Opinie o Lidia Drzewiecka Aster Li w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lidia Drzewiecka Aster Li. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lidia Drzewiecka Aster Li na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidia Drzewiecka Aster Li w Warszawa

Pracowałam tam Nowy wpis

Bardzo nie polecam. Umowy to jakiś żart. Wszystko na lewo. Socjal? Jest ale dla szanownej Pańci Właścicielki! Zamiast kupić coś pracownikom to wszystko zgarnia dla siebie!

Wiktoria Nowy wpis
@Pracowałam tam

A czego konkretnie byście życzyli sobie w tym socjalu? Może biedna nie wiedziała i dlatego tak. :/ Jakie podstawowe rzeczy powinien według Ciebie taki socjal zawierać?

Wiktorio Nowy wpis
@Wiktoria

Biedna? Hahha raczej przebiegła i skąpa! Chociaż niech kupi herbatę i cukier. To naprawdę nie jest dużo. Wszystko bierze na fakturę i do domu zawozi. Organizuje wyjazdy i wyjścia dla znajomych a wpisuje jako delegacje i wyjścia pracownicze. Zimna woda w kranie, a ogrzewanie na totalne minimum. Naprawdę traktować człowieka godnie to dużo ?

Wiktorio Nowy wpis
@Wiktoria

I poczytaj co tu pisali ludzie bo to wszystko prawda. Ten człowiek jest znany na całym Ursusie i to nie z tej dobrej strony a złej. Ona po prostu taka jest.Nie jest biedna. Jest kasiasta i świadoma tego co robi. Celowe oszczędzanie na pracownikach począwszy od umów a skończywszy na socjalu.

Nie polecam ! Panuje okropna atmosfera przez właścicielkę. Jest brudno i nie przyjemnie. Nie ma nawet gdzie zjeść, już nie mówiąc o zepsutym czajniku „na taśmę”( żeby zagrzać wodę musisz przykleić taśmą!!!) . Szefowa ubiera kuse stroje co chyba nie koniecznie wypada w takim miejscu. Tak jak ktoś tu pisał śmierdzi cebulą i śledziami na całym sklepie. Dziwię się, że w ogóle to miejsce jeszcze istnieje, bo powinno zostać zgłoszone wszędzie gdzie się da! Mamy XXI wiek a tam panuje atmosfera obozu ! Unikajcie !

Ludzie unikajcie tego miejsca jak tylko się da! Pracowałem tam jakiś (na moje szczęście krótszy ) czas! Ta kobieta to zwykły wyzyskiwacz! Jednych traktuje lepiej, a drugich gorzej! Wiecznie nie zadowolona ! Pakuj paczki, obsługuj klientów, myj kibel i koś trawę bo to przecież twoje obowiązki, a ona w zamian będzie przeciągała pensje i cię poniżała ile wylezie! W zimie zimno bo przecież trzeba zaoszczędzić na pracownikach i piec jest na minimum. Umowa jakaś irracjonalna. Najlepiej jakby jej w ogóle nie było, no bo przecież trzeba na pracownikach oszczędzać ! Hitem tej firmy jest to, że jak już zasuwasz i zbierasz śmieci dookoła firmy to nawet nie możesz rąk umyć w cieplej widzie ! Dlaczego? Bo jej nie ma!

O

Witajcie .Czy był ktoś może jeszcze w takiej sytuacji jak ja, a mianowicie na rozmowie szefowa wstępnie przyjmowała osobę chętną do pracy, poczym miała zadzwonić w przeciągu jednego dnia by omówić szczegóły m.in. kiedy dokładnie zaczynam pracę i nie zadzwoniła przez kolejny tydzień , a gdy ja zadzwoniłem czekając na jej telefon w międzyczasie skrupulatnie odrzucając telefony z innymi ofertami rozmów kwalifikacyjnych po dodzwonieniu się nagle byłem traktowany jak intruz. Usłyszałem, że pani nie ma czasu ze mną teraz rozmawiać i oddzwoni czego nie zrobiła po dziś dzień! Cóż za irracjonalne podejście! Natomiast w chwili obecnej czytając pozostałe opinie utwierdziłem się tylko w przekonaniu iż tym podejściem wyświadczono mi tylko przysługę bo na całe moje szczęście nie doszło do tego zatrudnienia.....

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Lidia Drzewiecka Aster Li? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Oel

Pracowałam tam kilka lat temu. Niestety! Jedna wielka porażka. Tak jak inni - nie polecam! Nie dość że człowiek na każdym kroku jest poniżany, zarówno przy klientach jak i bez nich to dodatkowo jak przychodzi czas wypłaty to już jest tragedia! Blond Paniusia (właścicielka) znęca się nad pracownikiem za to, że musi mu zapłacić i w dodatku umawia się z tobą na jakiś termin i nawet nie raczy się go trzymać ! Człowiek musi prosić się o pieniądze! Kilka miesięcy tam i odechciewa się żyć!

@Oel

O tak to prawda. Nic tak nie boli tej baby jak wypłacanie pracownikowi należnych pieniędzy....

Ktoś

Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Odnosząc się szczególnie do umowy... Niestety pracownik z umową na zlecenie dostaje co miesiąc przekłamany wykaz z wypisanymi np 15h na cały miesiąc choć w rzeczywistości pracownik był minimum 160h w efekcie wlascicielka nie dość że zaoszczedza na opłatach za pracownika to jeszcze gdy przychodzi co do czego by rozliczyć się w PIT okazuje się że ZUS okłamany przez firmę aster li wypłaca pracownikowi marne grosze choć tak naprawdę należy się dużo więcej gdyby tylko wlascicielka była uczciwa i wypełniła w dokumentach faktyczny wykaz godzin porywający się z prawdą, a w tej firmie? Nie dość że mobbing że umowa śmieć na której szefowa jeszcze zbija na Tobie pracowniku dodatkowa kase oszukując to jeszcze babsko jest na tyle bezczelne że co miesiąc podczas wypłaty rzuca w stronę pracownika tekstem BYŁY POMYŁKI W PACZKACH I JA CI ZA TO POTRĄCAM Z WYPŁATY ! co oczywiscie absolutnie nie jest zawarte nigdzie w umowie że pracownik ponosi koszta za jakiekolwiek pomyłki. Tą firmą powinny zająć się kontrole wszelakiego pokroju od sanepidu po PIP. Ta psia buda powinna być już dawno zamknięta lub odsprzedana w ręce kompetentne na dzisiejsze czasy czego jej z całego serca życzę.

Blue

Witam. Pracowałam tam kilka miesięcy i… nabawiłam się depresji. Starsza nabotoksowana pani na siłę zgrywającą młódkę w nieprzyzwoitych "kreacjach" zachowuje się w sposób podły i arogancki. Jest osobą niesłowną i fałszywą oraz poniżającą ludzi. Na jednym i tym samym stanowisku z tym samym zakresem obowiązków są zatrudnione np. 4 osoby i każda z nich ma inną pensję niezależnie od doświadczenia i wykształcenia. Ktoś pracujący dłużej może zarabiać bez problemu mniej od osoby nowej, bo jest to uwarunkowane poziomem akceptacji jaką obdarza nas starsza pani bądź zapotrzebowaniem w danym momencie na wypełnienie braków pracowników wówczas zapłaci więcej byleby tylko ktokolwiek chciał przyjść pracować, ponieważ bardzo wiele osób rezygnuje. Przez moje kilka miesięcy pracy przewinęło się sporo ludzi, ponieważ nie każdy da sobą pomiatać co u tej kobiety jest na porządku dziennym. Wypłaty dostajesz zależnie od kaprysu starszej pani często też gdy przychodzi się rozliczyć słyszymy, że „nie ma tyle pieniędzy dziś by dać całość, ale może dać zaliczkę” na sześć wypłat tylko raz miałam wypłatę bez zaliczek i w terminie. O nieuczciwości w kwestii zawarcia umowy szkoda nawet pisać… przychodzisz na 170 godzin, ale oficjalnie dokumenty podpisujesz co miesiąc, że byłaś tam np. 15 godzin w całym miesiącu. Zabieg ma na celu zmniejszenie opłat ZUS jakie za pracownika ponosi pracodawca i jest to zwykle (usunięte przez administratora) oczywiście jedno z wielu w tej firmie… finalnie po rezygnacji z pracy zdecydowałam się na wizyty u psychologa, ponieważ po kilku miesiącach stałego mobbingu stałam się wrakiem człowieka. Nie polecam pracy w tym miejscu do dziś gdy tylko przypomnę sobie głos tej starszej wytrząsającej się nade mną kobiety drącej się, że np. Zbyt wolno pakuje paczki lub podczas obsługi szefowa wtrąca się w rozmowę i dostaje na środku sklepu pretensje, że nie wcisnęłam jeszcze 10 dodkowych rzeczy do stroju klientom, z którymi prowadzę rozmowę i nie skończyłam obsługiwać od razu mam mdłości. Kilkukrotnie klienci po byciu świadkami takiej sytuacji i oddalenia się szefowej z miejsca współczuli mi i pocieszali abym się nie przejmowała komentując, że to chora kobieta i żadne pieniądze nie wynagradzają takiego traktowania. Były też osoby, które stawały w obronie pracowników wręcz wdając się w dyskusję z właścicielką. Starsza pani nie przepada również za dziećmi niby firma zabawowa, ale gdy tylko dzieci będące w sklepie z rodzicami znajdą coś dla siebie i po prostu cieszą się z tego, co sobie wypatrzyli szefowa potrafi podejść wyrwać im to z rąk mówiąc, że ją boli głowa i nie życzy sobie hałasów, bo tu się pracuje. Ogólnie sklep jest przestarzały i niedoinwestowany, wyposażenie pamięta lata 90. Z kranu leci lodowata woda, a zimą ogrzewanie jest ustawione na minimum przez co pracujące osoby ubierają się na cebulkę lub poruszają sie po firmie w kurtkach. Podczas sezonu gdy obroty firmy są maksymalne a pracownicy dają z siebie 200% zaczynając z halloween i kończąc wraz z karnawałem nie ma co liczyć na premię lub po prostu słowo "dziekuje że daliście radę" gdy jest już po wszystkim i firma nabiera spokojniejszego tempa a emocje opadają. Często po sezonie następuje w podzięce redukcja etatu i są zwolnienia z powodu braku zapotrzebowania na wiecej pracownikow na tym samym stanowisku. Dla starszej pani liczy się tylko stan konta który ma dzięki swoim pracownikom właśnie co nie jest absolutnie doceniane natomiast kodeks pracy jest w tym miejscu tylko mitem. Jest to zdecydowanie jedna z najgorszych firm oferujących zatrudnienie.

M

Znikające opinie. Ciekawe.... Coś blond babci nie pasuje w mówieniu prawdy jak traktuje pracowników więc zgłasza opinie ? Prawda jest taka że ta firma pod kątem pracy jest bardzo złym wyborem chyba że ktoś chce doświadczyć mobbingu w pełnej okazałości, to jak najbardziej zapraszam do Aster Li. Praca w tym miejscu to pomyłka. Byłem, pracowałem i szybko pożałowałem.

Ona

Jakis czas temu bylam na rozmowie w sprawie pracy... koszmar. Od wejścia jesteś traktowana "z gory" najpierw czekalam ok 15-20 min bo szefowa wnioskujac po rozmowie plotkowala z kolezanką poczym po "buziaczkach" i zakonczeniu rozmowy przy mnie oczerniala obecnych pracowników na środku sklepu mieszajac z błotem za przeoczenie kawałeczka folii na podłodze. Po wejściu na rozmowę kolejne wrażenia nie były lepsze ordynarnie ubrana właścicielka świeżo po spożyciu chyba kilograma cebuli co dało się wyraźnie odczuć po przeprowadzeniu wstępnej rozmowy przedstawiła warunki pracy. Umowa zlecenie na dziwnych warunkach bo nie ze stawką godzinową tylko ogólną czyli nie ważne ile przepracujesz czy 160 czy 190 godzin i tak dostaniesz umowioną kwotę do tego pracujące soboty których nie odbierasz w żaden sposób wiec finalnie masz 6 dni wolnych w miesiącu a jeśli miesiąc ma 5 sobót to pracujesz 3 z 5 . Zrezygnowałam kategorycznie wyszłam i obym nigdy więcej nie musiała tam wchodzić a pracownikom się dziwię co jeszcze tam robią bo żadne wynagrodzenie nie rekompensuje takiego traktowania.

Pracowałem tam. Okropne miejsce. Jestem w 100% zgodny z opinią "Kejt". Mobbing i wyzysk (a to tylko wierzchołek góry lodowej)(usunięte przez administratora)

Kejt

Nie polecam. Ci co tam pracowali chociaż chwile wiedza jaka jest szanowana Pani bląd właścicielka. Oszustka i nie tylko! Czysty mobing!!!

Kejt

Zostaw merytoryczną opinię o Lidia Drzewiecka Aster Li - Warszawa

• Jak się pracuje w Lidia Drzewiecka Aster Li?

Zobacz opinie na temat firmy Lidia Drzewiecka Aster Li tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Lidia Drzewiecka Aster Li
  • Władysława Bełzy 4