Opinie o Hengst Filtration Poland Sp. z o.o. w Gogolin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hengst Filtration Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hengst Filtration Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hengst Filtration Poland Sp. z o.o. w Gogolin

Czy Hengst Filtration Poland Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Kamil

Nie

Sedo

Witam! Prawda jest taka że w soboty robią osoby , które chcą robić , a nie że zakład was do tego zmusza. Jak się nie postawicie , to będą z wami robić co chcą. Druga sprawa odnośnie temperatury na hali. Przepisy mówią jasno i wyraźnie, jeżeli temperatura przekracza powyżej 30 stopni, pracodawca ma obowiązek zapewnić dodatkową przerwę w pracy. Jeżeli tego nie robi , po prostu napisać skargę do Państwowej Inspekcji Pracy. PIP nałoży karę na pracodawcę i po sprawie.

KZ

Każą przychodzić w soboty i zasuwać w temperaturze ponad 30 stopni Celsjusza. (usunięte przez administratora)

Ktos

Zacznę od plusów To by było na tyle Teraz minusy: Firma zmusza do pracy w soboty mówiąc że to zgodne z regulaminem jakimś tam ale mam nadzieję że przeczytacie to moi koledzy z pracy skoro oni są wobec nas tacy niesprawiedliwi i zamiast przyjść i zapytać czy możemy przyjść w sobotę to stawiają nas przed faktem dokonanym to wiedzcie ze kodeks pracy mówi jeżeli temperatura w miejscu pracy jest większa jak 30 stopni Celsjusza i pracownik czuje się źle (słabo mu, kręci się w głowie, nudności) ma prawo odmówić wykonywania dalszej pracy bez żadnych "kar" ze strony pracodawcy (właśnie wracam z państwowej inspekcji pracy w Opolu więc informacje jak najbardziej prawdziwe) dlatego mam nadzieję że się weźmiemy w garść i zrobimy im tak samo pod górkę jak oni nam oni zmuszają nas do pracy to my udowodnijmy im że nie musimy pracować gdyż na hali temp. Sięga 36 stopni. Teraz info do rządzących chcecie byśmy pracowali w soboty ZAPŁAĆCIE NAM do cholerny jasnej myślicie ze po co my pracujemy? by chodzić na wolne? (dzień wolny za pracę w sobotę) co wy myślicie że jesteśmy jakimiś wołami by pracować 6 dni z rzędu w temperaturze 36 stopni? Dlatego koledzy mam nadzieję że się chociaż ten jeden raz postawimy na swoim i udowodnimy że mamy też swoje prawa

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Hengst Filtration Poland Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Team Leader Księgowości z językiem niemieckim.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Beata

Witam! Firmę oceniam na średnio. To znaczy zarobki mogłyby być większe, premie też mogłyby być, jakiś socjal by się przydał, koledzy i koleżanki w porządku. Koledzy i koleżanki są w porządku, chociaż niektórzy są wkurzający.

Jak jest z awansem w Hengst Filtration Poland Sp. z o.o.?

Kolk

Awans w firmie owszem jest możliwy, ale z papucia na lać.

A. G.

Nie polecam firmy w ogóle jak na poczatku było super tak teraz żałuję że nie zostałem w poprzedniej firmie mówią że dadzą premie a tu się okazuje że nie dają i tłumacza się że kto gdzieś kiedyś tam za 7 górami i lasami się zgodził by nie dostawać ją rozumiem że cięcia że problemy z wirusem ale mówiliscie nam 4 razy że za kwiecień będzie normalna wypłata i premia a tu takie coś skoro wy z nami lecicie w ch*ja obiecuje że ja i 80% zakładu będzie również lecieć w ch*ja JAK KUBA BOGU TAK BÓG KUBIE

Henry

Powiedzcie czy warto starać się o pracę? Bardzo sporadycznie zamieszczacie informacje.

Magda

Są przyjęcia do pracy?

Karol

Firma dość młoda ale trudno znaleźć informacje o pracy. Jaki jest powód, ze nikt tu nie pisze?

KM
@Karol

krążą plotki że przegrali kontrakt z Mercedesem i nie mają za bardzo co robić/produkować. Może dla tego nie ma informacji bo firma jeszcze nie funkcjonuje jak powinna.

Zostaw merytoryczną opinię o Hengst Filtration Poland Sp. z o.o. - Gogolin

• Jak się pracuje w Hengst Filtration Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hengst Filtration Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hengst Filtration Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 7 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hengst Filtration Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Wyzwolenia 39
    47-320 Gogolin
  • NIP: 1990116043 REGON: 366670837 KRS: 0000674321

Hengst Filtration Poland Sp. z o.o.