Opinie o "JS Technologie" Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy "JS Technologie" Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w "JS Technologie" Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "JS Technologie" Sp. z o.o. w Warszawa

Odi

Zdecydowanie NIE polecam pracy w tej firmie. Najniższa krajowa na umowie o pracę często jest tylko na papierze-niestety wypłaty są do ręki i pracownicy dostają niższe wynagrodzenie co woła o pomstę do nieba bo jak można zarabiać niżej niż najniższa?! Premii oczywiście brak. Chaos i dezorganizacja. Przy tym wiecznie niezadowolona mina Pana Dyrektora :), który potrafi tylko krzyczeć i wszem okazywać swoje niezadowolenie ze wszystkiego. Wprowadza nerwową atmosferę. Szkoda nerwów-z takim człowiekiem nie da się pracować, ponieważ niejednego może doprowadzić do nerwicy. Brak poszanowania pracownika, człowieka i godności. Naprawdę odradzam!

Odi

Nie wiem czy gratulować poczucia humoru, czy współczuć tak niskiego ilorazu inteligencji, o czym świadczy Twoja wypowiedź. Ze zdrowia psychicznego się nie żartuje, a ja po prostu przestrzegam przed pracą w tym śmiesznym miejscu i nie proszę o takie komentarze na niskim poziomie bo to ma się nijak do opinii dotyczących warunków pracy. Jeśli Tobie tam tak dobrze i zabawnie to super! Ja uważam, że prawo pracy jest po to aby je respektować, a tu osoby na kierowniczych stanowiskach absolutnie tego prawa pracy nie szanują.

ALFONS

Witam. Pracując w jakiej kolwiek firmie należy liczyć się z tym że są lepsze i gorsze dni. Powie to każdy pracownik pracujący w firmie dłużej niż rok " widać zmiany o 200 % gdy pojawił się nowy kierownik" . To są fakty nie głupoty wyssane z palca o kierowniku. Jeżeli ktoś chce to będzie pracował nie tu to gdzieś indziej trzeba też pamiętać żeby nie palić za sobą mostów. Karma wraca wiadomo. O obecnym kierowniku mogę powiedzieć dużo pozytywnych rzeczy mniej negatywnych. Wiem jedno napewno dobro pracownika jest dla obecnego kierownika najważniejsze!!! Pozdrawiam.

AM
@Aga

Pseudo Dyrektor zachowuje się na dzień dzisiejszy tj. 30.11.2023 roku jak zwierz! Wpada do pracy furia! Rzuca czym popadnie! Wyzywa innych pracowników i przełożonych od najgorszych! Nie wspominając o tym jak cała resztę załogi kiwają na kasę! W kolejce dalej stoisz jak 'kiedyś' za mięsem! Jeżeli ktoś szuka pracy na dłużej to naprawdę nie warto szkoda za nerwy i stres! Ludzi przyjmują 2 dni popracują i tydzień wolnego bo nie ma zamówień to nie ma pracy! Co kogo interesują zamówienia skoro przyjmujesz to daj pracę! Później 10 odbierasz 1500zl bo nie było pracy! Obwinianie ludzi że popsuli maszynę to na porządku dziennym! Chociaż te maszyny pracują już 20 parę lat gdzie prezes zdobył je za grosze trzepie na nich kasę i jeszcze nie dobrze! Pracownicy biegają jak psy przy tych maszynach żeby tylko coś zarobić! Taka prawda o zakładach JS Technologie! To jeszcze nie wszystko!

Czy w JS Technologie Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Jakoś ostro zwracana jest tu ludziom uwaga, że tak piszesz? Nawet jeśli to przez kogo i z jakich konkretnie przyczyn? w jaki sposób można tego ewentualnie uniknąć? I miedzy sobą teraz ludzie jak się dogadują?

Gaba Nowy wpis

Witam, z partnerem widzieliśmy ofertę dla automatyka konstruktora. Jest w niej teraz napisane, że na jego wynagrodzenie składałaby się podstawa oraz premie wynikowe. O jaki ich zakres może chodzić jak finansowo wychodzą? Warto teraz aplikować?

zbyszek

najpierw trzeba zrobic porzadek z panem z pcokow i Agnieszka G. i miejmy nadzieję że dyrektor nam w tym pomoze. wtedy bedzie normalny zakład bo kazdy bedzie interesował sie swoim życiem a nie życiem innych prcowników i nie będzie wprowadzał złej atmosfery wśród ludzi. Panie dyrektorze, niech pan otowrzy oczy i pozbedzie sie zakał

Ojtak Nowy wpis

Też uważam, że ten zakład pod lupę powinna wziąć Państwowa Inspekcja Pracy i Urząd Skarbowy. Wierzyć mi się nie chce, że są ludzie, którzy serio chcą tam pracować. Rozumiem jak człowiek nie ma innego wyjścia, ale dać się tak (usunięte przez administratora) na kasę i pracować w takiej atmosferze, którą wprowadza Pan A to dla mnie nie do pomyślenia. Kodeks pracy to tam nic nie znaczący śmieć i to smutne.

ALFONS Nowy wpis

Dyrektor to dusza człowiek! Zawsze można na nim polegać! Czasem ma swoje fochy jak każdy! Ale bez przesady nic nie dzieje się bez przyczyny! Skoro pracownicy walą(usunięte przez administratora) to i dyro się wkurza!

Natalia
@Odi

Najbardziej w tym wszystkim dziwi mnie to, ze wlasciciel firmy do tej pory nie podjął żadnych działań względem obecnego „dyrektora”. Przecież ten człowiek swoim despotycznym podejściem zniszczy każdy zespol pracownikow. To ze czasami uda mu się cos załatwić nie znaczy ze jest odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Ponieważ to ludzie są fundamentem każdej firmy! A obecny kierownik zakladu aby podcina skrzydla tym ktorzy jakims cudem nadal tam pracuja, ponieważ kazdy zdrowo myslacy czlowiek bierze nogi za pas po jakims czasie… Szkoda, bo zaklad ma potencjał, ale z takim dyrektorem ktory nie szanuje pracownikow zmierza ku upadkowi.. o sytuacji na magazynie juz nie chce wspominac, ale tam nigdy nie bylo dobrze… chyba ze jednak cos sie zmieni a raczej KTOŚ :) Pozdrawiam wszystkich wytrwałych pracownikow, zasługujecie na złoty medal!

@Natalia

Prezes ma więcej za uszami niż dyrektor!!! Dla nich liczą się metry przejechane nie człowiek!!! W którym zakładzie pracy dają po 300zl! Na Święta! WSTYD!!! GDZIE TE 300 JEST Z NASZYCH WYPŁAT!! W dodatku dyrektor i prezes doprowadził że nie ma pracy dla ludzi!! Przez swoją zachłanność i pazerność!! A o wszystko obwiniają pracowników! Dyrektora mieli dość w LG! W JS też go mają dość!! Te złote medale dla tych którzy to jeszcze wytrzymują to razy 10! Tam nie da się nor pracować! Zmuszają ludzi do urlopow! (usunięte przez administratora) ciągle na wypłatach! Ta cała nowa pcv3 dobiła zakład całkowicie!!!

@Odi

Niższe wynagrodzenie niż minimalna? Czemu tak? Przecież to nielegalne, nikt nigdy tego nie zgłosił? Chyba, ze za coś obcinają te pensje w niektórych sytuacjach? A atmosfera wśród pracowników jak? Relacje macie lepsze niż z dyrektorem? Chciałem się tu przyjść bo szukam pracy od zaraz ale chyba muszę to przemyśleć. Dużo ludzi tu robi po kilka lat, czy rotacja jest?

Odi

Podobno ktoś tam kiedyś zgłosił, ale bez skutku. W sytuacji, w której zgłaszasz brak minimalnej Dyrektor odwraca kota ogonem i kręci aferę, że insynuujesz, iż jest (usunięte przez administratora) To nielegalne-masz rację, ale tam wiele rzeczy jest niezgodne z prawem pracy i nikt nie ponosi z tego tytułu konsekwencji. Odpuść sobie pracę tam, zmarnujesz czas i zdrowie. Jak będziesz na zleceniu to będą Ci wiecznie odwoływać zmiany i zarobisz jakieś marne grosze… Szkoda nerwów, serio.

Odi Nowy wpis

Macie kalkulacje odnośnie tych 300 zł na święta? Było tu napisane teraz niedawno, że tyle się chyba dostaje ale ze idzie to właśnie z wypłat, jak to rozumieć? Co z jakimiś innymi dodatkami czy tez premiami? Jak to jest liczone?

Jacek

PREMII NIE MA A JAK SĄ TO PO 50 ZŁ DYREKTORZE WSTYD!! 150 MAX!!! CHYBA ŻE JESTEŚ GWIAZDA OD PALET WTEDY 200 DYREKTOR DAJE!!! ŚMIECH NA SALI NORMALNIE! SOBIE ZOBACZ ILE LUDZIE W DZIAŁDOWIE DOSTALI NA ŚWIĘTA!!! 300 TO NA CUKIERKI DLA DZIECI SOBIE WEŹCIE DYREKTORZY I PREZESI I KIEROWNICY BO ICH TEŻ TROCHĘ JEST!!!! SZKODA TYLKO ŻE NIE MYŚLICIE O TYCH KTÓRZY TRZEPIĄ TE MILIONY NA LINIACH A EFEKTU JAK NIE BYŁO TAK NIE MA!!! W TEN SPOSÓB STRACICIE OSTATICH SWOICH LUDZI!!!

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie JS Technologie Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. na stanowisko Specjalistka / Specjalista Działu Wsparcia (SSD) bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Witam, nie widzę chyba w ostatnim czasie odniesienia do pracy jako asystentka, a widziałam na stronie w zakładce z zespołem, że kilka osób pełni obecnie te funkcje w kontekście biura. na jaki awans można potem w zasadzie liczyć? Mnie ogólnie to eksport interesuje, czy wszystkie działy są wiec tam przedstawione? Będzie potrzebny ktoś jeszcze do pomocy?

Helena
@ALFONS

Witam, czy możesz napisać na jakim dokładniej stanowisku tutaj pracujesz/pracowałeś i jakie otrzymałeś na start warunki zatrudnienia i jak one wyglądały po latach? O ile oczywiście miałeś możliwość przepracowania tutaj dłużej niż kilka miesięcy, to proszę o informację. Pytam, ponieważ widzę, że poszukiwali tutaj jakiś czas temu przedstawicieli, ale niestety nic aktualnego nie znalazłam, więc będę też wdzięczna za podpowiedź o szansach na zatrudnienie dla nowych.

Aga
@ALFONS

Anzej przestan ! Twoje socjotechniki na mnie nie dzialaja :) . Sam siebie i swoja prace chwalisz ? Zenada. Zaprzecz ze nie kiwasz ludzi na kase . wszystko uczciwie kasa na konto ,premie , nadgodziny itd. Juz tam nie pracuje ale zygac sie chce jak ktos wypisuje takie wysmienite rzeczy o JS ! To bzdura i klamstwo ! Nie polecam pracy w tej firmie chyba ze szukasz pracy na tydzien max miesiac jako dodatkowy zarobek . miesiac wytrzymasz bo wtedy anzej jest nawet mily !

Borys
@Helena

O takich sprawach najlepiej pogadać z kimś wyżej

@Aga

Praca w firmie to czysta przyjemność

@Helena

Przedstawiciele jak i pracownicy zmieniają się w firmie jak rękawiczki o czymś to świadczy wydaje mi się nie wspomnę o logistyce.. porażka!

@Roman

o te logistyce to ja chętnie poczytam. Opiszesz bieżące warunki jakie mają? No i piszesz o zmianach jak rękawiczki... co to konkretnie oznacza? interesuje mnie rzeczywista cykliczność tych wspomnianych rotacji

@Roman

O czym Ty człowieku piszesz ? W firmie pracują ludzie po dwadzieścia lat a przedstawicie są Ci sami od blisko dziesięciu ! Jak chcesz szkalowac firmę to musisz wymyslec coś lepszego. Akurat w tej kwestii trafiłeś kula w płot. Żenujące !

Bogusia
@Adam

Na to wychodzi że inne kwestie to prawda? Szukam pracy i nie wiem czy dobrze szukam?

@Dorota

Ludzie zmieniają się jak rękawiczki..a Ci co pracują po 20 lat są niewolnikami bez żadnych praw tylko obowiązki

Skawek
@Adam

Porozmawiaj człowieku z tymi ludźmi zrozumiesz że to nie szkalowanie

Jacek
@Roman

Ludzie ktorzy nie dali sie zamknac w pułapke dyrektora przychodza i odchodza, a (usunięte przez administratora) pracuja po 5-10-15 lat za najnizsza krajowa na stanowiskach kierowniczych i musza mowic jakie to super miejsce pracy, a tak naprawde to (usunięte przez administratora)tylko 21 wieku! Atmosfera w tym miejscu zalezy tylko od jednej osoby i jesli to sie nie zmieni, nie zmieni sie tam nic!

@Roman

I sporo takich długoletnich osób tu jest? skąd wiesz na jakich warunkach pracują skoro już tak oceniasz? w firmie głośno się o takich szczegółach rozmawia?

AM

Jakie nagrody?

Nagrody są jak sobie sam ustawisz linie bo kierownicy mają wszystko w (usunięte przez administratora)

Marysia

Nagród nie ma... Ale ważne że wypłaty są na czas.. (zaangażowanie dyrektora) czasami wpadają jakieś premię..

@Marysia

Za wyplatami to się stoi jak za (usunięte przez administratora) w kolejce po mięso, o wyplacie na konto nie ma mowy. Ludzie koncza zmiane o 14 a w kolejce po wyplate stoja do 18. Swiadczy to jedynie o zerowym szacunku do pracownika, ale to akurat wie kazdy kto tam pracuje

@Roman

Prowadzenie firmy to nie lada wyzwanie tym bardziej w obecnych czasach! Pracownicy co niektórzy wiedzą tylko co im się należy.. Nie zwracając uwagi jakie koszta ponosi pracodawca!

@ALFONS

A coś więcej napiszesz w takim razie o kosztach, które firma ponosi wobec pracownika? W co dla nich inwestuje, czego wprost tu jeszcze nie opisano? I te kolejki to normalna sprawa? Czemu tego w inny sposób nie zorganizują skoro podobno po tyle godzin się stoi?

Tadek
@Andrzej

To czemu jest taka rotacja kierowców?

Kierowca
@Tadek

Żaden normalny kierowca nie jest w stanie znosić humorów pana kierownika które zmieniają się jak pogoda w marcu :)

@Roman

Chyba żartujesz z tym staniem w kolejce. Jak jest kilka osób to jak chcesz wypłacić wszystkim na raz ?

Darek
@Roman

Jaśnie Pan Roman - he he . Wiekszosc ludzi woli gotówkę..

@Darek

Wszyscy przy podpisaniu umowy o prace dostają do podpisania dokument o tym ze chce dostac wyplate w gotówce, a jak sie chce dostac kase na konto to jest wielki problem. I tak kolejki sa przy kazdej wyplacie :)

@Tomek

To nie żarty! Jeżeli kończysz pracę o 14 stoisz w kolejce i odbierasz wypłatę czasami o 16 jak dobrze pójdzie.. koperty powinny być przygotowane i wręczane pracownikom w trakcie trwania zmiany jeżeli już płaci się do ręki, co nikomu się nie podoba ponieważ później i tak każdy musi wpłacić pieniążki na konto..

ona
@Roman

Ja tam jestem zadowolona. Wypłaty na czas, jak pracujesz to masz premie, dyrektor kupuje owoce i kawę na stołówkę a atmosfera jest ok. Owszem czasem zdarzają się jakieś kwasy ale to chyba jest normalne. Jak Ci źle to sobie zmień a nie czepiaj sie na sile głupot.

Wojtas

(usunięte przez administratora) Śmieciowe umowy, za (usunięte przez administratora), dyrektor to istna porażka, chodzi i ma pretensje do całego świata. Jak nie ma roboty to do domu, a to często się zdarza. (usunięte przez administratora)

@Wojtas

Zastanawia mnie przy tym jedno. Skoro nie ma pracy to co mielibyście tak w sumie robić? Podkreślasz to oddelegowanie do domu… przytaczasz tez umowę zlecenie. Czy to sugeruje tym samym akord? Jak teraz płatny? Jakieś 20 zł padało w komentarzach potem 16… fajnie mieć jasność

Mery

Hej, stawka dla pracownika produkcji wzrasta po jakim czasie? Na start dają widzę 20 pln, mąż liczy na jakieś perspektywy dalsze jednak. W sumie ich główny warunek to brak nałogu alkoholowego. Jak u nich praca wygląda dokładnie? Na zmianach pracujecie czy w stałych godzinach? Hala jest w dobrym stanie, a atmosfera do zniesienia?

Sławek
@Mery

20zl to się ma jak palec w d się trzyma przełożonemu.. KOCHANA obecna stawka to 16.00zl mówią że dużo śmiech na sali niech sami prezesi i kierownictwo ustaną i (usunięte przez administratora).. Na linii za tyle.. a my będziemy im podkręcać linie by wydajność wzrosła kosztem czego trzeba dodać że wydawany produkt nie jest już najlepszy.. PS. Ten napis "NASZ CEL TO JAKOŚĆ TRZEBA USUNĄĆ BO TO MIJA SIĘ Z PRAWDĄ"! POZDRAWIAM BYŁY PRACOWNIK!

Andrzejek
@Sławek

Dokladnie tak, zgadzam sie w 100%, kierownicy zarabiaja w tej firmie gorzej niz pracownicy fizyczni na budowie, w tym roku pozmieniali wynagrodzenia z godzinowych na stale, ludzie na produkcji dostaja mniejsze wyplaty niz najnizsze krajowe a do podpisania podkladaja dokumenty ze niby otrzymali pelna wyplate. Wiadomo nikt podpisywac nie kaze, ale ludzie podpisuja bo boja sie stracic prace. (usunięte przez administratora)Pierwszy powinien poleciec wielki pan dyrektorek, (usunięte przez administratora)swoja agresja zniszczyl nie jedna psychike slabszym osobom. Z tego co wiadomo w lg tez mial takie dobre opinie jak i tutaj jest to samo. Wspolczuje osobom ktore nie maja wyboru i musza tam byc codziennie, ja tez juz powoli mam dosyc i niedlugo rzuce wypowiedzenie, zobaczymy jak sobie pan A poradzi bez swoich zaufanych ludzi :))

@Andrzejek

Serio, nawet minimalna się nie uzbiera? Ok, rozumiem, że ktoś się boi stracić robotę, ale nie znalazł się w firmie nikt, kto by to zgłosił? Ile ludzi tu w zakładzie pracuje? Wpadłem tu przez ogłoszenie, bo szukają właśnie ludzi na produkcje, wczoraj wpadła oferta. Piszą że idzie zarobić do 20 zł netto plus premia, to juz nic nie rozumiem :/

Jaki jest wkład kierownictwa JS Technologie Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Zbyszek

Jak widać po opiniach bałagan jest od Warszawy aż po Lidzbark i to nie jest przypadek.. Brakuje kogoś by zarządził placówka w Lidzbarku jak i w Warszawie obecna władza równa się 0!!!

Justa
@Zbyszek

Jak to wspomniane zarzadzanie odbija się na aktualnej sytuacji handlowców? Oni są nieco bardziej niezależni? Ilu ich generalnie teraz potrzeba? Nie widziałam aktualnych ofert a ciekawa jestem jakie zarobki teraz wychodzą. Ciężko się dostać? Pisali w jednym wątku, że stały dział pracuje od lat

@Zbyszek

W końcu trzeba wziąść się za pracę a nie tylko glupoty w glowie!!! Niektorzy pracuja na 200 % inni na 50% i jeszcze utrudniaja innym prace.. CZASAMI NIE MAJAC Z TEGO KORZYSCI!! Prosba do tych co nie wiedza co czynia i co mowia do kogos niech sie zastanowia co robia bo zycie jest tylko jedno a wiadomo jak to wszystko sie odbija.. a to jak je przezyjemy zalezy tylko i wylacznie od nas.. NIE JEDNEMU JEDNEJ PODALO SIE W PRACY REKE A KLADA POD TOBA KLODY .. DO CZASU PAMIETAJCIE TEN CO SMIEJE SIE PIERWSZY BEDZIE SMIAL SIE OSTATNI !

@Marcin

O Kurcze, aż taka gęsta atmosfera jest u was? Piszesz, ze utrudniają niektórzy prace innym, a w jaki sposób? Nie można ignorować tego i robić swoją prace? Dopytuje, bo chce się przyjąć, ale wolałbym pracować w otoczeniu ludzi gdzie jest ok

Żaklina

Cześć, jakie warunki dla handlowców? Było wcześniej napisane, że podobno zmieniają się jak rękawiczki a ja teraz oferty pracy jakoś nie widziałam. A przynajmniej na portalu, który obserwuję. Gdzie szukać aktualnych? Ciekawa jestem czy standard jakkolwiek się zmienil skoro nikt już niczego nie pisze? Do teraz jakie są średnie zarobki?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w JS Technologie Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.?

Brak stabilizacji to główny problem firmy!

@Andrzej

Chciałbym się zatrudnić w tej firmie na kierowcę c+e i związku z tym mam pytanie ile firma ma zestawów, jak płacą dniówka czy kilometry ,jaki system pracy, może ktoś coś mi podpowie ?

Macie jakieś doświadczenia z pracą w firmie JS Technologie Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.? Jakie są oferowane przez nich warunki? Czy warto brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych?

Ja pracuje już 4 lata i jestem zadowolona, warunki są naprawde w porzadku. Szefowie szanują życie prywatne, nie wymagają pracy nadgodzinowej.Konczymy o 16:15 i raczej sie nie zdarza żeby siedziec po godzinach. No i atmosfera w biurze jest bardzo fajna, mowie o oddziale w wwa.

4 lata to sporo,. Super, że jesteś zadowolona. Jak ktoś jednak chce to może robić nadgodziny? Ile za nie płacą? To jest stawka podstawowa czy więcej?

łukasz

ja tez uwazam ze atmosfera w biurze dobra, ludzie sa fajni, dobrze sie pracuje – jest spokojnie

@Anna

W biurze nie ma nadgodzin, wydaje mi sie ze szefowie szanują worklife balance i nie chcą zeby siedziec pogodzinach. Ale są premie ;)

Agnieszka

Skoro Wam tak dobrze w tej Warszawie to zapraszamy do Lidzbarka zamienimy się miejscami i pensjami, popracujemy 6 miesięcy na próbę i ocenimy..

Zbyszek

Szkoda że w Lidzbarku nie ma tak dobrze każdy jest zdany na siebie mowa o operatorach którzy napędzają cały ten motor..

Gosia
@Agnieszka

jasne, pensja pensją, to ze wyższa nie jest do końca wyznacznikiem, spróbuj się Wwa utrzymać jak wynajem samodzielny zabiera ci w najlepszym razie polowe pensji albo 3/4...

JS

Dlaczego usuwacie komentarze stajecie się niewiarygodni !

JS Technologie Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. szukała niedawno pracowników w mieście Plecka Dąbrowa gm. Bedlno. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Pracę w każdej firmie należy ocenić samodzielnie

@Marcin

To fakt ale po to jest to forum, żeby jednak dać jakiś zarys subiektywnych wrażeń kandydatom. ;) Jak aktualny pracownik możesz napisać coś o firmie?

@Dorota

Przede wszystkim zadania są jasno wyznaczone, każdy wie jakie ma obowiązki i jak jest rozliczany, oceniany. Zarobki dobre, też pewnie zależy od kompetencji, wiadomo to nie korporacja ale da się niezle zarobić jak się postarasz to zazwyczaj zdobędziesz tez dodatkowa premie. Częste spotkania z przełożonymi, słuchaja, jak coś potrzeba rozwiązać to jest wsparcie, a no i szanuja życie prywatne, nie trzeba siedzieć po godzinach.

@Marcin

Wogole co to za zakład pracy skoro wigilię mają tylko kierownicy a Ci co (usunięte przez administratora) na produkcji wogole się nie liczą

Agnieszka

To świadczy o wszystkim

mmm
@Marcin

Nie wiem jak w innym oddziale, ale w warszawie dobrze się pracuje, ludzie są fajni i mozna na nich liczyć jako zespol, nie ma za duzo stresu bo milo jest w biurze, jasne zadania, zarobki też ok

gosia
@Dorota

Czuć, że przełożeni rozumieją równowagę między pracą o życiem prywatnym. Brakuje mi tylko możliwości pracy zdalnej.

Elżbieta
@gosia

Tak właściwie to czemu nie ma takiej możliwości? Rozmawialiście na ten temat z szefostwem? W pandemii tez nie było pracy zdalnej?

Romek
@gosia

Czuć ale co? Chyba że coś śmierdzi skoro ludzie pracują od 6.00 czasami do 21.00 ludzie mamy XXI wiek i każdy ma swoje prawa..

@Romek

W jakich sytuacjach praca miałaby trwać tyle godzin ile przytaczasz? ciekawa bym była samoorganizacji i tego jak taki dzień miałby w całości wyglądać... Miałeś tak?

Borys

Jeżeli chodzi o premie w zakładzie to jest ona tylko na stronie olx w rzeczywistości jej nie ma. Chyba że dyrektor ją otrzymuje

mariusz
@Borys

skąd masz to info, premie normalnie sa jak dobrze pracujesz i wyrabiasz normy

Alfons

T(usunięte przez administratora)

@mariusz

Premię powinny być w zakładzie przede wszystkim za zaangażowanie .. premię motywacyjne.. premię za nadgodziny..168 godzin w miesiącu się pracuję gdyby ktoś nie wiedział ..

Małgosia
@mariusz

Te premię to chyba w Warszawie bo w Lidzbarku to ciężko o nie.. nie ma norm jest akord bądź godzinownka..

Sławek
@mariusz

Sprawdzonych źródeł się nie sprzedaje przede wszystkim.. Premie dalej niech dają tym nieudacznikom.. Szkoda że jeżeli dzieje się problem na liniach produkcyjnych operator musi sobie radzić sam bo na nikogo nie można liczyć.. Na 2 pracowników przypada 4 kierownikow..

Ciężko pojąć w jakiej firmie się pracuje js jm maah js 1 j1 maah 1 ludzie się gubią.. Najważniejsze idziesz do lekarza świecisz się na czerwono.. Niby pracujesz 20 lat

Dyro to Kot ale ma słabe punkty

@Andrzej

zatrudniaja na rozne firmy ale co to za roznica, chyba wiesz gdzie i dla kogo pracujesz, umowy tez sa takie jakie sie umowisz

Xyz

W dzień czy w nocy nie ma to znaczenia..nie bez powodu ludzie są sfrustrowani.. od nowego roku startujemy z wybieraniem najlepszego pracownika miesiąca następny poroniony pomysł na przetrwanie i skłócenie pracowników by nie było jedności w zakładzie bo wiadomo Dyrektorze w jedności siła.. essa i do przodu

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 1 grudnia kilka aktualnych ofert pracy do firmy JS Technologie Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako przedstawiciel handlowy. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

pitu pit

Warunki takie jak kandytat. Jak jesteś asem to coś tam możesz ugrać. Pytanie czy jesteś bo może Ci się tylko wydaje.

Maria
@pitu pit

Chcesz zobaczyć jak jest przyjdź i oceń Sam.. efekt będzie porażający ????????

Mam 30 lat stażu pracy a w takiej firmie jeszcze nie pracowałam . Pracownik nic nie znaczy w tej firmie ... najważniejsza jest kasa i praca ponad siły . Ludzie znerwicowani i nie mający własnego życia ... coś strasznego. Nie życzę pracy w tej firmie najgorszemu wrogowi ... ja Man to za sobą ale przypłaciłam to zdrowiem od 6 miesięcy leczę się na nerwice

Zostaw merytoryczną opinię o "JS Technologie" Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w "JS Technologie" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy "JS Technologie" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "JS Technologie" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"JS Technologie" Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Trocinowa 52
    04-927 Warszawa

"JS Technologie" Sp. z o.o.