Sieć Przedszkoli i Żłobków Norlandia

Opinie o Sieć Przedszkoli i Żłobków Norlandia

Lena

Polecam, możliwość awansu zawodowego i rozwoju. Liczne szkolenia, miła atmosfera, dużo pomocy dydaktycznych

Mieczysław
@Lena

Masz pozytywne wrażenia z zatrudnienia w Norlandii. Czy wynagrodzenie jest równie satysfakcjonujące? Można negocjować stawkę wypłaty i ubiegać się co jakiś czas o podwyżkę?

Marcelina

Bardzo dobra praca. Świetna atmosfera. Kompletnie nie zgadzają się opinie powyżej jakich się bałam. Polecam

Beata

Czy naprawdę polecacie prace w tej firmie?

Pracowałem rok. Wszystko jak należy. Ale widzę, że hejterów tu nie brakuje.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Norlandia Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku POMOC NAUCZYCIELA/OPIEKUNKA DZIECI DO LAT 3?
Ula

Pracuje już dłuższa chwile w Norlandii. Bywało róznie. Lepiej i gorzej. Ale teraz jest wspaniale. Moge śmiało polecić pracę z nami!. Zapraszamy !

Teresa

Brawo!

maja

Norlandia to prężnie rozwijająca się firma, w której pracownik ma szansę rozwoju i awansu. Każdy może doskonalić umiejętności i kierunkować rozwój zgodnie ze swoimi predyspozycjami. Kadra zarządcza jest empatyczna, pozwala utrzymywać równowagę między życiem zawodowym i osobistym. Polecam! Lubię atmosferę w Norlandia Polska Sp. z o.o. za: Tworzymy zespół, wspieramy się w codziennych działaniach.

@maja

Dziękujemy za opinie, docenimy to. Każda opinia daje nam możliwość polepszyć się jako pracodawca.

Kamil
@Norlandia

Na czym polega szansa na rozwój w tej firmie? Czy każdy z pracowników ma ustalaną wcześniej indywidualną ścieżkę kariery?

@Kamil

Jeśli jesteś nauczycielem - to stopnie rozwoju i kariery są takie same jak w placówkach państwowych. Wszelkie inne sprawy są kwestią ustalenia z dyrektorem placówki i oczywiście z Zarządem firmy. Struktura jest otwarta, więc warto się rozwijać i starać :)

Teresa
@maja

Super! Zgadzam się.

Tak, mogę polecić firmę, jeśli ktoś szuka pracy, polecam. Moja znajoma pracuje i faktycznie jest zadowolona, tam pracują ludzie z pasją, a właściciele to doceniają. Warto

@Anna

Klaudia

A skąd wiesz co tam się dzieje skoro nie pracujesz????????

Pracownik biura Norlandia

Każdy pracownik naszej firmy ma dostęp do bezpośredniego kontaktu z zarządem, w każdej placówce jest wywieszony numer kontaktowy oraz adres e-mail. O każdej opinii i każdej zaistniałej sytuacji warto tam napisać. Wszystkim zależy, aby pracownicy byli zadowoleni i każdy uzyskał wsparcie w pracy.

maja

Nie wiem, czy jesteś odpowiednią osobą do oceniania pracy innych pracowników. Osoby zatrudnione w firmie muszą legitymować się odpowiednimi kwalifikacjami do wykonywania pracy na danym stanowisku. Czytając taki wpis czuję się urażona. Z tego wpisu można domniemywać, że wszyscy pracownicy mający uznanie zarządu to "koleżanki i koledzy Pani Prezes". Uważam, że dobrze wykonuję swoją pracę, otrzymuję za nią podziękowania i adekwatne wynagrodzenie. Moją pracę docenia nie tylko zarząd, ale też inni pracownicy, za co dziękuję. Uważam Twoją wypowiedź za niesprawiedliwą i nieobiektywną.

Nie rekrutuje przecież Pani z HR a dyrektor placówki :) Gdzie byłaś w takim razie zatrudniana???

maja

Dzień dobry, Norlandia niestety nie ma jeszcze działu HR, na szczęście dla nas i potencjalnych pracowników (wg. Twojej opinii) :) Jeśli jest ktoś zainteresowany przebiegiem rekrutacji w Norlandii, zapraszam do kontaktu z sekretariatem. Numer telefonu znajduje się na naszych stronach :) Ze swojej strony zapewniam, że osoby rekrutujące mają pojęcie o działaniu przedszkola, są to dyrektorzy z odpowiednim kierunkowym wykształceniem i doświadczeniem, którzy prowadzą również zajęcia dla dzieci w przedszkolach.

Pracownik biura Norlandia

Firma Norlandia w Polsce nie prowadzi działu HR. Nie jest możliwe, aby taka osoba była przy rozmowie o pracę. Rekrutuje tylko dyrekcja placówki.

M

nie polecam, na woli dyrektorka zastrasza nauczycieli, uważa się za zarząd i tak każe się traktować

Opiekunka
@M

Pracuje na Woli już kilka miesięcy i mam zupełnie inne odczucia. Dyrektorka bardzo ok, daje duże wsparcie w razie potrzeby zawsze służy pomocą

Agata

Jako pracownik Norlandii to co zostało mi zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej zostało spełnione. Zarówno sprawy umowy jak i finansowe oraz rozwojowe. Pani Dyrektor to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Rzeczowa, ludzka, pomocna, ale i zawsze stanie za pracownikiem, nawet składając na szali swoją głowę. Doceni za pracę zawsze, a jeżeli ktoś oczekuje pochwał za siedzenie na telefonie, albo za umywanie się od obowiązków, to niech idzie na bezrobocie i nie psuje ludziom opinii i nerwów. Najłatwiej obsmarować kogoś w Internecie, jeszcze anonimowo. #muremzapaniadyrektor

Piotrek

@Pracownik to rozmowa od razu jest z dyrektorem?

Jaka atmosfera jest między działami w Norlandia Polska Sp. z o.o.?

Róża

Bardzo dobra, placówki pomagają sobie i wspierają się :)

Klaudia

@Anastazja a jesteś tu pielęgniarką? Bo widzę że szukają obecnie

Magda
@Norlandia

Standardowy wpis żeby coś się zmieniło to trzeba zmienić dyrektora.

@Magda

Pani Magdo, w razie wątpliwości proszę się z nami skontaktować przez formularz kontaktowy w zakładce kontakt. Postaramy się pomóc

Jaki dress code obowiązuje w Norlandia Polska Sp. z o.o.?

Marketing

Dla pracowników mamy koszulki. Najlepsze ubranie to typu Basic - musi być wygodnie.

Daria

Firma która ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca nie mógłby funkcjonować inaczej niż tak jak tu zostało powiedziane.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Norlandia Polska Sp. z o.o.?

Róża

Dzień dobry, tak, wynagrodzenie wpływa na konto.

Roza

Wszystko wpływa na konto :)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Norlandia Polska Sp. z o.o.?

Roza

Od razu, nie ma innej umowy tylko stała. Pierwsza jest próbna na 3 miesiące zgodnie z ustawą. Wszystko umowa o pracę.

Joanna

Mam pozytywne doświadczenia z pracy w placówce Norlandia. Firma dokłada wszelkich starań aby zapewnienić najlepsze warunki opieki i wychowania dla dzieci a jednocześnie dba o pracowników oferując przejrzyste warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju (kursy, szkolenia, możliwość realizacji własnych pomysłow), co rzadko się zdarza w placówkach niepublicznych.

@Joanna

Zostaw merytoryczną opinię o Sieć Przedszkoli i Żłobków Norlandia - Warszawa

• Jak się pracuje w Sieć Przedszkoli i Żłobków Norlandia?

Zobacz opinie na temat firmy Sieć Przedszkoli i Żłobków Norlandia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sieć Przedszkoli i Żłobków Norlandia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 27 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sieć Przedszkoli i Żłobków Norlandia