Opinie o Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. w Kraków

Justyna

Również zostałam naciągnięta! 14 września zadzwonili ze proponują mi 14 dniowy okres próbny bezpłatny. Wysłałam rezygnacje chyba 16 dnia i odrazu dostałam fv na 1999 zł za cały rok z góry. A dzis zadzwoniła Pani z windykacji ze sprawa trafia do e-sądu chyba ze zgodzę się na polubowne zakończenie sprawy. Oczywiście odrzuciłam i poprosiłam o wszystkie dokumenty które posiada i o przesłanie wezwania do zapłaty gdyż takiego nigdy nie dostałam. Poinformowałam ja ze skontaktuje się ze swoim prawnikiem to tak się ułombinowala żebym się zgodziła na porozumienie ze masakra. Na koniec rozmowy jeszcze mnie poinformowała ze już wszystkie dokumenty mam na mailu- do tej pory nic nie dotarło ani w spam ani w głównym mailu. Nie wiem co dalej robić

Edward

Ja również zostałem naciągnięty na to (usunięte przez administratora) i dziś dostałem sms że minoł termin płatności faktury 1999 zl ale oferują ugodę 1000 zł i rozwiązują umowę .NA RAZIE Umówiłem wizytę u Adwokata zobaczę co da się zrobić

Ewaa
@Edward

I jak u Pana z tą sprawą. Jestem w tej samej sytuacji.

firma DL

Witam, potwierdzam wcześniejsze doświadczenia przedmowcow, firma ewidentnie (usunięte przez administratora) i proszę uważać, jestem jej ofiarą. techniki są te sama telefon, bezpłatna ofera, i tp, a po 14 dniach faktura. Ja nie mam zamiaru placic i już rozmawialam z prawnikie, odsłuchal moją rozmowę nie mają podstaw, nie dostałam żadnego e-maila przypoinająego i żadnych dokumentów. p

Prawnik

przedstawione w komentarzach sprawy prosze zglaszac od razu do prokuratury

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Mistrz

Potwierdzam, (usunięte przez administratora) Działanie identyczne jak niżej opisane. Dzwonią proponując przesłanie oferty, przychodzi zwykły SPAM, który klasycznie najczęściej trafia we właściwe miejsce. Zakładają Ci sami konto na portalu bez żadnej Twojej wiedzy nawet hasło narzucają z góry. po 14 dniach fakturka, później windykacja i na tym etapie się dopiero dowiadujesz że coś komuś jesteś winien.

mario

UWAGA (usunięte przez administratora) Firma Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. - Kraków Uważajcie

Jakub

Firma w rozmowach telefonicznych oferuje14 dniową bezpłatną usługę, wykorzystuje takie techniki prowadzenia rozmowy i manipulacji żeby nie wyłapać że usługa będzie przedłużona na płatną. Po miesiącu otrzymujesz fakturę na 2 tysie i Cię nękają. Uważajcie

Proszę uważać na sprzedawców firmy eipr-pl Naciągają ludzi na ich usługi nie informując po 14 dniach, że usługa jest płata. Jeśli ktoś nie przeczyta ich maila po zakończeniu rozmowy i nie napisze im rezygnacji to będą rościć sobie 1999 zł opłaty po darmowym okresie testowym 14dni. To znaczy, że 14 jest testu. Jeśli ktoś w tym czasie nie napisze im o rezygnacji, to oni to ujmują, że ktoś chce korzystać z ich serwisu i oraz razu w 15 dniu ma do opłaty 2 tys za cały rok z góry. Pani marketer informowała o jakiś pakietach... absolutnie o tak dużej kwocie. To znaczy, że działa na szkodę konsumenta wprowadzając go w błąd specjalnie.. Pani na telefonie nie mówi nic o tym, że po 14 dniach będzie zobowiązanie na 2 tys zł... Działalność tej firmy wzbudza zagrożenie i narusza prywatność poprzez wprowadzanie jawne w błąd rozmówców, czyli zwykłych klientów. Marketer nie mówi jasno o zobowiązaniu płatniczym po 14 dniach. Specjalnie odczytują zgody marketingowe zabezpieczając się przed Sądem. Mam nadzieję, że w końcu trafią na kogoś, kto zamknie tą firmę i prokuratura rozprawi się ze wszystkimi. Ich praktyki sprzedażowe narażają ludzi na krzywdę i straty finansowe, działają jawnie i naruszają obywatelski spokój. Proszę o mądrą i profesjonalną osobę, aby mogła się temu procederowi przyjrzeć. Sprawa jest na dużą skalę odszkodowawczą. Marketer: > Wprowadza w błąd klienta, nie informuje o zobowiązaniu płatniczym, po okresie testowym 14 dni zobowiązują klientów do korzystania z ich serwisu wymagając jednocześnie płatności w kwocie 1999 zł brutto. Dzwoniąc na infolinię z reklamacją, Pani jest już wyszkolona i przygotowana do odparcia każdej tezy i opinii, wręcz nie pozwala dojść do słowa zalewając dzwoniącego informacjami, jak również zachęcającą, że wyśle nagraną rozmowę ze zgodą na usługę. INFORMUJĘ, że ludzi nie zawierają świadomie umowy handlowej z tą firmą i nie są poinformowani o tym, że mają płącić 2 tys po 14 dniach "niby" testowania ich usługi. Ta firma oraz Ci ludzie, którzy pracują tam na krzywdę obywateli własnego kraju, własnej narodowości, powinni się wstydzić, że dopuszczają się takiego (usunięte przez administratora) i liczę, że spotka Was wszystkich sprawiedliwość, a prokuratura osądzi wszystkich współpracujących w niej ludzi. Właściwi ludzi, już się zajmują tą sprawą, liczę, że będzie o Was głośno w mediach, a gazety pokażą wasze twarze i oddacie ludziom wszystkie zabrane im pieniądze.

@Adam

Też zostałem naciągnięty w taki sam sposób przez tą firmę. Wczoraj tj. 2.01.2023 dostałem fakturę wystawiona z datą 29.12.2022. Na 2 tys zł. Nie wiem co mam z tym zrobić. Zadzwoniłem tam i powiedziałem że nie chce korzystać z ich usług i że zapłacę za te 4 dni usługi i że chce rozwiązać umowę a oni mi powiedzieli ze musze zapłacić za cały rok z góry bo niby się na to zgodziłem bo przecież podczas rozmowy z konsultantem powinienem od razu zapoznać się z warunkami i ich regulaminem zanim jeszcze zdążyłem powiedzieć słowo.. Brak mi słów.. Że żyjemy w tak paskudnym Państwie które pozwala na tego typu działania które są po prostu jawnym wyłudzeniem a nawet nie boję się powiedzieć po prostu kradzieżą z tym że w tym wypadku samemu otwierasz portfel a tłuste paluchy obywatela brata Polaka kradną Ci pieniądze a ty musisz na to patrzeć i się z tym godzić.. Również życzę najgorszego dla ludzi tam pracujących i działających w taki sposób z innymi ludźmi.

Kowalski
@Krzysztof

Również zostałem przez tą firmę (usunięte przez administratora) w taki sam sposób. 30 grudnia 2022r dostałem wiadomość windykacyjną z natychmiastowym wezwaniem do zapłaty w kwocie 1999zł. Z kobietą którą rozmawiałem przez tel, okazuje się że nagle jest specjalistą od windykacji. Widnieje tam jej podpis. Sprawę zgłosiłem na policję, także nic im nie płacić. Niech się (usunięte przez administratora) wkońcu za uczciwą robotę wezmą.

Max

To są banda naciągaczy, byłem z tym u adwokata i jest do ogarnięcia. Wolę zapłacić adwokatu, przynajmie płacę osobie która w uctiwy sposób zarabia na życie.

@Max

To może podzieli się Pan opinią z innymi poszkodowanymi i powie Pan jak chociażby podejsc do tej sprawy.. Abysmy nie musieli płacić komuś kto po prostu wyłudza od nas pieniądze.. Na pewno pomocne byłoby to niejednemu kto został przez nich wyrolowany.. Dziękuję..

Kinga
@Max

Witam. Czy można prosić o więcej informacji? Dziś zadzwoniła do mnie pani i zgodziłam się sama nie wiem czemu. ????

Halina

Zdaje się, że niektóre wpisy wyglądające na pracownicze, pochodzą od klientów. Czy może mi odpisać ktoś z prawdziwych pracowników, czy, kiedy i z jakimi zarobkami będzie nabór do CC? Było takie ogłoszenie, ale wygasło i pozostał nagłówek. Może w nowym roku planują nabór?

@Halina

A ma Pani ambicje pracować dla (usunięte przez administratora) wyłudzającej pieniądze? A może woli się Pani tłumaczyć się w sądzie jako jedna z osób, które (usunięte przez administratora) przedsiębiorców na zakup nieistniejących usług?

@Halina

Pani Halino warto było by się zastanowić czy jest sens pracować w firmie o której krążą takie opinie. Nie ważne czy wyrażają je klienci czy pracownicy..

Jakie godziny pracy obowiązują w Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.?

8-16

Agata
@Odpowiedz

Godziny pracy znane, a dasz znać jak się tu tak właściwie pracuje? Bo jak się czyta opinie od niektórych klientów chyba nieco atmosfera słaba? Chyba, że mi się tylko wydaje

zwyczajnie
@Agata

Zwyczajnie wyłudzasz pieniądze, przy użyciu telefonu, czego tu nie rozumiesz.

Zgadzam się z tym co wszyscy piszą (usunięte przez administratora) ja tez wyraziłam zgodę na 14 dni Bezpłatnego okresu . I tez nie dostałam niczego do przeczytania do podpisania ani nie dostałam żadnej informacji temat ceny .. bo to nią być okres 14 dni bezpłatnych … (usunięte przez administratora) OSZUCI I TYLE MAM DO POWIEDZENIA NA TEN TEMAT.

(usunięte przez administratora) to chyba widzieli ale na ekranie filmowym. Po kilku smsach zaproponowali rozwiązanie umowy której defacto nie było. Nie wyklucac się bo nie ma o co sprawę kierować do organów ścigania zaoszczędzi to nerwowo nastepnym. Firma zapewne na słupa ale to nie znaczy że nie da się odnaleźć pomysłodawcy.

Nie rozumiem osób które pracują w firmach krzak. Karma do was wróci. Naciąganie obcych ludzi i wystawianie z (usunięte przez administratora) fejkowych faktur. Wstydzcie się.

Marlena

Firma krzak. Opinie wystawione przez te oszustke co wydzwania i wystawia faktury na dwa tysiące. Chory kraj chore osoby muszą tam pracować.

Przedsiębiorca

Oszuści, firma naciąga klientow na 2000 zł, chyba cała firma składa się tylko z działu telemarketingu i windykacji. Dzwonią, proponują bezpłatny dostęp do strony na 14 dni, nagrywają rozmowy bez wyrażenia zgody, łapią tylko firmy, bo te są mniej chronione przez prawo, nie informują w rozmowie telefonicznej o obowiązku wypisania się z portalu, nie przesyłają żadnej umowy do wglądu, wyrażenia pisemnej zgody, potwierdzenia, że zapoznałeś się z regulaminem i potem dostajesz fakturę na 2000 zł do zapłaty. Sprawa do zbiorowej skargi do sądów osób pokrzywdzonych, a zakładam, że jest ich naprawdę dużo i słusznego ukarania firmy za nieetyczne działania, żerowanie na strachu osób otrzymujących pogróżki, że mają dowody, że tak działa prawo itd. Żenujące, że istnieją tyle lat bezkarnie.

Przedsiębiorca Ii
@Przedsiębiorca

Potwierdzam,również zostałem wmanipulowany w tego rodzaju oszustwo.Nie mam zamiaru płacić żadnych pieniędzy bo z żadnych porad nie korzystałem, niczego nie podpisywałem. Mam nadzieję, że ktoś się wreszcie zainteresuje takim nieuczciwym procederem i zrobi porządek z takimi złodziejskimi firmami.

Barbara
@Przedsiębiorca Ii

Rzeczywiście, to brzmi jak niezły przekręt. Już to gdzieś zgłosiliście?

Grz
@Przedsiębiorca

Można dostać kontakt do Ciebie ?

Niestety jest to firma, ktora z założenia wyciaga od ludzi pieniadze, w sposób bardzo nieetyczny. Praca to głownie telemarketing i oferowanie darmowego okresu probnego uslugi a potem kolejny duzy dzial to dzial windykacji, ktory ma odzyskiwac niezaplacone acz wyudzone naleznosci. Praca jak praca ale trzeba mniec przekoszony kregosłup zeby tam pracowac, widzac jak setki ludzi sa naciaganych.

Kolejny maciągnięty

Właśnie skierowałem przeciwko firmie Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. sprawę do prokuratury. Uwaga ostrzegam wszystkich to naciągacze, próbują zastraszać,

Tomasz

Firma Serwis Informacyjny Polskiego Prawa działa na granicy prawa. Wykorzystują nieprecyzyjny przepis, dzięki któremu wciskają swój serwis i żądają potem zapłaty za coś, co de facto nie było zamówione. Technicznie usługa powinna zostać zablokowana po upływie 14 dnie, jeśli klient nie chce z niej dalej skorzystać, zgodnie z zasadą, że najważniejsze jest dobro klienta. Niestety, SIPP Sp z o.o. ma na celu generowanie przychodów w bardzo nieetyczny sposób. Mam nadzieję, że uda się zmusić Zarząd spółki do działania w etyczny i rzetelny sposób.

klient

(usunięte przez administratora) !!! , nie można się od tej firmy uwolnić. Jeśli się nie wypowie umowę to automatycznie jesteś zobowiązany uiścić fakturę na następny rok. Mimo że wypowiesz umowę to i trak dostajesz następną fakturę prawie 300 zł za okres wypowiedzenia.

Agata
@klient

A to jest ujęte w umowie?

xxl
@klient

jak najlepiej im to wypowiedziec

Absolutne naciągactwo i BEZPRAWIE, a nie serwis prawa. Przez telefon nikt nie powie, że po 14 dniach dostaje się FV na 1999zł - to musisz biedaku doczytać w regulaminie...

xxl

tez zostałem (usunięte przez administratora) co robic? napisalem im ze nie zaplace, w rozmowie telefonicznej nic nie bylo o cenie a ja dwa razy mówiłem ze zgadzam sie jeżeli to jest bzplatne

Zostaw merytoryczną opinię o Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 191 ocen.

Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.