Opinie o Jacek Lewicz Firma Star Bud Usługi Remontowo-Budowlane w Czermin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Jacek Lewicz Firma Star Bud Usługi Remontowo-Budowlane. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jacek Lewicz Firma Star Bud Usługi Remontowo-Budowlane o rekrutacji.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jacek Lewicz Firma Star Bud Usługi Remontowo-Budowlane w Czermin

Dobrze wykonane prace i szybko, to super. Ekipa jest napewno zgrana. Też szukam pracy przy ociepleniach i ogólnie pracach budowlanych, pracuje tak wiele lat ale przeprowadziłem się i tu miałbym bliżej. Możliwe jest żebym dostał 30 netto na początek za h i umowę o pracę?

Uwaga odradzam

Odradzam korzystania z usług tej firmy mostki termiczne źle obrobione okna narożniki odstają odklejają się od styropianu!!! Brak sumienności oraz profesjonalizmu brak jakiekolwiek wiedzy budowlanej strata pieniędzy materiałów!!! Odradzam jeszcze raz odradzam

Czesiek Nowy wpis

Klienci w większości niezadowoleni ale nie ma prawie wypowiedzi pracowników jak się tu pracuje. Skoro takie sytuacje że coś nie poszło z robotą u klienta to szef nie wysyła ludzi na dokształcenie albo specjalistyczne kursy? Zależałby mi na pracy ale też na łapaniu doświadczenia i ciekawy jestem czy dodatkowe uprawnienia musiałbym robić sobie na swój koszt?

Ola 43

Odradzam pracę w tej firmie niestety pracownicy nie trzymają norm nie stosują się do zaleceń teoretycznie są tyle lat ale nie potrafią ocieplać,chodzi tylko o to jak najszybciej zrobić dom i policzyć za metry kwadratowe to jest opłacalne,nieopłacalna jest jakość skąd te pozytywne opinie naprawdę nie mam pojęcia prawdopodobnie właściciela nie było na miejscu więc zrobili co chcieli ze ścianą przykleili styropian obskurnie pokryli klejem więc został końcowy efekt nieudolność została zasłonięta Jeżeli ktoś marzy o pięknym domu niech unika firmy bo zniszczy elewację

@Ola 43

To każdego wykonanego zlecenia nikt nie weryfikuje, pracownicy mają dużą swobodę w działaniu? Możecie mi napisać jak to się ma potem do ponoszonych konsekwencji, pracownicy wspólnie podnoszą odpowiedzialność za złą pracę?

1234 Nowy wpis

Co do odpowiedzialności właściciel pan Jacek powie nie łapmy się za słówka odradzam współpracy firma niegodna polecenia absolutnie odradzam.

Uwaga odradzam Nowy wpis

Hej, czytam tu wpisy od klientów i opinie o pracach, ale ja chcę wiedzieć coś o samej (usunięte przez administratora) w firmie i warunkach. Fajną ofertę mieli kiedyś dla konserwatora obiektu. Oferta jest dawna i wtedy dawali na godzinę stawkę 20 - 30 zł brutto. Czy z racji inflacji i generalnie sytuacji an rynku obecnie dają więcej za godzinę? Hmmm może wgl nie dają stawki godzinowej ale stałą pensję miesięczną.

Jakub

Firma godna polecenia pan Jacek zna się na pracy która wykonuje

Pan Jacek
@Jakub

Przykro mi że muszę skomentować negatywnie podczas rozmowy Pan Jacek wie o czym mówi podczas wykonywania prac jego firma nie wie co robi. Rozumiem wszystkie negatywne komentarze podpisuję się pod tym.. niestety nie polecam firmy radzę poszukać porządnych wykonawców solidnych

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Jacek Lewicz Firma Star Bud Usługi Remontowo-Budowlane na stanowisko Dam prace? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
K.P

Witam, pisze do pana panie fachowcu bo obserwuje firmy do ocieplenia mojego domu w miejscowości Pleszew i właśnie widzę ze pan na wszystkim się zna i pisze pan bardzo rozległe informacje na temat firm to prosze o nr telefonu to chętnie panu zlecę mój domek myśle ze nie jest pan mocny w pisaniu ale teraz w fachowości panu nic nie brakuje pozdrawiam Kryspin pana klijent myśle.

Serce pęka z żalu
@K.P

Styropian 20 krzywo obrobione okna zwracam uwagę szef mówi nie łapmy się za słówka i że wszystkim pasuje tylko mi nie pasuje tyle lat na rynku i brak profesjonalizmu źle obrobione okna nie zabezpieczone wiatr wieje i gwiżdże to wszystko, odradzam odradzam odradzam

On się zna!!! Kłamca
@K.P

Gdyby facet się znał to styropian przyklejałby prosto natomiast przyklejane jest tak jak leci nie trzymają poziomu pionu odradzam odradzam odradzam masz wymarzony dom Poszukaj porządnej firmy

Piotr jankow

Docieplenie wykonane w pełni profesjonalnie . 2 dni i dom zrobiony . Nie ma do czego się przyczepić . 5 gwiazdek

Konrad
@Piotr jankow

Mam pytanie jakim styropianem był ocieplony dom? Czy można zobaczyć? był pan przy pracy przy ociepleniu słyszałem od kilku klientów i widziałem zdjęcia że nie stosują techniki klejenia obwodowego przy styropianie grafitowym Co jest wymagane w sztuce budowlanej Widziałem ich domy i elewacje Strasznie to wyglądało przed tynkiem trzeba było szpachlować ściany, szczeliny między płytami nie były wypełniane pianką okna niezabezpieczone biorąc pod uwagę ich doświadczenie wyglądają na amatorów którzy kleją od wczoraj

@Piotr jankow

Czytałem że jest pan zadowolony mieszka pan w Jankowie mogę wiedzieć skąd pozytywna opinia czy pana okna były zabezpieczone podczas ocieplenia czy ściany są równe obejrzałem kilka domów wątpię abym pozwolił dotknąć mojego Pan Jacek ładnie mówi przez telefon i na spotkaniu.. Kiedy jego ekipa zostaje pędzą w takim tempie że oszpecają elewacje klękać po prostu jak leci nie mają nawet poziomicy by sprawdzać czy styropian jest równo klejony zarówno w pionie jak i poziomie kiedy przyłożymy łatę na ścianę widać niedoskonałości ludzie obudźcie się i unikajcie tego człowieka!!! Jacek powinieneś oddać pieniądze ludziom!!

Myślę, nad wysłanie swojego zgłoszenia do firmy, bo mają aktualną rekrutację dla pracownika budowalnego do układania kostki. Podali widełki płacowe 3000 - 5000 zł. A czy jak prace są w takich miesiącach właśnie zimowych, to jest jakiś dodatek za prace w trudnych warunkach? Firma zapewnia tez ciepłą odzież do pracy na zewnątrz w zimie?

Żaneta

Cena, jakość wykonanych prac oraz fachowość na duży plus

Piotrek

Dobrze wykonana robota nawet porządek po sobie zostawili a rzadko się to zdarza w dzisiejszych czasach o zostawienie porządku po pracownikach

Damian

Firma godna polecenia bardzo dobrze wykonana praca jestem bardzo zadowolony z pracy pana Jacka

Kuba

Firma godna polecenia praca wykonana dobrej jakości oraz zostawiony po dobie porządek

Jestem zadowolona praca bardzo solidnie wykonana i bez zarzutów. Polecam ta firmę z czystym sumieniem

Daniel

Firma robiła u mnie tydzień temu . Znają się na rzeczy, oraz bardzo szybki czas pracy . Polecam jak najbardziej

Witam wszystkich niektórzy zaglądają tutaj aby mieć jakąś opinię na temat pana Jacka jego firmy.. czytałem bardzo wiele pozytywnych opinii zastanawiam się skąd one się wzięły miałem styczność z panem Jackiem jego pracownikami widziałem jak robią wykonują pracę i Szczerze nie polecam nikomu,, co do jakości wykonanych prac chodzi tutaj dokładnie ocieplenie domu robią bardzo niedokładnie niezgodnie z normami konkretnie mówiąc nie stosują systemu klejenia po obwodzie tylko na tak zwane packi przez co wykonują pracę szybko ale niepoprawnie zlecenie jakiekolwiek uwagi nie skutkuje niczym.. jeśli chodzi o obrabianie okien nawet nie pofatygowali się aby okleić je folią czy czymkolwiek bo szkoda czasu samo zaś obrobienie okna tarasowego między Góra ma dołem różni się około półtora centymetra to bardzo widać że styropian jest krzywo położony Chłopaki się śmiali że krzywo było Okno zamontowane mają tupet muszę przyznać.. ogólnie jeśli chodzi o same ściany pozostawiają wiele do życzenia jak to pan Jacek mówi tynk zasłoni wszystko... Z tego co wiem to lepiej nie być przy ocieplaniu domu najlepiej jechać do pracy Pan Jacek sam to stwierdził że poradzą sobie bez gospodarza Co daje do myślenia prawda... Krótko mówiąc szkoda materiałów, polecam firmy które odbierają roboty, wynajmijcie firmę niech oni odbiorą prace po panu Jacku Ciekawe co ona na to.. wielki (usunięte przez administratora)

Daniel
@Marcin

Panie Marcinie skoro pan jest taki mądry i doskonale wszystko wie to dlaczego Pan nie robił tego sam ? Lub dlaczego nie założył pan swojej firmy ? Najlepiej jest oceniać w internecie

Zośka

Jakie trzeba mieć umiejętności żeby aplikować do pracy przy ociepleniach budynków? Pytam, bo wujaszek kiedyś to robił i co nieco zna się na temacie, ale trochę nie wierzy w siebie, że może jednak warto aplikować. To jest praca pon-pt czy soboty też się zdarzają? To jest wtedy traktowane jako nadgodziny?

Jacek

Pan ma zbyt wielkie mniemanie o sobie, nieprzyjemny w rozmowie i narzuca klientowi co ma robić.

Iwona

Firma szuka kogoś do pracy na budowie i w ogłoszeniu podali widełki 3000-5000. Tylko czy to stawki na rękę czy brutto? Piszą że przyjmą osobę z doświadczeniem, ale ile tego doświadczenia trzeba mieć żeby mieć szansę?

Narzeczony znalazł ofertę bardzo świeżą dla pomocnika do remontów, ale brak tam konkretów. Ktoś wie na jaką umowę pan Lewicz zatrudnia oraz za jaką stawkę na tym stanowisku? :)

Zenek

witam jakie bedą obowiązki

Krzysztof

Współpraca na najwyższym poziomie

Zostaw merytoryczną opinię o Jacek Lewicz Firma Star Bud Usługi Remontowo-Budowlane - Czermin

• Jak się pracuje w Jacek Lewicz Firma Star Bud Usługi Remontowo-Budowlane?

Zobacz opinie na temat firmy Jacek Lewicz Firma Star Bud Usługi Remontowo-Budowlane tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jacek Lewicz Firma Star Bud Usługi Remontowo-Budowlane?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 26 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jacek Lewicz Firma Star Bud Usługi Remontowo-Budowlane

Jacek Lewicz Firma Star Bud Usługi Remontowo-Budowlane