Opinie o Montrose Software Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Montrose Software Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Montrose Software Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Montrose Software Polska Sp. z o.o. w Kraków

Andzia Nowy wpis

witam, myślę o pracy jako Remote IT Sales Specialist, gdyż jestem już po rocznym stażu przy podobnej funkcji. technicznie spełniam wskazane wymogi z oferty. czy możliwe przy tym byłoby jednak wskazanie widełek płacowych? Wole wiedzieć o jakich kwotach rozmawiać o ile uda mi się dostać na rozmowę

Pracownik Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona z zatrudnienia w firmie! Cały proces rekrutacyjny przebiegł bardzo sprawnie, rozmowy były merytoryczne, dla obu stron sprawdzające możliwości przyszłej współpracy. Nie poznałam dotąd milszych rekruterek, a cały dział HR oraz Office Managementu jest niesamowicie pomocny! Polecam bardzo mocno!

Gabriela Nowy wpis

Super. Fajne słowa. Co do samej rekrutacji, to ile czasu zajął ten cały proces? Ile było w sumie rozmów czy etapów rekrutacji? Ciekawią mnie te detale.

Pracownik Nowy wpis

Zgadzam się! Bardzo ludzkie podejście, ogromna pomoc ze strony administracyjnej oraz miłe wprowadzenie w zespole. Pracuje się tu świetnie! Ogromny plus za pyszne przekąski w biurze!

Atmosfera w pracy, jak i stosunki między pracownikami są bardzo przyjazne i profesjonalne. Firma zapewnia szkolenia i możliwości awansu. Oprócz standardowych bonusów takich jak karta multisport, firma oferuje budżet lunchowy i niezbędny sprzęt do pracy nawet dla pracowników remote.

Gabriela

Awans? To super. Ale to jest tak, że awans jest możliwy jak pojawia się wakat na lepszej posadzie, czy też robione są nowe stanowiska na wyższym poziomie, aby kogoś awansować?

@Gabriela

Możliwość awansu w firmie jest uzależniona kilkoma czynnikami, w tym od doświadczenia pracownika oraz pojawienia się nowych projektów :)

Gabriela

Jakiej rekrutacji spodziewać się na stanowisko Software Developer? Napisali w ogłoszeniu w necie, że będzie ona zdalna. Ale mnie ciekawi to, ile w sumie trwa ten proces? I do tego ile jest etapów? Czy prowadzi ją rekruter, czy jakiś inny manager?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Montrose Software Polska Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Mobile Application Tester ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Kandydatka

Firma posiada 4 etapy procesu rekrutacyjnego, co na początku wydawało mi się za dużo.. Aktualnie jestem po 2 etapie i muszę przyznać, że jestem zaskoczona fajnym podejściem do kandydata. Na ten moment, polecam :)

kiepska firma

nie idą na żadne ustępstwa zmuszanie do określonych zachowań traktują kandydatów z góry HRy czują się bogami doświadczeni specjaliści stracą czas na rekrutację a nie zostaną zatrudnieni szkoda czasu

Roman
@kiepska firma

Ustępstwa czyli mówisz o kasie? Chciałeś więcej i nic nie ruszyło?

Du Bois
@kiepska firma

"zmuszanie do określonych zachowań" brzmi bardzo enigmatycznie. O co chodzi?

Beata
@kiepska firma

Traktowanie z góry? Co to znaczy w praktyce? Możesz coś więcej napisać, bo jak widać Twój komentarz wzbudził wiele pytań..

@kiepska firma

W moim przypadku HR był kulturalny ale firma mimo dobrego feedbacku po rozmowach dostałem informację, że wakat został zamknięty ale chcą żebym czekał xD Po czym wakat otworzył się ponownie na jakimś portalu na następny dzień. Zmarnowali dużo mojego czasu.

@Programista C++

A to na co niby miałeś w takim razie czekać? :( Ten feedback to jakieś podsumowanie umiejętności , tak? Aż ciekawa teraz jestem czy oni się nie dogadali czy co się podziało. Bo skoro piszesz, że mili byli to raczej nie było z premedytacją?

@Dorota

Feedback to informacja o tym jak Ci poszło. Nie wiem fakty są takie, że zadzwonili do mnie, że wakat zajęty ale dobrze mi poszło i chcą ze mną pracować ale nie zaoferują mi pracy xD Więc nie polecam doświadczonym deweloperom. Z tego co słyszałem stawki też nie są konkurencyjne.

@Programista C++

Aha... a szczegóły o tych stawkach ostateczne poznałeś? teraz też się tak zastanawiam, że skoro im się spodobałeś ale wakatu nie mieli to możliwe, że trzymają czyjeś cv i kiedyś jeszcze oddzwonią? dzwonili do Ciebie?

@Dorota

Nie bo powiedziałem im, że mają usunąć moje CV jeśli mają mi marnować czas w taki sposób.

C++

Obecnie ogłaszają, że potrzebują Mid i Senior C++ Developera? Warto tam aplikować? Jak wygląda kultura pracy?

UwagaMarnujaCzas

Miałem z nimi dwie rozmowy na programistę C++. Jeśli chodzi o sam dział HR Panie były uprzejme i prowadziły rekrutację kulturalnie. Tyle dobrego mogę powiedzieć o firmie. Pierwsza: pytania teoretyczne(średnio-wysoki poziom): Odpowiedziałem na wszystkie pytania wyczerpująco i poprawnie, dobry feedback. Druga: Zadania do zakodowania w trakcie live coding(rekruter był zadowolony), pytania otwarte jak wyżej, tylko tym razem trudniejsze i więcej. Niedługo później: Poszło Panu bardzo dobrze, wszystko zmierza w dobrym kierunku. Takie też były moje odczucia jak sprawdzałem poprawność moich odpowiedzi. Kilka dni później: Czy Pana stawka jest negocjowalna(przedstawiłem ją przed rozpoczęciem rekrutacji, mieściła się w widełkach jednego z ogłoszeń ponieważ kilka firm rekrutuje do nich). Potem oddzwonili do mnie bezpośrednio z firmy żeby mnie poinformować, że niestety ale wakat został zamknięty ale chcemy żeby Pan czekał aż się otworzy jakiś wakat ponieważ dobrze Panu poszło "tak powiedział zarząd". Chwilę później wakat, na który rekrutowałem się został ponownie otwarty na portalu rekrutacyjnym z tymi samymi widełkami oraz z tym samym opisem. Nie wiem co się stało ale firma ewidentnie nie była ze mną szczera. Zmarnowali mój czas. Nie wiem po co brałem udział w ich rekrutacji, odpowiadałem na pytania i byłem skanowany w trakcie live codingu żeby usłyszeć, że poszło mi super ale nie zatrudnimy Pana ale chcemy z Panem pracować xD Po czym wakat pojawia się ponownie.

Arek

Bardzo polecam firmę, osoba zarówno o małym jak i dużym doświadczeniu znajdzie ciekawy projekt dla siebie.

@Arek

Tak? A jaki ostatnio projekt tutaj wdrażali lub aplikację kodowali? Orientuje się ktoś może?

Wojtek

Czy ktoś z was powie mi ,czy na rozmowie rekrutacyjnej jest też rozwiązywanie jakichś zadań?

@Wojtek

Witam, tak jest.

Teresa
@Marek

Cześć Marek, czy mógłbyś mi przybliżyć bardziej ten temat i podać jakieś szczegóły dotyczące rekrutacji w Montrose Software Polska? Jak przebiega cały proces rekrutacyjny w firmie? Ile jest etapów, jak wyglądają i czy trudno jest je przejść? :)

Sebastian
@Marek

Możesz wytłumaczyć jakie to zadania? Obecnie szukają front-end developera i chciałbym dowiedzieć się co czeka mnie podczas rekrutacji? Czy trudno się dostać?

Zostaw merytoryczną opinię o Montrose Software Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Montrose Software Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Montrose Software Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Montrose Software Polska Sp. z o.o.?

Montrose Software Polska Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Józefa Sarego 5 lok. 4
    31-047 Kraków

Montrose Software Polska Sp. z o.o.