Opinie o RDJ Klima sp.j. W.Dybicz R.Józefowicz M.Rapicki w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy RDJ Klima sp.j. W.Dybicz R.Józefowicz M.Rapicki. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie RDJ Klima sp.j. W.Dybicz R.Józefowicz M.Rapicki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RDJ Klima sp.j. W.Dybicz R.Józefowicz M.Rapicki w Włocławek

Lola Nowy wpis

Praca w tej firmie to porażka... Brygadzisci są najważniejsi i trzymają paluszek w (usunięte przez administratora) dyrektorkowiii... Wszędzie kamery nawet przed wejściem do toalety... A brygadzistka z pakował i to powinien być pierwszy do zwolnienia... On decyduje kogo zwolnić porazka

@Lola

Brzmi to, jakby widzimisię jednego lub drugiego brygadzisty przesądzało sprawę, kto pracuje, a kto wylatuje. Nie jest czasem tak, że trzeba się postarać, by zagrozili zwolnieniem?

Czy firma RDJ Klima sp.j. W.Dybicz R.Józefowicz M.Rapicki udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Remek Nowy wpis

Po okresie 3 miesięcznego próby, gdy nie ma premii, jak tu wspominano, na jaki czas jest kolejna umowa? Z jakimi warunkami finansowymi, to jest pensją zasadniczą i premią?

Ile zarabia teraz osoba do obsługi prasy mimośrodowej, bo z tego co znalazłam w starym ogłoszeniu w 2017 było to 2tys i chcę wiedzieć jak bardzo pensja poszła do góry? Czy można aplikować nie będąc zarejstrowanym w PUP? Bo właśnie stamtąd znalazłam tą ofertę. Na jaki czas zawierana jest umowa, napisali że na czas określony ale ciekawi mnie dokładny czas?

Polski Kolumbijczyk
@Monika

na 3 miesiące, bez żadnych dodatków typu premia itp pierw musisz się wykazać, a najlepiej to żebyś trzymała palec wiadomo gdzie i nie miała własnego zdania ,jeśli tak to śmiało składaj tam takich szukają

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RDJ Klima sp.j. W.Dybicz R.Józefowicz M.Rapicki. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
jacula

brygadziści nie słowni problemy z wzięciem urlopu podwyżek nie ma od paru lat ciągle rotację pracowników na stanowiskach przykładem chłopak z cnc którego miałem okazję poznać operował 2 maszyny rysował obrabiał chciał zeby każdy miał wszystko oraz zeby towar był na czas a z tego co słyszałem został z nich zdjęty i było więcej takich przypadków to nie moja frustracja lecz realia w tej firmie zastanowić się czy warto zacząć pracę

Krzysztof
@jacula

Też miałem okazję poznać na praktykach i stażach unijnych pracowity chłopak,został zdjęty w tamtym roku a podobnież zwolnił się jakoś nie dawno:)

jacula
@Krzysztof

to mnie zaskoczyłeś z tym zwolnieniem

Stanisław67

A ja z pytaniem do osób obecnie pracujących tam, czy bracia z blacharnii dalej lubią przyjść na kolumbijskich podzespołach do pracy i nikt na to nie zwraca uwagi oraz czy Pan z wąsem (brygadzista malarnii) dalej lubi podejrzeć Panie przebierające się w szatni? :D pozdrawiam tych którzy nie dali Sobą pomiatać i szanowali Samego Siebie, nie ważne jakie były tego konsekwencje

@Stanisław67

Serio takie rzeczy się tutaj działy? Bo widzę, że nikt nawet się do tego nie odniósł

Krzyś
@Irena

Najlepsze jest to że udzielają się osoby które również miały "swoje" za uszami, a już dawno tu nie pracują...

@Krzyś

Czyli każdy tu jest czemuś winien i stąd ten konflikt interesów? A co za uszami według Ciebie mieli?

Krzysztof

Dorzucę również cegiełkę od Siebie, tak jak tutaj piszą jedyną zaletą są pieniądze na czas oraz godziny pracy, kodeks pracy w tej firmie to fikcja, w niektórych przypadkach zdarza się mobbing ze strony brygadzistów, brygadziści mogą łamać zakazy nie mając z tego tytułu nic, jeśli zrobi to normalny pracownik jest karany finansowo ,głupie docinki biorąc urlop wypoczynkowy (a potrzebny? po co?), ludzi cały czas brakuje, pensje stoją w miejscu jedyny wzrost to wzrost pułapu premii czyli również nie na korzyść pracowników

Blacha 1#

Produkcja odrabia długi weekend, biuro nie :( Brygadzista blacharni zna nasz zdanie i boi się powiedzieć dyrektorowi. Wypłata i premia na czas. Czas pracy na plus. Brakuje kierownika produkcji, Bardzo!!! Maszyny do wymiany. Brygadzista niesłowny. Pozdrawiam resztę działu co boi się wpisać!

@Blacha 1#

A co z tym biurem? Tak mało roboty tam jest, że nie muszą odrabiać? Co oni tam właściwie robią?

Czarna Blacha
@Blacha 1#

Kiedy produkcja odrabia to biuro pracuje wtedy zdalnie. Kamery,laptopy...XXI wiek XD. Pozdrawiam

Blacha

Organizacja pracy bardzo słaba. Począwszy od przyjęcia zamówienia aż do jego wykonania. Brak współpracy pomiędzy dzialami. Przestażały park maszyn nie odpowiadajacy wymaganiom stawianym pracownikom i ciaglłym wzroście produkcji. Premia uznaniowa ustalana bez jakichkolwiek reguł .według własnych sympatii Brygadzistów i dyrektora .niemająca nic wspólnego z umiejętnościami .odpowiedzialnością i rodzajem wykonanej pracy przez każdego ( ZDROWEGO)pracownika. Absurdalne i negatywnie odbierane decyzje kierownictwa w stosunku do pracowników ( dystrybutory z wodą ale bez jednorazowych kubeczków skutkiem czego większość załogi przynosi własną wodę,odrabianie np piątku po 3 królach tylko przez pracowników produkcji, "#dobrowolne # nadgodziny i pracujące soboty). Pomimo tego wszystkiego uważam że jest to dobre miejsce do zarabiania na życie, zarobki adekwatne do stawianych wymagań ,choc niechętnie rosnace w stosunku do rosnąco dynamicznie sprzedaży. Zmieniając podejście do pracowników , ( dialog w miejsce jednoosobowo podjętych decyzji) dokonaniu kilku potrzebnych inwestycji ( maszyny)i koordynacji poszczególnych etapów produkcji (kierownik produkcji) poprawilo by jakość I ilość gotowych produktów.

Nie polecam, brak możliwości rozwoju, możesz robić więcej niż inni a i tak będziesz traktowany tak samo albo gorzej a o zarobkach nie wspomnę, za zwolnienie lekarskie człowiek karany finansowo, jest wysyłany do pakowania oraz rozmowa z Panem dyrektorem gwarantowana, jedyny + to godziny pracy nic poza tym ,pozdrawiam

Diablo
@777

Wróbel to Ty?

@Diablo

Niee, jestem byłym pracownikiem, pozdrawiam:)

Diablo

Cała praca pod kamerami.Dyrektor na kamerach mierzy z zegarkiem w ręku czas spędzony w toalecie. Liczą się tylko i wyłącznie brygadziści, którzy z każdą informacją biegną do dyrektora. Do urlopów jesteśmy zmuszani gdy spada liczba zamòwień. Bardzo duża rotacja pracowników. Człowiek traktowany jak maszyna. Często poniżany.

Zostaw merytoryczną opinię o RDJ Klima sp.j. W.Dybicz R.Józefowicz M.Rapicki - Włocławek

• Jak się pracuje w RDJ Klima sp.j. W.Dybicz R.Józefowicz M.Rapicki?

Zobacz opinie na temat firmy RDJ Klima sp.j. W.Dybicz R.Józefowicz M.Rapicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RDJ Klima sp.j. W.Dybicz R.Józefowicz M.Rapicki?

RDJ Klima sp.j. W.Dybicz R.Józefowicz M.Rapicki
  • Spokojna 97A