Opinie o Ducatos Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ducatos Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ducatos Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ducatos Sp. z o.o. w Warszawa

YYYYY Nowy wpis

Dzień dobry szukam zatrudnienia na obsłudze klienta w swojej okolicy. Widziałam na stronie, że w przypadku firmy obsługa działa od 8 do 20. Jest to praca na ścisłe godziny czy jednak grafik może być elastyczny?

aga30 Nowy wpis

zostałam przez Was dodana do BIKu, zobowiązanie spłaciłam , ale nadal widnieje wpis który umieściliście na mój temat ,choć nigdy bezpośrednio Wam nic dłużna nie byłam.

Witam, podczas szukania pracy w finansach trafiłem tu na forum. Po komentarzach jednak nie jestem do końca pewny czy praca w ogóle jest jeszcze możliwa? Czy te sytuacje opisywane wcześniej już przez klientów zostały do teraz rozwiązane? I co z pracownikami? doradcy kredytowi byli ostatnio zatrudniani? Zastanawiam się nad tym czy jeśli faktycznie miały miejsce jakieś rozprawy to ktokolwiek z zatrudnionych miał przy tym kłopoty?

Ewa Nowy wpis

To nie ja zgłaszałem o limit kredytowy. Zostałam (usunięte przez administratora) i zmanipulowana. Zgłaszam kradzież danych i (usunięte przez administratora) Sprawę zgłosiłam na policji. Proszę o podanie czy zostały wykorzystane moje dane osobowe ewa.mak.red@gmail.com Ewa Lachowska

Aplikowałeś do firmy Ducatos Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Frontend Developer
Przerażony

Po przypadkowym sprawdzeniu mojego BIKU okazało się ze tez mam kredyt w tej pseudofirmie. Nigdy nie zgubiłem dowodu ani nie dawałem do skanow. Nie wiem na jakiej zasadzie oni tam kredytow udzielają i komu. Bo to ostrym przekrętem smierdzi.

@Przerażony

Na czym sprawa stanęła ? Mam taką samą informację. (usunięte przez administratora)

Gelo
@Przerażony

Ja dzisiaj dostałem wezwanie do zapłaty z ducatos na 3500 nie zaciągnąłem kredytu. Co robić?

On
@Marcin

I co dalej? Upominają się?

Mrowa
@Gelo

Jesli w danej chwili nie macie na splate takiej kwoty to mozecie wplacuc minimalna kwote ktora Wam podadza i refinandowac pozyczke o 30 dni..Macie miesiac na wykombinowanie i splacenie pozyczonej kwoty.Dobry zwyczaj nie pozyczaj.Jak sie pozycza to trzeba dplacac,nikt nikomu nie daruje czy to chwilowki czy w banku .

Gracjan

Spłaciłem pożyczkę w BIK figuruje jako nie spłacony, spłacona została 2021 roku... Sprawa została zgłoszona do prawnika. Potrzebuje emaila do biura Ducatos, w sprawie polubownego załatwienia sprawy... Pozostawiam kontakt gkozow43@gmail.com. Nie pozdrawiam..

Elżbieta

Potrzebuję numer telefonu lub adres mailowy do waszego inspektora danych osobowych. Muszę zostać wykreślona z bazy BIK bo nie doszło finalnie do pożyczki. I jeśli nie otrzymam informacji gdzie mam wysłać pismo na adres mail to zgłoszę ten fakt do Generalnego Inspektora Danych Osobowych. Pozdrawiam

Agata
@Elżbieta

W jaki konkretnie sposób udało się ostatecznie rozwiązać ten problem? Widzę, że tutaj nikt nie odpisał, miała Pani inną możliwość na kontakt z obsługą? Ile osób na niej teraz się zatrudnia?

Agata

Czy ktoś ma może aktualnie jakieś problemy z nimi? Bo po dawnych komentarzach widać, że sporo się działo ale jakby nie patrzeć temat przycichł. Ktoś aktualnie korzysta i nie ma zastrzeżeń?

Biedna

Wysyłają windykacje strasza policja typy nieprzyjemni uważajcie na ta firme podejrzana !!

to jakas złodziejska firma,ktora musi działac w porozumieniu z innymi..Ja dostałam już nakaz zapłaty z e-sadu w Lublinie i muszę zareagować,bo inaczej wejdzie mi komornik.Adres się nie zgadza,nazwa firmy ,,dukatos,,o ktorej nie słyszałam jak żyje 60 lat.odsprzedali moj ,,dług,, innej a ta podała mnie do sądu i na podstawie pozwu,bez dowodów na gębę e-sąd wydał nakaz zapłaty.

Dam
@Kasia

Firma Ducatos jest to włściciel firmy pożyczkowej Kuki, dla którego usługi świadczy Fincapital. Wystarczy czytać umowę i wszystko będzie jasne.

On

Dziś mi przysłali wezwanie do zapłaty... Adres się zgadza, tylko imię i nazwisko nie... Hahaha...niezły przekręt.... Podarłem i do śmieci.

@On

Niebawem dostaniesz nakaz zapłaty w terminie 2 tygodni i wtedy się zdziwisz.Nie lekceważ tego.Ja jutro zgłaszam sprawe do prokuratury

molka

25 02 2020 z BIK dostałam informację o zaciągnięciu kredytu w tej firmie, w której nigdy o nic nie aplikowałam i nie podawałam swoich danyhch, na stronach nie ma numerów kontaktowych

marta
@molka

u mnie to samo..kredyt ww wysokości 4000 zl

Transporter

Dlaczego wisze pieniądze tej firmie jak nigdy o nich nie słyszałem

Zostaw merytoryczną opinię o Ducatos Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ducatos Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ducatos Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ducatos Sp. z o.o.?

Ducatos Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Postępu 18B
    02-676 Warszawa