Opinie o Henryk Klupś Firma P.H.U. Klupś-Hen w Gostyń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Henryk Klupś Firma P.H.U. Klupś-Hen. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Henryk Klupś Firma P.H.U. Klupś-Hen o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henryk Klupś Firma P.H.U. Klupś-Hen w Gostyń

Jak długo trwa proces awansu w Henryk Klupś Firma P.H.U. Klupś-Hen?

Koło Nowy wpis

Nigdy. Tam już się sypie wszystko

NJ Nowy wpis

Nie polecam. Ciężko się skupić na pracy, gdy jeden pod drugim dołki kopie, a faworyzuje się tego kopiącego. Atmosfera z PRL. Na szczęście to już za mną.

Co jaki czas w Henryk Klupś Firma P.H.U. Klupś-Hen można ubiegać się o podwyżkę?

Hau Hau

Nie można wcale. W tej firemce o pieniądzach się nie rozmawia.

Hau hau Nowy wpis
@Hau Hau

Musze tylko dodać ze są podwyżki dla wszystkich na początku roku. Takie wyrównujące.

Wolf

Pytacie o podwyżki w firmie Klupś-Hen Z tego co wiem to czegoś takiego tam nie ma Nie ma tam również jakiegoś przejrzystego systemu premiowo-placowego a wypłaty to w dużej mierze to widzimisię panna K. Szanowanie pracownika i jego praw- żadna. Pracownicy zostają często zmuszani do innych prac niż te do których zostali zatrudnieni Urlop to możecie wziąć wtedy kiedy pasuje panu K. a nie wam Już dawno tej firmie powinien się przyjżeć jakiś nieskorumpowany inspektor pracy. Moze jakiegoś znacie

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Henryk Klupś Firma P.H.U. Klupś-Hen? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Leszno
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Joanna

Widzę tu komentarz narzekający na atmosferę no ale jest sprzed lat i pojedynczy więc nie wiem czy brać go pod uwagę. Jak się teraz pracuje u nich, jak z podejściem do pracownika? Mąż szuka pracy jako stolarz a zależy mu na spokojnym nastroju w miejscu zatrudnienia

@Joanna

najgorzej być tam stolarzem. Zapytaj pod 169 tam jest podobna ale spokojna firma.

@Joanna

Daj sobie spokoj. Chodzimy na jedna zmiane nie ma roboty. Jak tak dalej bedzie to padnie to wszystko. Jeden na drugiego patrzy bo nie ma co robić niewiadomo o co chodzi

Butterfly

No proszę. W końcu ktoś napisał prawdę o tej firmie. Nie ukrywam, że sama powinnam to była zrobić wcześniej. Niestety w tej firmie nie są przestrzegane podstawowe prawa pracownika. Nie ukrywam również, że pracownicy z wieloletnim doświadczeniem muszą zbierać papierki z placu, jak i czyścić toalety, ponieważ szef oszczędza nawet na firmie sprzątającej. Ehhh… szkoda gadać.

@Butterfly

Racja. A za zgloszenie wypadku w pracy mozna niezle beknąć. Zdrowie pracownika nie jest ważne. Byle szefunio był zadowolony.

Szok

Zgadza sie tu nawet na l4 nie mozna isc spokojnie - chyba, ze chce sie miec to wypominane przez kolejny miesiac. Dobrze, ze ktos w koncu zaczal pisac o tym bagnie prawde.

Tiger

Potwierdzam że to co się mowi w Gostyniu o tej firmie to prawda. (usunięte przez administratora)na 100 procent, kamery wszedzie, szef choleryk krzyczy na kierownikow ale też na pracownikow, co chwila zmienia zdanie, wymaga niemożliwych rzeczy, oskarża wszystkich kierownikow o swoje błedy które to on ciagle popelnia. Kierownicy u psychiatrów a to szef powinien. Chcesz mieć spokuj to się nie odzywaj. Dziekuje Bogu ze juz nie ma mnie w tej firmie.

Honorata
@Tiger

długo tam pracowałeś? Ciekawa jestem ile czasu to trwa. Duża rotacja jest w związku z takim traktowaniem?

@Honorata

no o pare lat za dlugo. Nie polecam tam się zatrudniac. Rotacja zawsze jezeli nie udajesz glupiego i to jeszcze zostaniesz zmuszona do zwolnienia sie bo inaczej szef musialby ci placic odprawe. Wiem bo nie jestem pierwszy drugi ani dziesiaty taki. Szkoda gadac daj sobie spokoj albo zatrudnij sie obok w pierwszym zakladzie na 169 bo tam nie trzeba brac tabletek i szanuje sie ludzi. No chyba ze nie lubisz pracowac a wolisz kablowac i lizac to wtedy polecam klups-hen ale to nie dla mnie.

Rozczarowany

Mobbing na każdym kroku! Kamery na każdym rogu, strach oddychać!

Zostaw merytoryczną opinię o Henryk Klupś Firma P.H.U. Klupś-Hen - Gostyń

• Jak się pracuje w Henryk Klupś Firma P.H.U. Klupś-Hen?

Zobacz opinie na temat firmy Henryk Klupś Firma P.H.U. Klupś-Hen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Henryk Klupś Firma P.H.U. Klupś-Hen
  • Poznańska 162