Opinie o Vizarro Group Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Vizarro Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Vizarro Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vizarro Group Sp. z o.o. w Toruń

Oparek Damian

Super mi się współpracowało z firmą Vizarro gdy kupowałem mój ślubny garnitur. Obsługa była przemiła, zwracała uwagę na moje potrzeby co do ubioru i finalnie skomponowaliśmy świetny zestaw- garnitur, dodatki plus buty i to w dosyć niskiej cenie.

Mateusz

Garnitury warte uwagi;) bardzo dobrze wykonane i w super cenach.

Izabela

Zakup ślubnego garnituru z mężem uważam za udany. My już po ślubie, a garnitur zebrał same pochwały od gości:)

Witek

FANTASTYCZNY poziom obsługi w salonie!!! Nigdy nie byle tak dobrze obsłużony a bardzo zależało mi na porządnym doborze garnituru.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Vizarro Group Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Bartosz Woźniak

Serdecznie polecam firmę Vizarro. Na pewno najlepsza jakość w Toruniu, a ceny są dużo niższe niż w innych salonach. Oprócz tego warto pochwalić obsługę, gdyż jest bardzo miła i potrafi wybrać najlepszy garnitur.

Wojciech Wojtek

Po odwiedzeniu 5 sklepów udałem się tu, to Vizarro. W końcu udało mi się znaleźć garnitur bezproblemowo, najwyższej jakości. Zdecydowanie należy się uznanie obsłudze sklepu, bo od razu po wejściu zaproponowała pomoc i faktycznie podeszła do tego profesjonalnie, z dużą wiedzą, no i głównie dzięki tej przesympatycznej pani mogę chwalić się pięknym garniturem.

Amadeusz

Jestem pozytywnie zaskoczony wizytą w salonie, wyszedłem ubrany od stóp do głów, mianowicie razem z panią z obsługi wybraliśmy garnitur, buty i dodatki i to jakiej jakości! Sprzedawczyni bardzo zainteresowała się moimi potrzebami co do ubioru a taka obsługa to skarb.

Błażej Drela

Świetny producent, oferują wysoką jakość i ogromny wybór garniturów i nie tylko, od siebie bardzo polecam również koszule;)

Basia Wilk

Fajnie jest wyłapać w salonie jakieś promocje lub wyprzedaże, bo jednak garnitur to nie lada wydatek. Jednak warto zapłacić za garnitur trochę więcej i mieć go na lata w idealnym stanie- na przykładzie mojego męża, od ślubu dalej używany i wygląda jak nienoszony;)

Marcin123

Przy wyborze garnituru ślubnego pomagała mi obsługa salonu i zrobiła świetną robotę. Rozmiar w punkt, a rodzaj dokładnie taki jaki szukałem. Dodatkowo w gratisie przeróbka krawiecka, a po zakupie przeróbki gratis przez następne 2 lata przy zmianie rozmiaru, super!!!!!!

Agata Woźniak

Kupiłam chłopakowi garnitur na wesele. Wystarczyło że podałam wymiary, i pani z obsługi dobrała dobry rozmiar. Garnitur który wybrałyśmy jest idealny, bardzo polecam!!!!!

Wybrałem się do Vizarro tylko żeby najpierw pooglądać co jest i w jakich cenach i ostatecznie wyszedłem z garniturem. Odwiedziłem kilka salonów w Toruniu i tu mają zdecydowanie najlepsze ceny i bezkonkurencyjną jakość.

Martyna i Waldek

Wspólnie pojechaliśmy do Torunia po zakup garnituru ślubnego dla mojego męża. Padło na Vizarro, i słusznie, bo mają bardzo dobre ceny i dobrą jakość ubrań. Pani z obsługi bardzo nam pomogła przy zakupie. Bardzo polecamy.

Bartek

Nigdzie nie znalazłem tak dobrych garniturów jakie ma Vizarro. Od dawna tu kupuje i szukałem czegoś nowego ale żaden salon nie miał lepszej jakości, a ceny były takie same lub wyższe.

Jakub

Bardzo spodobał mi się tu jeden garnitur i od razu po niego pojechałem, ostatecznie wziąłem inny???? Wszystko dlatego, że salon oferuje mnóstwo równie ładnych garniturów w dobrej jakości a gdy je przymierzałem to nie wiedziałem na który się zdecydować.

Dorian

Bardzo fajny sklep???? Już w paru byłem szukając garnituru na wesele, ostatecznie padło na Vizarro i na pewno kupię tu również garnitur na moją studniówkę, mają tu bardzo fajną jakość.

Dawid

Wow, ostatnio zajrzałem do salonu i przypadkowo rzucił mi się w ręce przepiękny garnitur. W weekend idę na wesele więc nie mogłem go nie kupić. Dodatkowo dostałem w gratisie przeróbkę gratis krawiecką i po zakupie przeróbki gratis przez następne 2 lata przy zmianie rozmiaru. Super ze strony sklepu!:)

Kamil

Przemiła i profesjonalna obsługa:)

Mikołajczyk Filip

Pierwszy raz byłem w Vizarro po garnitur, udało mi się znaleźć bardzo ładny, smokingowy. Jest tam dużo eleganckich ubrań takich jak koszule, buty itp więc z pewnością będę odwiedzał częściej:).

Łukasz

Bardzo spodobał mi się tu jeden garnitur więc postanowiłem pojechać i go kupić. Po wejściu do salonu wybór okazał się tak duży że ostatecznie wybrałem inny, lepszy, ale co inny garnitur brałem do ręki to był coraz lepszy.

Zostaw merytoryczną opinię o Vizarro Group Sp. z o.o. - Toruń

Vizarro Group Sp. z o.o.