Opinie o Iscot Polska Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Iscot Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Iscot Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iscot Polska Sp. z o.o. w Katowice

Świdniczanin Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Brak wyszukiwania o oddziale firmy Iscot w Świdniku. Firma jest nie poważna. Prowadzi rekrutację, przyszli pracownicy zwalniają się z obecnej pracy robią badania wstępne ale tuż przed podjęciem pracy w firmie Iscot dostają informacje, że obecnie wstrzymują przyjęcia nowych pracowników, bo klient uważa że firma za dużo ich zatrudnia. I co ma zrobić ta osoba jak zwolniła się z byłej pracy? Ta firma jest nie poważna. Robią ludziom problemy. Obiecują pracę a tego nie dotrzymują i ludzie lądują z ręką w nocniku.

@xxx Nowy wpis

Jakiś czas temu miałam możliwość pracy w administracji Iscota. Muszę przyznać, że jeszcze nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak wyrozumiałym i ludzkim podejsciem ze strony szefa Atmosfera pracy pomiędzy pracownikami była raczej pozytywna, a wynagrodzenie zdecydowanie satysfakcjonujące. Szczerze polecam tam pracę.

Jak długo czekaliście na odzew z Iscot Polska Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Iscot Polska Sp. z o.o. prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko Pracownik Produkcji. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających pracę w firmie.

@bylypracownik

To, prawda komentują sytuacje prywatne pracowników.

marek

Rozmowa byla spokojna szczera i konkretna tylko dlatego ze Kasia jest normalna os która zna Zycie zdecydowałem sie podjąć tu prace. Ale faktycznie kasa jest mala i dosc dużo szybkiej pracy .Sa okropne braki kadrowe ktos kto zarządza ludźmi nie potrafi zorganizować dobrze pracy by atmosfera byla spokojniejsza bo każde stanowisko byłoby obłożone ludźmi.

@bylypracownik Nowy wpis
@@bylypracownik

W tej firmie liczy się tylko klient, a nie pracownik. Szefostwo powtarza klient musi być zadowolony, musi być tak jak chce klient. Jakby prowadzili dom publiczny a nie firmę logistyczną.

Czy rekrutacja na stanowisko Pracownik sprzątający, działu czyszczenia technicznego. w firmie Iscot Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice

Nie polecam. Praca może i spoko ale szef i jego brygadzistka katastrofa. Stara opryskliwa baba, która poniża pracowników jak kogos nie lubi ten nie pracuje. Trzeba jej najlepiej wchodzić w .... ! Totalna porażka ! ( sprzątanie)

właśnie słyszałam ze okropna kobieta nimi zarządza ale końcem końców ktos jej na to pozwala a tym kimś jest jej przełożony i dopóki on na to pozwala dopóty będzie miał braki w ludziach .Nigdy nie zrozumiem czemu słuchają sie tylko jednej osoby a reszta na tym traci a normalny szef zwyczajnie słucha 2 stron i nie jest bez stronny .

marek

Tak się dzieje gdy wciąga się rodzinkę do pracy i daje im się totalna władze. Kompletnie nie szanują ludzi ale jeszcze będą płakać nic nie trwa wiecznie.

Bajka

Nie do końca piszą prawdę w ogłoszeniu .Praca na 18 zmian od października czyli pracuje się 5 sobót pod rząd a raz na 1,5 miesiąca ma się wolny weekend.I nie jako nadgodziny tylko za wolne w tygodniu plus jakiś śmieszny dodatek.Już lepiej zatrudnić się w firmie Stellantis (iscot to tylko podwykonawca)system ten sam ale kasa lepsza i socjal.Obecnie przyjmują przez Adecco i Randstad.

@niedlaiscota

Firma sprzątająca zajmująca się logistyką w dużej firmie we wschodniej części Polski. Udostępnia dane (adresy zamieszkania) swoich pracowników. I nie widzą w tym nic złego.

Planuje zadzwonić może w sprawie tej oferty pracownik sprzątający, tylko tak czytam tutaj, że według niektórych kiepska atmosfera i zarząd. Z drugiej strony tam w ogłoszeniu jest podane, że są trzy zmiany docelowo. Można przejść do innego zespołu jakby coś było nie tak? Albo wybrać sobie grupę po prostu?

admin

Czy wiesz, że wiele osób jest zainteresowanych pracą w firmie Iscot Polska Sp. z o.o. w Organizacji? Pomóż im podjąć decyzję i dodaj swoją opinię o firmie na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Iscot Polska Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Iscot Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iscot Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Iscot Polska Sp. z o.o.
  • Jana Kochanowskiego 18