Opinie o Elfa Pharm Sp. z o.o. w Chociw

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Elfa Pharm Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Elfa Pharm Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elfa Pharm Sp. z o.o. w Chociw

Administrator Nowy wpis

Firma Elfa Pharm Sp. z o.o. poszukiwała pracowników na stanowisko Kierownik Utrzymania Ruchu. Aplikowałeś na tę ofertę? Możesz wypowiedzieć się na temat zarobków?

Werka Nowy wpis

Liczę, że opowiecie coś o (usunięte przez administratora) jako kierownik utrzymania ruchu. Dlaczego w tej ofercie nie ma żadnych dodatków, czy tego co firma daje pracownikom? Jest lista obowiązków, wymagań, ale nie ma nic poza tym, że dają umowę o pracę. Dajcie znać, jakie są dodatki np. pakiet medyczny, szkolenia branżowe itd.

Bożena Nowy wpis

Szukałam jakiś ogłoszeń, ale na swojej stronie firma pisze, że obecnie nie prowadzi rekrutacji. Mąż widziałby się na produkcji, może złożyć cv i odezwą się do niego jak będzie zapotrzebowanie? Jak często zmieniają się pracownicy na produkcji, myślicie że długo będzie czekał na etat? No i powiedzcie proszę jak na tą chwilę wygląda pensja.

Ktoś Nowy wpis
@Bożena

Banery wiszą cały czas. Rotacja bardzo duża. Najniższa krajowa, premia czasem jest-100-150 zł. (!) Zero socjalu ! Atmosfera jak w obozie. Jeśli rozmawiasz albo się uśmiechasz tzn , że nie masz co robić. Ze starej kadry co to myślała , że nowa firma i będzie ok zostały jakieś niedobitki albo tuż przed emeryturą. Absolutna porażka, nikomu nie polecam.

Joanna

Zainteresowałam się pracą w Elfa Pharm. Widzę, że szukają Specjalisty ds. Marketingu: http://elfapharm.pl/kariera/. Wie ktoś, jak wygląda rozmowa o pracę?

Meggie
@Joanna

Ja też trafiłam na ogłoszenie o marketingowcu. Zastanawiam się o co chodzi, że co chwila szukają kogoś na to miejsce. Mam nadzieje, że nie wyglądało to tak, że zatrudnili człowieka, wywalili go w czasie pandemii i teraz znowu szukają chętnego :/

Maja
@Meggie

Udało Ci się jakieś informacje uzyskać? Aplikowałaś może w końcu na jakieś stanowisko? Sama jestem ciekawa. Daj znaka :-)

Blt
@Meggie

Pracowałem w tej firmie w Krakowie w magazynie jeszcze przed pandemią Covid i szczerze odradzam chyba że ktoś jest bardzo zdesperowany i nie ma co do garka włożyć. Beznadziejni prywaciarze i wyzyskiwacze wg mnie. Słaba płaca, duży zakres obowiązków, praktycznie brak możliwości awansu - z polecenia, po znajomości, kumoterstwo, układy. Praca dosłownie na chwilę, na przeczekanie, np na rok, 1,5 roku. ☹????

@Blt

Kraków i Chociw to 2 różne firmy.

Rozmowę kwalifikacyjną w Elfa Pharm Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Księgowy / Księgowa?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Ola

Czy ktoś wie jak wygląda tam praca w laboratorium i ile może zarobić laborant ?

eho

widzialem ogloszenie na specjaliste ds. planowania produkcji. Moze mi ktos napisac czy to stanowisko godne uwagi? ile osob tam pracuje i czy jest to praca w biurze gdzieś na produkcji czy jak to wyglada?

Krysza

W jakich godzinach pracuje biuro a w jakich produkcja? Wie ktoś?

Anton

@Meggie Myślę, że konkurencja widząc dobre opinie firmy zaczęła mocno inspirować do zamieszczania takich wpisów!

Maja
@Anton

A ja myślę, że ten komentarz jest mega nie na miejscu. Jako pracownik, bo podejrzewam, że właśnie taką osobą jesteś, powinieneś trochę kulturalniej odpowiadać na pytania, które są akurat normalne. Mnóstwo ludzi straciło prace, jeżeli u Was zwolnień nie było to fajnie i warto o tym poinformować, ale może w inny sposób... :/

AD

Aktualne informacje o rekrutacjach znajdują się na stronie http://elfapharm.pl/kariera/(usunięte przez administratora)

Mieczysław

Cześć, zastawia mnie skąd taka cisza na forum dotyczącym pracy w Elfa Pharm? Czy w najbliższym czasie można liczyć na jakieś rekrutacje w firmie? Niestety w sieci nie znalazłem żadnej informacji. Zapraszam do dyskusji.

Toli

Jak pracuje się w Firmie? Chciałbym pracować u was w kontroli jakości , są wakaty?

Zostaw merytoryczną opinię o Elfa Pharm Sp. z o.o. - Chociw

• Jak się pracuje w Elfa Pharm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elfa Pharm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elfa Pharm Sp. z o.o.?

Elfa Pharm Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • 99
    98-170 Chociw