Opinie o Vizarro Group Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Vizarro Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Vizarro Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vizarro Group Sp. z o.o. w Toruń

Aneta Nowy wpis

Widzę, że szukają Doradcy Klienta. Bardzo chciałabym dostać tę pracę, rozumiem że w grę wchodzi pełen etat i umowa o pracę, a jak wygląda stawka i rozmowa rekrutacyjna? :) Po wpisach na temat obsługi, obstawiam że trzeba mieć doświadczenie i poprzeczka jest zawieszona dość wysoko.

Radek P. Nowy wpis

Warto odwiedzić Vizarro, nawet żeby się rozejrzeć, jak raz może coś wpadnie w oko;). Bardzo ładne ubrania, eleganckie i dobrze wykonane. Zakupy przebiegają w miłej atmosferze dzięki sympatycznej obsłudze.

Kornel Grymas Nowy wpis

Według mnie Vizarro nie ma sobie równych. Jakość ubrań stąd przebija wszystkie inne salony.

Kamila Sucha Nowy wpis

Firma i personel wspaniały. Mąż zielony w temacie ubrań więc potrzebna była pomoc od profesjonalistów, którą tu otrzymał. Byłam zachwycona efektem ich współpracy, garnitur jest przepiękny.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Vizarro Group Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Emilia Mazecka

Polecam z mężem. Obsługa bardzo miła, kompetentna. Pani która obsługiwała męża jest niezastąpiona:) Garnitur wraz z dodatkami dobrany w 20 minut.

Nina Szpak

Firma godna polecenia pod wieloma względami. Jakość oferowanych produktów jest bardzo dobra. Kupując masz gwarancje trwałości i komfortu. Obsługa jest przemiła i zawsze doradzi to co potrzeba.

Ola Włodarczyk

Polecam najlepszy salon w Toruniu!!! Z narzeczonym pojechaliśmy po ślubny garnitur. Atmosfera była bardzo komfortowa, obsługa spisała się na szóstkę. Już pierwszy rozmiar który nam zaproponowała był tym trafnym. Przymiarki poszły szybko, dobór dodatków też. Jeszcze raz polecamy:)

Damian

O firmie opinię mam bardzo pozytywną. Obsługa nigdy nie zawodzi. Zawsze służy najwyższej jakości pomocą. Zresztą ubrania z Vizarro też zasługują na pochwałę, ich wykonanie jest 10/10, super komfortowe.

Gabriela Skiba

Super zaangażowana obsługa. Klient czuje się w pełni zaopiekowany i nie jest zdany sam na siebie. Pomoc fachowa bo rozmiar jaki obsługa dobrała mojemu mężowi jest dosłownie idealny. Widać że mają wiedzę na temat garniturów na poziomie.

Jakub Walaszczek

Widać, że personel nie był tu wybierany przypadkowo. Obsługa posiada ogromną, fachową wiedzę o garniturach, odznacza się profesjonalnym podejściem do klienta i jest niezwykle sympatyczna. Co do samego salonu to w Toruniu nie spotkałem się z takimi dobrymi garniturami. Piękny materiał i znakomite wykonanie.

Emilia

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Panie super doradzają w sprawie rozmiaru i dodatków. Bardzo dobry kontakt z klientem. Plus za skrajne rozmiary, dla bardziej wymagających;)

Lena

Obsługa z gustem i ze smakiem. Widziałam jak pomagała dobrać mojemu mężowi garnitur i dodatki. Rewelacja. Liczyła się ze zdaniem męża, była bardzo ciepła i pięknie dobrała mu ubranie.

Maciek Szubert

W mojej opinii jest to najlepszy salon w Toruniu. Jako jedyny ma ofertę z super jakością i nie wygórowanymi cenami. Są one jak najbardziej adekwatne.

Grzegorz

Po wejściu do salonu czuć bardzo miłą atmosferę, obsługa wita ciepłym uśmiechem. Moje przymiarki ślubne były dla mnie bardzo komfortowe, bo obsługa pokazywała mi mnóstwo propozycji aż trafiliśmy na tę najlepszą, poświęciła mi 100% uwagi. Niesamowity profesjonalizm.

Tomasz

Super personel. Bardzo miły, zna się na garniturach i na idealnym dopasowaniu ich do sylwetki.

Mateusz

Garnitury w najlepszych cenach w Toruniu. Nawet te typowo ślubne można dorwać tanio. Przy zakupie garnituru do pracy, pani z obsługi pokazała mi inne promocje i oferty, bardzo opłacalne.

Sylwek Milian

Pozytywne odczucia po wizycie w Vizarro. Tak jak piszą poniżej, obsługa- ogromny profesjonalizm, zaangażowanie i ciepło. Wybieraliśmy wspólnie garnitur ślubny i Pani trafiła z rozmiarem od razu. Pokazała mi najlepsze promocje i oferty tak abym zmieścił się w planowanym budżecie.

Janusz

Jestem zaskoczony jakością garnituru ślubnego który tu kupiłem. Trafiłem na bardzo niską cenę, więc nie oczekiwałem za wiele, ale jest to najlepszy jaki miałem na sobie. Cały wieczór przetańczony, żadnych ruchów nie krępował, bardzo wygodny i z dobrego materiału. Polecam:)

Zakupy uważam za udane:) Wydałem mniej niż się spodziewałem, ogólnie jak dla mnie ceny tu są bardzo rozsądne. Wybór garniturów bardzo duży, każdy jest super jakości. Pełno dodatków i butów a do zakupu garnituru gratis przeróbka krawiecka.

Mariusz

Widzę tylko klienci wypowiadają się w wątku a jak jest tu z pracą? To salon mody męskiej więc zastanawiam się czy nie potrzeba sprzedawców albo kogoś kto zajmie się zaopatrzeniem? Chętnie dowiem się od pracowników czy rekrutują co jakiś czas nowe osoby bo w sieci na razie nie ma żadnego info.

Zostaw merytoryczną opinię o Vizarro Group Sp. z o.o. - Toruń

Vizarro Group Sp. z o.o.