Opinie o Printbox Sp. z o.o. w Wymysłowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Printbox Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Printbox Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Printbox Sp. z o.o. w Wymysłowo

Jaka atmosfera jest między działami w Printbox Sp. z o.o.?

@koko

Ale to co, jak poprosisz to też nie pomoże? Ciekawe, jak to jest ze szkoleniami, jak ktoś jest nowy i mniej ogarnia. Wtedy mają jakiegoś opiekuna, który nauczy i wytłumaczy wszystko? Nie chciałbym być pozostawiony sam sobie czy coś.

Iki Nowy wpis

Była nawet petycja na piśmie o podwyżki z podpisami pracowników,i co i nic,kto nie podpisał-brygadziści,jeden to nawet stwierdził że ma dosyć pieniędzy, napewno wiecie kto.

A jakiej wysokości była ta podwyżka? Coś z nią nie tak, że pytasz czy ludzie są zadowoleni? Teraz dostaliście więcej z lutową wypłatą czy kiedy ?

Nastał nowy rok, były w firmie już podwyżki, albo są sygnały, aby jakieś miały być? Przyjąłbym się na produkcję, ale były tu komentarze o najniższej krajowej i wolę się dowiedzieć najpierw czy stawki poszły w górę od tego czasu. Widziałem też informacje o słabej atmosferze i ogólnie braku docenienia choćby poprzez premie. Wiecie coś więcej o aktualnych warunkach?

Posiadam doświadczenie w poligrafii i chciałbym zmienić pracodawcę. Czy obecnie są wolne miejsca w waszej firmie?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Printbox Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Jaka atmosfera jest między działami w Printbox Sp. z o.o.?

koko

Niezbyt ciekawa,przynajmniej na produkcji ,dużo sygnalistów tak ładnie powiedziane a w szczególności brygadzista z jednego z działów -arogancki ,egocentryczny , cały czas z nosem w telefonie, Panie wiedza . CDN.

@koko

Wiola

Cześć. Wypowie się ktoś jak obecnie wyglądają warunki współpracy na produkcji? Przeczytałam w starych opiniach, że nowa osoba pracuje za dwóch. Tak właśnie wygląda okres wdrożenia? Jest więcej obowiązków niż informują na rozmowie o pracę? Czy to raczej wykorzystywanie nowego pracownika przez tych starszych stażem?

XyZ
@Wiola

Hej. Jestem od miesiąca i nie zgodze się. Pracownicy chętnie pomagają, są mili, mogę na nich liczyć i nie czuje się wykorzystywana

xxx
@XyZ

Super, fajnie, że można liczyć na innych? A poza pomocą innych pracowników to można dostać wsparcie od szefostwa? Jakieś dodatkowe kursy, szkolenia, jak ktoś sobie gorzej radzi?

hahaha

Niestety jeśli zostajesz przyjęty na produkcję to tylko za minimalne wynagrodzenie za pracę - zero premii, ubezpieczenie grupowe dodatkowo potrącane z pensji, płacą jedynie ekwiwalent za pranie. Ogólnie jest spory bałagan w zarządzaniu - brygadziści, kierownicy - zero wiedzy i są jakby z łapanki. ogólnie - znajdziesz lepszą pracę!

Nowy98

Dzień dobry, może ktoś podzieliłby się opinią na temat pracy w tej firmie. Jakie zarobki na start, atmosfera i wql. Płacą setki w weekendy i jak wygląda sytuacja z premią? Jakie podjeście jest dla nowych pracowników i jakie są szanse awansu na jakiegoś lepszego operatora np.

@Nowy98

Na awans nie masz co liczyc. A jako swiezak będziesz pracował za dwóch. Nie licz na jakieś dobre zarobki, dostaniesz tyle co trzeba i zapomnij tez o podwyżkach.

Adrian

Hej, słyszałem ze u was zarobki poniżej 3 tys brutto, czy to prawda?

Prawda
@Adrian

Tak to prawda.... Warunki finansowe nie są zbyt dobre. Nie będę wspominała o braku socjalu, premii i innych rzeczach. Po rozmowie zrezygnowałam z oferty pracy.

Kajetan

@Doda215 też bym chcial wiedzieć

Doda215

Czy są przyjęcia do pracy?

Natalia

@joannaD jakie wtedy były warunki?

joannaD

Byłam na rozmowie ale warunki finansowe mi przedstawione byłyby kiepskie już kilka lat temu. Z tego co popytałam to jest spora rotacja.

Ciekawy

Witam. Jak tam wyglądają wynagrodzenie we firmie? Ile na wejście? Jak z rozwojem osobistym i podwyżkami?

Aleksander
@Ciekawy

Może warto po prostu zadzwonić i zapytać, czy firma nie poszukuje pracowników i jakie wynagrodzenie oferuje? Obecnie rynek pracy jest bardzo aktywny. Wiele firm rozwija się w szybkim tempie i poszukuje nowych osób do pracy, w innym przypadku firmy te mogą przestać być konkurencyjne. Z tego, co widzę na forum, na razie niewielu pracowników się wypowiedziało. Może to też świadczyć o ich zadowoleniu z pracy.

nieznajoma

co sądzicie o tej firmie ??

KOSI MAZAKI
@nieznajoma

Kosi i Krzesło rządzą.

Zostaw merytoryczną opinię o Printbox Sp. z o.o. - Wymysłowo

• Jak się pracuje w Printbox Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Printbox Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Printbox Sp. z o.o.?

Printbox Sp. z o.o.
  • 9