Opinie o Sevroll-System Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sevroll-System Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sevroll-System Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sevroll-System Sp. z o.o. w Warszawa

On

@Sevroll-System Sp. z o.o. a na ten adres mogę cv wysłać ?

Sevroll-System
@On

Dzień dobry, prosimy przesłać CV na adres biuro@sevroll.pl pozdrawiamy, Sevroll

Świerzak

Witam, czy w tym momencie są przyjęcia na magazyn? Jakie są pieniążki na początek oraz jaki system zmianowy? Pozdrawiam

@Świerzak

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Aby uzyskać odpowiedzi na te pytania, zachęcamy do kontaktu z nami pod adresem biuro@sevroll.pl Pozdrawiamy, Sevroll

Mariusz

Dostajecie jakieś upominki na święta ?

Czy pracownicy Sevroll-System Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Sevroll-System Sp. z o.o.

Oczywiście, choć w tych czasach jest to niemożliwe.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Sevroll-System Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Regionalny Manager Sprzedaży
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier Wyrobu Gotowego
Dawidy
Maga Foods Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods

Jak długo czekaliście na odzew z Sevroll-System Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Sevroll-System Sp. z o.o.

Dzień dobry, procesy rekrutacyjne są u nas zależne od stanowiska. W związku z tym czas, w jakim następuje kontakt z kandydatem jest zróżnicowany. Pozdrawiamy, Sevroll

Luk

Witam. Gdzie można aplikować do pracy w Sevroll? Interesuje mnie praca handlowca, Śląsk, Małopolska, Opolskie. Czy oferty pojawiają się na ich stronie, czy może gdzieś indziej?

@Luk

Dzień dobry, prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres biuro@sevroll.pl Pozdrawiamy :)

Czy jest możliwość w Sevroll-System Sp. z o.o. pracy na część etatu?

Sevroll-System Sp. z o.o.

Dzień dobry, to wszystko zależy od indywidualnych ustaleń i przewidzianego zakresu prac dla danego stanowiska. Pozdrawiamy, Sevroll.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Sevroll-System Sp. z o.o.?

Sevroll-System Sp. z o.o.

To wszystko zależy zarówno od stanowiska, jak i możliwości danej osoby.

Justyna

A teraz firma prowadzi rekrutacje? Jak przebiega rekrutacja i czy trudno ją przejść?

Tadeusz

Znowu ogłoszenie na handlowców na całą Polskę? O co chodzi? Stała ekipa ucieka czy firma odświeża skład, czy też zatrudnia dodatkowo? Wiadomo coś o warunkach zatrudnienia? Warto w ogóle skoro w ciągu pół roku jest kolejne ogłoszenie na wszystkie rejony czy to akcja rozwojowa firmy?

@Tadeusz

Dzień Dobry, nasza firma stale się rozwija i wprowadza nowe produkty. W związku z tym poszukujemy nowych pracowników/

Hej, Czy ktoś się orientuje na jaką podstawę netto-na rękę może liczyć handlowiec w tej firmie? Jakimi samochodami jeżdżą handlowcy, czy można użytkować prywatnie i ile to kosztuje?

obecny
@Michał

lipy z kasą nie ma, jeden z najlepiej płacących dla przedstawicieli, jeździsz Skodą Octavią białą kombi, auta często wymieniane na nowe, czasem spojrzą na gps-a ale to norma jak podlecisz gdzieś za daleko, wszystko w ramach rozsądku. Pojawiło się ogłoszenie na pracuj.pl, znam jednego handlowca, który ma pełną pieluchę, że go zmienią na kogoś lepszego, stąd śmiem twierdzić również, że w firmie warto zapuścić korzenie i dać trochę od siebie.

@obecny

5000 podstawy netto na rękę i biała Octavia

abc
@Marcin

Hej, jesteś absolutnie pewien tej informacji ? 5000 netto ??

Zuzanna
@abc

Widzę, że jesteś w jakiś sposób zainteresowany poziomem wynagrodzenia w Sevroll-System Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Wynika to z tego, iż chciałbyś tam aplikować? Bardzo proszę, żebyś udzielił Nam odpowiedzi w kolejnym poście.

Jerzy

@ja i tylko ja Fajnie, dziękuję Ci za te informacje. Na pewno wiele osób z nich skorzysta. Sam jesteś pracownikiem firmy Sevroll-System Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.? Jakie miałbyś rady dla osób, które zechcą wziąć udział w rekrutacji i dostaną zaproszenie na rozmowę?

Jerzy

@obecny To świadczy o tym, że pracodawca szanuje swoich pracowników i dlatego zapewne warto tam aplikować. Może zatem wiesz, czy Sevroll-System szuka aktualnie nowych ludzi do pracy? Ktoś jeszcze chciałby zabrać głos na temat tego pracodawcy? Jak z Waszej perspektywy wygląda z nim współpraca? Możecie tutaj śmiało wyrażać swoje opinie - zarówno negatywne, jak i pozytywne, ale zgodne z regulaminem Gowork.

ja i tylko ja
@Jerzy

Na pracuj.pl jest ogłoszenie na wszystkie rejony

Jerzy

@Michał Widzę, że chciałbyś współpracować z firmą Sevroll-System. Już zdecydowałeś się w związku z tym na aplikowanie, czy nadal z tym czekasz? @obecny Czyli według Ciebie warto się starać o pracę u nich? A jak wygląda kwestia umów? Od początku można dostać umowę o pracę, czy dopiero po pozytywnym przejściu okresu próbnego?

obecny
@Jerzy

umowa jest od razu, nie ma sytuacji, że pracujesz bez umowy i co najważniejsze, tzw umowy śmieciowe to wstyd dla firmy, więc tutaj tego nie uświadczysz. Znaczna większość firm już nie daje umów śmieciowych, to kompromitacja. Nawet premie są na dokumencie płacowym. Warto się postarać o pracę, liczy się doświadczenie, znajomości, dobry własny PR. Ja polecam i nie narzekam.

ghdfl

Absolutnie odradzam. Pojechałem do nich na spotkanie w sprawie pracy przy marketingu a na miejscu kazano mi rozwiązywać testy z programowania bo ktoś się doczytał, że mam w tym doświadczenie. Tylko że ja nie jestem zainteresowany taką pracą. Wezwano mnie na inne stanowisko niż kandydowałem. Brak szacunku do człowieka i jego czasu. Odradzam kandydowanie.

Justyna
@ghdfl

mam pytanie odnośnie tego stanowiska co aplikowałeś. Mogę prosić o więcej info?

admin

Wiecie co nowego wydarzyło się w firmie, jakie umowy oferują pracodawcy? Napisz nam o tym i pomóż pozostałym użytkownikom poznać firmę Sevroll-System Sp. z o.o..

Zostaw merytoryczną opinię o Sevroll-System Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sevroll-System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sevroll-System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sevroll-System Sp. z o.o.?

Sevroll-System Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 80 ocen.
  • Plac Czerwca 1976 1 B
    02-495 Warszawa