Opinie o Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. w Kraków

Jaki jest okres rozliczeniowy w Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Ksenia

Czy dla odmiany jakiś pracownik firmy może napisać kilka słów o warunkach, pensji, ogólnie o specyfice pracy tutaj? Czytam opinie i mam mieszane uczucia co do firmy. Chciałabym mniej wiecej dowiedzieć się czego wymagają od pracownika itp, ale nie widze nawet archiwalnych ofert pracy. Jak aplikowaliście?

Dawid

Ja też zostałem (usunięte przez administratora) zadzwonił ich przedstawiciele że na 14 będzie włączony test po 14 dniach dzwoni ponownie ich przedstawiciel i mi się pytał czy chce przedłużenia ja odpowiedziałem że nie bo nie jest mi to potrzebne po kilku tygodniach przychodzi mi fv na kwotę 1.999 zł do zapłaty jak zadzwoniłem do nich to stwierdzili że wysyłali mi maila i pani z którą prowadziłem rozmowę poinformowała mnie że jeśli nie odpisałem na maila to że z automatu została przedłużona umowa na kolejne 12 miesięcy gdzie ją na to nie wyraziłem zgodny i nic już się nie da zrobić może mi tylko dać rabat o 500 zł mniej zwykle (usunięte przez administratora) tylko żeby wyłudzić pieniądze ja już też kontaktowałem z swoim prawnikiem i będziemy pisać pozew bo ja prowadzę mała firmę nie dużą. Przede wszystkim nigdy nie korzystałem z ich serwisu a tu takie złodziejstwo tylko żeby pieniądze wyłudzić

Karol

Proszę absolutnie nie płacić firma - nie ma podstaw aby żądać od was jakiejkolwiek opłaty, otrzymacie albo korektę do wystawionej faktury lub wygracie to w sądzie. Na batalię sądową raczej serwis się nie zdecyduje, gdyż jest na przegranej pozycji.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.

Art. 20. prawa konsumenta Propozycja zawarcia umowy na odległość 1. Jeżeli przedsiębiorca kontaktuje się z konsumentem przez telefon w celu zawarcia umowy na odległość, ma obowiązek na początku rozmowy poinformować konsumenta o tym celu, a ponadto podać identyfikujące go dane oraz dane identyfikujące osobę, w imieniu której telefonuje. 2. Jeżeli przedsiębiorca proponuje konsumentowi zawarcie umowy przez telefon, ma obowiązek potwierdzić treść proponowanej umowy utrwaloną na papierze lub innym trwałym nośniku. Oświadczenie konsumenta o zawarciu umowy jest skuteczne, jeżeli zostało utrwalone na papierze lub innym trwałym nośniku po otrzymaniu potwierdzenia od przedsiębiorcy.

remi_c

Także znalazłem się w gronie osób, którzy dostali fakturę. ODPOWIEDŹ NA PROBLEM: "umowa" jest nieważna, a co więcej nie można tu mówić o żadnej "umowie", kodeks cywilny mówi wyraźnie o obowiązku jasnego poinformowania o warunkach umowy. Nigdzie w rozmowie telefonicznej nie ma informacji, że po 14-dniowym okresie próbnym zawierana jest automatycznie jakaś umowa, a zatem maile i telefony od nich noszą znamiona podstępu, (usunięte przez administratora) a więc WSZYSTKIE MAILE I TELEFONY NALEŻY POTRAKTOWAĆ JAK NIGERYJSKI SPAM CZYLI ZIGNOROWAĆ, nic nie mogą zrobić.

jano

Polecam Serwis informacyjny Sipp sam korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolony niskie ceny pakietów i perfekcyjna pomoc specjalistów.

burg
@jano

Banda (usunięte przez administratora) pilnować wypowiedzenia terminu 14-dniowego, nie polecam,

@burg

Potwierdzam. Ja nie dopilnowałem i dostałem fakturę na 1500 zł. Później jakieś telefony, windykacje itp. Finalnie skończyło się na 600 zł.

Ja1313
@jano

(usunięte przez administratora) i naciągacze oferują darmowy dostęp do portalu na 2 tygodnie po czym wystawiają fikcyjna Fv.... Proceder od dłuższego czasu działa....

ada
@jano

to chyba kpina , kto korzysta skoro to nie działa tylko telefoniczna banda naciagaczy

Bzdury
@jano

Opłacone opinie, to zwykli (usunięte przez administratora) i naciągacze.

Agata
@Bzdury

Serio sądzisz, że ktoś miałby za to płacić? Przecież chyba to nie takie trudne, żeby samemu coś w klawiaturę wstukać?

Mario
@jano

Firma Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. - Kraków to (usunięte przez administratora) ale jeśli piszesz taki post i dajesz pozytyw to pewnie jesteś pewnie właścicielem tego badziewia albo pracownikiem

WW
@jano

To próby wyłudzenia pieniędzy.

AZ

JESTEM ABSOLUTNIE ZA POZWEM - NIE ZOSTAWIA SIĘ TAKICH SPRAW - TO ZWYKŁY SKANDAL NAWET NIE OTWORZYŁAM TEGO MAILA, KTÓREGO MI PRZYSŁANO. NIGDY NIE GODZĘ SIĘ NA TAKIE HISTORIE TELEFONICZNIE - RAZ PRZEZ ROZTARGNIENIE PRZYTAKNĘŁAM WERSJI PRÓBNEJ. OPŁATA WINDYKACYJNA W EURO - TO PRZECIEŻ W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI. NAPISAŁAM DO WAS POD RYGOREM ZAŁOŻENIA SPRAWY CYWILNEJ O UDOSTĘPNIENIE MI TREŚCI ROZMOWY TELEFONICZNEJ. NIE ZOSTAWIĘ TAK TEGO. JEŚLI KTOŚ CHĘTNY - ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY. REGULAMIN SERWISU....RULEZ.. OPINIOWANIE - POZYTYWNA , NEUTRALNA , NEGATYWNA - CO TO JEST. . ZROBIŁAM WSZYSTKIE SCREENY TEGO ZAPISU I W ŚWIETLE PRAWA NIE ZŁAMAŁAM REGULAMINU. MUSICIE PAŃSTWO OPUBLIKOWAĆ MÓJ WPIS.

Grażyna

Otrzymałam właśnie kolejną fakturę na 300 zł za okres wypowiedzenia , gdyż ich regulamin zawiera taką informację . Zapłaciłam 1100 zł za cały rok , gdyż łaskawie zeszli z abonamentu i wypowiedziałam umowę . Umowa wygasła 19.04. , a 24.04. wystawili kolejną fakturę za 2 miesiące dodatkowe . Banda złodziei . Rozmawiałam z naszym mecenasem , jak się okazuje ten regulamin to przepis wewnętrzny i ja musiałabym wyrazić na niego zgodę . Poza tym jeśli przedsiębiorca otrzymuje maila i nie odpowiada na niego to nie jest to zawarcie umowy , chyba , że pozostaje w stałych stosunkach gospodarczych w ramach swej działalności .

Piotrek
@Grażyna

Witam. Jak się sprawa rozwiązała? Ja w tamtym roku zapłaciłem 1499 po rabacie dla świętego spokoju. W maju przyszła faktura na 500 zł za 3 miesięczny okres wypowiedzenia. 21.07.2023 dzwoni kobieta że mam uregulować płatność z odsetkami 670 zł

Leszek

Dołączę się do pozwu zbiorowego nic nie zapłacę oszustom. Rozmawiałem z prawnikiem nie kazał nic płacić. Nic nie płaćcie (usunięte przez administratora), na tym bazują na zastraszaniu i naiwności.

Uprzejmy

Nie bede mowil dosadnie co mysle o tej........ ale czas im sie za ..... zabrac ... Tak jak wszystkich do mnie tez zadzwonila kobieta i byla milutjka a ja jadac samochodem powiedzialem zeby wyslala mi na emaila info i sie zaznajomie i odzwonie... miesiac pozniej dostalem F-re na 1,999.00 zl Zadzwonilem do nich z pretensja a oni wtakim razie windykacje uruchamiamy i dostalem emaila w ciagu 2 godzin o ostateczne wezwanie do zaplaty!! Tyle im zaplace co zeszloroczny snieg..... Banda

Karol T

Firma do mnie dzwoni. Pani bardzo natrętna z jakąś reklamą/ofertą i nalega że prześlę mi ją na maila. No to się zgodziłem niech wysyła ale da mi spokój bo ciągle mi dzwonią. Po miesiącu dostaję fakturę na sumę prawie 2000zł za subskrypcję ich serwisu na 1 rok. Śmiech na sali, sprawa zgłoszona na policję. Proszę to zgłaszać, jest to bardzo ważne żeby zamknęli tak nielegalnie działające firmy.

@Karol T

To samo u mnie . Zapłaciłam i wypowiedziałam umowę , a teraz przyszła kolejna faktura za dwa miesiące wypowiedzenia , bo mają taki regulamin. Sprawę zgłaszam na policję .

Marzena

Też zostałam (usunięte przez administratora) przez nich w 2022 roku. I oczywiści tak, jak we wcześniejszych opiniach mail z rezygnacją pozosał bez odpowiedzi. Zapłaciłam po kolejnych wezwaniach i telefonach. W kwietniu kończy mi się ten 12-miesięczny okres i rodzi się pytanie czy będzie kolejna faktura???? Czy ktoś z Pąństwa dostał fakturę na kolejny rok?

@Marzena

Będzie kolejna faktura za 2 miesięczny okres wypowiedzenia . Właśnie taką otrzymałam . Jak się okazuje mają swój regulamin , w którym jest zawarta informacja o płatnym 3 miesięcznym okresie wypowiedzenia po zakończeniu umowy . Mimo tego ,że złożyłam wypowiedzenie praktycznie zaraz po zapłaceniu i umowa uległa rozwiązaniu już 19.04.23r w dniu 24.04. została mi wysłana faktura za kolejne dwa miesiące , a już 08.05. rozpoczęła się windykacja długu. Skontaktowałam się z moim mecenasem i zamierzam zgłosić sprawę na policję .

Wwx

(usunięte przez administratora) próbujący (usunięte przez administratora) opłatę.

Głodziu

Praca w windykacji nie należy do łatwych, niemniej jednak przepracowałem tam 1,5 roku. Firma z otwartym i elastycznym podejściem do pracownika. Płaca podstawowa zawsze w terminie, prowizje także, które na końcu pozwalały osiągnąć ładną wypłatę rzędu ok 3 tysięcy miesięcznie a czasem nawet więcej. Zarząd, kierownictwo oraz koordynatorzy z otwartym sercem, zawsze wspierają pracowników w trudnych momentach, a zespół zgrany i pomocny zawodowo. Życzę sukcesów w dalszym rozwoju firmy oraz byście się nie zmieniali, chyba, że tylko na lepsze :-)

Dorota
@Głodziu

Firma na gorsze ): tyle czeka a zakład w jak najlepszym mniemaniu będzie się rozkręcał :)

Helena
@Głodziu

Na czym polega i jak wygląda wysokość prowizji w tej firmie? :)

Pracownik miesiąca
@Helena

Działka od wyłudzonej kwoty, zastanów się czy nie lepiej kraść na własną rękę.

emeryt
@Głodziu

doświadczyłem takiego samego działania - f-ra z 31.12.2022, dostarczona 04.01.2023 z terminem płatności do 07.01.2023 brak umowy- brak etyki - nieuczciwe postępowania

Mario

Agata
@Pracownik miesiąca

coś więcej na temat tych zasad? czemu od razu wyłudzonej, twierdzisz że coś niezgodnego z prawem się tu dzieje? i ile % z tego tak z ciekawości, chyba że to od czegoś zależy?

Ewaa
@Głodziu

Praca typu naciąganie i wykorzystywanie ludzi masakra jakaś jedna wielka. Mając jakie kolwiek sumienie nigdy bym w takim czymś nie pracowała.

Pracownik miesiąca
@Agata

Ile % z tego? Żart miesiąca, przyznajesz się wszem i wobec że za odpowiedni procent jesteś w stanie wyłudzać

Jakub
@Pracownik miesiąca

Przecież to praca w windykacji. Wiadomo że dostanie się jakąś prowizje od załatwionych pozytywnie spraw. Uważasz to za wyłudzenie? Na jakiej podstawie?

Potwierdzam to wszystko co podali inni, zadzwoniła do mnie jakaś Pani nawet nie pamiętam do końca rozmowy i chyba w połowie się rozłączyłem. Po kilkunastu dniach zadzwoniła Pani i niemalże krzycząc na mnie chciała coś wymusić, kolejne groźby że sprawę skieruje do prokuratury o wyłudzenie usług jeżeli nie zapłacę. Zgłosiłem sprawę na policję i liczę, że w końcu ktoś się weźmie za tych (usunięte przez administratora) Apel do wszystkich naciągniętych żebyście się ich nie bali i również szli z tym do odpowiednich organów.

Maniek

Nie wiem na co mogę sobie pozwolić pisząc na tym forum, aby moja wypowiedź pełna emocji nie została usunięta przez administratora. Też miałem do czynienia z tą firmą (w mojej opinii grupą (usunięte przez administratora)). Proceder ten sam jak u pozostałych - 14 dni okresu próbnego a potem faktura na 2000 zł. Nie znalazłem też żadnej wiadomości, pewnie gdzieś w spamie leżą. Nie zakładałem konta - ale pewnie stworzyli je za mnie. Nie zamierzam płacić, nie zamierzam się z nimi dogadywać. Nie dostaną ode mnie żadnej złotówki. I proponuję wszystkim aby postąpili tak samo. Wiem że niektórzy mocno się przestraszyli, zapewne większość szkolenia pracujących tam ludzi polegało na zdobyciu wiedzy w jaki sposób skutecznie zastraszyć klienta. NIE DAJMY SIĘ!!! Niech się wezmą do ciężkiej uczciwej pracy a nie żerują na naiwniakach. Naprawdę ciężko mi się pisze nie mogąc użyć donośniejszych epitetów na tą grupę ludzi (usunięte przez administratora) pieniądze pod nazwą - O IRONIO! - SERWIS PRAWA POLSKIEGO.....

Bar
@Maniek

U nas to samo. Rozmowa zmanipulowana tak, aby osoba usłyszała że jest to oferta. A do firm przecież osób z ofertami dzwonią dziesiątki. Ok, mogą wysłać ofertę na maila, ale nie taką która automatycznie staje się jakąś umową i to za grubą kasę. Celowe wprowadzanie człowieka w błąd. (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)

Eko
@Bar

Pełna zgoda . Jestem za pozwem zbiorowym . Nagłaśniajmy to w mediach i i nie bójmy się psucia wizerunku tej firmy . To (usunięte przez administratora) i cwaniaki a nie firma

Eko

Witam wszystkich . Ja jak większość tutaj osób zostałem (usunięte przez administratora) . Tak trzeba to głośno powiedzieć i nazwać po imieniu - takie nabieranie ludzi jak to państwo opisujecie jest (usunięte przez administratora) i działaniem na szkodę przedsiębiorców . To nic innego jak (usunięte przez administratora) pieniędzy od nas ! Można nazwać ta bandę cwaniaków z miodem w uszach mocnymi epitetami bo takie się należą , ale zaraz będzie to usunięte przez administratora . Niestety jak większość osób zostaliśmy jako firma (usunięte przez administratora) . Zero kontaktu od cwaniaków i przypomnień . I mimo to ze nawet się nie zalogowałem i nie korzystaliśmy z ich serwisu to przyszła faktura na 2 tysie . Nie można normalnie z nimi rozmawiać ani nic załatwić bo wyszkolona (usunięte przez administratora) przy telefonie smoli ciagle te same farmazony . Ja zgłosiłem sprawę już do prawnika . Będziemy składać zawiadomienie do prokuratury oraz nagłaśniać to wszystko w mediach . Takie krwiopijcze firmy i ich działanie musza w końcu poznać gdzie jest ich miejsce . Mam nadzieje ze których z kanałów telewizyjnych będzie chciał się zainteresować ta sporawa - być może skuteczna Pani Elżbieta Jaworowicz w Sprawie dla reportera . Dodatkowo tez zgłaszamy to do rzecznika spraw konsumenta . A państwu tez radzę podjąć takie kroki i nagłośnić ta sprawę . Nie chodzi tu już o 2 k ale o fakt żeby ta banda złodziei nie nabierała kolejnych osób . W razie czego możemy złożyć tez pozew zbiorowy . Trzeba ukręcić łeb tej sprawie a cwaniaki niech się wezmą do roboty a nie ludzi naciągają i (usunięte przez administratora) !

Leo

Polskie prawo to banda złodziei ktòra doprowadziła do nie jednej tradegii a sądy policja to jedna banda upokorzająca człowieka.Ja mając 60 lat znalazłem pracę za granicą i pracuję i nigdy nie będę się rozliczał u tych złodziei.

Lukasz
@Leo

Ponieważ SIPP (usunięte przez administratora) ludzi i wykorzystując nieświadomość i niewiedzę, żeruje w swojej szarej strefie. To (usunięte przez administratora) i naciągacze. Całkowicie nieetyczna firma.

Grace
@Lukasz

Tak (usunięte przez administratora) dzwonią i nabierają mówią że portal darmowy a później przesyłają fakturę i od razu roszczenia że mają czas na sąd. Ja mam nagranie że zapytałam się czy portal jest darmowy i była informacja że darmowy nie było mowy o żadnych kosztach.!!!

Roman

Ludzie nie dajcie się nabrać. Prawo ! Oszukano mnie, że dostęp po okresie próbnym sam wygaśnie, jednak nie wygasł. Teraz minął rok od kiedy złożyłem od razu wypowiedzenie i nadal jestem winien pieniądze za okres wypowiedzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 191 ocen.

Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.