Opinie o Dobredrzwi.Pl (Dobre Drzwi Sp. Z O.O. Sp.K.) w Byków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dobre Drzwi Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dobre Drzwi Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dobre Drzwi Sp. z o.o. sp.k. w Byków

Lernes

Nie mam żadnych zarzutów, zakupy w tej firmie to prawdziwa przyjemność i pewność, że się dobrze wybrało i że można uzyskać fachową pomocą w wyborze oraz montażu.

Klient

Firma działa sprawnie i dba o klienta. Szeroki wybór, duży asortyment, profesjonalne wykonanie usług – takie mam doświadczenia.

Polecam jako były pracownik (odszedłem z powodów prywatnych, żeby nie było ;)). Kasa w porządku, w pracy miło i zgrany, warunki bardzo dobre, szkolenia, pomoc i wsparcie. Nowoczesna i perspektywiczna firma.

Super

Bardzo dobra organizacja, wysoka kultura pracy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Dobre Drzwi Sp. z o.o. sp.k.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
logo firmy Elektryk, elektromechnik, elektronik
Würzburg
MT Industrietechnik GmbH & Co.KG
Zuzell

DobreDrzwi to firma, która wzbudza zaufanie – z perspektywy pracownika, ale też i klienta. Atmosfera w pracy jest dobra, wiadomo, że zdarzają się różne sytuacje problemowe i stresujące, ale polityka firmy w takich sytuacjach jest bardzo dobra. Każdy problem można rozwiązać bez niepotrzebnych spin. Polecam.

Meloman

Zakupy w tej firmie są szybkie i skuteczne. Wybór ogromny, a pomoc jeszcze większa.

Mój pierwszy zakup drzwi w tej firmie, ale na pewno nie ostatni. Wysoki poziom obsługi klienta, szeroki wybór, szybka dostawa i tak samo szybki montaż. A to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie, dlatego uważam, ze to jedna z lepszych tego typu firm na polskim rynku. Drugi raz też bym się tu wybrał i pewnie się wybiorę.

Jestem zadowoloną klientką. Nie wiem, jak to wygląda od strony pracowników, ale skoro są tak kompetentni i uśmiechnięci, to firma musi dobrze działać :) Ja zakupy uważam za udane!

Emil

Atmosfera bardzo przyjazna, system działania przejrzysty, o wszystkim można szczerze pogadać. Nie ma spiny, choć oczywiście jest sporo roboty i trzeba umieć się zorganizować, ale nie czujesz tej presji, jaka bywa w innych firmach, że jak coś się wydarzy, to będziesz się trząsł ze strachu, co z tobą będzie.

Alan

W firmie dbają o swoich ludzi. :-)

Alek

To mój pierwszy kontakt z firmą dystrybuującą i montującą drzwi, w dodatku nie mam pojęcia o tej branży, ale na szczęście zakup okazał się udany – widać, że pracownicy są bardzo dobrze przygotowani i przeszkoleni.

Pawi

B. dobre podejście i do pracowników, i do klientów. Firma rozwojowa perspektywiczna, która dba o swoich ludzi. polecam serdecznie.

Tomasz
@Pawi

Jesteś ich pracownikiem? Oferują jakieś wstępne szkolenia produktowe?

Pawi
@Tomasz

Tak, były szkolenia, ogólnie to dbają, by pracownik był przygotowany. Można się rozwijać i wiele nauczyć.

Pavelska

Dobry kontakt, jako klient nie mam powodu do narzekań, bo pracownicy są kompetentni i dobrze przeszkoleni. Widać, że firma w nich inwestuje i o nich dba. Dlatego polecam takie rzetelne polskie przedsiębiorstwa, doceniajmy polskie firmy!

On

Nigdzie tak fachowo mi nie pomogli jak tu.

No
@On

To się ciesz :D coś ci się dzieje ?

Mawanda

Firma na medal. Rzetelna i pomocna także w dobie epidemii. Trzymam kciuki, by takie firmy przetrwały ten kryzys.

Rzuczek

Polecam tę firmę jako klient i jako pracownik, bo podejście zarówno do klienta, jak i pracownika, jest bardzo zadowalające. Profesjonalizm z ludzką twarzą ;)

Bogusia

Dobrze zorganizowana firma, w której jakość idzie w parze z uśmiechem i dobrą atmosferą

Jabek

Dobre drzwi to firma, której można zaufać, bo jest solidna i bardzo profesjonalna. Poważnie podchodzi do swoich klientów i pracowników, pracownicy są kompetentni, przygotowani merytorycznie, widać dbałość o wizerunek firmy.

Olig

Wybór tej firmy to dobry wybór.

Gilberto

Uczciwy pracodawca, z jasno określoną polityką. Zespół wysoko wykwalifikowany, dobrze wyszkolony i pomocny. Firma dba o swoich klientów i pracowników. To są najmocniejsze strony firmy. A wszystko jest terminowo.

Zostaw merytoryczną opinię o Dobre Drzwi Sp. z o.o. sp.k. - Byków

• Jak się pracuje w Dobre Drzwi Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Dobre Drzwi Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dobre Drzwi Sp. z o.o. sp.k.?

Dobre Drzwi Sp. z o.o. sp.k.
  • Al. Czereśniowa 1
    55-095 Byków
  • NIP: 8961550119 REGON: 364207880 KRS: 0000612853

Dobre Drzwi Sp. z o.o. sp.k.