Opinie o Mjm-Ii Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mjm-Ii Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Mjm-Ii Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mjm-Ii Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Ktoś

Odradzam jakiej kolwiek wspłpracy z tą firmą. Właścicielka oszukuje swoich pracowników i klientów również. Stosuje nieuczciwe praktyki, byle tylko klient podpisał umowę. korzyść ma być przede wszystkim po stronie salonu, nie po stronie klienta. Klient jest jawnie i bezczelnie oszukiwany, wprowadzany w błąd. Włascicielka jest dość dobrze zaznajomiona ze sposobami, jak uniknąć konsekwencji. Pracownik jest również zwodzony i oszukiwany, tak by wypłacić mu najmniej jak to możliwe. Kasa pracownika ma zostać w salonie, im więcej tym lepiej. Zachłanność, chciwość i obłuda właścicielki to szczyt szczytów. Zyczę aby całe zło i szchrajstwa wróciły do "nadawcy".

Ali

Również odradzam prace i jakikolwiek kontakt z tą firmą a zwłaszcza z właścicielami. Zgadzam się z opinia o sztucznym grafiku oraz o przekrętach aby jak najmniej zapłacić pracownikowi. Nie możesz chorować, nie możesz chodzić do szkoły, nie możesz mieć życia prywatnego. Najlepiej 24h na dobę siedzieć w pracy a jak się zwolnisz to swoich pieniędzy zarobionych przez cały miesiąc nie zobaczysz. Można zgłaszać sprawy do PIPu ale właściciele wiedzą jak to ugrać i można się pożegnać z kasa. Myślę że mają dobre znajomości na policji i w różnych instytucjach dlatego czują się bezkarni. Do dnia dzisiejszego żałuję że trafiłam do tej firmy, tyle nerwów i stresu kosztowało mnie zwolnienie się z tego miejsca, że życzę właścicielom wszystkiego najgorszego

Sebix
@Magdalena

@Magdalena Czyżbyś oficjalnie oskarżyła tu kogoś o kradzież? Na to są paragrafy

Czy poziom wynagrodzeń w Mjm-Ii Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 17 września.

Tysia

Pani Magdo proszę przetytać definicję obgadywania. Zostałam w tej firmie (usunięte przez administratora) i okradziona. To fakt, zgłoszony do odpowiednich instytucji państwowych. Chcę ostrzec innych młodych ludzi przed podjęciem pracy u Pani, w każdej lokalizacji MJM II Sp.z o.o. Pieniądze, których mi Pani nie wypłaciła za moją pracę dla Pani, to nic innego jak(usunięte przez administratora).

Ali

NOWY
@Ali

Proszę o informację w jakim okresie pracowałaś w firmie MJM II?? Ja już pracuję u właścicieli tej firmy półtorej roku. Wynagrodzenie mam zawsze płatne przed 10-tym każdego miesiąca bez opóźnienia i bez jakiegokolwiek problemu jeżeli chodzi o kwotę wynagrodzenia. Taką jaką miałam ustaloną taką otrzymuję. Pracownicy są zatrudnieni na umowie o pracę więc jeżeli byłoby coś nie tak to raczej PIP na pewno by się zajął firmą. Jeżeli chodzi o urlop, wolne, czy chorobowe też nie mam z tym najmniejszego problemu, a grafiki pracownicy ustalają sobie sami więc nie wiem skąd się wzięły informacje o których tu mowa. Tak jak wspomniałam wyżej pracuję już w firmie półtorej roku i złego słowa na temat pracy czy właścicieli nie mogę powiedzieć. Jak się pracuje, a nie obija, nie słucha poleceń, bądź działa na niekorzyść firmy to niestety potem kończy się to zwolnieniami czy odejściem z pracy z wielkim oburzeniem, bo ktoś nakrzyczał.

Sebix Nowy wpis
@NOWY

Problem polega na tym, że firma nie zawiera umów o pracę tylko pozorne umowy zlecenia. Więc Moniczko nie kłam bo już jeden taki był co nadstawiał karku za siwą a dziś sama mu robisz wątpliwą reklamę. Poza tym dlaczego są usuwane opinie m.in. z adresem mailowym do kontaktu osób pokrzywdzonych skoro firma taka kryształowa?

NOWY Nowy wpis
@Sebix

Informacja dla Ciebie umowy o pracę są. Sama mam podpisaną. Niestety ten o którym mówisz że podobno nadstawiał karku miał lepkie ręce skoro byłeś pracownikiem to powinieneś o tym wiedzieć . Adresy e-mail są usuwane ponieważ naruszają regulamin go work polecam się zapoznać.

Magdalena Nowy wpis

@Nowy masz rację miałeś wylecieć odrazu i to był mój błąd. Było mi cię żal nadal jest przez problemy w jakie się wpakowałeś i nas. Wybaczaliśmy ci błędy staliśmy za tobą murem, mimo wszystko byłeś świetnym sprzedawcą kiedy byłeś pilnowany….dobrze wiesz wszystko ma granice. Życzę Ci jak najlepiej mimo, że nie masz odwagi powiedzieć w twarz ani spojrzeć w oczy. Firma trzymała Cię bo ci wierzyła że się zmienisz i oddasz pieniądze z utargu tak jak było ustalone. I przestań oczerniać już wystarczy pomówień

Sebix Nowy wpis
@Magdalena

@Magdalena Czyżbyś oficjalnie oskarżyła tu kogoś o kradzież? Na to są paragrafy

Jaki jest okres rozliczeniowy w Mjm-Ii Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Wynagrodzenie zawsze jest płatne przed 10-tym dniem każdego miesiąca. Często już 5-go pracownik ma na koncie. W tym miesiącu pensje zostały już wypłacone.

Bobi
@Pracodawca

Niestety wynagrodzenie wypłacone często odbiega od wypracowanego. Jak się nazywa taka operacja, kiedy pracodawca wypłaca mniej niż powinien?

Czy Mjm-Ii Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

@mateusz

Tak, pracodawca zapewnia rożnego rodzaju szkolenia dla podniesienia kwalifikacji w zawodzie swoich pracowników.

Czy warto aplikować o pracę w firmie Mjm-Ii Sp. z o.o. w Ruda Śląska?

Brałeś udział w rekrutacji do Mjm-Ii Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Frontend Developer
Ktoś

Ciekawy

Dlaczego piszesz o bylych pracownikach, skąd masz wiedze na temat ich list plac, L4 czy realizacji planów? Pracownicy nie powinni miec dostepu do takich informacji o innych pracownikach. Czy szefostwo chodzi po firmie i opowiada o problemach jakie ma z konkretnymi pracownikami - wydaje mi się, że to raczej tresci pomiedzy szefostwem, pracownikiem i ksiegową. To podchodzi pod UODO, chyba. Ty wyrzucasz to w neta???

Tysia

Mam bardzo złe doswiadczenie odnośnie wspołpracy. Grafik jest sztuczny, niby mam zmiane do 15:00, a w rzeczywistości siedze do 19:20, bo mój zmiennik nie mógł dojechać a salonu nie zamknę. Dodatkowo z powodu braku infirmacji, w jakich godzinach salon jest czynny, klienci myśą, że tak jak centrum handlowe. Wiec jak pół godz. przed zamknieciem wbija rodzina i podpisując umowy się rozgaduje o pierdołach, to ciężko ich przyspieszyć. Niby p. Magda mila, ale czujesz, ze Cię (usunięte przez administratora) i bajeruje jak (usunięte przez administratora)bez rozumu. Podaje ksiegowej inne grafiki niż rzeczywiste, zeby Ci mniej zapłacić, niechetnie wydaje umowy i rachunki. Po kilku miechach jak sie kapniesz, co się stało... To juz nic nie poradzisz. Odradzam, zakonczysz wspólpracę z żalem sama do siebie, ze zaufalas i dalas sie zrobic w konia.

Mat
@Tysia

Pracowałem z Tobą i to ty do pracy nie przychodziłas. Kłamałaś i narobiłas błędów w dokumentach a teraz śmiesz wypisywać farmazony

@pracodawca

Art. 212 § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

@@pracodawca

Pani Magdaleno, ale to jest portal do wyrażania opini o pracodawcach. Tak się sklada, że ja mam o Panii bardza złą. Tak wiem, że jest Pani obeznana w przepisach, zwlaszcza w temacie jak oszukac pracownika, by ten miał związane ręce i nie miał jak wyegzekfowac swoich pieniędzy, których Pani nie wyplaca. Wszystkich poszkodowanych, ktorym nie wyplacono wynagrodzeń w tej firmie, zapraszam na Policje oraz do PIPu. Tam Panie temat znaja i pomogą. Zbierzmy się!

Tysia

Wiecie, czy Mjm-Ii Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Marlen

Praca jest na miejscu tylko Kordynator sprzedaż ma laptop firmowy telefon i samochód

Nowa

To oferty pracy w call center czy w punktach sprzedaży?

Ilona
@Nowa

A które oferty masz na myśli?

Nowa
@Ilona

Specjalista do spraw sprzedaży. Jako t-mobile niby. Dziwnie mnie to bo t-mobile często wystawia oferty pracy po prostu jako t-mobile a nie inna firma. W ogłoszeniu jest napisane, że obsługa i sprzedaż telefoniczna itd ale na samym końcu jest "dbanie o miejsce pracy". Czyli w końcu na telefonie czy jednak w salonie?

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 8 czerwca kilka aktualnych ofert pracy do firmy Mjm-Ii Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Materla

Tak, pracuje już od dwóch miesięcy i jestem zadowolony z tej współpracy.

Jakub
@Materla

A za co sobie chwalisz współpracę?

Praca w firmie Mjm-Ii Sp. z o.o. się opłaca? Podobno można zarobić nawet 3000 PLN. Czy to prawda?

Mateusz

Tak, ponad 3500 z bonusem spokojnie

Natalia

Bardzo fajna atmosfera zarobki również wynagrodzenia zawsze na czas. Wymagania zawsze są bo to praca dla korpo ale bardzo dużo się nauczyłam.

Zostaw merytoryczną opinię o Mjm-Ii Sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Mjm-Ii Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mjm-Ii Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Mjm-Ii Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Szyb Walenty 32
    41-700 Ruda Śląska