Opinie o MP Design Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie MP Design Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie MP Design Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MP Design Sp. z o.o. w Rybnik

Były pracownik Nowy wpis

Firma albo (usunięte przez administratora) jak kto woli kto pracował to wie . Szef lubi się wyzywac na ludziach poniżać demotywowac wykańczać psychicznie ludzi w tym jest dobry . Brygadzista Pa.... fakt umie wytłumaczyć i nauczyć ale jak nie zostaniesz nadgodzin to jestem wrogiem nr 1 . Jego hobby jest obsmarowywanie każdego pracownika bez wyjątku i nadawanie wszystkiego szefowi. Taki poprostu człowiek fałszywy dwulicowy większość czasu w biurze najeżdżać na ludzi. Kto przyszedł pracować tam to wie jak to wygląda i jak się pracuje . Jest. Parę osób tam co mi ich Szkoda ze tam jeszcze są . Jeden plus to wypłaty na czas.

Max Nowy wpis

Nie zgodzę się z tą opinią. Praca na jedną zmianę. Warunki pracy w porządku. Wszystkie środki ochrony BHP na miejscu i dostępne od ręki. Co do szefa - jest wymagający, ale spoko. Godziny pracy - jedna zmiana.

Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny na stanowisko Spawacz w firmie MP Design Sp. z o.o.? Jak oceniacie jego przebieg?

Marcinlakiernij

rozmowa okres próbny i umowa praca (usunięte przez administratora) ,od 7 do 15.15 kasa na czas, ludzie spoko , majster wymagający ale spoko człowiek ,szef wymagający czasem ryczy ale atmosfera super :)

Weronika
@Marcinlakiernij

A jak z czasem trwania? Próbna 3 miesiące? A o pracę na ile, czy różnie w zależności od człowieka?

Marcin lakiernik
@Weronika

No jak przez tydzień dobrze porobisz to na 3 msc potem zobaczymy

Weronika
@Marcin lakiernik

A ten tydzień to płatny rozumiem? Coś formalnego się podpisuje czy na gębę?

Petrsz Nowy wpis

Nie polecam !!!! Właściciel firmy jest ordynarny , poniża pracowników ! Jest chamski ! Pracowałem tam chwile i z własnego doświadczenia wiem , ze jest to męczarnia psychiczna ! Nie polecam ! Zero zero zero

Marcinlakiernik

Praca (usunięte przez administratora) ekipa na medal :) majster wymagający ale zawsze pomoże i nauczy czegoś nowego :) kasa na czas stale godziny prscy . Bajka

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie MP Design Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Leszno

Praca dość spoko ,itd zrezygnowałem z przyczyn zdrowotnych alergii .

Zostaw merytoryczną opinię o MP Design Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w MP Design Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MP Design Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MP Design Sp. z o.o.?

MP Design Sp. z o.o.
  • Sosnowa 25