnej pracy dramat , ostatnim bastionem absurdu w tej firmie były wymagania Pana Kamila w kwestii imprez integracyjnych które odbywały się co 2 tydzień gdzie pan Kamil zapraszał do klubów dziewczyny tam pracujące, a jak odmówiłam już któryś raz z kolei to usłyszałam żebym się zgodziła i jak się postaram to dostanę za to premię co to miało być!!, ale jak zauważyłam są też takie panie w tej firmie którym takie zachowanie nie przeszkadza DRAMAT!!! Na koniec okazało się że byłam na czarno zatrudniona i żadnych składek uw pan nie opłacał tyle na temat tego zwyr...a

Napisz co sądzisz o pracodawcy i co u niego aktualnie słychać. Osoby chcące podjąć zatrudnienie w firmie Roka Kamil Rogowski w miejscowości Opole . brzeg. łosiów liczą na twoje wsparcie.

Leszno
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Roka Kamil Rogowski - Opole . brzeg. łosiów

• Jak się pracuje w Roka Kamil Rogowski?

Zobacz opinie na temat firmy Roka Kamil Rogowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Roka Kamil Rogowski
  • Rybacka 7 lok. 1A
    49-300 Opole . brzeg. łosiów

Roka Kamil Rogowski