Opinie o P.P.H.U Gerdex Paweł Kośmicki w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy P.P.H.U Gerdex Paweł Kośmicki. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w P.P.H.U Gerdex Paweł Kośmicki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U Gerdex Paweł Kośmicki w Gniezno

Jan perlicki Nowy wpis

Porzomna firma Bardzo jestem zadowolony polecam

Agnieszka nowak Nowy wpis

Dziękuję firmie za tak profesjonalne podejście do tematu,Monterzy spisali się na medal

Czy urlop w P.P.H.U Gerdex Paweł Kośmicki jest płatny 100%?

Karol wozniak Nowy wpis

Szybko sprawnie i pełna profesja Co tu więcej pisać polecam i dziekuje

Brałeś udział w rekrutacji do P.P.H.U Gerdex Paweł Kośmicki. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy P.P.H.U Gerdex Paweł Kośmicki organizuje staże dla studentów?

U.W.

W czerwcu bieżącego roku (2023) wymieniałam wszystkie drzwi w mieszkaniu. Jestem bardzo zadowolona z wszystkiego - fachowość, praca, materiał. Pan P. Kośmicki wie co robi. Polecam.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z P.P.H.U Gerdex Paweł Kośmicki? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Aga

Witam chciałam bardzo podziękować monterom za fachowy montaż drzwi.Jestem bardzo zadowolona z jakości towaru Zero wad Polecam firmę Gerdex Pozdrawiam

alan45
@Aga

Bo to (usunięte przez administratora)

Patryk

Firma godna polecenia

Kuba kulesza

Bardzo jestem zadowolony firma pełna profesja.Napewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy dziekuje

WLadek

Ja również polecam

Paulina henning

Jestem tydzień po montażu bardzo ładnie firma zrobiła troszkę się obawiałam bo dzień przed montażem się naczytalam i dziś już wiem że Internet kłamie polecam firme

Staszek

Bardzo jestem zadowolony przyznam że wcześniej czytałem komentarze trochę się obawiałem ale teraz daje duże 6 za podejście do klienta i wykonanie pozdrawiam Stanisław wojtaszak

Alicja

W żadnym wypadku nie polecam firmy GARDEX!!!! Banda nieudaczników nie umiejących skończyć montażu od początku do końca...Oferują że montują skrzydła drzwiowe na stare ościeżnice , dopasowują itd.. guzik prawda!!! Skrzydła drzwiowe docinane piłą ręczną w domu klienta gdzie zostawiają (usunięte przez administratora) jak po wojnie i tak montują skrzydła drzwiowe na surowo bez żadnej okleiny!! Na wywietrzniki w drzwiach niestety nie doczekałam do dnia dzisiejszego!!! Drzwi montowane pod koniec roku 2020r. Klamka popsuła się już po 3 miesiącach!! Drzwi uszkodzone podczas montażu ( ponieważ ekipa montująca to zbieranina z ulicy). Pan własciciel po licznych telefonach i meilach odpowiada ze gwarncja nie uznana!!! Na wizycie poprawkowej doszło do tego że Pan montujący wyszedł z domu w trakcie poprawek i porostu juz nie wrócił i wyłonczył telefon zostawiając drzwi powystawiane z zawiasów itd Szok utopione grube pieniądze w coś co nie przypomina wymiany drzwi. Nie polecam a nawet przestrzegam!!!

kostek
@Alicja

w pełni popieram słowa p. Alicji...Partacka robota , szpary między drzwiami a osadzoną futryną . pozostawiony próg z 5 mm szczeliną. Futryna krzywo osadzona. reklamowałem w styczniu 2021r. do dzisiaj nie ma odpowiedzi .Usługa była w dniu 24.11.2020r. w Złotowie, w dniu 03.12.2020r.wysłałem zdjęcia z tej fuszerki. tej firmy nie polecam i wręcz ostrzegam przed partaczami.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w P.P.H.U Gerdex Paweł Kośmicki?

Gerdex

Umowa zlecenie na towar Umowa o dzieło Umowa na 1/4 etatu Proszę o dokładniejsze sprecyzowanie pytania Pozdrawiam

Tobiasz

Czytam niekture negatywne wpisy przed montazem troche sie obawialem ale jestem juz po i sam nie wieze co ci ludzie wypisuja u mnie wszystko bardzo dobrze wyszlo

@Tobiasz

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.

Maria Inowrocław

Doractwo. Kontakt z firmą pełen profesjonalizm. Gorąco polecam . Pozdrowienia dla ekipy montażowej wykonali pracę wzorowo ????

@Maria Inowrocław

Pozdrawiam serdecznie

Just

Nie wiem skąd te negatywne opinie. U mnie byli montażyscii wszystko sprawnie przebiegło. Polecam.

Klaudia

U mnie firma ma duze 6 za podejscie montaz towar dziekuje polecam????

@Klaudia

Dziękujemy za zaufanie:)

Firma godna polecenia

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U Gerdex Paweł Kośmicki - Gniezno

• Jak się pracuje w P.P.H.U Gerdex Paweł Kośmicki?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U Gerdex Paweł Kośmicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U Gerdex Paweł Kośmicki?

P.P.H.U Gerdex Paweł Kośmicki
3.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Gen. Władysława Sikorskiego 9a lok. 9
    62-200 Gniezno