Opinie o F.U.H. Sokrates Marina Bartosik w Żory

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy F.U.H. Sokrates Marina Bartosik. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w F.U.H. Sokrates Marina Bartosik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.U.H. Sokrates Marina Bartosik w Żory

Widzę że ta pani nie szuka pracowników i nie prowadzi szkoleń z tego co tu pisze, a ja trochę z innej beczki bo syn potrzebuje praktyk, a zależy mi żeby uczył się przy kimś kto ma fach w ręku. Po opiniach tutaj pomyślałam że zapytam czy takie coś wchodzi w ogóle w grę u tej pani ?

Barbara.B Nowy wpis

Witam. Miałam dziś okazję skorzystać z usług Pani Mariny - problemy z którymi walczyłam długi czas i żaden fizjoterapeuta nie potrafił mi pomóc to P. Marina poradziła sobie z nimi w trakcie jednej wizyty. Jestem w wielkim szoku i z całego serca polecam P. Marinę. Czuję się jak nowo narodzona!

Marina

Witam .Nie prowadzę żadnych szkoleń. Istnieją studia oraz szkoły masazu

@Marina

A czy zatrudnia pani kogoś do umawiania wizyt? Mam doświadczenie w pracy w rejestracji, niestety jestem zmuszona szukać nowego pracodawcy.

Od czego uzależniona jest premia w firmie F.U.H. Sokrates Marina Bartosik? Jakie są progi premiowe? Dodali 5 lipca na Lento.pl ogłoszenie na stanowisko sprzątanie.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w F.U.H. Sokrates Marina Bartosik spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dietetyk
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca- Termy
Wrocław
Ipf Medical Sp. z o.o.
@klient

Jesteśmy po wizycie z synem u Pani Mariany w gabinecie i jesteśmy pod wrażeniem fachowej wiedzy i zaangażowania. Super.

Asia

Fachowiec, najlepszy jakiego znam w tej dziedzinie. Pomaga, rzetelnie tłumaczy, patrzy na całe ciało, a nie tylko objawy. Ma dar znajdywania źródła bólu i już po pierwszej wizycie czuć ogromną różnicę. Zawdzięczam tej Pani życie bez bólu i choć miewa ona kontrowersyjne poglądy, to jest fachowcem i nikt , kto rzeczywiście korzystał z jej usług nie może tego zakwestionować. Warto sprawdzić osobiście. Tak szerokiej wiedzy i takich umiejętności praktycznych nie spotyka się na co dzień. Szczerze polecam!!!

Zosia

Dzień dobry. Zwykle nie udzielam się w sieci, ale nie mogę spokojnie obserwować, jak ktoś szarga dobre imię Pani Mariny. Ja z całego serca mogę polecić Panią Marinę - jako fachowca w swojej dziedzinie. Już kilka lat, ja i moja rodzina, korzystam z jej profesjonalnej pomocy. Już nieraz zaradziła na różnego rodzaju bóle i zawsze ubogacała mądrymi i fachowymi poradami dotyczącymi codziennego funkcjonowania. W przypadku dzieci, również była naszym ratunkiem. A do tego jest bardzo dobrym i uczciwym człowiekiem. Pozdrawiam.

Lucjan

Potwierdzam poprzednie opinie... Nie polecam... Bierze zadatek na poczet przyszłych wizyt. Odwołuje umówione wizyty i nie zwraca zadatku

Marina Barosik

spotkamy się w sądzie

Marina Bartosik
@Lucjan

to przyjdz to Ci oddam co byłam na niby dłużna ,od razu zadzwonie na policje gwarantuje Ci że za to odpowiesz

Aga

Co za bzdury Pan pisze.

Wiktoria
@Aga

Możliwe, że jeszcze w roku, w którym to pisał tak się działo?

zadowolony pacjent
@Lucjan

kłamstwo do potęgi!! Podziwiam panią Marinie za jej prace, wiedze i trud w pomaganiu. Pomogła mojej rodzinie i moim dzieciom. Za takie kłamstwa mam nadzieje, że zostanie ukarany prawnie.

Zadowolony Klient

Polecam z całego serca, Pani Marina jest świetnym fachowcem z wieloletnim doświadczeniem, niejednorazowo postawiła mnie na nogi i pozbyłam się bólu róznego pochodzenia. Chodziłam od lekarza do lekarza szukać przyczyny, po jednej wizycie Pani Marina pomogła mi od razu. Polecam.

MARINA BARTOSIK

PANIE MARIUSZU K. JESTEM MASAŻYSTKA, NIE FIZJOTERAPEUTĄ ,NIE MOGE BYĆ ZAREJESTROWANA JAKO FIZJOTERAPEUTĄ .JAK JUŻ PAN WIE POSIADAM NIP ,KTÓRY NADAŁ MI URZĄD PROWADZE FIRME WIELE LAT ,POSIADAM CERTYFIKATY ,NA TERENE RP MAM POZWOLENIE O PRACE, JAK JUŻ PANU MÓWILAM TELEFONICZNIE ŻE ZGŁOSZĘ TO NA POLICJĘ I NAPRAWDĘ SPOTKAMY SIĘ W SĄDZIE .TRZEBA BYŁO NAJPIERW SPRAWDZIC W EWIDENCJI CO JA MOGĘ WYKONYWAĆ A CO NIE MOGĘ, CHCĘ PANA POINFORMOWAĆ ,ŻE WPIS ZGŁOSIŁAM DO ADMINISTRATORA

Polak

Zachowanie tej pani niejest frustracja obcokrajowca czuje się lepsza od nas Polaków, to zwykła pogarda za to że wspieramy ukraine ROSJANIE tacy są!!!!!!!!

Alicja

Pani Marina jest świetnym fachowcem z bogata wiedza i praktyka oraz niecodzienna osobowością :) zupełnie nie rozumiem tych zawistnych rasistowskich komentarzy. Na wizycie był mąż który nie mógł chodzić z powodu blokady w kręgosłupie, po wyjściu z gabinetu jak nowy, skakał i biegał. Sama również byłam na wizycie z bólami kręgosłupa i również jak wyszłam nie bolało mnie już nic l!!! Nie ma się nad czyn zastanawiać tylko odwiedzać Panią i pozwolić jej wykonywać swoją prace w której jest świetna.

Magdalena
@Alicja

Czyli efekty według Pani widać już po pierwszej wizycie? Mogłaby Pani napisać jak mniej więcej wyglądała taka wizyta z bólami kręgosłupa? Niestety, też mam ten problem.

Nora
@Alicja

Nie jest tak, wszystkie dolegliwości szybko wracają, a jej agresja jest nie wybaczalna.

Nora

Pani Marina wiele potrafi, jednak jej podejście do ludzi jest okropne i karygodne. Za tak agresywne podejście powinna zostać pozbawiona prawa wykonywania zawodu...i tyle. Nie można powiedzieć o kimś, że jest dobrym fachowcem jeśli szmaci pacjenta kpi i poniża słabszych psychicznie od siebie, którzy przyszli po pomoc. Straciła wielu klientów, a straci w końcu wszystkich, to już nie te czasy, że klient płaci i będzie znosić zniewagi sfrustrowanej cudzoziemki.

Bialagoska

Byłam dwa razy, to było medyczne nie polityczne spotkanie. Konkretną, solidna, może lekarz z Ukrainy - banderoeiec czy z Niemiec-hitlerowiec byłby lepszy, nie wiem. Dobrowolnie, świadomie poszłam do pani Mariany i jest ok. Pozdrawiam. Piotrowska

Tomasz

W pracy usłyszałem, że Mama kolegi była na masażu u pewnej Rosjanki w Żorach, po zabiegu wyszła będąc przerażona wypowiedziami tej Pani która wypowiadała się pochlebnie na temat Putina i bardzo źle o Ukraińcach, oraz Polskich władzach. Robiła to w trakcie wykonywania zabiegu. Co do samego zabiegu nie mogę się wypowiedzieć, ale to co osoba go wykonująca robi lub mówi może mieć znaczenie do potencjalnych klientów i współpracowników.

Honorata

Kochani, chyba na stronce dla pracowników najważniejsze to napisać, czy pani ta ma np. rejestratorkę zabiegów, jaka to praca, jak płatna itd. Póki co to piszą sami pacjenci i są kłótnie o pochodzenie narodowe pani uzdrowicielki !!

Polak

O pani marinie dowiedziała się bliska mi osoba tzw.pocztą pantoflową i po pierwszej wizycie namówiła mnie żebym i ja wybrał się na wizytę z moimi dolegliwościami.Zostalem uprzedzony że pani Marina jest fachową osobą i bardzo specyficzną.Zgadzam się że jest kompetentna ale jestem w szoku że podczas wizyty ta pani powiedziała że jest z Rosji i zaczęła obrażać naszego prezydenta i Polaków w związku z sytuacją wojny napaści Rosji na Ukrainę. Mój wniosek jest taki że kobieta z Rosji głęboko zakorzeniona w ideologii,bez szacunku dla Polaków przedstawiła swoje prawdziwe oblicze które wcześniej skrywała.Bylem w szoku i po zabiegu u bliskiej mi osoby zrezygnowałem nie dowierzając w to co mówiła ta poni.

Po co oni u nas są?
@Polak

Pani Marina to jest dywersant stacjonujący w Polsce. Moja znajoma też u niej była i też mówiła że uwielbia Putina i że nasze ziemię za niedługo zostaną zdobyte i włączone do Rosji

Marina
@Polak

Dziekuje ze konkurencja probuje zaszkodzic mojej działalności ,widocznie jestem duza konkurencja ,w Polsce mieszkam 31 lat i uwazam ziemie polskie za swoj dom.

Franciszek
@Po co oni u nas są?

Naprawdę takie teksty w obecnej sytuacji nikomu nie pomagają. Może ocenisz zabiegi które wykonuje się w firmie a nie politykujesz? Bo chyba nie o takie info tu chodzi, co?

Barbara

Bardzo dziękuje ,że polecono mi wizytę u Pani Mariany. Przez cztery miesiące leczyłam zatoki sterydem , traciłam słuch , nie mogłam odzyskać zdrowia po zapaleniu płuc , było coraz gorzej . Zwątpiona pojechałam na wizytę i po godzinnym spotkaniu wyszłam na nowo narodzona . Odzyskałam słuch i inne dolegliwości również odeszły w zapomnienie . Bardzo dziękuje i gorąco polecam !

Beata
@Barbara

Super;) nie tak łatwo trafić na dobrego lekarza teraz... A długo czeka się na termin?

Aleksandra
@Barbara

możesz napisać coś o kosztach? bo to mnie najbardziej interesuje

Patrycja S

Polecam z całego serca usługi u Pani Mariny. Jest to cudowna osoba, która posiada niesamowitą wiedzę. Biegałam z córką po różnych specjalistach...wkońcu trafiłam do Pani Mariny. Po jednej wizycie nie potrafiłam uwierzyć jak bardzo pomogła mojej córce. Zmiana była tak bardzo zauważalna, że każdy się mnie o to pytał. Od paru miesięcy moja córka jest stała pacjentką od Pani Mariny. Niewiem kto wypisywał wcześniejsze obraźliwe komentarze, ale są to bzdury. Nie rozumiem jak można obrażać osobę, która oddaje całe swoje serce żeby pomagać. Ciężko pracuje, ma zarejestrowaną działalność, odprowadza wszystkie podatki. Jest to jedna z najbardziej uczciwych osób jakie znam. Polecam wizyty u Pani Mariny każdemu kto ma jakiś problem . Znam wiele przypadków gdzie nikt nie potrafił pomóc, a pomogła właśnie Pani Marina. Polecam !

Ola ola

Dzień dobry, polecam z całego serca p.Marine,jest wspaniała bardzo pomogła mojej rodzinie.Dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o F.U.H. Sokrates Marina Bartosik - Żory

• Jak się pracuje w F.U.H. Sokrates Marina Bartosik?

Zobacz opinie na temat firmy F.U.H. Sokrates Marina Bartosik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.U.H. Sokrates Marina Bartosik?

F.U.H. Sokrates Marina Bartosik
  • Os. Osiedle Korfantego PU10