Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Bin Paweł Stark w Dzierżoniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowe Bin Paweł Stark. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Handlowe Bin Paweł Stark o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowe Bin Paweł Stark w Dzierżoniów

Maksymilian Nowy wpis

Z firmą współpracuję od dłuższego czasu, nigdy nie było problemu z wypłatą. Pan Paweł posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie w zakresie serwisu oraz montażu bram. Nigdy od żadnego zleceniodawcy nie słyszałem o zaliczce, która przepadła więc poprzednie wpisy nijak mają się do rzeczywistości.

Asia Nowy wpis

Miała być brama po wakacjach. Teraz dowiedziałam się, że nie da się zrealizować mojego projektu w tym roku. Pieniędzy niestety też nie mogę odzyskać, bo niby materiały już zamówione. Gdyby ktoś pytał, zaliczka (70%!!!) została przekazana w połowie sierpnia. Nie wiemy co robić.

Marcin Nowak Nowy wpis

Nie polecam. Zamontował, kazał dopłacić bo paliwo drogie, bo materiały podrożały i jak nie to on nie zrobi. Czekałem już 2 miesiące, więc uznałem, że te 2800 złotych dopłacę. Brama zaczęła rdzewieć po 3 dniach, jak zaczęło padać. Wydzwaniałem, pisałem smsy, wysyłałem zdjęcia co się dzieje. Zero odzewu. Czyli klasyczne, gwarancja do bramy, a dalej się nie znamy. Oczywiście sprawdziłem fakturę, ale brama to było 10% wartości a usługa 90%, a co by nie mówić, została zamontowana, więc ile bym wygrał... dajcie spokoj.

Papaj

Paweł Stark przyjechał na pomiar, naobiecywał, zaliczkę przyjął i tyle go widzieliśmy z żoną. W smsach pisze, że za tydzień, że jedzie, że coś mu wypadło, a my rolet antywłamaniowych nie mamy kolejny miesiąc. Nie polecam.

Maria Nowy wpis
@Papaj

Umowy przy wpłaceniu zaliczki to żadnej nie było? Ile wyniosła?

Firma Przedsiębiorstwo Handlowe Bin Paweł Stark poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Czy ktoś wie jak wygląda praca w przedsiębiorstwie Przedsiębiorstwo Handlowe Bin Paweł Stark w miejscowości Dzierżoniów? Czekamy na aktualne wpisy.

AP

Tak, ja wiem jak wygląda praca u tego dziada. Za fuche płaci z kilku dniowym opoznieniem. Wiadomo, że wszystko na zeszyt i jeszcze każe dopłacać do swojego ZUSu. Nie polecam.

Maria
@AP

W jaki sposób ktoś ma dopłacać do czyjegoś zusu? Jak tu według Ciebie jest to rozgrywane, bo nie bardzo rozumiem?

Pan Paweł nie wywiązuje się z umów, ani pisemnych, ani słownych. Nie dotrzymuje żadnego terminu. Do dzisiaj pieniędzy nie widziałem. Omijać szerokim łukiem.

@Adam

Bzdura i kłamstwo. Jak masz odwagę to zadzwoń.

Danuta
@Paweł Stark

mimo wszystko dużo tych negatywnych komentarzy o firmie, moze warto pytac klientow po realizacji czy sa zadowoleni by nie było takich wypowiedzi?

Adam P.
@Paweł Stark

Pawełku, możesz bronić się w internecie, ale lepiej żeby Ciebie ludzie omijali. Ja już się pogodziłem ze stratą kilku stówek, bo dzisiaj to na paliwo więcej wydaje, ale szanuj ty ludzi, bo kase bierzesz i tyle Cie widać.

Michał Baroś

Zamowilem rolety na olkna. Działały tydzień, a pozniej od chlopaka kuzynki co pracuje z Pawlem Stark, dowiazduje sie, ze montują caly czas uzywane mechanizmy. 6 tysiecy w plecy, gwarancji brak... tragedia czlowiek.

@Michał Baroś

Bzdura i kłamstwo . Jak masz odwagę to zadzwoń.

Magdalena Bąk

Przyjechał na ogledziny pod wplywem. Ja rozumiem, ze mial urodziny, ale zeby pjanym jezdzic i naprawiac elektryke? Niepowazny facet. Podziekowalam. Zapewne stracilam gwarancje, ale wole to, niz zeby kogos porazil prad.

Danuta
@Magdalena Bąk

Magduś, zgłosiłaś tą sytuację do jakiejś inspekcji ?

@Magdalena Bąk

Bzdura i kłamstwo . Zadzwoń jak masz odwagę.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Bin Paweł Stark - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowe Bin Paweł Stark?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowe Bin Paweł Stark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowe Bin Paweł Stark?

Przedsiębiorstwo Handlowe Bin Paweł Stark
  • Piastowska 11