Opinie o Hengst Filtration Poland Sp. z o.o. w Gogolin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hengst Filtration Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hengst Filtration Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hengst Filtration Poland Sp. z o.o. w Gogolin

Operator wtrysk

Nie przychodźcie tu, to co obiecują to gruszki na Wierzbie, pracujecie za dwóch a mówią że się nie wykazujesz, osoby co sprzątają po sobie robią swoją pracę rzetelnie są gnębione a kierownictwo ich wykorzystuje, najlepiej mają ci co się podlizują i mówią to co chce usłyszeć "góra", operatorzy wykorzystywani a technicy już nie wspomnę jak się nie podlizują temu jak na niego mówią "Gruzin" to nic nie znaczą, podsumowując firma nie do polecenia lecz dużo ludzi w porządku i tylko zwykli pracownicy ok :)

Sabina Nowy wpis

Przeczytałam tu o tych karach i kiepskim traktowaniu pracownika a można coś więcej, jak to się objawia na co dzień? Nie lubie rezygnować z powodu błahostek. Mam nadzieję że nie każą nadgodzin robić za karę tak jak było w mojej poprzedniej firmie bo ciągle niezadowolony szef był:)

Nowa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Na jakie zarobki można liczyć w firmie ponieważ mam rozmowę o pracę i nie wiem czy warto wgl na nią iść czy można liczyć na 4800 do ręki? Jest możliwość nadgodzin? (Chodzi o pracę dla kobiet)

Mila Nowy wpis

Zaciekawiło mnie to, że kiedyś w ogłoszeniu dla inżyniera produkcji wpisana była praca zdalna. czy faktycznie ktokolwiek miał możliwość nigdy nie zaglądać do biura? w moim poprzednim zakładzie by to nie przeszło. Taka forma zatrudnienia jest jeszcze możliwa?

Joanna

W ogłoszeniu dla Asystenta ds. sprzedaży z językiem niemieckim jest napisane, że oferują atrakcyjne wynagrodzenie. Nie widzę przy tym jednak kompletnie żadnych wyjaśnień. O jakie może chodzić i co się na nie składa? Nie ma kompletnie żadnej wzmianki o premii dlatego się upewniam

Do Joanny Nowy wpis
@Joanna

„atrakcyjne” to pojęcie względne ;)

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Hengst Filtration Poland Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Team Leader Księgowości z językiem niemieckim.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Bombon
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników produkcji? Jak z rotacją i czy trudno o stałą pracę? Czy umowa na czas nieokreślony jest możliwa?

Doma

Hej. W ogłoszeniu dla asystentki ds. sprzedaży z językiem niemieckim jest napisane, że preferowane jest wykształcenie wyższe handlowe lub ekonomiczne. Chce się zorientować czy o tylko element, który pomaga w selekcji kandydatów na starcie czy może później wpłynąć na większa stawkę początkowa? Nie łapię się pod to a chcę spróbować

BM
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jak wygląda praca na produkcji? Czy warto? Czy są przyjecia nie widzę nigdzie ogłoszenia?

A na jakości jak teraz jest? mam na myśli dostawców SQE. W tej ofercie dla inżyniera jest napisane w mile widzianych, że dobrze mieć certyfikat auditora wewnętrznego. Jeśli go brak oraz licencji to firma pomaga w jego wyrobieniu? Są jeszcze inne tego typu możliwości na rozwój kwalifikacji?

Inżynier

Witam serdecznie Pojawiła sie oferta pracy na stanowisko Koordynator produkcji w zwiazku z tym mam kilka pytań; Czy jest to stanowisko nowe, czy może istniejące, jakie problemy na tym stanowisku moze taka osoba rozwiazać lub w jaki sposób efektywnie rozwiązać Wasze problemy na produkcji?

Jagoda

Wypadki się nie zdarzają? Pisali kiedyś o tym, że jedynie szkolenia jakie były prowadzone nawiązywały do BHP. Niby faktycznie w benefitach dla księgowej wzmianki o nich chyba nie widzę. Praca została przy tym oznaczona jako stacjonarna lub hybrydowa, który tryb jest teraz bardziej preferowany i dlaczego? jak sam zespół jest przy tym zintegrowany?

Operator wtrysk

Jak często w Hengst Filtration Poland Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 29 grudnia na InfoPraca.pl, obiecują bogaty rozwój.

Przez cztery lata pracy to jedyne szkolenie z BHP.

Mateusz ST.

Jako były pracownik(technik wtrysku) mogę śmiało powiedzieć, że jest to firma dla ambitnych ludzi, jak dajesz z siebie dużo to firma to widzi i doceni (mówię tu na własnym doświadczeniu) trochę żałuję, że się rozstałem z firmą bo firma daje naprawdę duże możliwości 90% ludzi w firmie kieruję się powiedzeniem, jaka płaca, taka praca, lecz firma kieruję się powiedzeniem, jaka praca, taka płaca i uważam że jest to słuszne i się sprawdza. Czasami się zastanawiam nad powrotem, lecz rozstałem się z firmą w średnich relacjach głównie z powodu poprzedniego kierownika wtrysku tak jak cały warsztat, technicy i pewien genialny specjalista. Miał swoje minusy jak i plusy nie ma co się tu nad tym rozwodzić jest człowiekiem jak każdy inny i ma prawo popełnić błędy i powtórzę raz jeszcze jeżeli ktoś jest ambitny może dużo osiągnąć w firmie

Krzysztof
@Mateusz ST.

A o co chodzi z tymi relacjami w firmie, możesz rozwinąć ten wątek? Szukam miejsca, gdzie cenią dobrą robotę, gdzie można zakotwiczyć na dłużej.

Mateusz ST.
@Krzysztof

No z starym kierasem wtrysku były spore problemy ale z tego co wiem to go już nie ma i jest jakiś inny ponoć dużo lepszy

Klaudia

Zgadza się

Izabela
@Mateusz ST.

A w takim razie ile można zarobić miesięcznie możesz podać chociaż widełki? No i dla nowych osób jaką dają umowę na start?

Tobiasz
@Mateusz ST.

Na wtryskach jest (usunięte przez administratora) tak jest jak opisujesz praca na luzie aż chce się pracować nikt Ci za głową nie sterczy . Odwrotnie jest na montażu jak się siedzi na kantynie albo na fajce to się wszystko słyszy a najgorzej pracownicy narzekają na liderkę blondynę i to nie jedna osoba a większość jaka to stosuje swoje pogrywki co niektórzy nawet płaczą z tego jak je traktuje . Gdzie jest kierownik czy on tego nie widzi jak ona traktuje ta (usunięte przez administratora) grupe dziewczyn . Dziewczyny trzymam za was kciuki nie dajcie się tak traktować bo takie traktowanie pracowników to (usunięte przez administratora) . Pozdrawiam

@Tobiasz

Jakie to piękne ,nareszcie ktoś się odwrzył napisać prawdę.Pani A.liderka śmieje ci się w twarz a za plecami donosy do kierownika.Tak naprawdę praca zła nie jest ale ta osoba jest nie na miejscu to że ma wiedzę ale kompletnie nigdy nie chciała jej przekazywać.Pan D.takich liderów się ceni

Elżbieta

Firma z taką rotacją pracowników to typowy (usunięte przez administratora), a w dodatku wszyscy na wyższym stanowisku to typowe karierowicze bez szkoleń (wchodzą tylko przełożonym w ....a pracowników mają w ...)

Lidia
@Elżbieta

Hm, a ta rotacja z czego wynika? Chodzi o to kierownictwo tylko? Bo ogólnie piszecie, że oprócz tego jest OK, ale może coś jeszcze na to wpływa? :/ A tak jeszcze w temacie szkoleń to ciekawi mnie czy firma stawia na rozwój i finansuje jakieś kursy, szkolenia?

Rokil
@Elżbieta

Otóż tak jest pracownik się nie liczy liczą się tylko statystyki które pracownik wyrabia nie liderka która siedzi większość czasu przed komputerem gdyż nie potrafi prostego meila napisać. Niech stanie na lini i pokaże jak się pracuje czy zastąpi kolegę czy koleżankę żeby mogła pójść do toalety . Siedzieć to większość z nas potrafi i gnębić pracowników swoim zachowaniem . To jest nie normalne . Nowych pracowników szkola starsi pracownicy gdyż ona nie ma czasu tylko przyleci na koniec pracy z wielkimi pretensjami .

Roxi

Co do tej liderki A blondi ha ha jak ja można nazwać liderka to wszyscy na około wiedzą że jest nie kompetentną osoba na swoich stanowiskach . Pracownik boi się podejść do niej i oczym kolwiek porozmawiać gdyż jak pójdziesz do niej z problemem to pół zakladu wie o twoim problemie . Mało tego ludzie boją się mówić co się dzieje na zmianie . Przychodzą do pracy zniechęcone beż życia jak by musiały za karę przychodzić w porównaniu do innych zmian niebo a ziemia . Tylko tym wyżej to nie przeszkadza że pracownicy są zwalniani przez tą (usunięte przez administratora)i sami też odchodzą bo mają dość jej kar i i patrzenia na jej fałszywy usmiech . Ale to przecież kierownik się przyczynia do tego a jak pójdziesz do kierownika to o niczym nie wie I odpowiada że to liderka A pisała o zwolnienie . Zostałam zwolniona w ten że sposób przez tą ZYRUJACA (usunięte przez administratora).

@Roxi

O jakich karach piszesz? Finansowych? Obcina premie? Takie kary są zapisane w umowie czy to takie widzimisię liderki?

Mateusz

Warsztat to amatorka gdzie jest Daniel, wszystko zrobił a teraz same wymieniacze (żeby tylko)

Ex pracownik

Nie najlepsze traktowanie pracownika. Co kwartał słyszymy, że firma poniosła kilkaset tys strat, po chwili chwaląc się setkami tysięcy wydając na fundacje, to już jest nie fajne, nie smaczne, a nawet żałosne. Po każdym jakościowym spotkaniu jest pośmiewówka ze strony pracowników, ale oczywiście nie można się odezwać ani słowem, gdyż liderzy zabraniają by nie wyjść na tych gorszych. Śmieszna jest comiesięczna, dodatkowa premia w wys 500 zł, przy której zawsze znajdą jakiś "haczyk" by tej premia nie uzyskać. Szkoda pracowników dających z siebie 110% i ponad kosztem własnych sił i zdrowia wykonując wszystko ponad normę dostając w zamian kołacz. Życzę powodzenia dla tych silnych i wytrwałych w szczególności kobiet.

@Ex pracownik

Nagminne ucinają premie? A możesz powiedzieć za co?

Obecny pracownik
@Anna

Nie czytaj tych głupot...zawsze jest opisane na TV za co jest premia a za co nie. Wystarczy się trochę wysilić i poczytać albo podejść do liderki.

Bistro
@Anna

Już Ci pisze Aniu . A więc za reklamację ,które przychodzą niby od klienta a wcale nie mamy żadnej pewności że to od klienta, każdy może sobie wydrukować obrazek i dać krzyży że to zekoma reklamacja .Druga sprawa skrap też jest liczony gdzie inżynier który testuje maszyny potrafi bardzo wiele zrobić skraju zanim ustawi maszynę. Więc my zwykli szaracy nic się nie odzywając wszystko leci na naszą niekorzyść że nie dostajemy premi . Zabierają nam premie na czwartkowe owoce ale mamy się cieszyć bo jak to powiedzą liderzy w innych zakładach nie ma takich rarytasów. No i darowizną dla Ukraincow na to idzie nasza zabrana premia . Ale Dyrektor powiedział że on nam chce dać a my nie chcemy . Żałosny zakład i tyle ludzie się zwalniają bo tylko wyzysk pracownika i tyle za tą kasę na 3 zmiany śmiech na sali . Mało tego podkręcają maszyny że dziewczyny z sił opadają a kierowniczek Andrzej stoi obok i się cieszy . Zakład zekomo 5 lat na rynku a ma opinie tak wyjebana że głową boli . Nie polecam tego zakladu nawet największemu wrogowi . Najgorszy zakład w jakim pracowałem a było ich trochę.

Ex Technik nr99
@Bistro

Interpretując treść sądzę że to ty M.B. naprawde Ci aż cak źle, brak Feda ci doskwiera.

M.B.
@Ex Technik nr99

Pewnie cię rozczaruje ale nie. Poza tym premia w/w mnie nie dotyczy :(

Beata
@M.B.

firma premie daje wyrywkowo, nie kazdemu pracownikowi skoro piszesz ze ciebie ona nie dotyczy ? napiszesz jakich stanowisk ona nie obejmuje?

@Beata

premia dla tych do pracują w systemie zmianowym, jednozmianowcy nie dostają

agent

Ludzie co wy za głupoty wpisujecie???? Wam się w głowach poprzewracało. Widać , że nie chce się wam pracować, albo się strasznie nudzicie. Trzeba wam więcej roboty dać żebyście zmądrzeli. Praca czyni człowieka lepszym, bystrym. A niektórzy nie mają pojęcia o pracy w tej firmie. Komu nie odpowiada ta robota niech się zwolni, przyjdą następni. Sytuacja na świecie i w kraju nieciekawa, a wy jeszcze wymyślacie??? Wstyd tylko przynosicie i nic więcej.

beka
@agent

jakie głupoty,....normy podwyższają a płaca trochę wyższa od najniższej krajowej, szacunku do ludzi zero .T

Kiki
@agent

Idz i popracuj tam sobie przy oszczędnością pracownikow

pyzik
@beka

szczera prawda pracowałem tam na montażu zero szacunku dla pracownika nie należysz do grona koleżanek lidera to jesteś traktowany jak zero . nie ważne ze się starasz . NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY . LUDZIE PISZCIE CO WAS BOLI A NIE SIĘ BOICIE I OSTRZEGAJCIE INNYCH PRZED TĄ PATOLOGICZNĄ FIRMĄ .

Dino
@agent

Wydaje mi się że ta osoba która to napisała sama ma coś z głową i napewno siedzi 8 godzin na stołku i nie wie co się dzieje na montażu. Zapraszamy na 1 miesiąc na dół to zobaczysz co się dzieje . Ludzie nie garną się do pracy a już nie w tej firmie nie widać by się ustawiały kolejki a mądrzy się zwalniają bo gdzie logistyk zarobi 3200 tylko w Hengst tak zarabiają. A monter gdzie utrzymuje cały zakład zarobi 2700 . Nic tylko zabierać manele i żegnaj Pamelo.

Ariel B 84

Witam. Mam pytanie jakie są warunki zatrudnienia? Jakie zarobki? i tak ogólnie jak wygląda praca.

pyzik
@Ariel B 84

MASAKRA . CIĄGŁE MARUDZENIE ILE TO ONI STRAT PONIEŚLI A O ZYSKACH ZERO MOWY . ZAROBKI HA HA . PRZYJĘCIE PRZEZ RANDSTAT 2600 A PRZYJĘCIE PRZEZ HENGST BRUTTO 3250 A NA RĘKĘ DOSTAJESZ TAK SAMO JAK PRZEZ RANDSTAD . TAKŻE MASAKRA ,NIE POLECAM . GDZIE PRACA JEST NA 3 ZMIANY .

Wizir
@Ariel B 84

8000 brutto na ślusarza proponują.

Hela
@pyzik

Cześć. Pracowałam przez Randstad i zostałam przejęta i to nie są prawdziwe informacje, które podajesz odnośnie wynagrodzenia. Nie wiem czy jesteś/ byłeś pracownikiem ale na spotkaniach kwartalnych przekazują wszystkie informacje, jak radzi sobie firma. Pozdr.

Antek

Polacy słyną z narzekania. Po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy to aż głowa boli.Najlepiej przekonac się na własnej skórze a nie sluchać ludzkich glupot. Mam krotki staż w tej firmie i jestem bardzo zadowolony. Polecam

Krystyna
@Antek

A jakie wynagrodzenie proponują na tym stażu? Jaki to staż tak w ogóle? Czy po nim możesz liczyć na zatrudnienie w firmie?

Gosia
@Krystyna

O wynagrodzenie ze stażu musisz pytać w Urzędzie Pracy, ponieważ PUP organizuje staże i wypłaca wynagrodzenia. Natomiast, wydaje mi się, że koledze chodziło o ilość przepracowanych miesięcy, lat.. a nie rodzaj stosunku zatrudnienia. Wynagrodzenie zależne jest od stanowiska, jakie zajmujesz oraz doświadczenia, jakie posiadasz. Pozdrawiam

Mamba
@Antek

A mi na przekór wszystkich narzekaczy bardzo dobrze mi się pracuje w Hengscie . Zmieniam to co mogę zmieniać. W najbliższych okolicach nie ma takiej firmy perspektywicznej jak Hengst !

Jakie godziny pracy obowiązują w Hengst Filtration Poland Sp. z o.o.?

Sztachu

6-14, 14-22, 22-6

Sztach

6-14, 14-22, 22-6

George

Pracuje w Firmie Hengst od niedawna fakt poczatki sa zawsze trudne jak w każdej Firmie ale jestem bardzo zadowolony .Jednak w takiej Firmie trzeba miec wiedzę i doswiadczenie a nie jak czesto ludzie porywają się z motyką na słonce a może się uda a pózniej narzekają.Jak się komuś nie podoba to zatrudni sie w jednym z supermarketów przerzuc kilka ton dziennie to zobaczysz co to prawdziwa praca. Szefostwo ok bogaty pakiet socjalny. Polecam

@George

To ile realnie można tu zarobić? Podasz jakieś stawki?

George
@Michał

Tyle ile sobie wywalczysz a takie pytania stawiaj na rozmowie kwalifikacyjnej

Zostaw merytoryczną opinię o Hengst Filtration Poland Sp. z o.o. - Gogolin

• Jak się pracuje w Hengst Filtration Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hengst Filtration Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hengst Filtration Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 7 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hengst Filtration Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Wyzwolenia 39
    47-320 Gogolin
  • NIP: 1990116043 REGON: 366670837 KRS: 0000674321

Hengst Filtration Poland Sp. z o.o.