Opinie o speedapp Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie speedapp Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w speedapp Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o speedapp Sp. z o.o. w Warszawa

Szukają Testera Automatyzującego i nie sprecyzowali ile lat doświadczenia oczekują. Ktoś mi podpowie ile, rynek pracy it nie jest obecnie łaskawy, wolałbym się nie nastawiać na zdobycie pracy, bo nie wiem, czy moje 2 lata wystarczą ;) Współpraca naprawdę jest długofalowa, czy po zakończonym projekcie raczej się żegnają z pracownikami?

AAA Nowy wpis

Firma z początku fajna, jednak po zagłębieniu się w strukturę i pracę, wychodzi przeokropny wyścig (usunięte przez administratora). Jeden drugiemu wbija (usunięte przez administratora) w plecy, trzeba uważać na to co się mówi.

Może pracodawca wzmiankuje na temat możliwości kariery jako rekruter IT? Czego wymagacie od juniorów, jakie kwalifikacje na "gotowe" i jakie kompetencje dobrze jest mieć? Osobiście oferuję mocny research i kreatywność w docieraniu do osób, które nawet nie chcą, aby ktoś do nich dotarł :))

Marta Nowy wpis

Obecnie szukamy RC- prośba o podesłanie CV do nas!

speedy

czy ktoś wie jak jest w dziale finansów ?, w tej chwili potrzebują analityka finansowego, parę miesięcy temu też szukali, o co chodzi ?, czy powiększają dział ?, czy rotacja ?, jacy ludzie ? jakie warunki ?

El
@speedy

Hej, wcześniej szukali dyrektora finansowego, teraz analityka. To firma, która się stale rozwija i rośnie. Dostają bardzo dużo nagród, m.in diamenty Forbesa dwa lata z rzędu.

Zuzia
@El

tak, firma się rozwija i szuka specjalistów w zakresie analityki rekrutacyjnej. Teraz bardzo mocno stawia na rozwój procesów oraz procedur. Właściciele podchodzą bardzo zdroworozsądkowo do zwiększającego się biznesu. Nie brakuje osób z doświadczeniem, ale również chętnie dzielą się wiedzą z osobami z mniejszym doświadczeniem. Widać, że ludzie pracują bo chcą, a nie dlatego, że muszą :) Widać duże zaangażowanie ze strony pracowników, wszyscy sobie pomagają i są serdeczni. Nie ma typowego dla korporacji sztucznego uśmiechu i podkopywania, a jest atmosfera współpracy i dążenia do osiągania wspólnych celów. Doświadczenie własne oraz osób pracujących w firmie teraz i w przeszłości. Nie obiecują czegoś co jest niemożliwe, ale bardzo mocny nacisk stawiają na odwagę w działu, co jest całkowicie in plus. Nie podcinają skrzydeł, a rozwijają je wieloma szkoleniami dostępnymi bez względu na staż pracy. @Pracodawca

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Administrator Systemów IT w firmie speedapp Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Katy

Wracam z ich strony, interesuje mnie praca analityka systemowego. Szkoda, że nie podali stawki, widziałam że w niektórych ofertach jest taka oferta, a tu nic. Czy mam się przez to spodziewać niższej stawki? A może to całkiem kwestia do dogadania? I jeszcze jedno, widzę że możliwy jest kontrakt B2B. Firma w ogóle rozważa zatrudnianie na umowę o pracę czy jest to nierealne? A jeśli tylko działalność to czy zapewniają płatny urlop w ciągu roku?

@Katy

Proszę o kontakt na mail: anna.wieckowska@speedapp.pl :)

Czy rozmowa rekrutacyjna w speedapp Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

blabla

Hej, mialem ostatnio rozmowe z nimi, chwilę po angielsku rozmawialiśmy :)

Max
@blabla

Cześć. Na jakie stanowisko aplikowałeś? Pytam, bo chcę dowiedzieć się jakie stanowiska wymagały w sumie znajomości języka angielskiego. Może dowiem się jeszcze od Ciebie, jak sama rozmowa przebiegała i czy robili Ci jakieś testy sprawdzające to co podałeś w CV?

Poszukuję zatrudnienia jako Administrator Systemów w mieście Piaseczno. Chcę zarabiać 20500 PLN. Spotkaliście się z podobną ofertą?

Speed w nazwie to pomylka

przed speedapp bylem juz w wielu roznych posredniczacych firmach ale to pierwsza ktora placi za fakture 14 dnia miesiaca i to poludniu. macie za punkt honoru zeby zaplacic jak najpozniej sie da?

Halina

Na stronie firmy znalazłam info, że szukają kogoś na stanowisko C++ Software Engineer. Nie ma tam jednak widełek wynagrodzenia, ktoś wie może na ile mogę tu liczyć? I czy atmosfera w biurze jest ok?

Czy nowo zatrudnione osoby w speedapp Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Liv

tak, na 3 miesiące, potem na rok, potem na czas nieokreślony

Liv

Najlepsza firma w jakiej pracowałam, a pracuję zawodowo już około 20 lat. Dbają o pracownika, świetna atmosfera, super organizacja, wsparcie i wysoka kultura organizacyjna

Dzwoniąca

Aplikowałam na stanowisko Junior Rekrutera do tej firmy. Dostałam maila z informacją, że pani rekruterka prosi o kontakt telefoniczny określonego dnia o określonej godzinie. Wydało mi się dziwne, że miałam dzwonić ja, a nie odwrotnie, ale przygotowałam się i we wskazanym terminie zadzwoniłam. Niestety, nikt nie odebrał telefonu, nie odpowiedział na SMSa, ani na później wysłanego maila z prośbą o wyjaśnienia. Sytuacja wyjątkowo nieprofesjonalna. Nie polecam.

Chciałam podziękować za zaangażowanie w moim poszukiwaniu pracy związanej z analizą biznesowo-systemową projektów informatycznych. Dzięki Wam oraz w szczególności Karolina Łukasiewicz i Krystian Nazar z firmy, z którą mam przyjemność współpracować - speedapp, proces ten udało się ukończyć w 4 dni. Teraz nastał czas... decyzji. Jeszcze raz - dzięki!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Speedapp Sp. z o.o.?

Wiola

Pracę w speedapp cenię sobie głownie za atmosferę. Dzięki płaskiej strukturze, która jest w firmie nie ma sztywnej hierarchii. Wszyscy czują się równi sobie, co sprawia, że każdy jest pomocny i chętny do wspólnego działania. Atmosfera, która jest w pracy sprawia, ze bardzo często po godzinach spędzamy wspólnie czas na różnego rodzaju integracjach.

Aktualność
Czyż może być lepszy dzień niż wspólne szkolenie już nie online ale offline #Bracka25 ❤
Projekt SPEEDSALE dla zespołu speedapp ????
Dziękujemy Paweł Muzyczyszyn

#workshop #alltogetherbetter #saleseffectiveness #startup

Michalina

Absolutnie nie polecamy tego pseudo - pośrednika. Ta firma ma złożonych kilka skarg do UODO w z powodu bezprawnego przetrzymywania danych osobowych kandydatów. Nie składajcie tam żadnych aplikacji. Składajcie CV bezpośrednio do firm albo z pomocą wiarygodnych portali pracy.

@Michalina

Pani Michalino, w odpowiedzi na Pani komentarz, obawiamy się, że musiała nastąpić pomyłka. Firma speedapp zajmuje się budowaniem zespołów IT i rekrutuje wyłącznie specjalistów IT. Zawsze działamy zgodnie z RODO. Wg naszej wiedzy, na dzień dzisiejszy nie ma żadnej informacji z UODO aby w stosunku do naszej firmy toczyło się jakieś postępowanie. Ponadto nie zajmujemy się pośrednictwem, również nie jesteśmy portalem pracy. Jeśli ma Pani dodatkowe pytania prosimy o bezpośredni kontakt z nami. Zespół speedapp.

po rozmowach

Nie polecam kontaktu z firmą. Moje doświadczenia ograniczają się do bycia rekrutowanym, ale po poziomie ich zaangażowania w sam proces, spokojnie mogę powiedzieć, że jest to firma którą warto unikać

@po rozmowach

Szanowny Panie, przykro nam, że odniósł Pan takie wrażenie. Prosimy, odezwij się do nas z prośbą o dodatkowy feedback. Zawsze możemy spróbować ponownie, mamy wiele projektów. Drzwi są stale otwarte.:) Pozdrawiamy i czekamy na kontakt. Zespół speedapp

znafca

Firma generalnie nie nadaje się do pośredniczenia w zatrudnieniu czy obsługiwaniu kandydatów do firm trzecich. Pośrednik jak pośrednik, czyli samo zło. Wszyscy wiedzą, że pośredników należy omijać szerokim łukiem, bo nie robią nic dobrego. Pierwsza wiadomość do nich nie dociera, to pytam drugą czy doszła pierwsza. Dziewczyna w ogóle ignoruje tę wiadomość, bo pierwsza nie doszła. Nie zapyta o co chodzi, nie skontaktuje sie żeby wyjaśnić sprawę, po prostu ignoruje maile które do niej docierają i które czyta. Nie rozwija tematu przesłanego CV. A oferty uciekają z czasem. Oferty są na kilka dni więc trzeba się spieszyć bo nie dostanie się pracy. Mimo tego że firma wie, że oferty będą ważne kilka dni to mówi o cierpliwości której nawet nie prezentuje ze swojej strony. Przy takim podejściu firma nikomu nie znajdzie pracy. A przynajmniej nie tobie, czyli temu który potrzebuje pracy. Standardowa firma wydmuszka do zgarniania kasy od klientów za sztuczne robienie szumu. Szkoda czasu na tak marnego pośrednika. (usunięte przez administratora) Pomijam w tym momencie, że rozmowa telefoniczna z elementami tego (usunięte przez administratora)to pasmo klęsk i nieszczęść w wykonaniu rozmówczyń, bo zamiast sprawnie zająć sie sprawą, to przerywają co chwilę rozmówcy, bo przecież muszą mieć racje i rządzić w rozmowie. (usunięte przez administratora) Cała firma.

Szanowny Panie, Proces rekrutacji polega na zebraniu dostatecznie dużej liczby kandydatów, a następnie przeprowadzeniu ich selekcji, w celu wyłonienia najbardziej odpowiednich oraz wykwalifikowanych pracowników na dane stanowisko. Odpowiadamy wyłącznie na wybrane CV. Proszę wziąć pod uwagę, że nie zawsze profil kandydata pasuje do potrzeb firmy lub klienta. Pozdrawiamy, SpeedApp

Jarek

Z pewnością ideałów nie ma ale przesadą jest takie oskarżanie bez żadnych uzasadnionych podstaw

Aktualność

Zostaw merytoryczną opinię o speedapp Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w speedapp Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy speedapp Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w speedapp Sp. z o.o.?

speedapp Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 27 ocen.

speedapp Sp. z o.o.