Opinie o Odzież XXL Jacek Szałajko w Siechnice

3.4/5
Na podstawie 70 ocen.

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Odzież XXL Jacek Szałajko. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Odzież XXL Jacek Szałajko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Odzież XXL Jacek Szałajko w Siechnice

Majorka 007

Cała prawda.potwierdzam co piszą.też spotkalam sie z taka sytuacja...pani obslugujaca opryskliwa.wychodząca z załozenia nie ten klient to inny.jak sama stwierdziła ze maja ich " na pęczki i ciezko obrobić"nie spotkałam sie nigdy z takim podejsciem do klienta.moze z czasem naucza sie pokory.gdy stracą kupujących....takze nie polecam

Lila

Zakupiłam bardzo ładny komplet.Dostawa w/g regulaminu czyli w ciągu 7 dni od wpłaty wysyłka.Póki co jestem zadowolona. Ną moje z apytania odpowiedź była nastepnego dnia. Nie wiem od czego zależy, że są negatywne opinie. Z tego co widzę dużo jest zamówień i być może z tego powodu są opóźnienia. Jeśli zgłaszamy problem starajmy zachować kulturę słowa, to zapewne druga strona szachowe się w ten sam sposób

Kapiszon

Sklep porażka, wystarczy jakaś uwaga to blokują i wyzywają. Ciekawe że sklep ma pozytywne opinie, śmiech na sali. Pani pokazująca gruba, blada świnia napina się jak nie wiem hehe Niech peruke lepiej zmieni bo wpada w samozachwyt

@Kapiszon

Natychmiast usuwają negatywne komentarze dlatego są same pozytywne. Kiedyś trwało to trochę dłużej ale obecnie robią to expresowo

Tamara

Zamawiałam kilka razy i zawsze otrzymałam (raz szybciej, raz wolniej). Reklamowałam również jeden ciuch i nie było problemu (za odesłany wybrałam sobie inny). Osobiście nie doświadczyłam opisywanych tu przez Panie zachowań ze strony sklepu, ale rozumiem, ze takowe mogły mieć miejsce. Nie rozumiem tylko jednego, Panie zarzucają obsłudze brak kultury a same pozwalają sobie na niewybredne komentarze dotyczące wyglądu Pani prezentującej ciuchy.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Odzież XXL Jacek Szałajko? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Księgowa/y-starsza/y księgowa/y
logo firmy Kontroler finansowy
Wymiarki
Stoelzle Lausitz Poland Sp. z o.o.
logo firmy Quality Assurance Engineer with Swift
Square One Resources Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. personalnych i administracji (K / M)
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
Katka06

Chcialam zamowic dwie rzeczy ale niestety po przeslaniu adresu przesylki kontakt zdechl cisza prawie tydzien ale jak napisalam ze rezygnuje i ze obsluga to jakies nieporozumienie To zostalam wyzwana od roznych po czym napisalam grzecznie ze dziwne ze teraz raptem mozna odp w minute a tak czekalam tydzien to dostalam kolejne pare groszy ocen i info ze rzeczy juz sprzedane???? zalosne naprawde chcialabym kiedys spotkac ta pania czy kto tam to obsluguje w realu i zobaczyc czy wszystko z nia ok czy cos bierze. Pierwszy raz spotkalam sie z takim zachowaniem.

Marlena

Niestety nie jestem zadowolona z obsługi. Mam wrażenie że nikt nad tym biznesem nie panuje. Reakcja po kilku tygodniach, pieniądze chcą natychmiast a wysyłka też trochę trwa. Jakość towaru średnia. Nie polecam

Zamówiłam sukienkę niestety okazało się że nijak ma się do tej która mi przysłali A teraz nie mogę doprosic się zwrotu pieniędzy. Cíuchy może tanie ale szkoda wyrzuconych pieniędzy. To nie firma i z firmą nie ma nic wspólnego.

Waldi

Ciuchy są ok ale reszta to katastrofa

Nie wiem czy można tu tak pisać...jeszcze się kto obrazi

Na poczatku jak znalazłam tę firmę na FB byłam zachwycona oferowanym towarem oraz szybkoscia obsługi,Zamowiłam dwie bluzeczki - byly super.Potem sie potoczyło zamawiałam bardzo duzo, Niestety zdarzylo sie tak ze musiałam dokonać zwrotu poniewan sukienka byłaz decydowanie za krotka.Zostałam skreslona z listu klientek a moje obecne zamowienia sa kasowane.(usunięte przez administratora) Pani medelce zdaje sie ze jest bustwem a tak niestety nie jest i omało co lata pod sufitem.(usunięte przez administratora)Pozdrawiam!

@Ewa

Oj jaka podobna historia do mojej...ja po wiadomości,że nie będzie potwierdzała moich zamówień postanowiłam nic już nie zamawiać. Nie to nie,znalazłam inne'sklepy i grupy. I co waźne nie czekam 2 tyg na paczkę. I ty też tak zrób. Niech paniusia lata pod sufit dla innych,kolejnych na które się obrazi jak zgłoszą problem. Zero pokory i kultury osobistej.

@Ewa

Widziałam komentarz z zamówienien przed moim,oba niepotwierdzone ale późniejsze komentarze miały łapki od panci. I tak sobie pomyślałam pewnie tak jak ja pani ofiara reklamacji...

Nowa

Nie jest zgodny ,ale nikt nie ma czasu ani chęci się z nimi kłócić na odległość. Oni nie reagują aż w końcu człowiek daje za wygraną a ciuch do szafy. Oni na tym bazują. Fu....,

Dorota
@Nowa

Wystarczy sprawę zgłosić do UoKiK , Inspekcji Handlowej , które wytłumaczą przedsiębiorcy o zwrotach które są zgodne z prawem , tam dyskusji nie będzie ..,

Tak jest rzeczywiście ale tylko w przypadku zakupu rzeczy przecenionych,tylko wtedy dostałam taką informację.

Emi

Nie polecam , wpłata dokonana tego samego dnia a paczka wysyłana po 2 tygodniach. Ciuchy słabej jakości ..

Ona

Ostrzeżenie zanim kupisz zajrzyj na opinie okazało się że jestem następną ofiarą tego cyrku to ignorancki sklep czy hurtownia ubrania bez metek wykończenia fatalne obcięte nożyczkami obszyte taśma masakra i jeszcze baba się stawia jakby nie można mieć innego prawdziwego zdania widzę ciemność nad tą hurtownią klienta olewają na maksa bardzo ale to bardzo nie polecam ich

@Ona

święta racja zanim kupisz poczytaj opinie zajrzyj tutaj a dowiesz się szczerej prawdy o całym tym sklepie i tych cudownych ubrankach ach i to bardzo miłej pani

@Monis

Szczególnie o tą panią chodzi,bo dla mnie ubrania są ok. Raz zgłosiłam uwagę i pani obrażona napisała,że nie będzie mi już sprzedawała ubrań????????????????????cóż ????slepów na szczęście nie brakuje. A styl w jaki mi odpowiedziała pozostawia wiele do życzenia. No ale ...klasę się ma lub nie,podobnie z kulturą osobistą.

Cytryna

Proszę powiedzieć czy można zrobić zakupy u nich na miejscu dziękuję bardzo

Nowy klient

Po przeczytaniu tych wszystkich opini negatywnych postanowiła jednak zamówić, oczywiście bez pytań się nie obeszło, na które były odpowiedzi. Paczka przyszła tak jak piszą 7dni roboczych.Drugi raz też bez problemu towar super jakość ok ,zapakowany z metkami ..Polecam

Faktycznie często nie ma metek

Monis

Nie bez problemu zwrócili kasę za ubrania i również przyjęli paczkę. Ale jak nadałam paczkę to wysłałam im wiadomość na maila sms-em i wiadomość na Facebooku. zrobiłam zdjęcie potwierdzenia nadania i napisałam mu że nie życzę sobie tego żeby paczka wracała do mnie w przeciwnym wypadku zgłaszam sprawę do rzecznika praw konsumenta oparłam się na konkretnych przepisach i paragrafach i było bez problemu.

Greg

Paczka zapłaci na z góry, która nigdy nie dotarła

Przejrzyj na oczy

Moje drogie obudźcie się. Tyle już tu było opinii na ten temat a wciąż ktoś zamawia ten bubel i dalej się nabiera na niskiej jakości ubrania za niebotyczne ceny. Tak, czeka się długo zero kontaktu ze sprzedającym, ale kasa na być szybko. Później przychodzi bubel za ok 3 tyg. a jak chcesz zwrócić towar to są problemy. Ale i na takich jest rada. Ja tak miałam bubel zamówiłam, bubel przyszedł, bubel odesłałam a jak odesłałam to zaraz się odezwali z pretensjami. Pieniądze z wielką łaską zwrócili.

Rozczarowana

Tureckie ubrania sprzedawane jako Polska produkcja,ręcznie doszyte zdobienia ,szok.Zero zakupów w tym sklepie-facebook.

@Rozczarowana

Potwierdzam w stu procentach. Zanim zamówicie poczytajcie opinie.

Zofia Liberadzka

Dziś otrzymałam paczkę , towar zgodny z opisem z metkami ,jestem bardzo zadowolona

@niezadowolony a czy jest podczas wirusa otwarte?

Zostaw merytoryczną opinię o Odzież XXL Jacek Szałajko - Siechnice

• Jak się pracuje w Odzież XXL Jacek Szałajko?

Zobacz opinie na temat firmy Odzież XXL Jacek Szałajko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Odzież XXL Jacek Szałajko?

Odzież XXL Jacek Szałajko