Opinie o Samuel Ojo Indywidualna Praktyka Lekarska DR N.Med.Samuel Ojo Specjalista Chirurg w Święciechowa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Samuel Ojo Indywidualna Praktyka Lekarska DR N.Med.Samuel Ojo Specjalista Chirurg. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Samuel Ojo Indywidualna Praktyka Lekarska DR N.Med.Samuel Ojo Specjalista Chirurg o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Samuel Ojo Indywidualna Praktyka Lekarska DR N.Med.Samuel Ojo Specjalista Chirurg w Święciechowa

Pablo Nowy wpis

A mi dr Ojo uratował życie dzięki trafnej diagnozie i szybkiej decyzji o operacji. I tyle w temacie.

Rysiu Nowy wpis

Witam. mama będzie szukała sobie pracy jako rejestratorka medyczna i przeglądam wstępnie okoliczne firmy. w tym przypadku nie mam pewności czy prowadzony jest aktualnie gabinet prywatny. Czy może ktoś potwierdzić? Kiedyś o nim wspominaliście ale było to parę lat temu

Anonin Nowy wpis

Odradzam leczył mojego tatę na pęknięty wrzód żołądka przez ten czas nie zrobił albo jednego badania, okazało się że ma raka i po dwóch miesiącach (usunięte przez administratora) było już sporo przerzutów do kości a pan doktor twierdził że to rwa kulszowa.

Święciechową sobie za pracą przeglądam i właśnie nieco się zdziwiłem, że forum o indywidualnej praktyce lekarskiej mi wyskoczyło. Czemu pacjenci tu w ogóle cokolwiek piszą? Myślałem, że to w wizytówce google takie komentarze się pisze. Ktoś w ogóle pytał o szkolenia pracownicze, więc tym bardziej nie łapię. Jednak można się zatrudnić?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Samuel Ojo Indywidualna Praktyka Lekarska DR N.Med.Samuel Ojo Specjalista Chirurg? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Pacjent

Bardzo nie miły i wręcz wulgarny doktor

pacjent
@Pacjent

Zgadzam się. Lekarz podnosił na mnie głos i dodatkowo obrażał, krzycząc jak mogłam dopuścić do danej sytuacji mając 24 lata, gdy powinnam już mieć męża i dzieci.. Nic takiego nie powinno być miejsca, a takie komentarze są poniżej jakiejkolwiek godności.

A już chciałam się spytać o pracę w rejestracji. Już jakoś w kwietniu zeszłego roku pojawiła się wzmianka o jednej Pani pełniącej tę funkcję. To tylko jedna osoba jest potrzebna czy to może jakaś praca na zmiany? Sporo pacjentów na forum jak widać się zbiera. Posiadam doświadczenie, wiadomo jakie są umowy?

Czy Samuel Ojo Indywidualna Praktyka Lekarska DR N.Med.Samuel Ojo Specjalista Chirurg organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nika

Brak szacunku do pacjenta. Wizyta prywatna za 4000 zł, na godzinę 20.30 a na miejscu okazuje się, że jeszcze sześciu pacjentów przede mną. A doktor jeszcze zdenerwowany, gdy chciałam wiedzieć o której godzinie mnie przyjmie. Tym bardziej, że do pokonania miałam godzinną trasę i mój zabieg też miał trwać godzinę. Żenada, pani rejestratorka obrażona na cały świat, w poczekalni napchane ludzi i każdy płaci i godzi się na takie traktowanie. Nawet nie było telefonu czy SMS-a żeby przyjechać trochę później bo jest opóźnienie

Maja

Dzień dobry. Widzę, że w ostatnim czasie jedna z pacjentek wyraziła się pozytywnie odnośnie usług. Obecnie jestem w trakcie szukania miejsca na praktykę w Święciechowej. Czy ktoś ma jakieś zdanie na temat Pana Doktora z tej perspektywy? Możecie się nim podzielić?

Pacjentka

Ponieważ rzadko zdarzają się opinie pozytywne, chciałabym przedstawić swoją historię, która dzięki Doktorowi zakończyła się pomyślnie. Borykałam się z dużą, niegojącą się raną od 8 miesięcy. Odwiedziłam i leczyłam się u kilku chirurgów, nie tylko w Lesznie. Wszyscy w pewnym momencie rozkładali ręce i mówili, że się poddają. W poszukiwaniu pomocy trafiłam do dr Ojo, dzięki któremu w ciągu 2 miesięcy intensywnego leczenia i zachowaniu sterylnych warunków rana w końcu jest zamknięta, a blizna stosunkowo niewielka. Polecam wszystkim pacjentom pomoc dr Ojo, szczególnie z trudnymi i niegojącymi się ranami.

Pacjent

Nie wiem skąd się biorą dobre opinie na temat tego lekarza. Byłem przez doktora operowany z powodu zapalenia wyrostka robaczkowego. Operację wykonał na otwarto zamiast laparoskopowo. Miałem po operacji problemy z ropiejącą raną oraz utrzymywały się długo dolegliwości bólowe w okolicy rany. Inne osoby w tym czasie były operowane laparoskopowo przez młodszych lekarzy wychodziły do domu po 2 dniach bez dolegliwości. Zauważyłem, że w czasie mojego długiego pobytu osoby operowane przez doktora Oja zwłaszcza z powodu nowotworów dużo gorzej czuły się po operacjach i znacznie dłużej leżały w szpitalu w porównaniu do innych, zwłaszcza młodszych lekarzy. Już nie wspomnę o pacjentce, która straciła głos po operacji tarczycy wykonanej przez doktora Oja. W poradni szpitalnej też nie chciał mnie przyjmować, kazał przyjść do gabinetu prywatnego. Szczerze odradzam, w tym mieście są naprawdę dużo zdolniejsi chirurdzy. Moje sugestie dla Samuel Ojo Indywidualna Praktyka Lekarska DR N.Med.Samuel Ojo Specjalista Chirurg: Nie wiem skąd się biorą dobre opinie na temat tego lekarza. Byłem przez doktora operowany z powodu zapalenia wyrostka robaczkowego. Operację wykonał na otwarto zamiast laparoskopowo. Miałem po operacji problemy z ropiejącą raną oraz utrzymywały się długo dolegliwości bólowe w okolicy rany. Inne osoby w tym czasie były operowane laparoskopowo przez młodszych lekarzy wychodziły do domu po 2 dniach bez dolegliwości. Zauważyłem, że w czasie mojego długiego pobytu osoby operowane przez doktora Oja zwłaszcza z powodu nowotworów dużo gorzej czuły się po operacjach i znacznie dłużej leżały w szpitalu w porównaniu do innych, zwłaszcza młodszych lekarzy. Już nie wspomnę o pacjentce, która straciła głos po operacji tarczycy wykonanej przez doktora Oja. W poradni szpitalnej też nie chciał mnie przyjmować, kazał przyjść do gabinetu prywatnego. Szczerze odradzam, w tym mieście są naprawdę dużo zdolniejsi chirurdzy.

Agnieszka Szerment
@Pacjent

Hej. Mialam u doktora Ojo robiona wszywke,która sama kupilam na receptę w aptece za kilkaset złotych. Byl strasznie niemily,cenę wziął z kosmosu. Moje leki zostawił widocznie komus innemu mam ogromną bliznę i wszyte placebo. Czy jesteś gotow zeznać w sądzie jak było z twoim przypadkiem? Bedziemy miec najlepszego adwokata,za którego ja zaplace.

Ewelina
@Agnieszka Szerment

Witam.My tez mamy straszne problemy po operacji oczywiście operował Ojo.

Justyna
@Agnieszka Szerment

Witam. Polecam wszyski robić w "Nasz gabinet" mają gabinety w Poznaniu, wrocku i innych miastach :) a ten doktor to wcielone zło.. Przy przyjęciu mnie na SOR potraktował mnie jak śmiecia. Nie polecam!!

@Ewelina

Pan doktor widocznie ma problem z ludźmi którzy spożywają alkohol. Osoba z mojej rodzinie trafiła do szpitala z zagrożeniem życia. Był to nowy rok i osoba była pod wpływem alkoholu. Sylwester i te sprawy. Pan doktor powiedział ze nie wystawi żadnych papierów do ubezpieczalni ze jest chory ponieważ był pod wpływem i nic innego się nie liczy nie ważne ze jest zagrożenie życia ważne ze jest alkohol. Wiec wszystkim którzy kiedy kolwiek spożywali alkohol odradzam jaką kolwiek styczności z tym lekarzem.

Liliana

Jestem wdzięczna całemu personelowi oddziału chirurgicznego szpitala Rawicz.A szczególne podziękowania dla lekarza prowadzącego Samuela Ojo za profesjonalne podejście i troskę o pacjentów.Jestem zadowolona z operacji i szybko wyzdrowiałam.Polecam lekarz od Boga.

Sebastian
@Liliana

Co to był za zabieg?

Ala
@Sebastian

Czy to ważne? Każdy ma swoje prywatne sprawy.

Zostaw merytoryczną opinię o Samuel Ojo Indywidualna Praktyka Lekarska DR N.Med.Samuel Ojo Specjalista Chirurg - Święciechowa

• Majora Hubala 2
    64-115 Święciechowa