Opinie o International Trade & Consulting Adriana Ana Buda w Dębica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie International Trade & Consulting Adriana Ana Buda. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w International Trade & Consulting Adriana Ana Buda o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o International Trade & Consulting Adriana Ana Buda w Dębica

Wiesław

Jeżeli ktoś potrzebuje informacji co teraz robi Adriana Ana Buda, dla jakich firm pracuje i z jakimi ludźmi współpracuje proszę o kontakt. Wiem wszystko na jej temat i chętnie podzielę się wszystkimi informacjami.

Jack
@Wiesław

Gdzie teraz przebywa Marcin i czy jest poszukiwany?

Marek pedałek Nowy wpis

Marek, masz tyle informacji i tyle mądrych rad. Musisz być bardzo mądrym człowiekiem. Może zostań radnym, lub posłem? Zadziwiająca zdolność wypowiedzi w temacie, na który nie masz zielonego pojęcia. Masz jakieś dowody na poparcie swojej fantastycznej hipotezy?

Ogłoszenie na Położna do International Trade & Consulting Adriana Ana Buda pojawiało się w Lento.pl, polecacie aplikować?

@Wiesław

jak sie z panem skontaktowac ?

Wkrótce napiszę więcej.

@Wiesław

czekam z niecierpliwością gdyż nie ukrywam ze też co nieco wiem

@Wiesław

Jestem ciekaw czy ty nie jakis podstawiony jestes przez tych złodzieji i chcesz wprowadzać w bład

@Jaś

Posłuchaj typku. Po pierwsze- nie jesteśmy na "ty". Po drugie- nie będziesz insynuował mi tutaj niczego. Po trzecie jasiu stasiu-napiszę jak będę chciał. I tyle w tym temacie.

@Wiesław

Tak jak czułem Jak byś wiedział to byś napisał

Gmail
@Wiesław

Proszę o info gdzie przebywa Adrianna

Olo

Proszę o więcej informacji

@Gmail

Rumunka jest w Rumunii w domku siedzi, i robi dalej ludzi, okrada, nie płaci,

@Olo

Jakie informacje cię interesują ?

Gmail
@Wiesław

Panie Wiesławie w jakiej miejscowości mieszka ? Widzę ze w UK zarejestrowała firmę? co z jej partnerem M.J, tez jest w Rumuni?

Agata
@Gmail

Co te wszystkie informacje będą mogły Państwu dać jeśli chodzi o miejsce ich pobytu? Myślicie, że osobiście uda się te wszystkie problemy rozwiązać?

Jack

Proszę o kontakt

Jack Nowy wpis
@Wiesław

Gdzie teraz przebywa Marcin i czy jest poszukiwany?

Daniel

Firma wielokrotnie nie płaciła faktur za towar, sprawę przekazliśmy do kancelarii. Pan Dominik bardzo szybko i profesjonalnie zareagował w tej sprawie, pieniądze oczywiście udało się odzyskać. Numer do Pana Dominika z kancelarii – 731-969-30O

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie International Trade & Consulting Adriana Ana Buda na stanowisko Położna współpraca? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Czy nowo zatrudnione osoby w International Trade & Consulting Adriana Ana Buda otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Wkur*%%iony

Jaką umowę? Ta Rumunka nie daje żadnych umów, przeciwnie. Najlepiej żeby pracować dla niej za darmo. Adriana Ana Buda to wyuzdana rumuńska (usunięte przez administratora) pół Polski na kasę. I Europę. Doigra się w końcu, pójdzie (usunięte przez administratora) w pasiaki.

Agata
@Wkur*%%iony

Widziałam właśnie te wszystkie wpisy od poszkodowanych. Jak to wszystko na dzień dzisiejszy wygląda?

Jolanta
@Wkur*%%iony

nawet zleceniówki nie ma?

Endrju

Witam Czy są tu jeszcze ludzie poszkodowani? Jakieś kontakty? Ze mną się akurat normalnie rozliczyli ale słyszałem ze gdzieś są jakieś problemy. Ja z nimi nie miałem żadnych, pracowaliśmy normalnie, czasami były jakieś obsuwy ale gdzie ich nie ma.

Rusek
@Endrju

Bardzo was ostrzegam przed nią Adriana Ana Buda!!! Powierzyłam jej pieniądze na inwestycje, miało być wszystko prowadzone profesjonalnie a nie stety dużo obiecali i teraz brak kontaktu. Straciłam bardzo dużo pieniędzy!!!!!!!!!! Ostrzegam!!!! Róbcie co możliwe aby dowiedzieć się wszystkiego, ządać kontraktów itp.

Czesław
@Rusek

O co chodzi w tym poście? Czy ktoś wam za to płaci? Rusek piszesz jak kobieta, kim jesteś? Może trochę więcej informacji? Ja akurat z nią współpracowałem-i byłem z tego bardzo zadowolony. A może jesteś rozgoryczony/rozgoryczona ze ci się stały dochód skończył? Twój post niczego nie wnosi, i dla mnie jest zwykłym hejtem na osobę która w mojej ocenie na to nie zasługuje. Albo konkrety, albo najlepiej zamilknij. I zdecyduj się na czyje polecenie piszesz-i kim jesteś.

@Czesław

Marcin skończ wypisywać pierdoły i zacznij myśleć jesteś złodziejem i oszustem i tego już nie zmienisz zmieni sie tylko pomieszczenie w którym przebywasz na mniejsze i bez tv !!

Ola
@Endrju

Dlaczego o tej parze (usunięte przez administratora) nie rozgłoszono jeszcze medialnie? Moze wtedy prokuratura i urzad skarbowy dobral by sie do rodzinki skoro czerpia z tego korzysci. Jego żona pracuje w szkole wiec wiadomo ile zarabia A ile ma na koncie

Jan
@Rusek

Mogę prosić o więcej informacji

Jan
@Ola

Proszę o więcej informacji ich temat

Marcelina

Wymagają znajomosci języka angielskiego?

@Marcelina

Uwaga na nich a w zwłaszcza na nią to sa (usunięte przez administratora) i krętacze jedyne czego wymagają to grube portfele.

Małgorzata
@Jaś

Wiesz, wydaję mi się, że mimo wszystko nie powinieneś tu obrażać i wyzywać innych osób - nie jest to zgodne z regulaminem strony. Sugerujesz, iż firma International Trade & Consulting nie jest do końca uczciwa. A na jakiej podstawie tak twierdzisz - sam zostałeś (usunięte przez administratora)

@Małgorzata

Małgorzato na takiej że jestem jednym z poszkodowanych przez włascicielkę tej firmy która Kradnie na potęge i napiszę wiecej MAM na to DOWODY a co do imienia Małgorzata czyż nie paradoks żona Marcinka ma tak na imię

Wiesław

Poza tym firma Adriana Ana Buda już dawno nie nazywa się International Trade & Consulting. Po więcej informacji na temat tego (usunięte przez administratora) piszcie PW

anett

dawno nie było opinii, może ktoś z obecnych pracowników się wypowie czy warto?

Endrju

Ja akurat z nimi nie miałem żadnych problemów. Czasami zdarzały się jakieś obsuwy ale gdzie ich nie ma.

Krzysiek Cris

Uważajcie na nich to typowi (usunięte przez administratora) nie płacą pieniędzy. Jeżeli płaca gotówka to tylko żeby wzbudzić zaufanie i w końcu przelew I znikają.

Ma pan jakis Udowodnić?

Stc
@Krzysiek Cris

Witam Tak samo nas (usunięte przez administratora)... towar poszedł przelewu brak...sprawa w sądzie. Pozdrawiam

Jakub
@Krzysiek Cris

Mam rozumieć, że pracowałeś w firmie International Trade & Consulting Adriana Ana Buda i nie zostały Ci zwrócone pieniądze, które były należne za Twoją pracę? Mógłbyś nieco więcej napisać o tym miejscu pracy? Opisana przez Ciebie sytuacja była po pierwszym miesiącu pracy, czy może po dłuższym okresie? Odpowiedz, proszę.

Krzysiek Cris
@Stc

Proszę zgłosić na prokuraturę wyłudzenie.

Heniek

Mam nadzieję, że dobra praca powstrzymała pozostawianie opinii o pracy?

Młody z Ojcem

Czy to opinie pracowników czy ludzi współpracujących z tą firmą? Ja z nimi nie miałem problemów, może jesteście po prostu z konkurencji? Każdy tu może dodać taki komentarz, nie jest to jakoś sprawdzane przez moderatora serwisu?

Zostaw merytoryczną opinię o International Trade & Consulting Adriana Ana Buda - Dębica

• Jak się pracuje w International Trade & Consulting Adriana Ana Buda?

Zobacz opinie na temat firmy International Trade & Consulting Adriana Ana Buda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w International Trade & Consulting Adriana Ana Buda?

International Trade & Consulting Adriana Ana Buda
1.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Budzisz 59B
    39-200 Dębica