Opinie o New Idea House Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie New Idea House Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w New Idea House Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o New Idea House Sp. z o.o. w Kraków

Czy w New Idea House Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

New Idea House Nowy wpis

Nie widzimy przeciwwskazań :)

New Idea House Nowy wpis

Nie bardzo rozumie zasadność pytania?

Iza Nowy wpis
@New Idea House

Ja szczerze też :D A jak jest z doświadczeniem? Na jakie osoby w tej kwestii sa państwo otwarci? :) Na osoby doświadczone, specjalistów, czy studenci też mogą aplikowac na staż/praktyke?

NIH Nowy wpis
@Iza

Naszą współpracę z nowymi osobami, opieramy na ich doświadczeniu, które u nas będą podzerzać.

Asker

Witam, jestem Azerbejdżanem, czy jest możliwość pracy w Twojej firmie?

NIH
@Asker

Zachęcamy do rekrutacji

Czyli działacie także online?

Remik

Jak pracuje się teraz, czy pandemia w jakiś sposób zmieniła pracę?

M
@Remik

Część projektów przeniosła się do tzw. onlajnu, część zespołu na home office. Adaptujemy się do aktualnych warunków:)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie New Idea House Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy w New Idea House Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

NIH

Dzień dobry, generalnie trzymamy się 3 umów o pracę: 3-miesięczny okres próbny, umowa roczna i na czas nieokreślony

Robert

@PPP a w jaki sposób firma dba o swojego pracownika ?

Podolanin
@Robert

Nie dba - wykorzystuje maksymalnie ile się da. (usunięte przez administratora)

@Podolanin

Bzdura. Pracuje sie jak wszedzie. Raz jest lepiej raz gorzej ale wcale nie jest zle

Podolanin
@Obecny pracownik

Lepiej to na samym początku do momentu wdrożenia bo nie widzisz co się dzieje hahah potem to już równia pochyła...

Hanna

@PPP Jakieś konkrety w kwestii zarobków? Czy coś z dodatków socjalnych macie?

Obecny pracownik

Nie piszcie takich bzdur, bo jesli sie z nimi pracuje dluzej to się ma pakiet do enel (usunięte przez administratora) a i ubezpieczenie w Nationale też. A podwyższki to jak wszędzie. Ale gdyby było tak źle to nie mieli by ludzi co pracują z nimi już długo. Ja też już 2 rok i wkurza mnie hejtowanie

Czy New Idea House Sp. z o.o. praktykuje "luźne piątki"?

Chodzi o strój?

PPP

Bardzo dobry pracodawca, dbający o swoich pracowników. świetna atmosfera.

naprawiacz

Dobra firma zawsze będzie miała jakieś mankamenty. Trzeba popracować nad poprawą i tyle

xxxxx

Jestem zadowolony z pracy. Świetna atmosfera. Spokojnie się pracuje, bez stresu wszyscy wykonują zaplanowane prace. Bardzo dobre podejście osób zarządzających do pracowników.

Byłem

Zarząd podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie tylko odbiera telefony, ale mówi, świadomie lub nie, jakie stanowiska planuje zlikwidować i przyznaje, że nie ma czasu na rozwój osób z małym doświadczeniem. Takie zachowanie dyskwalifikuje tę agencję bez własnego fanpage, z listy stabilnego pracodawcy.

jhiuggcgcfgf
@Byłem

no prezes i prezesowa niestety to mentalnie lata 90te... stąd też agencja jest jaka jest

byłam
@Byłem

U mnie też tak było, usłyszałam kogo zwalniają i dlaczego... No cóż, 0 profesjonalizmu, czuć mentalnie lata 90.

sgdfhtfjd

Tą "agencję najlepiej opisuje jedno słowo: chaos. Ustalenia to jedno, rzeczywistość to drugie. Brak umiejętnego zarządzania projektami, rozwiązania marketingowe rodem z lat 90-tych. Niektórzy ludzie fajni, ale co z tego - skoro każdy wartościowy człowiek szybko odchodzi.

Pracownik nih
@sgdfhtfjd

Szanowny wypowiadający (bo domyślam się, iż jesteś naszym dawnym kolegą) przykro mi, iż wyrażasz bezimiennie taką opinię na forum. Piszesz, że każdy z nas jeśli jest wartościowy ucieka... niestety nie mogę się z tobą zgodzić. Ja pracuję już dłuższy czas, wcale nie zamierzam odchodzić i widzę rozwój firmy/firm! Oferta tworzona przez zarząd na tle innych konkurencyjnych znacznie się wyróżnia. Piszesz też o chaosie, a znasz firmę idealnie poukładaną? Bo ja nie, a mam już kilka za sobą. Życzę ci kolejnej firmy idealnej i nie określaj nas pozostających jak mało wartościowych skoro zostaliśmy i umiemy dopasowywać się do pomysłów.

sgdfhtfjd
@Pracownik nih

I skąd pomysł że jestem kolegą, a nie koleżanką? :)

A ja powiem tak - a wiem co mówię bo znam firmę i ludzi bardzo dobrze. Szukają nowych usług i produktów. Młoda firma która się uczy ale już ma kilka ciekawych projektów. Czy chaos ? Powiedział bym "zmiana" albo "ewolucja. Nie jest to miejsce dla "obiboków" i ludzi szukających "cichego kącika do przesiedzenia" Trzeba się starać ale jak ktoś chce się uczyć i nie boi się "wyzwań" to może spróbować.

Zostaw merytoryczną opinię o New Idea House Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w New Idea House Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy New Idea House Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

New Idea House Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Samuela Lindego 14
    30-148 Kraków
  • NIP: 9452197649 REGON: 365362648 KRS: 0000636350

New Idea House Sp. z o.o.