Opinie o Viva Packaging Poland Sp. z o.o. w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Viva Packaging Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Viva Packaging Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Viva Packaging Poland Sp. z o.o. w Teresin

DHK

Od kiedy na zmianie D jest nowy kierownik wszystko się popsuło, człowiek bez kompetencji, pojęcia o zarządzaniu zespołem, oschły w stosunku do kobiet szczególnie starszych, pozostawia wszystko w rękach przypadku, nie wydaje żadnych poleceń te pozostają w kwestiach domysłu a zespół działa "sam sobie". Z takim podejściem nie nadaje się do kierowania zespołem, nie wróżę mu długiej kadencji.

John
@Stasek Teradymasek

Zależy to tu chyba słowo klucz. No ale skoro podajesz kwotę - i za to duży szacunek - 3 tyś zł, domyślam się, że netto, to co w tej firmie jest do robienia za tę kwotę? Załadunek samochodów? No to co z widlakami do pomocy, czy to jednak byłoby ręcznie? Pytam, bo zdrowie jest jedno.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Viva Packaging Poland Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Marian

Wyjątki dostają umowę na stałe, ale musisz mieć niesamowite szczęście, żeby taką dostać. Na 99% możesz być pewny, że prędzej czy później się Ciebie pozbędą, ten 1% to umowa na stałe, więc sam sobie odpowiedz czy jest to firma ze stabilnymi warunkami zatrudnienia.

Ola Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Jak wyglądają ubezpieczenia w firmie, kto się tym zajmuje , może ktoś wie?

Lila Nowy wpis

No dobra a aktualnie istnieje możliwość podpisania umowy bezpośrednio z firmą czy w dalszym stopniu odbywa się to tylko przez agencję? Etat magazynierów też został zredukowany, chciałabym wiedzieć bo szukam czegoś dla narzeczonego.

A co się dzieje, że obecnie nie ma ofert pracy? Mało pracy czy po prostu brak zwolnień od dłuższego czasu? Potrzebuję teraz roboty, głównie interesuje mnie magazyn. Ktoś lata temu narzekał na kierownictwo, atmosfera się coś poprawiła już? Ile zmian obejmuje teraz praca na magazynie? No i czy stawka została wyrównana do nowej minimalnej krajowej czy więcej zarabiacie tam?

Możliwe że mniej produkują a nowo zatrudnieni z reguły pracowali przez agencję. W moim przypadku było to 18 miesięcy zanim dostałam umowę przez firmę.

O, no to dobrze wiedzieć. No i jak firma daje już umowę od siebie, to ta pierwsza jest na jaki okres, od razu na czas nieokreślony, skoro tyle czasu pracowało się w tym miejscu? Mnie interesuje też, czy ta umowa od firmy daje jakieś benefity.

Pan

Co trzeba zrobić, by otrzymać wypowiedzenie? I jakie dają umowy, jaki może być okres wypowiedzenia, by znaleźć sobie nową pracę?

XYZ
@Pan

Czekają na dobry moment, żeby potraktować cię jak (usunięte przez administratora)i nie przedłużyć umowy w najbardziej korzystnym dla nich czasie, a wtedy dowiadujesz się dwa dni przed końcem umowy, że za chwilę będziesz bezrobotny. Dodam, że pierwsze 18 miesięcy robisz przez agencję i umowę masz przedłużaną co miesiąc. Nie polecam tej firmy jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia.

XYZ
@Pan

Dodam, że jeśli jakimś cudem wymodlisz co miesiąc tą umowę przez agencję i uda ci się przepracować te 18 miesięcy, to szykuj się na to, że pierwsze dwie umowy są na czas określony, a na 99% nie zostanie przedłużona jak nie pierwsza to druga nawet jeśli nie mają do ciebie zastrzeżeń, pracujesz za dwóch i nie ma żadnych reklamacji na Ciebie. W d*pie mają człowieka, to w jaki sposób się dowiesz, że nie otrzymasz kolejnej umowy, czy ile czasu przed końcem się dowiesz, że za chwilę nie będziesz tam pracować. Dla nich jesteś tylko numerkiem którego potrzebują w sezonie, a gdy jest trochę mniej pracy przez jakiś okres czasu, a jest tak co roku zimą pozbywają się ciebie jak śmiecia i czujesz się jak (usunięte przez administratora) mimo, że pracowałeś sumiennie i nie mają innego powodu zwolnienia jak chwilowe zmniejszenie produkcji.

@XYZ

Dobrze rozumiem? 18 miesięcy "okresu próbnego" a potem maksymalnie 2 umowy na czas określony (zakładam, że każda na rok)? Czyli mniej więcej co 3,5 roku jest pełna wymiana zespołu? Nikt nie zostaje tu pracować dłużej?

Marian Nowy wpis

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Viva Packaging Poland Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Grzesiek

Szczerze sama praca nie jest ciężka w tej firmie robiłem na wtryskarkach jedyne co mnie denerwowało to jak brakowało jednego chłopa z pomocników to brali kogoś z wtryskarek... Przychodzę do pracy odklepać swoje a taka zmiana stanowisk jest jak strzał w kolano i trzeba potem pracować za dwie osoby mniej kontroli nad maszynami bubla więcej a winny operator na jednej zmianie podobno chłopacy pobrali urlopy i nikogo nie było jeden technik robił na wtryskarkach to już komedia jaki kierownik taka obsada Paski były wydawane kiedyś chyba co pół roku xD teraz ludzie nie wiedzą nawet jaką mają stawkę godzinową I podobno kierownik zmiany C jak słyszałem od chłopaków że coś z nim nie tak plącze się stresuje pogania mówiąc delikanie i że sama rozmowa jest uciążliwa Polecam iść na zmianę (D,A) bo nic się nie chłopy nie żaliły tylko dlatego hahha

DHK

Były
@DHK

A kto odszedł ze stanowiska kierownika??

Aas
@DHK

Cała firma zeszła na psy. I jeszcze ten (usunięte przez administratora)z technicoloru na dokładkę.

Twardowski z księżyca
@DHK

Nowy kierownik na magazynie. Niech sobie będzie. Ale jak przychodzi ktoś, kto nie ma pojęcia o robocie i pyta o wszystko... porażka. Krzywo się patrzy jak wchodzisz do pracy...robi się nie miło. I teraz straszonko oficjalnie w mailach, że będzie przepytywał z formułki polityki jakości i zabierał premie. Jak w szkole...dorośli ludzie i takie żenujące zachowania. Z (usunięte przez administratora) nie ma pracownika. Ludzie pracują tu od lat i na głowie stają, żeby klient był zadowolony. A on przyszedł mierzyć czas każdemu. Bo może o 5 minut za długo ładuje jedną ciężarówkę. Brak jakiegokolwiek rozeznania jakie zdarzają się problemy na załadunkach. Czyli wszystko robimy źle, za wolno, nie znamy polityki firmy i trzeba nam pozabierać pieniądze. Przypominamy tylko, że w polityce jakości jest też jasno napisane: stabilne zatrudnienie.

Som Ponbucek
@Aas

Pani Alicja niedługo go utemperuje jak będzie dalej essmanił

Jfteedjfhhd
@Som Ponbucek

Dajmy szansę. Początki...człowiek jeszcze zestresowany. Może uda mu się jednak coś pozytywnego zwojować w tej firmie. Dajmy trochę czasu

@DHK

Zgadzam się ta osoba nie nadaje sie na kierownika

Twój Szef
@11

Uzasadnij, a jak nie potrafisz, to milcz!

SS
@Twój Szef

Raczej konkubina nie szef :)

Dzika
@DHK

Ale nędza. Nawet imprezy firmowej nie będzie. Nie ma na nic kasy. Może ktoś zrobiłby zebranie i powiedział o co chodzi. Wśród załogi słychać, że na nic kasy nie ma i że będą to zamykać

trew
@Dzika

W końcu zamykamy ten (usunięte przez administratora) tu jest taki bajzely że chińczyku powinni sami zapieprzac za 3000tys (usunięte przez administratora)niech to zamkną bo i tak ludzi brak i nie ma komu robic

Baleronik Alojzego
@trew

Heheh pójdziesz kosić trawę na rowie za 2500 heheh. Lepiej jednak niech nie zamykają.

Mob
@DHK

Tak to jest kiedy kierownikiem zostaje ktos kto nie potrafi myslec, Roman jest jak mocz a Adam jest penisem co tym moczem steruje ???? Ogolnie nie polecam

Roman wie kto pisze.
@Mob

No ta, ty wszystkie rozumy (usunięte przez administratora) - ty od razu powinieneś być ministrem, a ty jesteś, jak śmierdzące Дерьмо.

Olga
@DHK

A czemu jest tak jak napisałaś, że jest oschły w stosunku szczególnie do kobiet? Czemu tak?

Anonimowy
@DHK

Czy należy pisać do Biura Ochrony Pracownika? Ponadto, czemu Pośrednik (Sochaczew) z, Ag Logard, nie wstawia się za, Pracoonikiem?

Stasek Wydymasek
@Anonimowy

A dlaczego Ag. Logart, ma się wstawiać za pracownikiem, jeżeli: 1. Bierze za niego kasę, to co! - będzie podsrywał firmę u której zarabia. Jest jednak mądrzejszy jak ty. 2. Wie doskonale, że macie bardzo dobrze w tej firmie. Tylko uszanujcie to. A wiele osób sobie pogrywa. Jak komu nie pasuje, można założyć własną firmę, zmienić firmę, wyjść jest sporo. Ale przedewszystkim nie stękać, tylko do roboty, bo nie jest Viva złą firmą. Taka jest prawda. Chcącemu, źle sie nie dzieje, jak to mówią

Alicja
@Stasek Wydymasek

Opinie jednak są podzielone, Ty piszesz że się dobrze tu pracuje, a powiesz coś o wynagrodzeniach, czy jak ktoś sumiennie pracuje może dobrze zarobić? O czym dokładnie piszesz, że ktoś sobie pogrywa, są jakieś tego konsekwencje?

Stasek Teradymasek
@Alicja

Co tzn. dobrze zarobić, dla jednych 3000 zł jest dobrym wynagrodzeniem a dla drugich 10 tysi mało. Na ile się wyceniasz !!!!! Rozmawiaj z kierownictwem, kadrami. Pogrywa tzn. że krótko mówiąc, - nie przykłada się do pracy. A konskewencje hehehehe, zależy od tych co zależy. Oceniam że wwynagrodzenie jest na średnim poziomie firm z okolicy. Zależne też jest, co kto robi, wykonuje etc. Tak jak w każdej firmie. Ale generalnie nie jest zła. Kto chce i ma ochote do pracy, to sie w firmie utrzyma. Tyle

John
@Stasek Teradymasek

Czym w Viva Packaging Poland Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Nadia

Powiem Wam tak , szczera prawda co tu ludzie piszą i nie jest że zmyślają, nie wiem czy jest jeszcze druga taka firma pod względem plotek i traktowania ludzi jak (usunięte przez administratora) śmiem wątpić . Dlatego toteż dziękuję liderce że po dwóch latach zostałam wyrzucona jak śmieć , teraz przynajmniej mam swój biznes.

@Nadia

To gratulacje, a Viva pozbyła się konfliktowego pracownika

Nadia

To przez tyle tak dużo ludzi źle pracowało to ja Gratuluję szacunku do człowieka i pracownika. Ale być może Ty będziesz następny :)

@Nadia

Ci co zostali widocznie lepiej pracują od Ciebie i wiedzą po co przychodzi się do pracy i na pewno są szanowali co innego ty

Antypracownij

Albo lepiej podpierdalaja, tak jak zapewne Ty, akurat ta robota jest prosta, tylko ludzie to jest żenada, ubodzy mentalnie, których nie jest stać na posiadanie pasji i zainteresowań, więc plociuchuja i nabijają się z innych. A potem powrót do domu, niemiła żona, mielone, trudne sprawy i przykra rzeczywistość. Właśnie dlatego muszą odreagowywać w tubiarni.

Franek

Dobre, ciekawe po czym to stwierdzasz, się uśmiałem dowcip wszechczasów :)

Felix
@Nadia

A ja twierdzę że nie jest tak źle jak wszyscy piszą... Sądzę że większość już nie pracuje w firmie a mają najwięcej do powiedzenia.

Cep
@Felix

Wątpię żeby tak było do końca, niektórzy poprostu mają dość , a na chleb trzeba zarobić , niektórzy to wykorzystują , przyjdzie czas kiedy może skończą się problemy z pracą wtedy zaczną szanować pracownika.

Obserwator
@Cep

Nie ma ludzi nie zastąpionych a problemów z pracą to raczej niema, tyko zastanawiam się dlaczego tu jeszcze siedzisz

Naczelny
@Obserwator

Hit sezonu :)

Stahu Zdużymwibratorem
@Nadia

Heheheh masz swój biznes hehehe pewnie założyłaś hurtownie z wibratorami heheheh

Zatorski
@Stahu Zdużymwibratorem

A chcesz go possać ? Czy więcej przyjemności !

viva
@Cep

Przecież ci co tym zarządzają to nieuki i chitrusy a sami mają niezły szmal tam to (usunięte przez administratora) z kibla zmiela byle taniej było a jak audyt będzie to jedzonko bawią się za naszą kasę a my tylko tu potrafimy pisać nikt nie pójdzie walczyć o swoje tak plotkują dziewczyny Viva jest jednym z najgorszym firm w mazowieckim statystyki nie (usunięte przez administratora)i jak na wypłacie nas (usunięte przez administratora) co z tego że były by te paski zmyśla napiszą bzdury ważne żeby dobre i ta 100zl sciagnoc od każdego i Viva ma dla siebie

Blokarz
@Stahu Zdużymwibratorem

Jakiś ty mądry wzorzec intelektu aby zabłysnąć w viva

Bit

Ty mądra nad mądrymi s ty nie pisz co ktos pisać zajmij się sobą

Walenacię
@Bit

No właśnie burku niedokołysany, nie interesuj się innymi osobami, bo dostaniesz krzywej mordy - bo ty tutaj wszystkich i wszystko komentujesz, oceniasz, poprawiasz poprawiaczu.

Dam ci knota do ryja
@Zatorski

Bo jest chamska i (usunięte przez administratora)

Sterckx
@Nadia

Podobno ten nowy szef z Belgii jest taki, że wszyscy w biurze się trzęsą jak przyjezdza. Z resztą widać, że jest coraz gorzej. Sprzęt ruina. Nie ma kasy na naprawy na baterie do wózków. Regał jakby zobaczył jakiś inspektor to złapałby się za głowę. Porozkręcane i tak zostawione. I na tym towar stoi dookoła. Zaoszczędzili kasy jak była epidemia to i w tym roku imprezy firmowej nie zrobią. Już się przyzwyczaili, że nie trzeba nic robić i kasę można zabrać. Zaraz i z socjalu zabiorą kasę na święta. Zobaczą tylko, że ludzie się nie odzywają

Baleronik Alojzego
@Sterckx

To napisz e-maila - pismo do Sterckxa a nie tutaj bulgoczesz , opisz sytuacje a jak nie to napisz do do Belgii masz adres i Osoby powiązane Adres VIVA BELGIUM HOLDINGS BVBA Noorderlaan 31a. 2030 Antwerpen zarzad ALFRED CHO, zarzad ANITA CHOI. Zobacz udziały w firmie VIVA. W dniu 3 kwiecień 2017 zaszły w firmie VIVA PACKAGING POLAND SP. Z O.O. następujące zmiany dla Udziałowcy: Dla VIVA BELGIUM HOLDINGS BVBA (Firma/instytucja) Zmieniono Udziały z "387398 19369900" (387 398 udziałów o wartości 19 369 900,00 zł) na "847398 42369900" (847 398 udziałów o wartości 42 369 900,00 zł) Kapitał zakładowy 42 369 900,00 ZŁ

Stefan

Dobrze mówisz. Jak z poziomem podejścia w firmie do pracowników neutralnym okiem? Szykują się jakieś integracje? Jaka kwota jest tu do zarobienia i jaki firma ma fundusz socjalny?

bit

Nie czekajcie do świąt aż sami was zwolnią lepiej szukajcie innej pracy

tub
@bit

Tak tym co umowa się kończy nie przedłuża a innym z agencji podziękują to jest i h cel

@bit

Masz rację tu się zgodzę ludzie jeszcze nie wiedzą tak jak ktoś pisał wcześniej że będą zwalniać a ktoś napisał że informacje z płotów i nie były teraz do końca grudnia i kolejnych tuby pierwsze zaczną od nich reszta media i zostanie około 40 osób tylko do upadłości ale chcecie nie musicie wierzyć wasza sprawa czekajcie aż sami was wywala

Lidia
@bury

Ale niby czemu mieliby ludzi zwalniać? Co się takiego u was dzieje że takie informacje tu lecą?

@Lidia

Połowę osób zwolnili powtórka co było kilka lat temu nudzi się im już ludzi nie znajdą chyba że pjiani lub narkomani przyjdą strzał drugi w kolano to co Vivie się dzieje to (usunięte przez administratora) nie radzę pracować szok dobrych ludzi zwolnili

@bury

Trzeba odróżnić zwolnienie od wygaśnięcia umowy na czas określony.

Szeroki
@Obiektywny

Jedena huisteczka, i tak cie nima i tak cie nima, jak zwał ta zwał ale jesteś(usunięte przez administratora) firmy

@Obiektywny

No akurat tym razem pozbyli się sporo dobrych pracowników którzy mieli umowy i zostały im wypowiedziane a pracownikom którym mniej potrafili zostały przedłużone. W tej firmie liczą się tylko układy i wygląd .

Stefan

Ale właściwie co potwierdzasz, że były zwolnienia, czy że Twoim zdaniem liczą się tu głównie znajomości i wygląd? Bo gdyby tak było w istocie to nie miałbym tu czego szukać, a tak się składa, że szukam pracy. Czy ja dobrze trafiłem? Zapowiada się, by mieli przyjmować, czy zostaną z tym składem, który jest obecnie?

Abcd
@Stefan

Potwierdzam fakt,że zwolnili dużo dobrych pracowników, którzy długo pracowali..

Stefan

Czyli Twoim zdaniem kogoś poniosła fantazja, jak rozumiem pracy nie brakuje? Skąd więc takie wpisy, przecież czytają to również potencjalni kandydaci. Jakie są więc w rzeczywistości nastroje wśród pracowników, czy zadowolenie z płacy?

Czy w firmie Viva Packaging Poland Sp. z o.o. można uzyskać stabilne zatrudnienie ?

@Kandydat

Ponad 20 osób pracuje tu już 17 lat od początku istnienia firmy. To chyba można.

Paulina
@Obiektywny

ojej faktycznie długo, to podwyżki stażowe pewnie ogromne? a 20 osób na ile w sumie i ile świeżaków tu jest?

@Kandydat

????????????????stałe czy też stabilne zatrudnienie nie w tej firmie. Tu ludzi się traktuje jak (usunięte przez administratora) Nie potrzebny pyk wypowiedzenie. Nie ważne jak byś pracował,co potrafił. Bez dziękujemy za współpracę czy też przepraszamy za zaistniałą sytuację,po prostu wypowiedzenie i tyle. Omijać szerokim łukiem.

Zawiedziony
@Paulina

Tu nie było czegoś takiego jak podwyżka stażowa,tu nie ma premii stażowej a powinna być. Tu przychodzi nowa osoba i po paru miesiącach dostaje bez egzaminu premie 35 procent a stary pracownik na 20 procent i aby ją dostać musiał zdawać egzamin. To jest chore w tej firmie. Premie tylko dla ,,ładnych'' operatorek i po znajomości

Karol
@Zawiedziony

Trudny jest ten egzamin do zdania, jak pracownik chce zarabiać więcej i otrzymać te 35 procent premii?

@Paulina

Ponad 20 osób z 200 pracowników to ponad 10%. Uważam, że na 17 lat to przyzwoity rezultat, poza tym na początku pracowało tu kilkadziesiąt osób.

Weronika
@Zawiedziony

Stażowych podwyżek nie ma? A inflacyjne są? No bo ostatnio to jest ważna kwestia. Jak zaczęła się inflacja u nas, to firma jakoś na to reagowała i wspomagała pracowników?

Olga

5%, ale ile to wychodzi faktycznie? Chodzi mi o realną kwotę. Jeśli to nie problem, proszę o podanie obecnej pełnej stawki. Do tego macie jeszcze jakieś benefity?

wójek

Czy są przyjęcia do Vivy?

Hanna
@wójek

mnie bardziej zastanawia gdzie najczęściej umieszczane są ogłoszenia o pracę? strona internetowa firmy, czy może jakiś inny portal?

Znafca
@Hanna

Pewnie OLX. Odradzam pracę tak na marginesie...

@wójek

O mijać szerokim łukiem tą firmę. Na koniec roku są zwolnienia . I tak co roku. Nie wierzyć w to że mówią stabilne zatrudnienie,bo to nie prawda

Neutralny

To po co tam jeszcze jesteś jak ci tak źle? zmień zmianę albo firmę, tylko kto by cię chciał na innej zmianie? my nie narzekamy a do zasad panujących w tej firmie trzeba się dostosować czy na tej zmianie czy na innej jest tak samo.

Ignacy Krasicki

Nie prawda, dobra uprzejma, życzliwa liderka

@Neutralny

Praca jest w porządku,a co do zasad panujących w tej firmie to na pewno nie są takie same na każdej zmianie . Nie którzy liderzy żyją w innym świecie i myślą że pracują z dziećmi, gdzie trzeba latać i się pytać,, a prosę pani cy ja mogę do toalety '' i jest im mierzony czas. Inni uważają się za kierowników a nic nie potrafią no najlepiej im wychodzi faworyzowanie,,najlepszych operatorek'', a jeszcze inni są normalnymi ludźmi,którzy widzą że pracujesz i się nie czepiają

Zygmunt

Serdeczne podziękowania składamy osobie która przyczyniła się do tego że była liderka Monika W. zmieniła pracę. Pracownicy odzyskali psychiczny spokój, zrobili się bardziej samodzielni i odpowiedzialni. Lider który ją zastąpił to bystry chłopak z dużymi możliwościami i chęcią do dalszej nauki. Pozostaje nam tylko cieszyć się z tego co nas spotkało a pani Monice W. życzyć świątecznej atmosfery przy choince którą odebrała z firmy.

Jóśó Sygnalista
@Zygmunt

No widzisz Zimunt, można, można.

Monicanara
@Zygmunt

Najlepsze co spotkało Vive, jedynie jej sługusy za nią tęsknią, wiadomo o kogo chodzi Ktos Tak stronniczy i pozbawiony wyobraźni nigdy nie powinien liderowac.

Cień mordoru

Dziś były rozdawane paczki w siedzibie firmy. Jak zwykle paczka na najwyższym poziomie jakościowym oraz spełnia oczekiwania najwybredniejszych pracowników. Najlepsza paczka firmowa w promieniu setek kilometrów.

Lidia
@Cień mordoru

To coś na święta było? Co dostaliście w takim razie? Często macie takie dodatki?

zibi

Wgl ta Viva schodzi na (usunięte przez administratora)jeśli chodzi o ludzi.Liderka ze zmiany 'M' też jest taka wredna i ma swoich pupilków co jej donoszą. Brak słów, teraz jest chyba moda na podpierdzielanie. Niedługo się poduszą we własnym sosie.

Szyszka

Trudno uwierzyć mi, trudno uwierzyć, ciężko zrozumieć krzyk, że tak ma być. Trudno uwierzyć mi w cienie, ile tak dalej masz ukrywać się?

AREK

Firma viva to firma (usunięte przez administratora) Każdy robi co chce. Pozdro dla Stanisława Jagodzińskiego zboczuchu

@AREK

Viva upada napisałem do Belga pod podanie wiadomości tu termin upadłości likwidacyjnej na rok 2023 marzec

Stasiowi Kócała
@bury

Uważaj abyś sam na siebie bata nie ukręcił, bo 23. 10 2022 napisałeś o Adamowskim że robi kasę na lewo, kolego to są bardzo istotne pomówienia, informacje o przestępstwach. A jeżeli masz wiedze o przestepstwach to powinienieś widzieć też, że masz obowiązek prawny zgłosić taką informację do prokuratury lub na policje, ewentualnie do kadr. A jak nie masz to powinieneś uważać aby ci Adamowski nie zrobił sprawy, bo wtedy będziesz chlipał w kącie i mówił do siebie, po co mi Dyndało, to było! Jeżeli tak napsiałeś, jak piszesz tutaj, do Belga! To nie ośmieszaj się, przynajmniej.

@Stasiowi Kócała

A jak Adamowski mnie (usunięte przez administratora) i w tym roku stosował na mnie (usunięte przez administratora) to i ja mogę go oskarżyć bo mam świadków i co cwaniaczku

Serąbiezadek

Nooo, tak sie nie hahaj bo może być dowuz ! hehehehe - ale ciebie, do pierdla. Bo na terenie firmy VIVA jest zakaz fotografowania i nagrywania i upublicznienie tych ngarań, może być dla ciebie bolesne, heheheh. Bo tylko wydaje ci się że jesteś cfańszy. A w rzeczywistości to jesteś hehehhe, ....upek hehe. A jak jeszcze Adamowski będzie chciał to może zabronić wnoszenia na zakład telefonów komórkowych. Dlatego proponuje ci siedzieć cicho na dópiażu, abyś nie miał problemów, bo nie jesteś anonimowy. Może tak ci się tylko wydaje. No to do Burego Dnia.

Dominik

Nie ma co narzekać praca jest dobra i atmosfera też jeśli Viva będzie zatrudniać ponownie polecam z całego serca na brygadę A kierownik jest super nie czepia się życiowy człowiek i ludzie też w porzatku sam pracowałem takm i wiem jak jest

agencja

Ta firma i tak upadnie jak nic ludzie z tub i mediów chodzą sobie gdzie chcą charmider brak zajęcia po co ich trzymają te kobiety z tub z tub wchodzą na media ludziom pracę zabierają jak nie ma tam pracy to zamknąć te tuby i tyle ale pan Adamowski nie myśli tuby trzyma a ludzi z mediowa wywala brawo za myślenie raczej za brak

Jantek Kiepeła
@agencja

To zapytaj Adamowskiego - co dalej z VIVĄ. Jak widzi dalszą pracę i rozwój VIVY. Bo chyba plany na temat produkcji i sprzedaży jakieś ma. Albo idź do Kadr ewentualnie do księgowści i zapytaj czy widzą szansę abyś dalej pracował w VIVIE i jakie są perspektywy rozwoju firmy. Czy ewentualnie powinienieś zaplanować sobie pracę gdzie indziej.

agencja
@Jantek Kiepeła

Pytałem się go to mi odpowiedział a co taki ciekawy jestem oni i tak nic nie powiedzą informują z dnia na dzień takie (usunięte przez administratora)

Jantek Kiepeła
@agencja

Ano takie same uje jak tyyy, ale pytaj ójóóóoo, może się dopytasz hehe

Zostaw merytoryczną opinię o Viva Packaging Poland Sp. z o.o. - Teresin

• Jak się pracuje w Viva Packaging Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Viva Packaging Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 245.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Viva Packaging Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 234, z czego 9 to opinie pozytywne, 189 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Viva Packaging Poland Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 293 ocen.
  • Al. Xx-Lecia 23D
    96-515 Teresin

Viva Packaging Poland Sp. z o.o.