Opinie o Dawid Bauservice Dawid Trzebiatowski w Studzienice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dawid Bauservice Dawid Trzebiatowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dawid Bauservice Dawid Trzebiatowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawid Bauservice Dawid Trzebiatowski w Studzienice

Karolina Nowy wpis

Chłopak jest tynkarzem a w takiej właśnie kategorii firma mi się pokazała. Niby ostatni komentarz jest sprzed dwóch lat ale mimo wszystko jeden Pan polecał pracę. do dziś tak jest? na jakiej umowie można się na start teraz przyjąć?

Łukasz Nowy wpis

Z czystym sumieniem Polecam, pracuje juz kilka miesiecy i nie jest zle,

Maria Nowy wpis

No generalnie widać, że zdenerwowany jesteś i chyba masz o co się rościć ale skąd pewność, że ten Pan odwiedza to forum? Chcąc nie chcąc zdaje mi się, że już dawno cokolwiek by odpisał. Może jakaś inna alternatywna forma kontaktu?

Łucja

Nie wypłacił Ci pieniędzy? A pracowałeś u niego normalnie na umowę? Kiedy to się stało?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dawid Bauservice Dawid Trzebiatowski, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy KIEROWCA KAT C
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Maria

I chcesz przez to wszystko powiedzieć, że wciąż czekasz na te pieniądze? Nie egzekwujesz w żaden sposób?

Starogard

Witam jak jest w firmie Dawid bo opinie są różne

Gt

Ta strona zaczyna być niewiarygodna bo tyle bylo tu negatywnych komentarzy o żarciu, o popiciach,o jego zachowaniu do pracowników i nie tylko o jego wybrykach,o tym ze nie wyplaca ludzia kasy gdzie te komentarze???

Darek
@Gt

A ty wkoncu przestaniesz robic z siebie posmiewisko jestes osoba oszukana to przedstaw sie i dowody bo widac ze jeden (usunięte przez administratora) to pisze. Ty myslisz ze ktos sie tym przejmuje. Ten kto chce pracowac ten bedzie a taki co nic nie umie uciekl lub zostaw wyrzucony to bedzie w domu gnil i wypisywal glupoty . Dziecinada. Pracownik Darek

Hahaha

Dokładnie cała prawda tu jest napisana o tej firmie

Pp

Czy Dawid ma sumie (usunięte przez administratora)ludzi obiecuje wypłaty na czas a nie wypłaca

Ale jaka sprawa jest zloszona na policje ?

Kolega

Przepraszam za oczernianie firmy ale proszę też nie utrudniać życia innym pewnie Pan wie co mam na myśli . Nie interesuje mnie co jest w tej firmie i nie mam zamiaru robić na złość tylko proszę nie robić innym którzy szukają pracy gdzieś indziej nie wiadomo czy kiedyś nie będę potrzebował pracy jeśli Pan będzie ok to się odezwę A jeśli nie to trudno. Życzę samych sukcesów w firmie i w życiu osobistym pozdrawiam . M.M

Janusz

Myślisz że ktoś sobie coś z tego robi? Najpierw to naucz się ortografi, to po 1 po 2 Podpisz sie imieniem i nazwiskiem, skoro chcesz już Dodawać opinie o firmie Dawid Bauservice, bo naprawdę dzieciaki robią się te wpisy żałosne. No ale jak to mawiają "każdy gwiazdorzy po fakcie" nie jedni tacy byli nawet za mojej kadencji gdzie ja osobiście pracuje do dziś 2 tej firmie. Pozdrawiam i jak najbardziej Polecam współpracę ale nie dziaciaka tylko dorosłym ludzia którzy wiedzą czego chcą.

Pp

Dostaje faktury a pieniędzy nie wypłaca Nie polecam Wspuł pracy Z Dawid Balservice

Xenia

@Mateusz dobrze płatna to znaczy? podasz jakieś mniej więcej kwoty ? ;)

KLI

Niestety w starciu oczekiwan z rzeczywistoscia kazdy nowy pracownik bedzie rozczarowany. Jedyne co się zgadza to adres.

Gucio

Bardzo dobry pracodawca więc komuś to przeszkadza stąd te złośliwe wpisy.

Pp

Dawid Bauserwis nie wypłaca pieniędzy ludzi ma za nic typowy polaczek oskubać oszukać nie polecam współ pracy z Dawid bauserwis nie polecam

Kamil
@Pp

Widać że jakiś pustak to pisze. Czemu nie podasz imienia i nazwiska tylko jakieś pp. Po charakterze pisma widać że jedna osoba to wszystko pisze. Nic tym nie ugrasz. Pozdrawiam

Pp

Jak możesz być pracownikiem Dawid Bauserwis on nie zatrudnia pracownikuw jak już to na swojej działalności

K.

Wszystko w porządku

Mateusz

Polecam fajna robota Dobre warunki pracy i dobrze płatna

Zostaw merytoryczną opinię o Dawid Bauservice Dawid Trzebiatowski - Studzienice

• Jak się pracuje w Dawid Bauservice Dawid Trzebiatowski?

Zobacz opinie na temat firmy Dawid Bauservice Dawid Trzebiatowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dawid Bauservice Dawid Trzebiatowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dawid Bauservice Dawid Trzebiatowski
  • Wrzosowa 11