Opinie o PCP Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PCP Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PCP Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PCP Polska Sp. z o.o. w Poznań

Marek Nowy wpis

Marzena oddaj pieniądze. Mam nadzieje że karma już cię dopadła. Złodziejko!

Karol Nowy wpis

Czy rotacja jest dużym problemem w firmie?

Max Nowy wpis
@Karol

Karol zastanów się o co ty pytasz. Tej firmy prawdopodobnie juz nie ma jak ich strony internetowej. To są oszuśći którzy oszukali wiele osób. Pozdrawiam Panią Marzenkę z PCP. Licze ze karma kiedyś wróci . Albo żeby cię Covid dojechał:)

Radosław Nowy wpis

Niepokojące informacje zostawiliście na forum. Interesowała mnie praca w firmie ,ale teraz nie wiem.

Martyna

Witam, widzę ze dużo osób było oszukanych, czy gdzieś to było zgłaszane ?

Arek
@Martyna

Martyno oczywiscie ze bylo to zglasznane ale to nic nie daje. Oni maja kilka spółek i jeżeli na którejś narobią długów to potem działaja na kolejnej. W zarządzie są same SŁUPY z ukrainy zeby nie bylo z kogo sciagac naleznosci. Nie warto nawet chwili poswiecic na ta firme i Marzene ktora okrada ludzi z ich pieniedzy. Jak to czyta to mam nadzieje ze ci wstyd zeby wszyscy towi znajomi wiedzieli ze jestes zwykłą zlodziejka!!! karma wraca pamietaj

Renata
@Arek

A gdzie to zgłaszaliście? I zalegają Wam w PCP z wynagrodzeniami? Czy są to długi z jakiegoś innego tytuł?

Arek
@Renata

Wszędzie gdzie się da. Pracownikom też zalegali z wypłatami, nie wiem czy ktoś tam w ogóle pracuje jeszcze. (usunięte przez administratora) Mają kilka spraw. Marzena wykiwa każdego kto nie weźmie od niej pieniędzy przed pracą. Marzena nie znasz dnia i godziny:)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie PCP Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Grzegorz

Pani Marzenko nie ma to jak uciekać i zmieniać miejsce wykonywania FAŁSZYWYCH USŁUG(usunięte przez administratora) za to ze nie płacisz ludziom licz sie z pechem. (usunięte przez administratora)

Albert

(usunięte przez administratora)gdy tylko PCP Polska Sp. z o.o. została dodana jako dłużnik od razu uciekła z zarządu i na jej miejsce została wpisana jakaś osoba z Ukrainy CZYLI SŁUP. Takie osoby powinni mieć zakaz prowadzenia działalnośći gospodarczej a swoje długi odsiadywać!!!

Pani Marzena nie wiadomo do konca albo z ojcem ale z mezem oszukuje ludzi, nie polecam wspolpracy z tymi ludzmi. Zalozyli kilka spolek bo maja coraz wiecej dlugow.

Ola

Zgadza sie nas też oszukali. Posiadają już kilka spółek, założonych w ciągu 1 roku. Właściciele to ciągle 2 te same osoby. Niektóre NIP-y znajdują się juz w rejestrach dłużników. Kwestia czasu jak otworzą kolejną spółkę pod tym samym adresem. UNIKAĆ WSPÓŁPRACY!!!

waldek

właściciele tej firmy posiadaja jeszcze kilka innych spółek tj MULTIHIGIENA , CMW POLSKA, PRESTIGE GROUP tam również oszukaujs i nie płaca

max8080

Unikać wykonywania usług dla tej firmy właściciele oszukują, nie płacą, są wpisani do KRD, a dodatkowo tworzą kolejne spółki pod tym adresem aby prowadzić działalność mimo długów bo nowa firma nigdzie nie ma zobowiązań

Zostaw merytoryczną opinię o PCP Polska Sp. z o.o. - Poznań

PCP Polska Sp. z o.o.