Opinie o Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Sp. z o.o. w Jasionka koło rzeszowa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Sp. z o.o. w Jasionka koło rzeszowa

Jozin

Witam. Mam pytanie odnośnie pray w porcie lotniczym Jasionka na stanowisku "Monter Utrzymania Infrastruktury Technicznej". Ile godzin trwa zmiana, dużo jest nadgodzin? Jaka atmosfera że wspolpracownikami, kierownictwem? Czy jest jakaś perspektywa awansu? Na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku?Pozdrawiam

Gosia

No bardzo szkoda, że się tutaj ludzie pytają o pracę, a nikt nie pomoże i nie odpowie. Ja chcę spróbować jako młodszy wartownik konwojent i liczę, że ktoś wie, czy przyjmują też kobiety? Zastrzegają, że można nie mieć wpisu na listę, ani pozwolenia na broń, ale na swój koszt trzeba je uzyskać po rozpoczęciu pracy. OK, ale zależy to od zarobków przecież, czy pozwolą na taki wydatek? I co wchodzi w socjal?

@obserwator
@Gosia

Niskie zarobki pracowników - wysokie zarobki kadry zarządzającej z nadania politycznego. W 2023 roku prezes zarabia trochę więcej niż równowartość 9 pensji pracowników z najniższym wynagrodzeniem, czyli np takiego wartownika - konwojenta. Wzrost pensji, co widać na oświadczeniach majątkowych prezesa z 333 tys do 402 tys w ciągu 2 lat. Do tego zwiększono skłąd zarządu do 3 osób, czyli koszty w samym zarządzie wzrosły o 1/3 (wzrost kosztów o kilkaset tysięcy rocznie)! W tym czasie pracownikom też wzrosło: o podwyżki najniższego wynagrodzenia plus kilkaset zł. Do tego kiepska komunikacja wewnętrzna lub jej brak. Zła atmosfera pracy - "kultura podpierdzielania i donosicielstwa" - kultywowana cały czas.

Danka Nowy wpis

Oj nie jedna osoba tu pisze o tych slabych zarobkach widze. Ale jednak licze ze jak ktoś ma odpowiednie skille to da rade sie dogadac na wiecej niz ta minimalna ? Wszystko zalezy chyba od kontaktu z szefem czy jest chetny gadac ?

Haha Nowy wpis

Ludzie tam się nie opłaca pracować najmniejsza stawka krajowa na wszystkich stanowiskach!!!!

Marysia

hej, nie wiecie przypadkiem ile taki młodszy specjalista ds. cargo zarabia? jest teraz dostępna oferta i chce w jej zakresie się rozeznać. Piszą w treści o opcji na rozwój i podnoszenie kwalifikacji. W jakim zakresie?

czekaj Nowy wpis
@Marysia

Najnizsza, a po jakims okresie najnisza :)

Jop

Czy ktoś mógłby napisać, jak to jest z okresem próbnym? Najpierw umowa na 3 miesiące, a później? Dają na czas nieokreślony czy inaczej to wygląda? Jak wygląda sprawa z podwyżkami? Mówimy o działach administracyjnych.

niewiem Nowy wpis
@Jop

Pozniej daja np. do konca roku

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Monter Utrzymania Infrastruktury Technicznej wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podajecie minimalne podstawy na niektórych stanowiskach, jeśli są one proponowane nawet osobom z doświadczeniem to zastanawiam się co konkretnie powiedzą teraz na rozmowie dla starszego analityka finansowego – wymaga się 10 lat stażu na takim stanowisku. interesuje mnie w tym przypadku sposób prowadzenia rozmowy, w jakich warunkach będzie ona realizowana?

Ciekawa@

ktoś faktycznie był na tej rozmowie na analityka i chciałby się podzielić wrażeniami na temat proponowanej stawki?

Marzena
@Ciekawa@

Podpisuję się pod pytaniem o wrażenia na temat stawek w sprawie stanowiska analityk finansowy ;) Wiesz już coś? No i mam nadzieję, że już na start jest umowa o pracę i niekoniecznie na miesiąc. onboarding jest tam jakiś, dbają o nowego pracownika? Stresuje mnie zawsze zmienianie zakładów.

Haha
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Biedronka daje 6 tysięcy a port 4,300 na start to lepiej gdzie iść pracować??

Podczas przeglądania opinii mignęła mi wzmianka o minimalnej krajowej. Jestem tu z oferta dla specjalisty ds. systemów teleinformatycznych, w niej nie piszą ile można zarabiać, ale mam nadzieje ze to nie będzie minimalna plus reszta? Nie wiecie ile teraz wyjdzie? Zaznaczę ze o premiach też nie pisali w treści

Maggie

a audytor w jakich widełkach może zarobić? to widełki warszawskie czy januszowskie rzędu max 7 tys. brutto?

Do teraz kultywuje dosłownie taka kultura pracy jak ktoś ją opisał w kontekście zlej atmosfery? już parę dni temu widziałam te oferty dla asystentów. Chodzi o obsługę pasażerska oraz koordynacje rejsu. Czy jest tu ktoś kto teraz niedawno pełnił którąś z tych funkcji? ciekawa jestem opinii oraz informacji dotyczącej dalszego rozwoju. Czy atmosfera jest dalej taka jak opisano?

Mavi

Rekrutacja na stanowisko asystenta wygląda poprawnie ma się wrażenie że ludzie wiedzą co od potencjalnego Kowalskiego chcą pozyskać(nie karalności angielski w mowie i piśmie, fizycznie zdolnego do pracy w każdych warunkach atmosferycznych,w zasadzie masz być od wszystkiego na każdym etapie od...do.. i podaj dalej przed i po wypełnij ,presja wykonania przez Ciebie zadania wszystkiego na czas jest obecna) zresztą wszędzie na płycie lotniskowej wydaje się to piorytetem w UK są zarobki naprawdę przyzwoite na tych stanowiskach, niestety na Jasionce nawet na rozmowie nie dowiesz się ile to jest bo jest to sekret dla wybranych kandydatów w późniejszej fazie, żądają natomiast podania Twojego oczekiwania finansowego co na rozmowie jest nie profesjonalne po całości, to jest do poprawy! Więc sądzę ze zarobki są naprawdę poniżej oczekiwań kiedy nie ma o nich mowy, takie instytucje musza zdawać sobie sprawę że mowa jest tu o ludziach pracy,których trzeba doceniać,bo mam wrażenie ze ludzie odchodza z powodów zarobkowych więc rotacja jest i będzie obecna,ilosc pracowników na samej odprawie też budzi wątpliwości dotyczy to też straży granicznej przy odprawie pasażerów więcej stanowisk liniowych oprócz jednej aktywnej prosi się często o uaktywnienie, wystarczyło latać 14razy w roku żeby zobaczyć że to jednak kuleje do tego jedne z najdroższych lotów w Polsce są w Jasionce i to jest już faktem.Wiec pozostaje zadbanie o ludzi pracy i ich zarobki i będzie naprawdę konkretnie;)

Gosia

pomocny
@Gosia

Na początek dają najniższą krajową a po 3 miesiącach 300 zl brutto podwyżki wiec oferta premium

Ada
@pomocny

Piszesz o kolejnym kwartale. Co z następnymi? I dla przykładu skoro w ofercie dla montera jest teraz wpisane, że kat C jest mile widziana to czy wpływa to na ustalone podstawowe wynagrodzenie? Często wtedy cos się wozi?

@pomocny

Faktycznie jesteś Pomocny :) Czyli wychodzi 3900 brutto po 3 miesiącach pracy... No, a jakie są te benefity, czy tam socjal? Ja akurat wpis na listę komendanta to już mam.

@obserwator
@Gosia

Jeśli już pojawiło się zapytanie o rotacje dla bagażowego to mam ofertę, która pojawiła się wczoraj… :D zastanawia mnie ten punkt z niekaralnością zamieszczony w warunkach koniecznych, o jakim jej stopniu może być mowa? piszą też normalnie o umowie o prace, czy zdarzało się by ktoś miał ją na czas nieokreślony?

Niki

Witam jak wygląda praca jako bagażowy? Ile wypada zmian w tygodniu? Jak wygląda sprawa z zarobkami? Więcej niż najniższa krajowa? Jak kierownik czy jest w porządku? Słyszałam że jest duża rotacja pracowników jeśli tak to z jakiego powodu?

Vakos

Witam jak wygląda praca tutaj jako mechanik samochodowy, czy to jest praca głównie na warsztacie? Jakie jest wynagrodzenie dla mechanika? Jaka atmosfera w pracy? Jaki jest socjal? Jak wyglądają zmiany ile razy w tygodniu się pracuje

Grzesiek
@Vakos

Hej Na pewno się nie orobisz i nie zarobisz . Płaca najniższa krajowa, spoko kierownik atmosfera też.Jak jesteś ambitny to długo tutaj nie popracujesz bo pójdziesz do konkurencji za lepsze pieniądze.

@Grzesiek

To co tu się naprawia i co jaki czas, że się ktoś nie narobi o ile dobrze rozumiem stwierdzenie? Jakie narzędzia do pracy dają, nauczysz się czegokolwiek?

Ilona

O bezpieczeństwie chyba ostatnio nikt niczego nie pisał? sprawdzam bo młodszego specjalisty od niego teraz szukają. Nie ma rzecz jasna widełek podanych… podacie stawkę? Do tego jak oceniacie sama prace teraz? chce na pewno przyjść na 3 miesiące, potem zobaczę co dalej. to będzie jakiś okres próbny jeszcze?

Kto i za co może nie czuć się być docenianym? Upewniam się, bo akurat patrzę na ofertę dla Montera Sys. IT, czy sporo jest roboty? Jak rozkład dnia ze względu na nią wygląda? i jakie kwoty są według was adekwatne?

Ogłoszenie na Kierowca do Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

***** ***

Najmniejsza krajowa i święta i weekendy w pracy 12 godzin dziennie NIE POLECAM TAM PRACOWAĆ NA NAJMNIEJSZA KRAJOWA

Kiero

Trzeba jeździć wszystkim. Często koszenie trawy żyłkówkami zbieranie kamieni lub mycie autka kierownictwu. Wymagania duże , pretensje.

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 18 września na Pracuj.pl.

Vanos

Witam jak wyglada praca na lotnisku jako mechanik?? Jakiś jest wynagrodzenie? I co ile dni się pracuje, jak wyglada sprawa z urlopami? Co należy do obowiązków

Grrt

Rzeszów stolica innowacji jednak lotniskiem się niepopisali. Obsługa lotniska głównie służba ochrony lotniska pozostawia wiele do życzenia, są bardzo nie mili więc opryskliwi, pyskowanie do pasażerów jest na porządku dziennym praca praca ale pozostańmy jednak ludźmi. Często zdarzają się sytuacje że potrafią zachowywać się nieludzko w stosunku do innego człowieka jakby byli bogami Lotnisko jest źle oznakowane brak tabliczki o kierunku do toalet, palarni, brak osoby do informacji dla pasażerów którzy chdoza i pytają kiedy ktoś przyjdzie z bordingu. Duża ilość lotów a brak miejsc ludzie stoją po kątach a o duchocie nie wspominając, ale tak to jest jak są grzejniki włączone przy temperaturze 20+ Skoro lotnisko ruszyło z taką pompom w tym roku to jednak trzeba pomyśleć o wszytskich aspektach a nie tylko jak sformuowac post na stronę iż jest tyle kieronkow i jaka to jasionka nie jest super Pytanie tylko czemu władze nic z tym nie robią życzę im powodzenia z taką postawa

Jozin

Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Inspektor Ochrony Danych Osobowych. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Zostaw merytoryczną opinię o Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Sp. z o.o. - Jasionka koło rzeszowa

• Jak się pracuje w Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Sp. z o.o.?

Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • 942
    36-002 Jasionka koło rzeszowa

Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Sp. z o.o.