Opinie o Foreignflex Polska Sp. z o.o. w Kluczbork

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Foreignflex Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Foreignflex Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Foreignflex Polska Sp. z o.o. w Kluczbork

X D

Witam, ja tylko chcialabym przekzac zeby omijac szerokim łukiem tą agencje i anwet nie ma co sie pakować w takjie (usunięte przez administratora) przed wyjechaniem tam sama posiłkowałam się opiniami tutaj i niestety zabrakło takiej jak ta która teraz napisze. Ludzie w pracy jak i na hotelu w większej części byli w porządku, wiadomo z małymi wyjątkami ale no cóz to jescze było do przeżycia aczkolwiek "koordynatorzy" to strasznie niekompetentni ludzie, wszystko mają w (usunięte przez administratora) a na koniec napiszą Ci jeszcze, że to ty zjebałe3ś XDDDDD I teraz powiem o najbardziej żałosnej, żenującej a po czasie wręcz śmiesznej WYPŁACIE. Odciągane z (usunięte przez administratora) jakieś rzeczy, nawet nikt nie potrafi Ci tego wytlumaczyć jak poprosisz, na koniec współpracy poniekąd wypłacają to co zabrali a okazuje się, że jeszcze z tego sobie biorą połowę więc finalnie pracujesz jak (usunięte przez administratora) robisz nadgodziny bo tak Ci każą a na koniec jeszcze Cie okradną i powiedzą ze to twoja wina. W dodatku ktoś (usunięte przez administratora) mi paczkę i nawet nikt nie raczył sprawdzić kamer, nie pozdrawiam i nie polecam z całego serca odradzam.

worker anytime
@X D

z 240€ wakacyjnych dostalem 13£????

Od teeeego

Siemano, pracuje ktoś może obecnie na Hoogvliet i mieszka na hotelu na Boskoop? Jak warunki i robota? Dostałem właśnie ta ofertę na ten weekend i się zastanawiam czy wgl się pakować po przeczytaniu tych wszystkich opinii xD

Ioio Nowy wpis
@Od teeeego

Cóż robota średnio ciężka chyba że agf to wtedy skrzynki z jabłkami się zbiera. A hotel boskoop niektórzy zadowololeni jak dla mnie dramat. Pokoje bez okien mała powierzchnia w mieszkaniu. Zero prywatności bo w saloniku zawsze ktoś z lokatorów siedzi i musisz rozmawiać na siłę... Jak jesteś aspołeczny to hotel nie dla ciebie... Nie odpoczniesz po pracy bo ciągle kogoś słyszysz w mieszkanku...

Estera Nowy wpis

Hej. Bleiswijk vs Heerenveen? Chyba ze macie jeszcze inny magazyn do polecenia, to chętnie poczytam opinie. chłopak może będziecie wybierał ma doświadczenie i tak patrzę wstępnie po ofertach. Nie było mnie na miejscu więc nie wiem co i jak. w razie czego ma doświadczenie

Mari Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Cześć wszystkim , czy jest Tu jakas osoba która aktualnie pracuję przez tą agencje ? Pozdrawiam

Oliwka Nowy wpis

Jak oceniacie warunki w tej piekarni w Velsen? Mam doświadczenie i może po prostu bardziej niż tu u nas robić opłaci mi się wyjechać. Tylko jak stoją tam z kwaterami? Jest tu może ktoś kto aktualnie jest na miejscu? chce być na bieżąco

Firma Foreignflex Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Order Picker / Magazynier. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Zastępca / Zastępczyni Dyrektora Departamentu HR
COI - Centralny Ośrodek Informatyki

Ja to bym chyba na te produkcje ciastek pojechał do Mill. Ciekawe czy da rade coś podjeść… :) piszą też w treści ze dodatkowym atutem jest prawko kat B. Co z tego będę miał?

Która ofertę na magazyn byście polecali? Są teraz dodane na głównej stronie dwie na Bleiswijk oraz Haaften, liczę na szersze porównanie od osób doświadczonych w którymkolwiek z nich. zamierzam w połowie marca się wybrać

Jaki jest wkład kierownictwa Foreignflex Polska Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

X D

@X D

A jacy są Ci koordynatorzy ?

Wix
@X D

Potwierdzam. Oprócz tego ze (usunięte przez administratora) z pieniędzy. KAŻĄ robić nadgodziny bo jak nie to out, wypłaty przycięte na maxa, tak ze conajmniej połowy nie widzisz. Dla porównania kolega pokazał z innej agencji jaka wypłatę dostał za tyle samo godzin co ja i aż nie do pomyślenia jest to ze rozni się ona prawie 200€… koordynator Rafał nie jest kompetentny na swoim stanowisku, wali jakieś dziwne teksty, wyzywa ludzi. I ten listonosz pijany który rozwozi pracowników jak kartofle idealnie wpasowuje sie w klimat tejże agencji. Jeśli chodzi o lokacje Boskoop to tez daje wiele do życzenia. Housemaisterka Ewa to kobieta która jest niezrownowazona psychicznie, krzyczy na ludzi, grozi im śmiercią itp (tak byłam tego świadkiem) wchodzi do pokojów bez pukania jak do siebie. Także jak chcecie mieć trochę swojej prywatności po pracy to niestety ale nie tu bo w każdym momencie może ci wpaść zakompleksiona baba która szuka na sile problemów. O Tomku to już nawet szkoda gadać, mimo ze nie odwalą takich akcji jak ta kobieta (tj nie wbija bez pukania z impetem do pokoju) To grozi ludziom usunięciem z lokacji za jakieś pierdy, ale coś z nim musi być nie tak skoro cały czas chodzi za mieszkańcami i chce karcić za głupoty, nie wiem czy w policji mu nie wyszło, czy gnębili go tam ale trochę tak to wyglada. Pokoje bez okien, w lato nie da sie wytrzymać w tych klitkach. Ogólnie wszystko wyglada jak (usunięte przez administratora) a pracownicy nie maja nic do gadania. Zapieprzaja po 12 h dziennie a po pracy ani odpoczynku ani komfortu, mało tego wypłata na koniec tygodnia podsumowuje ta cała patologie. Nie polecam. Omijać szerokim łukiem.

@Wix

Z jakiego okresu pochodzi na opinia? dopiero co tu wszedłem i podobnie jak poprzednik na forum nie widzę szczegółów o firmie w sieci. na podstawie czego łapaliście kontakt? Oni wystawiają te oferty do Internetu czy trzeba jednak się kontaktować? Z ciekawości jak na razie chce popatrzeć, na wyjeździe jeszcze nie byłem

Wix

Z okresu 8.2023-10.2023 czyli całkiem świeża sprawa

xxx
@Wix

Zgadzam się z opinią. Omijajcie tą agencję szerokim łukiem, a w szczególności tą całą Ewę. W pracy obcinane godziny, wypłata marna. Pomimo zaświadczenia o zameldowaniu z wypłaty i tak ściągana cała kwota. W domku w Cuijk był nawet szczur. Temperatura w domu na poziomie 17 stopni. Trzeba było ogrzewać się własną farelką. NIE POLECAM

@xxx

A za co oni w ogóle ucinają te wypłaty? W umowach są jakieś kary finansowe wpisane czy co? Mam jeszcze pytanie odnośnie nadgodzin. One są lepiej płatne czy jak zwykła godzina?

worker anytime
@X D

z 240€ wakacyjnych dostalem 13£????

Tańczący z Pingwinami? :D ja na opisany Hilton i tak jechać nie chciałem bardziej mnie te ciastka w Mill przyciągnęły. Ciekaw jestem czy można liczyć na jakiś deputat od czasu do czasu? I ogólnie to jak tam na miejscu się robi oraz ile przede wszystkim ostatecznie zarabia?

Tak z ciekawości : jest ktoś teraz na wyjeździe? :D wcześniej śledziłem już wątek, to pisali właśnie o w miarę słabych warunkach na miejscu. jeden Pan opowiadał jednak swoja historie sprzed lat o tym, że wtedy raczej wszystko ok już było. zastanawia mnie co mogło mieć wpływ na te ewentualne zmiany, które opisujecie? Jest tu ktoś kto mimo wszystko szykuje się na wyjazd?

BB5King

Czytam i nie aż tak się pozmieniało? Byłem u nich 17 lat temu. Przepracowałem 3 lata i wtedy to była jedna z lepszych firm. Koordynatorka Renata - załatwić można było wszystko bez żadnych problemów, wypłata co środę punkt 12 na koncie, zgadzało się co do centa. Imprezy firmowe co roku. Zakwaterowanie o wysokim standardzie, ludzie na lokalizacji w porządku. Z swojej strony jako były pracownik nie mam nic do zarzucenia.

@BB5King

17 lat temu? to cala kadra w biurze się wymieniła w tym okresie tak w ogóle? Dasz znać co oznaczał wysoki standard w tamtych czasach, bo ciekaw jestem? i na jakich lokalizacjach przede wszystkim, czy do teraz się na nie jeździ?

@RB

Tak,17 lat temu, przełom 2006/2007 pierwszy raz tam do nich pojechałem i zostałem na 3 lata. Wysoki standard - był to domek jednorodzinny, żadne bungalow,na około miał max 5 lat, w porywach było nas 7-8 osób na miejscu, pokoje jedno, dwuosobowe. W pełni wyposażona kuchnia wraz z zmywarka. Wszystko praktycznie nowe było. Lokalizacja to miasteczko pod Eindhoven, branża automotive. Nie mam pojęcia czy do tej pory się tam jeździ. przypominam to był rok 2006/07. Jak już pisałem, bardzo miło wspominam tamten czas, ale czytając aktualne komentarze to włos się jeży na głowie.

Czy w Foreignflex Polska Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Order picker umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 12 kwietnia na Praca.pl.

Cześć, spółka działa? Chodzi o to, że od roku nie ma opinii a jak wpisuje jej nazwę w googlach to mi jakieś informacje odnośnie wykreślenia z rejestru wyskakują, z tym że jeszcze sprzed lat. to były jakieś przekształcenia wtedy? Jak praca względem nich układa się teraz? był ktoś na wyjeździe? Warunki się poprawiły? Albo robił ktoś jako koordynator? O nich tez padały pytania

łukasz tragedia

Witam. Jeśli chcecie jeździć do pracy w Holandii z boskoop do bleswijk 200 km/h z byłym i wiecznie najebanym listonoszem do pracy to powodzenia. Pan Łukasz koordynator handlujący koksem jest tam szefem tamtejszej (usunięte przez administratora). Huismasterka Ewa wraz z konkubentem w hotelu przyzwala na uśmiercanie ludzi dopalaczami zawartymi we wzbogaconych konopiach którymi handlują na obiekcie. Proceder kwitnie w najlepsze. Wszelkie interwencje organów prawnych są bezskuteczne. Porada: jeśli kochasz życie zostań w domu.

Ewelina

A ten rentgen w oczach to skąd masz, że wiesz kto to pisał? Bardziej mnie teraz zastanawia czy podważasz to co zostało napisane czy o co Ci tą reakcją teraz chodzi?

@łukasz tragedia

Czyli z Panem Łukaszem trzeba mieć dobry kontakt żeby było dobrze?

One

Powiedzcie czy jest szansa żeby dwie koleżanki były razem w pokoju i miały te same godziny pracy ? Ktoś pisał że najlepiej nocki wychodza to wiadomo ale czy jako nowe osoby mamy szanse na te nocki ? Czy tam koordynatorem jest kobieta jakaś spoko czy jakiś facet ? tak żeby nie używać wazeliny i poszło po naszej myśli?

Loki

Cześć Wam Jedzie ktoś do pracy przez tą agencje?

Jakub Grabka

Pomimo że, nie pojąłem tego co jeszcze dokładnie chciałbym robić swoimi obiema rękoma i nie zrozumiałem wszystkiego dokładnie co mi mówiono to chciałbym aby, ta opinia była, odzwierciedlona jako pozytywna ponieważ mogę stwierdzić że trochę się nauczyłem pracując w Hoogvliet na wydziale "CPS Fresh" i mieszkając w miejscowości Boskoop. Po pierwsze chcę przeprosić całą kadrę za moje zachowanie za to że, nie zważałem takiej uwagi na jaką oczekiwaliście i za mój pośpiech w pracy i nie tylko... Myślę że, gdy zrozumiem co tak naprawdę chcę od mojego życia i będę to pokazywać ludziom to najprawdopodobniej wtedy zrozumiem co, kto i czemu, w moim przypadku będzie najlepszą drogą do lepszego jutra. Ludzie są różnie lecz myślę że trzeba uszanować to co kto robi i odkryć co ma tak naprawdę w swojej duszy, czy dobrą twarz i zły charakter lub na odwrót, jestem raczej tego zdania że, nic nie dzieję się z przypadku tylko trzeba to dostrzec. Może gdybym lepiej wyrażał moje uczucia byłoby zupełnie inaczej lecz to tylko niestety gdybanie. Z waszą Firmą mógłbym rozkręcić się w taki sposób, aby nie stawać w miejscu i powiedzieć że, się nie "dałem" rady, tylko brnąć dalej w to, w spokoju i bez stresu, a co najlepsze dalej pozostać dobrym człowiekiem jakim chciałbym zostać, lecz niestety odzwierciedlenie świata jest zupełnie inne i chyba nie na tym polega "życie" w sensie takim, żeby być ciągle człowiekiem ale tylko "dobrym". Zło jakoś musiało się pojawić na świecie toczyć odwieczną walkę między dobrem. Myślę że świat jest za bardzo przesiąknięty tym złem i przez nie stwarza się wiele nieporozumień niestety. Może i to nie jest do końca dobra opinia, taka jaka powinna być, lecz tylko takie moje małe przemyślenia i małe przeprosiny od mojej strony. Może w przyszłości odnajdę siebie i pokonam zło które czyha na każdym kroku, lecz jestem raczej taki że wolałbym nie dotykać złego ponieważ można przesiąc tym złem do ostatniej nitki :/. pozdrawiam wszystkich pracowników a zarazem przepraszam za kłopot który przyniosłem, zbyt krótko spędziłem chwilę w tej firmie, chciałbym cofnąć czas aby skorygować swoje błędy i stworzyć równowagę między moim dobrem i złem.

Honorata
@Jakub Grabka

No piękne słowa, ale co tak właściwie się stało?

Pokrzywdzona

Nie polecam pracy w firmie Hoogviet mieszczącej się z Alpen ann den Rij. Pracowałam tam trochę, praca opiera się na ciąganiu starych, zepsutych wózków i zbieraniu zamówień za pomocą zepsutego sprzętu. Praca jako order piker jak najbardziej mi odpowiadała mimo, firma nalega na robienie wygórowanych norm , dla niektórych nie do osiągniecia. Często za nie zrobioną normę ucinają godziny pracy. Osobiście zostałam zdyscyplinowana , gdy moja norma była celowo zaniżana przez przełożona. Dodatkowo kobiety pracujące jako kierowniczki , stosują mobbing i używają nie miłych słów w stosunku do pracowników. Firma hoogviet zakupiła sprzęt monitorujący i podsłuchujący w postaci much zamiast zainwestować w nowy sprzęt do zbierania. Bez zgody pracownika muchy monitorują pracę, latają za nimi a tudzież są umieszczane w uszach. Sprzęt monitorujący po zakończonej pracy nie zostaję w firmie , tylko jest zabierany razem z pracownikiem do domu/hotelu. O czym pracownik nawet o tym nie wie. Agencja i firma podsłuchuje życie prywatne pracownika , prywatne rozmowy z rodziną itp. W moim przypadku odeszłam z firmy, gdyż nie zgadzałam się na monitoring i podsłuch, nadajnik nadal tkwi w moim uchu, mimo iż nigdy nie wyraziłam na to zgody. Hooglivet wiedząc, że zrezygnowałam ze współpracy przez ból ucha nic nie zrobił, zostawiła mnie na pastwę losu bez opieki lekarskiej. Nikt się sprawą nie zainteresował. Po powrocie do polski okazało się , że przez ich sprzęt mam zapalanie ucha. Nadajnik ciągle się włącza i często słyszę zapętlenia. Pozostawili sprzęt pomimo , że dobrze wiedzieli nie zamierzam wracać do firmy. Narusza to moje życie prywatne. Dodatkowo w hotelu na Boskooopie został pomontowane wszędzie sprzęt monitorujący/ muchy, w sypialniach, pod prysznicem, w toaletach. Nagrywają, podglądali, podsłuchują pracowników. Dostęp do oprogramowania nie tylko miała firma ale również niektórzy podrzeni/ zwykli pracownicy. Oglądali hasła do telefonów, piny, adresy możliwe też dostali się do chronionych danych osobowych narażając tym samym na kradzieże i włamania. Reasumując zabawili się moim życiem i zdrowiem , do dziś mam problem z błędnikiem i słuchem. Podejmując tam pracę zastanówcie się czy chcecie być 24h na dobę monitorowani i podsłuchiwani..

Ewelina
@Pokrzywdzona

Żeby od podjęcia się gdzieś pracy mieć aż takie skutki uboczne, które opisujesz? Trudno się dziwić, że nie chciałaś być inwigilowana. :/ Zastanawiam się czy nie możesz ze względu na te problemy zdrowotne starać się o jakieś odszkodowanie od nich?

FatDawid

Moja opinia będzie dotyczyć pracy na magazynie Hoogvliet Bleiswijk i mieszkania na „hotelu” w Boskoopie. Praca jako order picker może się podobać, zależy co kto lubi, normy są niskie więc każdy kto skupi się pracy bez problemu je wyrobi. Pickuje sie na wózkach BT a to na plus, patrząc na fakt że w Alphen ich nie było i trzeba było te wózki które aktualnie znajdują się na paletach (często po załadowaniu ważące powyżej 0.5t) pchać. Dział emballage polecam omijać, praca jaka trzeba tam wykonywać za stawkę jaką się otrzymuje (10.57) się totalnie nie opłaca. Jedynym plusem na tym zakładzie są dobrze płatne nocki, ale to jak często będziesz je dostawać zależy od humoru koordynatorów, chyba że jesteś lizodupem to jakoś sobie poradzisz. Co do koordynatorów, ludzie którzy będą tam tobą zarządzać powinni zająć się hodowlą jedwabników, lub udać się na szkolenia i wtedy wrócić na swoje stanowisko. Totalny brak profesjonalizmu, nigdy nie spotkałem się z osobami na tak niskim poziomie. Szantaż, zastraszanie, to będzie cię czekać jeśli nie będziesz chodzić jak w zegarku, tak jak chcą koordynatorzy. Zaplanowali ci dwie zmiany w jeden dzień (15h ciągłej pracy)? Powiedz że nie dasz rady, otrzymasz odpowiedz że w takim wypadku na następny tydzień nie dostaniesz godzin lub ze jeśli ci sie nie podoba to możesz spierda*ać. Ludzie którzy tam pracują to w większości ćpuny lub alkoholicy, co to za problem zrobić 15h ciągiem po amfetaminie? Oni sie na to godzą a normalni ludzie muszą po tym cierpieć, bo skoro oni mogą to ty nie dasz rady? Lubisz pić w pracy? Świetnie sie tam odnajdziesz! Setkę kupisz od kierowcy będąc w drodze na bleiswijk. Prawo pracy jest tam łamane nagminnie, mimo zgłoszeń do związków zawodowych nic się nie zmieniło (chyba dobrze się maskują). Co do hotelu, w mieszkaniu dwa pokoje 2x3 w tym jeden bez okna, wiec czuć luksus (szczególnie za tą cenę 102€ tygodniowo, 157€ z transportem i ubezpieczeniem). Po załadowaniu do niego rzeczy twoich i twojego współlokatora (tak, w takim pokoju mieszkają 2 osoby) miejsca będzie na tyle dużo że poczujesz sie jak w klatce. Warunki dość ekstremalne, jeśli sie zaprzesz to da się przeżyć. Gorzej jak twój współlokator pijany lub naćpany zacznie odstawiać szopkę. Jeśli jesteś zwykłym, mylącym i ułożonym człowiekiem polecam ci omijać to miejsce. Jednak gdy lubisz chlać 24/7 i ćpaniem tez sobie nie pogardzisz, ta praca to bedzie dla ciebie raj (dopóki nie odstawisz szopki i nie dasz sie złapać). See ya.

Dorota
@FatDawid

Dość ostro, ale czy ci 'ćpuny i alkoholicy' nie stwarzają zagrożenia pracując pod wpływem czegoś? Czy w umowach nie ma wzmianki, że w trakcie pracy nie można być pod wpływem takich substancji?

Aplikowaliście na stanowisko Magazynier w Foreignflex Polska Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Wałek ?

Nie przyjeżdżajcie , jak nie macie meldunku w Polsce nie macie ulgi mieszkaniowej, odciągają teraz gigantyczne sumy tak samo z podatkiem !

@Wałek ?

Dobrze, że piszesz. A jaki trzeba mieć meldunek, żeby tą ulgę dali? Stały czy wystarczy tymczasowy na stancji? Bo bym nie chciała, żeby mi odciągnęli kasę z wypłaty.

Zostaw merytoryczną opinię o Foreignflex Polska Sp. z o.o. - Kluczbork

• Jak się pracuje w Foreignflex Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Foreignflex Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Foreignflex Polska Sp. z o.o.?

Foreignflex Polska Sp. z o.o.
  • Mickiewicza 21
    46-200 Kluczbork

Foreignflex Polska Sp. z o.o.