Opinie o Hydro Invest-Instalacje Sp. z o.o. w Kowale

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hydro Invest-Instalacje Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hydro Invest-Instalacje Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydro Invest-Instalacje Sp. z o.o. w Kowale

Hu Nowy wpis

Gość jest oszustem. W zeszłym roku wziol towar na przelew na ponad 6 tysięcy do tej pory nie zapłacił za faktury. Kilka telefonów z jednego numeru i już później nie odbierał. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Lapis Nowy wpis

Witam, pracowałem w firmie Hydro inwest instalację rok i 7 miesięcy. Serdecznie odradzam !(usunięte przez administratora) Rzeczy o których pisał Random to prawda. Prezes nie wypłacił mi wynagrodzenia za lipiec i sierpień 2019 (mi i 3 innym pracownikom)!!!!! Sprawa oczywiście zgłoszona do inspekcji pracy w Gdańsku oraz sądu pracy. Pozdrawiam :)

Zainteresowany Nowy wpis

Wiecie może czy firma potrzebuje pracowników? Słyszałem, że warto aplikować.

Daniel

Firma godna polecenia!!! Moje sugestie dla Hydro Invest-Instalacje Sp. z o.o.: Brak Lubię atmosferę w Hydro Invest-Instalacje Sp. z o.o. za: Podejście szefa do pracowników

Random Nowy wpis
@Daniel

Komentarz dodany 08.11.2018-w tym czasie nie pracował z nami żaden "Daniel" hahaha

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Hydro Invest-Instalacje Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Czekamy na newsy od zatrudnionych. Ktoś ma jakieś aktualne wieści na temat przedsiębiorstwa Hydro Invest-Instalacje Sp. z o.o. w miejscowości Kowale, bo nie wiemy jak to z pracą u nich.

Random

Jak widać, opinie powyżej pisane przez pana prezesa firmy Hydro Invest-Instalacje Sp. z o.o. - Kowale:D Obiektywnie i bez emocji: 1. Wynagrodzenia wypłacane nieterminowo, spóźnianie się jest tu normą, prezes nie lubi jak ktoś się upomina o swoje pieniądze, od razu zwalnia 2. Część wynagrodzenia płacona w gotówce, podstawa (najniższa krajowa) na konto-pytanie czy firma odprowadza zaliczkę na podatek dochodowy od pieniędzy wypłacanych w gotówce? 3. Stawki wynagrodzeń ok.20% poniżej trójmiejskiej średniej w branży 4. Osobiście byłem świadkiem fałszowania list obecności, 5. Firma korzysta z elektronicznego systemu ewidencji czasu pracy który często zapomina "odbić" pracownika 6. Firma oferuje swoim pracownikom dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe, odciąga każdemu z pracowników kwotę składki od wynagrodzenia zasadniczego, niestety od stycznia 2019 żaden pracownik nie jest ubezpieczony, mimo wynagrodzenia pomniejszonego o składkę Opisałem tu tylko fakty zaistniałe za mojej "kadencji", o plotkach na temat Hydro Invest-Instalacje Sp. z o.o. - Kowale oraz poprzedniej firmy pana prezesa szkoda już nawet pisać...

Aktualny pracownik

Witam...Pracuję w tej firmie od prawie roku i mogę tylko powiedzieć, że jest to firma godna polecenia!!! Jeśli miałbym ocenić w skali od 1-5 gwiazdek to dałbym tak: - zarobki 5 - terminowość wypłat 5 - prezes 5 - pozostała ekipa 5

Zostaw merytoryczną opinię o Hydro Invest-Instalacje Sp. z o.o. - Kowale

Hydro Invest-Instalacje Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Glazurowa 7
    80-180 Kowale
  • NIP: 6040193043 REGON: 369350493 KRS: 0000715696

Hydro Invest-Instalacje Sp. z o.o.