Opinie o Wasyl Martyniec Gabinet Akupunktury i Manualnej Terapii w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wasyl Martyniec Gabinet Akupunktury i Manualnej Terapii. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Wasyl Martyniec Gabinet Akupunktury i Manualnej Terapii o rekrutacji.

Branże: Fizjoteraupeci
Fizjoteraupeci Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wasyl Martyniec Gabinet Akupunktury i Manualnej Terapii w Kraków

Zaraził mnie wirusowym zapaleniem wątroby czyli ŻÓŁTACZKĄ typu A przez niesterylne igły!!!!!!!!!!!!!!!

@alex

No właśnie ja tutaj informacji o pracy szukam a na tym forum głównie temat igieł. Piszesz, że byłeś parę razy to może wiesz czy poza tym panem ktoś tam pracuje? Zatrudniani są inni specjaliści?

Вася привіт. Це Міша Андрейчук із Ужгорода (ми пару разів зустрічалися на кордоні ). Хочу порадитися з Вами по деяким питанням стосовно Кракова, але не можу з Вами звязатися. Марина чомусь не відповідає на е-пошту, а номер телефону стерся. Мій номер 380503725400, є і у Вайбері. Буду радий, якщо звяжетесь зі мною. Вибачте. Пока.

@Zarażona

Żółtaczka typu a jest pokarmową, a na b to się trzeba szczepić.

Zadowolony Nowy wpis

Jestem zadowolony z efektów zabiegów doktora. Patrzy na pacjenta (a nie na "przypadek').

Na portalu dla pracowników utworzyła się zbiórka pacjentów, a nawet punkt kontaktowy dla znajomych z granicy :D Proszę państwa, czy ktoś z klientów pana Wasyla może napisać raz a dobrze, czy przyjmuje on sam, czy kogoś w gabinecie spotkaliście, recepcjonistę, sekretarkę, asystentkę, kogokolwiek? Jeżeli nie, to będzie jasna sytuacja, a teraz nie jest.

Xxx Nowy wpis

Klienci tu się widzę wypowiadają, ale ja w trochę innej sprawie. Szukam miejsca, w którym mógłbym się nauczyć zawodu, czy tutaj można w tym gabinecie odbyć jakieś praktyki? Czy jako nauczyciela polecacie go tak samo? Może ktoś mógłby się wypowiedzieć z tej perspektywy, ciekawy jestem

Z gabinetu wyszlam zdegustowana. Jeszcze nigdy nie spotkalam sie z pracownikiem ktory bez wywiadu/zaleconych badan stawialby takie diagnozy (moze to byc niebezpieczne dla osob z problemami zdrowotnymi) do tego bawil sie w psychoterapeute(?) (powiedzial ze mam problemy zwiazane z brakiem pewnosci siebie w pracy i w lozku !!!). Szczerze mowiac chyba przez szok nie zasmialam sie mu w twarz (oba komentarze bardzo nietrafione) i gdyby nie to ze pan Wasyl zostal mi polecony to juz wtedy wyszlabym z gabinetu. Brak profesjonalizmu, brak wiedzy z medycyny chinskiej (chyba tyle wie co jest napisane w ksiazce ktora ma w gabinecie). Na pewno nie wroce, na pewno nikomu nie polece. Strata czasu.

Barbara
@Anna

Tzn ten zabieg ostatecznie to się odbył? Bo praktycznie o nim nie wspominasz a myślałam, że na igły tam przyszłaś. Zastanawiam się też skąd aż tak dobrze znasz tę medycynę chińską, że tutaj jej brak zarzucasz?

Ewa ..W Nowy wpis
@Anna

Byłam u dr.Wasyla parę lat temu z zatokami ,skutecznie wyleczył. Kręgosłupa nie. Ale zauważyłem że patrząc na mnie to jakby wiedział o mnie wszystko. Jak jasnowidz , to samo dotyczyło koleżanki. Może to dziwnie brzmi i trudno to wytłumaczyć. To jego spostrzeżenia były bardzo trafne w obu przypadkach. Pozdrawiam

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Wasyl Martyniec Gabinet Akupunktury i Manualnej Terapii. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Dam pracę?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca- Termy
Wrocław
Ipf Medical Sp. z o.o.

@Anonim

Nie wierzę . On zawsze bierze nowe igły. Chodzę ram od lat. Więc prosze nie gadać bzdur.gość

Wieloletnia klientka
@Anonim

Widze że tu jakas konkurencja szkaluje. Pofatygowałabys się chociaz o inny tekst a nie powtarzasz w kolo tę samą bzdurę. Zarazić mogłam się w różnych miejscach.

@Anonim

Igly zawsze nowe. Żółtaczka A to pokarmowa!

Anonim77
@Anonim

Żółtaczką typu A zaraża się głownie drogą pokarmową, a najczęściej przez brak higieny rąk po skorzystaniu z toalety, gdzie uprzednio korzystał nosiciel wirusa. Igły do akupunktury są zawsze jednorazowe !!!!!

@Gość

A skąd wiadomo że bierze nowe igły skoro wyciąga je jedną ręką z kieszeni. Słychać tylko pstryknięcie pudełka i tyle. To wcale nie znaczy że używa nowych igieł. Ja sam mam nie miłe doświadczenie, choć pewności nie mam. Prawdą natomiast jest że terapia działa.

alex
@211

Byłem parę razów – nie tylko bardzo pomógł, ale i widziałem jak używał nowe igły i wyciągał je z opakowania.

@alex

Jaki jest okres rozliczeniowy w Wasyl Martyniec Gabinet Akupunktury i Manualnej Terapii? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Karol

A skąd wiecie, że używa igieł jednorazowych, skoro wyciąga je jedną ręką z kieszeni. Za każdym razem się to powtarza. Słychać tylko pstryknięcie pudełka, co nie jest dowodem. Piszę to z przykrością, bo terapia działa. Niestety miałem też problemy skórne.

Zarażona
@anonymous

Ja2020

Bzdura, lekarz ten używa igieł jednorazowych. Lecze się u niego od 2003 roku

Wdzięczna pacjentka
@Zarażona

Oczywiście że bzdura . Chodzę do doktora od 10 lat ze wszystkimi swoimi dolegliwościami . Ratuję mnie zawsze . I igły jednorazowe .

@Zarażona

Żółtaczka typu a jest pokarmową, a na b to się trzeba szczepić.

Były pacjent

Leczył leczył, pomagał kilka lat. Zdrowie zrujnował. A pieniędzy trzeba mieć cho.. cho.. cho.. dziś ruina. Jak ktoś jest do wszystkiego to i również do niczego. Ja się przejechałem na całkowitym zaufaniu. Manipulant. Gonitwa choroby za chorabą żadna do końca nie wyleczona.

Sylwia

Hej, nadal nikt się nie wypowiedział czy w Wasyl Martyniec Gabinet Akupunktury i Manualnej Terapii jest szansa na zatrudnienie. Czy można pracować tam np. jako pomoc lub na recepcji? Jest takie stanowisko w ogóle? Proszę o jakieś informacje na ten temat.

Maciej

Tutaj pewnie jest praktyka indywidualna ?

Proszę o numer telefonu do doktora wasila . Chodziłem do niego długie lata jak był w Częstochowie . Wspaniały człowiek i fachowiec ....

Bartosz

To chyba jednoosobowa działalność? Widzę, że piszą sami klienci, a ogłoszeń o pracę brak, ktoś coś wie?

Sylwia

Poszukują może teraz fizjoterapeutów?

Zostaw merytoryczną opinię o Wasyl Martyniec Gabinet Akupunktury i Manualnej Terapii - Kraków

• Jak się pracuje w Wasyl Martyniec Gabinet Akupunktury i Manualnej Terapii?

Zobacz opinie na temat firmy Wasyl Martyniec Gabinet Akupunktury i Manualnej Terapii tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wasyl Martyniec Gabinet Akupunktury i Manualnej Terapii
  • Wójtowska 3 lok. 36