Opinie o Nicman Group Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Nicman Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nicman Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nicman Group Sp. z o.o. w Poznań

kiepskie miejsce do pracy dla osoby początkującej. Firma nie zapewnia wyżej opisanych benefitów i nie jest nastawiona na rozwój pracowników. Praca jest 100% zdalna co jest plusem ale niestety firma nie udostępnia porządnego do tej pracy sprzętu. Pracodawca oczekuje że pracownik będzie mu udostępniał prywatny sprzęt a on udostępnia jedynie wirtualną maszynę, której działanie pozostawia wiele do życzenia. Sam kontakt z szefostwem utrudniony - po napisaniu wiadomości często trzeba czekać kilka dni na odpowiedź o ile w ogóle taka będzie. Firma skupia się na zatrudnianiu niedoświadczonych programistów wobec których ma wygórowane wymagania bez zapewnienia odpowiedniego wsparcia w rozwoju. Pracuję w tej firmie kilka miesięcy ale rozglądam się za czymś innym. Żałuję decyzji podjęcia pracy tutaj, ale rzeczywistość była malowana w innych barwach przez rekruterkę i szefostwo podczas zatrudniania

@pracownik

Ale taki niedoświadczony programista chyba jakieś wdrożenie ma, co? I skoro praca jest zdalna to czy to szkolenie też odbywa się w formie zdalnej? Cały proces rekrutacji był w tej formie czy jednak fizycznie trzeba się w siedzibie pojawic?

Ich rekruterka...

Ich rekruterka po rezygnacji z ubiegania się o pracę zaczęła mi grozić i pomawiać mnie. Raczę omijać tą firmę. Jeśli oni zatrudniają tam takich ludzi, warunki tam panujące nie mogą być normalne

Magdalena
@Ich rekruterka...

Szanowny Panie to my zrezygnowaliśmy z Pana aplikacji nie Pan i to dlatego że stwierdził Pan że nie będzie rozwiązywał testu sprawdzającego bo woli poczytać książkę. Był bezczelny arogancki i mnie straszył. Proszę pamiętać że mam wiadomości które Pan do mnie wysyłał i ponownie pomówienie będzie już akceptowane.

Edyta Nowy wpis

Tester with Jmeter ma w ogłoszeniu wpisana prace zdalna lub hybrydową. Zastanawiam się jak w tym roku zapatrujecie się na pracę prosto z biura. zespól jest jakoś zintegrowany? Cenię sobie dobrą atmosferę a rozważam kontakt w sprawie pracy. czy warto?

Ich rekruterka...

@Ich rekruterka...

Pomawiać? Na jakiej zasadzie, bo chyba nie bardzo rozumiem? Za co? Po prostu wyszło, że otrzymałeś ofertę ale jej nie przyjąłeś? Czemu? Zdradzisz jaka to była propozycja? I czy proces był wznawiany? Ciekawi mnie czy był ktoś od razu na to miejsce czy może znowu trzeba było szukać?

Magdalena Nowy wpis

Rysiu

Z czego to Twoim zdaniem bierze, te świetne relacje? Myślę, czy nie spróbować swoich sił w rekrutacji na stanowisko Junior programista PHP Developer biuro Poznań i praca zdalna. Taka oferta wpadła mi właśnie w oko. Wyszczególniony w niej zakres wynagrodzenia, to 8 - 15 tyś zł. Napisz, co pomaga uzyskać maks z zakresu stawki, co stanowi dla firmy wartość, za którą skłonni są więcej płacić?

Krzysztof Nowy wpis
@Rysiu

maksymalna stawke otrzymasz moze z 5 letnim doswiadczeniem o ile wogole. Na rozmowie rekrutacyjnej "szefowie" byli zdziwieni ze programista z 2 letnim doswiadczeniem oczekiwal 10 tys brutto (w ofercie bylo 5-15 tys na stanowisko junior developer). Szefostwo podobno siedzi w stanach i wiekszosc projektow z USA wiec nastawieni na koszenie polskich dev za niska kase. Pomimo pozytywnej rozmowy rekrutacyjne, odpowiedzi brak co tylko pokazuje ich stosunek do kandydatow :)

@pracownik

Prośba o wykonanie zadań - wykonanie poprawne, (strona do automatycznego testowania) po czym brak kontaktu. Myślę, że ta konkretna rekrutacja to jakaś Bzdura abo pomyłka po prostu, zapewne zazwyczaj jest lepiej.

Ciekawe zadania programistyczne

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Dev

Miesiąc po rozmowie i nadal brak feedback'u. Kontakt się urwał. Nie polecam

Php
@Dev

Brak informacji zwrotnej po rozmowach mimo kilkukrotnego zapewniania, że do ustalonego przez siebie terminu na pewno dadzą znać. Kontakt po prostu się urwał

Dominika

Jak wygląda ta praca zdalna dla juniora programisty? W ogłoszeniu napisali, że jest taka możliwość, ale nie wiem, jak to się ma do umowy o pracę. W sensie, trzeba siedzieć w jakichś określonych godzinach czy jak się chce? Spora różnica dla mnie, zwłaszcza przy moim trybie życia.

Programista

Jakiś czas temu byłem na rekrutacji, zadania do zrobienia i rozmowa rekrutacyjna. Wszystko w porządku, rozmowa też mile przeleciała. Niestety jeżeli coś nie pasuje nie ma co liczyć na jakikolwiek feedback przy odrzuceniu

Żaklina

Firma rekrutuje pracownika na stanowisko Web C# developer i napisali tam, że dają ergonomiczne stanowisko pracy. Czy wiecie co to oznacza właściwie? Jak wygląda takie stanowisko pracy? Co to za ergonomia?

Dev

Ciekawe projekty, a w każdym super ludzie, oprócz tego płaska hierarchia, niezłe możliwości rozwoju i krótka, konkretna rekrutacja - idealne miejsce na pierwsze 3-4 lata kariery jako programista, myślę że nie mogłem trafić lepiej!

Kuba

Bardzo przyjemna atmosfera pracy, zdecydowanie plus za możliwość 100% pracy zdalnej. Jestem zadowolony z pracy w tym miejscu :)

Anonimek
@Kuba

Zgadzam się w 100%!

Zostaw merytoryczną opinię o Nicman Group Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Nicman Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nicman Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nicman Group Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nicman Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nicman Group Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nicman Group Sp. z o.o.
  • Tyczyńska 6