Opinie o Adamczyk Elektrotechnika Przemysłowa Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Adamczyk Elektrotechnika Przemysłowa Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Adamczyk Elektrotechnika Przemysłowa Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adamczyk Elektrotechnika Przemysłowa Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Czarna Nowy wpis

Dużo pracy ale fajne godziny pracy i atmosfera.

Krystian Nowy wpis

Siemaneczko. Rozglądam się za nową robotą bo mój szef mnie wkurza, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Podejrzewam, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Dzierżoniowa. Proszę, opiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Adamczyk Elektrotechnika Przemysłowa ? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? Czy jest kantyna z tanimi obiadami? A może firma załatwia posiłki z dofinansowaniem pracodawcy? Nie mam dzieci więc nie gotuje w domu. Pozdrawiam Krystian

Nowy Nowy wpis

Witam. Jak obecnie wygląda praca przedstawiciela handlowego?

Magdalena Nowy wpis
@Nowy

Witam również, podepnę się pod Twój wpis bo również jestem tego ciekawa. Czy ktoś będzie tak miły i się wypowie na ten temat? Proszę o jakieś szczegółowe informacje. Dajcie znać na jakie wynagrodzenie można liczyć na takim stanowisku.

BRODACZ :)

Nie polecam, dwóch pałaców (rodzina, mają udziały w firmie) robią co chcą. Źle zorganizowali własną bazę danych i magazyn i teraz każdy kto przychodzi obrywa za ich wieloletnie błędy... Właściciel marzy o tym aby już nie musiał pokazywać się w firmie, aby wszystko dzialalo bez niego natomiast przez wieloletnie błędy(pewnie spowodowane tym ze wolą znęcać się na pracownikami niż popracowac). Ogólnie ciężkie miejsce, dziwne układy... Omijać z daleka

Bronisław
@BRODACZ :)

Twoja opinia, którą wyraziłeś na temat pracy w firmie Adamczyk Elektrotechnika Przemysłowa, jest niepokojąca. Wynika z niej, że pracodawca niezbyt dobrze podchodzi do swoich pracowników. Mógłbyś dodać jakie warunki zatrudnienia im oferuje? Chciałbym zweryfikować, czy warto, jest ubiegać się o zatrudnienie.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Adamczyk Elektrotechnika Przemysłowa Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Jeremiasz

@Babidi Pewnie trzeba być dobrym pracownikiem?

Iwo

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz pracowników? Na jakie zarobki można liczyć?

Byly pracownik
@Iwo

Oni tam ciagle potrzebują do pracy. Bo wszyscy z tamtąd odchodzą.Na stronie Pup jest ogłoszenie na przedstawiciela handlowego.Ale na Twoim miejscu nie pakowałbym się tam.Szkoda nerwów.Wiem bo pracowałem.

Cx
@Byly pracownik

coś więcej napisz dlaczego się nie pakować

niedoszły pracownik

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie komukolwiek. W 100 % podpisuję się pod poprzednimi postami. Właściciel firmy ma bardzo duży problem z własnymi emocjami i wyładowuje je na pracownikach. Zawsze wynajdzie coś co mu nie pasuje aby móc się wyżyć. Nikt tam nie wytrzymuje dłużej niż parę tygodni, czasami miesięcy. Najlepsze jest to że ciągle ogłaszają się na stronie Urzędu Pracy i ludzie tam są wiecznie kierowani do pracy. Urząd powinien weryfikować takich pracodawców. Niestety odchodzący pracownicy nie mają siły i odwagi aby udowadniać mobbing w firmie a jest on ewidentny. Praca w tej firmie na długo pozostanie w mojej pamięci. Nigdy nie decydujcie się na pracę w AEP dla własnego zdrowia psychicznego.

Też
@niedoszły pracownik

Dokladnie , zgadzam sie z powyższą wypowiedzia. Właściciel daje takie przemowy, że nie wiadomo czy chce wzywać pracownika czy go pochwalić. Zazwyczaj jak ktos sie zgodzi to karza mu przyjść na 4 dni na probe (na umowe zlecenie ). Zawalaja jedną osobę obowiazakami , w tym programie ktorym uczą mają balagan a pozniej się dziwia ze sie popelnia błędny. Atmosfera wplywa na psychike- nie polecam

Idiota JA

Zdecydowanie odradzam. Praca dla ludzi o stalowych nerwach. Przychodzisz na jedno stanowisko a tak na prawde robisz wszystko, mnóstwo rzeczy do ogarnięcia w krótkim czasie jak nie ogarniesz jesteś jeb*ny jak pies. W ofercie inne warunki a na miejscu okazuje się całkiem coś innego. DRAMAT

Idiota Ja tez
@Idiota JA

zdecydowanie odradzam .Tez byłem idiotą , ze wytrzymałem tam przez 1 tydzień .potwierdzam dramat do kwadratu

Veni, vidi, fugi

Atmosfera tragiczna ze względu na szefa-psychopatę, który co chwilę drze ryja. Jak jest zbyt długo spokojnie, to przylezie i jakiś problem wymyśli lub sam stworzy. Dezorganizuje pracę wszystkim w biurze. Trudno uwierzyć, że takie standardy obecnie mogą jeszcze obowiązywać w jakiejkolwiek firmie. Najlepsze stanowiska to te na produkcji i na magazynie, ponieważ tam rzadko pojawia się prezes. Zdecydowanie odradzam pracę w AEP!

Niedoszly pracownik

Ogólny bałagan, w rozmowie kwalifikacyjnej nawet nie potrafią określić zakresu obowiązków( aplikujesz na dane stanowisko a nagle okazuje sie ze robisz cos zupelnie z nim nie zwiazanego), duzy zakres obowiązków z ktorymi pracownicy nie wyrabiaja

Stracona dniówka

W ofercie pisza 3500-4000 byłem na tescie w 8 godziny zarobiłem ok 53 złote :D takie stawki ...starzy pracownicy Jest ich 2 może 4 wyrabiają "czasem" 120 dniówki przeważnie 80 zł.Po co trak oszukiwać ludzi w ofertach?

Ciekawy
@Stracona dniówka

Na jakie stanowisko?

Zostaw merytoryczną opinię o Adamczyk Elektrotechnika Przemysłowa Sp. z o.o. - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w Adamczyk Elektrotechnika Przemysłowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adamczyk Elektrotechnika Przemysłowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adamczyk Elektrotechnika Przemysłowa Sp. z o.o.?

Adamczyk Elektrotechnika Przemysłowa Sp. z o.o.
  • Zielona 12
    58-200 Dzierżoniów

Adamczyk Elektrotechnika Przemysłowa Sp. z o.o.